Jelina heeft gisteren om 23.30 de laatste fles gehad 180cc en is in slaap gevallen na 120cc. Ze slaapt nu nog steeds het is 08.30. Kan ik haar laten liggen, of moet ik haar wakker maken? Ze weegt nu 5650gr
Ik zou haar lekker laten liggen. Het gewicht heeft ze er wel voor. Als ze honger heeft wordt ze vanzelf wel wakker. Als ze dit nou blijft doen zou ik proberen om de late fles wat vroeger te gaan geven.
Ik heb altijd Steven s'morgens de fles gegeven, en hem erna weer ingelegd.S'morgens huilt hij nooit, maar dan zit hij te duimen, en rond te kijken.
Lekker laten slapen, en zoals Silvie al zegt, probeer de laatste fles wat eerder te geven.. Nooit wakker maken, haal je ze uit hun nachtritme! Groetjes Kalush
Nu heb ik nog een vraagje. 's avonds krijgt ze tussen 19.00 en 20.00 uur de voorlaatste fles. Ik moet haar dan wakker maken tussen 23.00 en 0.00 uur voor de laatste fles. Kan ik al proberen om haar te laten slapen na 20.00 uur. Want het is echt een probleem om haar wakker te krijgen. xxx Vera Ps: Het is nu 09.30 en ze is van 09.15 wakker. ze had gepoept, en ik denk dat ze daardoor wakker is geworden, en als ze niet gepoept had, ze nu nog geslapen had.
Wat een luxe probleem Hihihi Je kan haar gewoon lekker laten slapen hoor. Iman weegt net 6 kilo en die laat ik ook gewoon slapen en je zou idd de laatste fles eens weg kunnen laten, misschien wordt ze dan wel weer vroeger wakker, maar dat weet je alleen door het uit te proberen!
Is het niet heel vroeg om met 2 maanden de laatste fles er al af te halen? Ik zou in ieder geval die laatste fles wat eerder geven en dan 's ochtends lekker laten liggen.
Bij ons cb zeiden ze dat er op die leeftijd 10 uur tussen mag zitten. Ik denk dat die 10 uur ruim genomen is hoor. Ze gaan toch aan de veilige kant zitten Lynn ging ook steeds meer uitslapen toen ze de laatste fles om 23 uur kreeg. Soms wel tot 9.30 uur. Ik heb het gewoon zo gelaten. (wat heerlijk eigenlijk) En Lynn is een licht poppetje. Nu zit ze op 4 flessen. Ik ben overgestapt toen ze 4 maanden was. Nu maak ik haar wel wakker als ze 12 uur achter elkaar geslapen heeft. (helaas redt ze dat nu niet meer)
Hoi hoi hier het zelfde Wij geven wout om 20.00 uur de laaste fles en wordt om 7.15/ half 8 wakker. Bij ons gaat dit goed. Hij is overdag wel veel wakker.
Mijn kereltje is 6260 gram (bij CB 8 feb) en slaapt vanaf begin feb, erg lang door, hij krijgt ong tussen 7 en 8 de laatste fles en slaapt dan door tot de volgende ochtend 7 en 8, Ik heb hier verder niets aan gedaan, Ik liet hem gewoon bepalen wanneer hij wou eten, hij eet dus tussen die 7/8 uur in de ochtend en 7/8 in avond 5 flesjes... van 180cc.... En hij gaat ongeveer een uur na het eten naar bed, bij iedere voeding want is dan gewoon moe.... hij is eigenlijk best wel een slaapkop Nu hij ziek is komt hij wel savonds en soms snachts...