Hier maar 1 stel dat wil huren, gestuurd door de makelaar, terwijl wij al tig keer gezegd hebben niet te willen verhuren.Hebben wij namelijk niets aan, ons nieuwe huis is nl nog niet bewoonbaar en wordt dat ook pas als we dit huis verkocht hebben (ivm overwaarde en spaarhypotheek). Wij gaan maandag dus het contract met de makelaar opzeggen en in zee met een vd makelaars die alle huizen rondom ons wel binnen 1-2 maanden verkoopt. Deze makelaar heeft echt te veel lopen prutsen, en 4 kijkers (die eigenlijk niet echt interesse hadden maar vd makelaar maar eens moesten kijken) in ruim een half jaar is echt niet conform de markt hier...
Helaas wij geen kijkers.. Volgende keer beter. Het huis staat ook pas 1 week te koop en we zitten niet in een startershuis..
Wij hebben ook meegedaan met de open huizendag Hadden getwijfeld omdat vorige keer niemand kwam. Vandaag liep het vanaf 11uur meteen al door.. 14.30 een eerste bod, en om 18uur verkocht! Nu de spannende wachtdagen en hopen dat ze tekenen ect. Jammer dat bij de meeste hier weinig aanloop was. Maar je weet maar nooit dat er toch nog wat uitkomt.
Hier meegedaan en 1 vrouw gehad die wel enthousiast leek. Hopelijk horen we er nog wat van ..! ( staat nu 5 weken te koop)
Wauw wat gaaf!!! Gefeliciteerd als wij ons appartement al kwijt waren geweest had ik ook gekocht vandaag. Hoe snel kan het gaan zeg
Wat weinig aanloop bij de meesten, jammer! Maar er is maar 1 koper nodig natuurlijk! Blond88 gefeliciteerd! Durf het bijna niet te zeggen maar bij ons liep het storm, zeker zo'n 50 kijkers gehad. Er zijn meerdere biedingen uitgebracht. Hopelijk kunnen we het maandag echt afsluiten met een verkoop maar het ziet er absoluut goed uit. Super opgelucht
Wij hebben ook mee gedaan. En hadden 1 kijker. Makelaar heeft 'm dinsdag gebeld, maar hij had geen interesse. Eigenlijk wilde hij sowieso niet in onze wijk wonen. Dat heb je natuurlijk met zo'n dag, omdat het zo laagdrempelig is. Dan komen er ook wel eens kijkers die eigenlijk van te voren al weten dat het 'm waarschijnlijk toch niet gaat worden. Nja, we wachten weer af. Staan nu 2 weken te koop. Verder geen kijkers. Hebben een appartement, 3 kamers, in het midden v/h land. Appartement is sowieso altijd wat lastiger dan een huis, natuurlijk. En ons appartement is ook nog eens vrij prijzig, in vergelijking met rest v/d wijk. (komt omdat dit nieuwer is, dichterbij winkels/station, etc) Uiteindelijk zullen we dus nog wel meer moeten gaan zakken. We'll see... Van te voren hadden we zoiets van; hebben geen haast, etc. Maar nu het zover is, en je zelf natuurlijk ook beetje aan het rondkijken bent, begint het toch wel enorm te kriebelen.
Jammer Chantal. Dat maakt wel verschil natuurlijk, of je er snel vanaf moet. Maar begrijp die kriebel wel! Wij hadden al een huis gekocht dus we hebben ons huis scherp in de markt gezet. Met resultaat, want hij is uiteindelijk afgelopen maandag zelfs boven de vraagprijs verkocht!