Hoi dames, ivm kma zijn we eerst gestart met pepti, dit bleek niet voldoende te werken dus nu sinds gisteren op de nutramigen lgg. Alleen heeft hij nu tijdens zijn fles al erge krampen, heel zijn buikje word hard, echt zo zielig heeft er iemand ervaring met nutramigen lgg en was dit bij jullie ook zo? zal het wennen zijn of moet ik mij zorgen maken? gek genoeg had hij van de overgang kruidvat hypoallergeen naar pepti niet zon last en ging dat meteen best goed, alleen kwamen zijn klachten (eczeem, reflux, krampjes) terug. Vandaar dus naar de nutramigen nu. Hij heeft gisteren avond trouwens ook heel zijn fles terug gegeven, arme jongen bleef spugen zo veel was het.
Voor elke wijziging staat 2 weken, dus ook dit kan komen door het wijzigen van de voeding. Kijk het nog even aan, als het niet te doen is kan je overleggen met je ka.
De dochter hier krijgt butramigen aa. En toch veel krampen en spugen. Maar hier is het omdat ze zoveel lucht binnen zuigt. De voeding op zich is wel goed, maar zo dun. Ze zuigt daarom veel lucht binnen waardoor ze cst spuuwde. We dikken het nu in met gelilact. Spuwen beter maar krampen niet.. krampen zijn nu wel te doen, zolang ze maar bij ons slaapt . Best eens kijken dus hoe snel de fles uit is/hoe gulzig wordt gedronken.
Wij zijn een tijdje terug ook gestart met de LGG. Bij de eerdere voedingen die hij heeft gehad, was er vaak al op dezelfde dag resultaat. Dit ging dan 4 dagen goed om daarna weer opnieuw langzaam aan alle klachten terug te krijgen. Bij de LGG heeft het bij ons zeker een dag of 4 geduurd voor er resultaat zichtbaar was. Nu zijn we 3 weken verder er gaat het super goed. Ik zou het nog even een kans geven. Dat spugen hadden wij ook in het begin en ook dat is nu zo goed als over. Succes hopelijk werkt deze voeding.
Hier heeft onze zoon ook Nutramigen lgg en hij doet het hier goed op. 3 weken na de bevalling kwam de heel de ellende toen heb de cb gezegd we gaan over op de Nutramigen llg. Hij spuugde ook heel veel en nu is dat over. Hij is nu 5 maanden en 4 en 11 april krijgt hij allergie testen op de voeding of hij koemelkallergie heb of wat anders.
De krampen zijn nu helemaal over na 4 dagen! Echt zo blij!! hij blijft alleen de hele dag door wat terug geven. Hij krijgt medicatie voor reflux maar ik denk idd omdat het zo dun is dat het makkelijker omhoog komt. Gelilact zegt mij niks! Ga ik eens opzoeken want JBPM is hier een ramp en werkt niet. Zowel de gewone pure jbpm als de nutriton werkt niet. bedankt voor jullie tips!
Gellilact is, denk ik, alleen verkrijgbaar in Belgiƫ. Maar het gaf bij mijn dochter ook krampen. Dat hij teruggeeft is niet echt een probleem. Enkel als dat pijn veroorzaakt, maar daar zou de medicatie tegen moeten helpen. Dochter heeft hier tot ruim een jaar veel melk terug gegeven, maar geen krijsen meer dankzij de zantac.
Je kan ook proberen johannesbroodpitmeel van nutriton proberen Door ze voeding dat het in het maagje blijft zitten. Die van ons deed ook omhoog spugen en we hebben dat geprobeerd dat werkt ook goed bij hem.