Dames kunnen jullie hier een nub zien? Ben heel benieuwd. Echo is gemaakt met 11 weken. De arts die de echo deed had al een idee, maar wou nog niks zeggen. Alvast bedankt!
11 weken is eigenlijk net een beetje te vroeg voor de nubtheorie Heb je de aankomende 3 weken nog een keer echo? Wel een mooie duidelijke echo trouwens!
Ik heb een vrijdag mijn echo voor de prenatale screening. Misschien is daar wat te zien. Ja duidelijk is hij hè! Super blij mee. Vind echo's altijd al schitterend, maar nu 1 van je eigen kleine is helemaal bijzonder. Zo trots
Nou ik heb een nieuwe echo gehad bij 12+3, maar hij si echt super onduidlijk. Maar wie weet kunnen jullie toch een gokje wagen. Ik ben benieuwd!
Thanks meiden! Ben er helemaal blij mee. Nu nog even geduld en dat weten we het echt! Kan iemand mij vertellen waar ik bij de echo uberhaupt de nub kan zien? ik vind maar niks