Inmiddels ben ik 4 dagen over tijd ... Sinds een ruime week moet ik heel vaak plassen zelf halverwege de nacht. Ik ben al twee dagen een zeuren de buikpijn, het voelt als mijn buik opgezet is en in trekken wil gewoon niet. Gisteren twee keer misselijk geweest een minuut of 10 maar niet overgegeven. Volgens mijn man is het duidelijk dat ik zwanger ben ... Ik geloof er niet in. We zijn al 3 jaar bezig om zwanger te worden en daardoor heb ik weinig vertrouwen in mijn lichaam! Maar zal wel reuze blij zijn. Vandaag komt ernals het goed is met de post een test ... Ik ben zeer benieuwd. Wie herkend dit?
Misschien toch een naderende onge? Of wellicht heb je nog te vroeg getest. Ik hoop het voor je. Wij zijn bijna twee jaar bezig, dus kan me voorstellen dat je met drie jaar er lang genoeg op hebt gewacht! Ging het bij je dochtertje makkelijker?
Bij onze dochter waren we 9 maanden bezig. Ik vond dat opzich niet lang na jaren de pil te hebben gebruikt. Volgens de verloskundige was dit wel lang. Ik ga morgenochtend nog eens proberen als ik nog niet ongesteld bent. Het vannacht door de pijn ook slecht geslapen ... Ja drie jaar is ook erg lang ...
Heel veel succes! Zal voor je duimen. Denk dat als het positief is je, je ogen niet kunt geloven Wat raar dat je verloskundige dat lang vond Ze zeggen dat een jaar bezig zijn helemaal niet raar is. Ik ken er maar weinig die vlot zwanger raakten.
Dankje ... Inderdaad ik geloof er niet in. Ik vond die opmerking toen ook niet leuk van de verloskundige hoor, was een beetje boos op de reactie. Zal eens een paracetamol nemen misschien neemt dat de druk wat weg. Ben ook niet vooruit te branden.
Ik zou voor de zekerheid je urine ook even laten testen op een blaasontsteking, zeker als je testen negatief blijven. Veel plassen, buikpijn en misselijkheid kan ook duiden op een (verwaarloosde) blaasontsteking.
Bij blaasontsteking dan doet het plassen toch vaak ook zeer? Dat is in mijn geval niet zo. Het vreemde is dat ik vrijdag ongesteld moest worden en sinds zaterdag/zondag met buikpijn loop. Om de 1,5u ga ik naar de wc en er komt ook best veel. Morgenochtend nog een zwangerschap test doen met ochtend urine, is deze negatief dan zie ik t morgen nog aan en anders maar naar de HA.
Hoeft niet hoor ik had buikpijn en beetje branderige gevoel daar beneden bleek lichte blaas ontsteking te hebben, laat morgen anders voor de zekerheid je urine testen op blaasontsteking, want klachten verschillen per persoon!
Hallo!! Ook stel ik hier even mijn vraag! Wat denken jullie zou ik dan toch weer zwanger zijn ? Tekens Misselijk Buikpijn onderbuik Steken linker lies lijkt op bandenpijn Raren dromen over zwanger en dikke buik Dondere tepelhof Aders op de borsten en armen Sinds gister als ik in mijn tepel knijp komen er druppeltjes melk uit En bij de anderen tepel soort geel/doorzichtig drupeltje Vaker plassen. Gr melissa
Aan de hand van een lijst met kwaaltjes is het onmogelijk te zeggen of iemand zwanger is. Helaas is die glazen bol nog niet uitgevonden. Waar zit je in je cyclus?? Wellicht ff een testje doen. Die geeft je meer duidelijkheid dan een opsomming van kwaaltjes.
Hoeveel dpo zit je? Veel kwaaltjes kun je jezelf aanpraten. De enige zekerheid is een test of bloedtest.
Dpo? Nou idd heel veel alleen herken ik er een hoop van mijn eerste 2 Kindjes! Alleen druppelende borsten niet!
Days past ovulation Ook druppelende borsten kunnen bij niet zwangere voorkomen Maar door je eerdere twee zwangerschappen zal je t waarschijnlijk wel eerder herkennen als t zo ver is. Toytoy, Fingers crossed
1 juni was dat Nou inderdaad voel me echt zwanger maar zoals je Zegt lichaam Kan je goed in de maling nemen! Met gekruiste vingers op de bank! Woensdag naar de gynocoloog! Misschien wat meer duidelijkheid