Hoi dames Ik heb al 2 weken last van mn kaak aan de rechterkant, het lijkt steeds erger te worden, het voelt als een soort kramp, erg moeilijk om uit te leggen! Als ik me mond open en dicht doe hoor ik ook een knakje, net als wat je met je vingers kan doen! Krijg mijn kiezen nu ook al niet meer op elkaar, mond gaat moeilijk dicht zeg maar. Nu mijn vraag, moet ik hiervoor de tandarts bellen of de dokter. Groetjes
Ik heb dat echt jaren geleden ook wel eens gehad. Mijn kaak bleef dan ook wel eens vastzitten als ik geeuwde of met eten. Ben toen geloof ik naar de ha geweest. Is uiteindelijk vanzelf overgegaan. Zou gewoon even je ha bellen morgen. Suc6 ermee, is vervelend!
Klinkt als overbelasting. Heb je last van stress? Kan komen door knarsetanden of kaakklemmen. Je kunt ermee naar de tandarts, voor een bitje of eventueel fysiotherapie (moet wel een deskundige zijn). Maar kan me ook voorstellen dat dat nog niet hoeft. Je kan ook naar de huisarts, misschien zijn er spierverslappers voor of zo. Ik zou dus naar de tandarts gaan. Ben ik ook geweest.
Dankjulliewel! Bel morgen gewoon eerst de tandarts! Ik heb geen stress, het gaat nu juist een tijd erg goed gelukkig! Het is idd erg vervelend en ook pijnlijk, want kan niet normaal eten, het lijkt wel of me vinger uit de kom is, maar dan bij me kaak haha weet niet hoe ik het moet uitleggen
Ik heb het ook al jaaaren, ik heb toen een verwijzing voor de Gnatoloog gekregen in het ziekenhuis, en sinds een poosje heb ik dus zo'n splint aangemeten gekregen. Mijn kaak die knakt nog wel vreselijk, alleen de pijn/kramp is een stuk minder. Tijdens het eten hoort mijn vriend trouwens ook het geknak! Ik moet 21 juni weer terug voor controle. Ik zou het even aangeven bij je TA. Ik schijn heel erg te klemmen met mijn kaken/mond, daar komen mijn klachten dus vandaan. het is voor een groot deel ook stress gerelateerd. Succes ermee! t is een lastig probleem!
wat ik lees uit je verhaaltje lijkt het op een ontwrichte kaak, vriendin van me heeft die klachten ook.. Is er mee heen geweest naar de tandarts en die heeft daar een soort beugel voor gekregen die ze 24uur per dag moet dragen, zodat ze de kaak wat rust kan geven. Ook ik heb zo'n beugel gehad, maar ik had ook een ontwrichte kaak maar ondertussen ook gekneusd omdat ik er een knietje tegen aan heb gekregen
Vanmiddag na de tandarts, de assistent dat dit voor de tandarts was maar dat ik misschien wel door gestuurd word na een specialist iets met ....loog! Hou jullie op de hoogte word ondertussen erg gek van de pijn. Kan niet normaal eten(wel goed voor de lijn haha).
Dit heb ik ook gehad....en bij mij was mijn verstandskies ontstoken! Kon op een gegeven moment mijn mond nog maar een klein stukje open krijgen. Heb antibiotica gekregen en daarna is mijn verstandskies getrokken.
Ik heb daar ook veel last van gehad. Het lijkt alsof je kaak dan op slot zit en heel je mond doet er zeer van, lijkt net of je ergere kiespijn hebt. Veel geld aan uit gegeven, een bitje laten aan meten, want ik zou knarsen en klemmen tijdens mijn slaap. Die moest ik dus 's nachts in. Anderhalf jaar laten werd 1 van mijn verstandskiezen getrokken en heb ik er nooit geen last meer van gehad. Dus mijn advies is laat daar eens naar kijken, dat scheelt een hoop geld!
Ik had die klachten nadat m'n verstandskies werd getrokken Heb fysio gekregen,daarna gelukkig over! TS: Succes!!
Al mijn verstand kiezen zijn er volgens mij al uit, zal het eens na vragen vanmiddag! Ben van plan om ook medicijnen voor de pijn te vragen want paracetamol helpt helemaal niets
Happy, niet te lang mee doorlopen hoor!! misschien helpt een koud compres of coldpack ook een beetje?
Heb ik ook gehad en idd ook naar de gnatoloog geweest. Zo'n bitje aangemeten gehad maar daar kon ik niet mee slapen. Uiteindelijk is het vanzelf weggegaan. Maar bij stressige periodes komt het in wisselende maten weer terug,
Ik had het bij het doorkomen van mijn verstandkies en die werd getrokken en ik heb het ook gehad in periode van stress, voelde precies hetzelfde, maar trok naar mate de dag vorderde langzaam weg, dit kwam dan doordat ik 's nachts mijn kaken klemde. Sterkte met de pijn en hopelijk krijg je er iets voor tot ze weten wat er echt aan de hand is!