Ik ben 9 maanden bevallen van een dochter. Snelle bevalling van ruim 4 uur. Allemaal heel fijn maar door de snelheid helaas nogal uitgescheurd, degene die me ging hechten telde de hechtingen niet eens meer. Na twee maanden zijn we voorzichtig weer aan de seks begonnen maar het litteken blijf ik voelen. Bepaalde standjes voelen niet lekker en doen zelfs een beetje pijn. Heeft iemand tips, misschien een creme of olie die ik ook mag gebruiken voor het litteken Naar binnen toe? Ik denk dat het vanzelf soepeler zou moeten worden, maar het zou fijn zijn als ik iets zou kunnen doen wat het bevorderd. Tips graag!
Dat had ik ook in het begin, nu 6 maand later bijna geen last meer van gelukkig. Heb geen tips voor je helaas, hier is het vanzelf weer over gegaan. Wat trouwens wel meespeelde was dat ik ook bang was voor pijn waardoor het nog pijnlijker werd.
Durf ik niet te zeggen, weet wel dat deze olie ook gewoon in genomen kan worden. Er staat verder niet op de verpakking dat het niet kan.