Bij ons thuis is het pak voeding nr. 1 bijna op en dan stappen we over op nr. 2. Maar bij de opa's en oma's is dan de nr. 1 melk nog niet op. Twee vraagjes; Is het erg als ze dus de ene keer nr. 1 en de andere keer nr. 2 melk krijgt? Zit er verschil in qua smaak? Begreep van iemand dat het kan zijn dat ze steaks de nr. 1 niet meer lust. Wat kan ik dan het beste doen? Door elkaar gooien? Bedankt alvast voor de antwoorden en jullie ervaringen.
Hier is het het zelfde zeg maar. Oma heeft nog nr 1 en thuis al nummer 2. Zelf denk ik dat het niet veel kwaad kan. Nr 2 heeft net wat meer voedingstoffen en mogen ze max 800cc en van nummer 1 mogen ze 1000cc. Wij geven het gewoon apart. over een week is nummer 1 daar toch ook op.
Ik lees even mee, want ik zit daar ook over te dubben. Zelf hadden we in gedachten om 1 en 2 dan te mengen totdat 1 op is.
hoi, ik heb geleidelijk aan gedaan omdat ze de nummer 2 ni wou. dus bv 5 schepjes 1 en één schepje 2. zo tot ze volledige fles 2 had en de overschot van de nummer 1 heb ik eig gewoon weggegooid. succes
Hoe zit het trouwens met nummer 2. Ik dacht dat ze met 6 maanden over moesten naar nummer 2. Maar op het CB zeiden ze dat hij pas naar nummer 2 mag als hij 3 flessen krijgt. (hij krijgt er nu 4 en heel soms snachts nog 1). Omdat je met 4 flessen nummer 2 teveel ijzer binnenkrijgt.
Je mag van nummer 2 max. 800cc geven, Dus als je kindje meer behoefte heeft dan 4 flesjes dan wordt het aangeraden om nummer 1 te blijven geven totdat bijvoeding beter gaat.
Op de verpakking van nr. 2 staat; 6-8 maanden 3-4 flessen van 180/6 8-10 maanden 3 flessen van 180/6 Maar dat is natuurlijk bij elk kind anders. Wel is het inderdaad zo dat ze van nr. 2 maar maximaal 800ml mogen per 24 uur. Nr. 1 mogen ze 1000ml per 24 uur. Het gaat trouwens goed. Bij schoonouders gister nog nummer 1 en thuis al nummer 2. Geen problemen gelukkig.
Heey ik heb nummer 1 en 2 gemengd en toen nummer 1 op was ben ik helemaal overgegaan op 2. Deed dus b.v. 180/ 3 van 1 en 3 van 2.
Ik denk dat wij dan beter nog even bij 1 kunnen blijven. Hij drinkt nu 4 flessen en soms snachts nog 1.
ik mag ook straks over neer nr. 2... heb er nooit bij stil gestaan, tis wel ff anders ook van structuur heh met scheppen weet ik nog van mijn eerste dochter.