Omdat Esmee de 4 uur tussen de flessen niet vol kan houden, wil ik morgen beginnen met nutrix. Ik wil dan eerst een theelepel per fles gaan geven, ze krijgt 5 flessen van 200 water en 6,5 schep (ongeveer 230 voeding) van nutrilon forte. Moet ik eerst de fles opwarmen en klaarmaken en dan de schep nutrix erbij doen? En moet ik dan schudden of roeren... Denken jullie dat een theelepel genoeg zou kunnen zijn, het cb raadde mij aan om dit te gaan proberen omdat Esmee overdag zo hongerig is, 's avonds en 's nachts slaapt ze wel goed door. Ze vertelden mij wel dat ze hard kan gaan groeien en krampjes kan krijgen omdat ze nog maar 10 weken is. Maar ja liever dat dan de hele dag een hongerig kind!
Ja, eerst opwarmen en dan de nutrix erbij. Ik zou niet meer doen dan een theelepeltje idd, omdat ze nog erg jong is voor Nutrix eigenlijk!
Ik doe de nutrix al voor het opwarmen erbij, gaat al 2 weken super hoor! Hij vindt het hardstikke lekker, het is de enige fles die hij helemaal leeg drinkt! (heb vanille smaak...) Volgens mij is het alleen met pap aanmaken dat je eerst de melk verwarmt en dan de nutrix.
Ja ik heb wel de neutrale smaak. Esmee drinkt al haar flessen nu wel leeg, het probleem is alleen dat ze zo snel weer honger krijgt. Het is net of ze die voeding niet opneemt of zo... Ik hoorde dat als je kindje veel smakkende bewegingen met de mond maakt dat ze dan toe zijn aan vaste voeding.... Wie herkent dit? Esmee smakt namelijk de hele dag en de speen wil ze niet..
Ja ik heb al forte voor hongerige baby's en ik zit al aan de max van wat ik mag geven. En op het cb deden ze liever nutrix dan potjes nu al. Zal het zo proberen ( een theelepel) als ze wakker wordt...
ik zou toch niet te gauw aan bijvoeding beginnen (lees hier wel meer dat sommigen heel vroeg beginnen) maar ik zelf ben daar een beetje huiverig voor, als je al aan je tax zit wat flesvoeding betreft en het helpt niet, zou het dan inderdaad geen krampjes ofzo kunnen zijn. of misschien meer van die forte geven. comfort zit johannes broodpitmeel in dat is ook wat verzadigder voeding, je kunt je kindje ook laten wennen aan een vol gevoel, dat hij/zij straks alleen maar tevreden is met een volbuikje
Ik geef het niet omdat hij hongerig is, maar omdat hij niet zoveel drinkt. Als hij 150 ml drinkt is het veel! En daardoor komt hij de nacht niet door, en met een beetje nutrix wel. En zo krijgt hij ook voldoende voedingstoffen binnen om goed te groeien. Overigens heb ik alles in overleg met cb gedaan. Ik ben niet zelf gaan expirimenteren! Sommige kindjes kunnen er namelijk echt nog niet tegen!