Voor mijn zoon ben ik op marktplaats op zoek naar een junior bed. Nu heb ik "de keus" uit 2 bedden: De romy van bopita Bopita Mix & Match Bed Romy 70x150 / Baby Plus B.V. Of een ander bed Dit bed heeft ook een hoog voeteneind. Zijn kamer is verder standaard wit (behoorlijk saai maar we gaan het pas helemaal aanpakken als hij iets groter is). Deze meubels hebben we nu staan Babykamer Sonja | Baby & Tiener - Babykamers vanaf 199,99 Wat vinden jullie leuker?
Je linkjes zijn niet goed, dubbel http erin. Dan komt er een foutmelding, haha. Wij hebben zo'n Romy achting model, maar dan wel in het limegroen. Maar die tweede vind ik ook erg leuk. Aan mij heb je niet veel dus haha. Overigens hier ook een rustige kamer, wit en soort grijs. Maar accessoires met kleur. Zo krijgt t toch een vrolijkere uitstraling.
ik zou diegene kiezen met nét de opstaande randen. Ik ga er vanuit dat hij het ledikant nog gewend is, dus als hij dan nog een beetje een randje heeft, is dat wel prettig.
Ik vind de tweede leuker, onze dochter heeft geen opstaande randjes nodig gehad toen ze overging naar een groter bed.
De tweede. Met 3 jaar heb je mi geen hoge randen meer nodig. Mijn zoon van 2 slaapt in een bed zonder randen.
Niet om te bitchen hoor, maar ik snap dit soort topics nooit. Het gaat er toch niet om wat wíj mooi vinden? Ik hoef er niet dagelijks tegenaan te kijken, jij (en je zoon) wel.
Ik zou voor de opstaande randjes gaan. Wij hebben een vergelijkbaar model en zelfs hier presteerde hij het af en toe om eruit te vallen.