Ik heb al een paar keer deze week stekende buikpijn gehad. Het trekt helemaal door mijn buik heen (niet de onderbuik) en meestal gebeurt dit tijdens het eten. Ik dacht eerst dat het kwam doordat ik teveel gegeten had maar het gebeurd ook al bij de eerste hap. Het enige wat een beetje helpt is over mijn buik heen wrijven dan trekt het langzaam weg. Het is geen harde buik althans niet wat ik gewend ben. Deze buikpijn doet best pijn en harde buiken zijn tot nu toe alleen maar vervelend. Herkent iemand dit?
Ik heb dat nu ook...31 zwanger en enorm pijn eigenlijk maar het ebt wel weg maar komt dan weer terug. Het is niet bij het eten maar gewoon uit het niets... als ik er de rest van de middag last van houdt ga ik toch even bellen!
Ik had dit ook rond dat termijn toevallig, maar dan 's nachts na het plassen. Het deed zo een pijn dat ik wel kon huilen en het bleef uren aanhouden, maar een paracetamol hielp wel wat. Zou gewoon even bellen hoor! Je kan beter 10x teveel bellen dan 1x te weinig.