Je maakt me nieuwsgierig. Niet in de laatste plaats omdat je opnieuw in verwachting bent Gefeliciteerd met je zwangerschap! ♡
Ik ben al heel lang een stiller meelezer in jouw namentopics haha. Opeens kwam de naam Ciro in me op, n.a.v. Miro (maar denk al dat je 'm niks vindt)
Dat had ik met de naam van onze oudste ook. Toen mijn man de naam voorstelde, moest ik er eerst zelf aan wennen. Maar eenmaal gewend, vond ik hem echt heel tof. Toen ze werd geboren merkte ik ook wel aan de omgeving dat mensen er aan moesten wennen, maar nu zijn de reacties eigenlijk heel positief. (En zo niet, pech gehad. Ik vind haar naam nog steeds geweldig en ben nooit een mooiere naam tegen gekomen of één die beter bij haar zou passen)
Ik vind Odin echt heel erg leuk! Was bij A ook een enorme kanshebber bij ons. En dat groeien van een naam; heb ik bij A ook erg gehad en toen ik m uiteindelijk thuis ging gebruiken met man was ik zo gewend, en we zijn er nog steeds super blij mee. Is dus ook een niet voorkomende naam. Ben benieuwd naar je ‘ dat is toch geen naam ’ naam haha. Zoiets dacht ik bij onze A ook/was ik bang voor maar hebben we niks over gehoord. Alleen dat mensen de naam niet kenden. (Of mensen durfden t niet te zeggen, maar prima haha)
Yes please! Super nieuwsgierig haha! De naam van onze oudste is voor velen ook bijzonder (en zelf bedacht). Heeft iedereen ook aan moeten wennen en nu nog zijn er mensen die haar naam verkeerd uitspreken. Wij vinden het mooi en perfect bij haar passen, wat anderen er van vinden boeit me echt niet (5 letters, geen bijzondere spelling, uitspreken zoals het er staat. Maar blijkbaar is dat lastig )
Ik snap dat wennen aan een naam. Ik houd ook van namen, ben er altijd mee bezig, eigenlijk net als jij. (volg je namentopics altijd, maar zo'n andere smaak dat ik niet reageer. Behalve Marcus trouwens, die staat bij mij echt in mijn lijstje van te jammer dat ik er teveel over twijfel ivm een Mark in de familie) Bij onze oudste moest met name mijn man erg wennen. Maar we vonden het allebei toch een prachtige naam. Toen we de familie belden waren er echt vervelende reacties. Maar ja, het was onze keuze en wij hadden al gekozen. Dus pech voor iedereen. Heel vaak moet zij haar naam een paar keer herhalen of vertellen hoe het uitgesproken wordt. (gewoon hoe het er staat, hoe anders?) Wij blijven blij met haar naam en storen ons niet aan de reacties. Oja, ze heeft gewoon een Hollandse naam, (vooruit, het is een Friese naam) dus echt niet raar of zelf verzonnen ofzo. Nu we ook weer een naam mogen verzinnen vind ik het toch weer heel erg lastig. We hadden eigenlijk een naam bedacht, maar ik bleef twijfelen. Pas de knoop doorgehakt en die naam toch weggezet. Nu hebben we een andere naam. Hopelijk kan ik/kunnen we daar beter aan wennen. Dus, als jullie blij van die naam worden, gewoon doen hoor. Trek je niks van andere mensen aan, je bent niet iemand die lichtvaardig een naam kiest, dus het zal vast goed zijn.
Ik vind het een leuke naam. Ik vind alleen het geven van een ontzettend krachtige naam wel een klein risico, net als Wolf bijvoorbeeld. Als je nou een heel klein mager ventje blijft, en je heet Beast ofzo...
Oke. Ik ben er wel klaar voor om 'm te delen voorzichtig. Wel in een spoiler, zou het op prijs stellen als jullie de naam niet voluit spellen op het forum. We hebben de naam nu een dikke week laten marineren. We kunnen er wel aan wennen, maar de naam voelt nog niet helemaal van ons. Wel hebben we ook nog een andere kanshebber, maar die is een stuk problematischer qua uitspraak. En dan wil ik toch die andere naam niet zomaar laten vallen. En hij tovert een glimlach bij ons als we de naam laten vallen bij het echobeeld (3d) dus da's een goed teken. We hebben er ook een andere 2e naam achter gezet (S is niet meer mooi) en dan denk ik: hm ja, dat is in positieve zin wel iets wat zeker kan groeien richting 'onze naam'. Maar al helemaal eruit? Nee absoluut nog niet. Vind hem overigens wel top in het rijtje bij de andere jongens. Spoiler: Naam (svp niet voluit schrijven) De naam is dus Zammis (uitspraak Zam-mies). Ik had een collega in België die zo heette en vond het echt een originele naam. Niet te complex, maar toch krachtig en eenvoudig. En een naam die echt moet groeien, net zoals bij onze jongste heel erg het geval was. mogelijke opties erachter: Luca of Elias. Waarvan Elias mijn favoriet!
Wauw, dat is inderdaad iets heel anders. Hele bijzondere naam. Hij past zeker in jullie rijtje en ik vind Elias en Luca er beide prachtig achter.
Aparte naam, maar zou er absoluut aan kunnen wennen! Vind je eerste angst (dat het echt geen naam is) dus ongegrond Ben wel benieuwd waar de klemtoon ligt, eerste of tweede lettergreep? En hoe zit dat bij je tweede zoon? Spreek je die uit met een i of ie? Edit: ik vind de naam leuker klinken als je die laatste S niet uitspreekt, dus op z'n Frans (?). Maar dat is persoonlijke voorkeur.
Apart, ik snap dat je daar wat tijd voor nodig hebt om aan te wennen. Ik vind de naam wel zeker iets hebben, maar moet het ook even laten marineren. Bij de andere namen past het zeker, persoonlijk vind ik Elias dan als tweede wel mooier.