Hallo dames! Zoals jullie de titel al hebben gezien.. Wie heeft er ook pas na NOD positief getest? Ik ben in maart gestopt met de Diane pil en heb 29 mei mijn 1e echte ongi weer gehad. Dus ik denk ook niet dat mijn cylcus gelijk goed is, maar voelde een dinsdag al wel heel erg dat ik ongi moest worden. Zit nu alleen nog steeds te wachten. Mijn vriend & ik hebben een grote kinderwens, dus hoop natuurlijk op een zwangerschap, alleen heb vandaag nega getest Heb wel kwaaltjes, als steken in mijn lies, pijn in mijn onderbuik; net of mijn spieren uitrekken, steken in mijn borst er lopen ook adertjes die ik voorheen niet zag/had, obstipatie, lage ruchtpijn af en toe duizelig en beetje misselijk. Nu zit ik te denken aan een blaasontsteking, want ik moet ook super vaak naar het toilet! Ik hoop op reacties, maakt niet uit of ze goed of slecht zijn, vind het altijd leuk om ze te lezen
Ja afwachten maar he.. Vervelend, maar meer kun je niet doen. Ik heb dat ook gehad wat jij omschrijft. Veel symptomen en maar negatief testen. Ik was echter wel zwanger en testte pas met 10 dagen overtijd positief en 2 dagen later ging het mis, helaas.. Als je nog maar zo kort met de pil gestopt bent heb je ook niet echt een idee van de lengte van je cyclus denk ik. Aangezien je altijd moet uitgaan van de langste cyclus. Even geduld en over een paar dagen nog maar eens proberen! Succes!
Na het stoppen met de pil heb ik er wel een paar maanden over gedaan voor ik regelmatig was. Ik denk dus dat het heel goed mogelijk is dat je niet zwanger bent. Tegelijkertijd heb ik 4 dagen na mijn NOD getest en was de eerste test slechts licht positief. Het kan dus op zich nog wel.
@Mrs Smeerkaas Dan schrik je zeker wel als zoiets heftigs gebeurt Ik hoop dat het snel raak is en dat het allemaal goed mag gaan! En de andere 2 dames gefeliciteerd met de zwangerschap! Ja dan moet ik nog maar afwachten, ben ik te ongeduldig. Ja ben wel overtijd, maar kan net zo goed zijn dat mijn cylcus nog niet in orde is.. Maar toch heb ik al die symptomen nooit eerder gehad, dus ik blijf hopen