Vrijdag gaat mijn moeder voor zeven weken naar Portugal. Zij en haar vriend gaan met de camper van hot naar her. Nu heeft ze de laatste tijd veel opgepast op hast kleinzoon en wil daar niets voor hebben. Toch wil ik haar iets leuks geven om mee te nemen op reis, en als bedankje. Maar het is zó lastig!! Heeft er iemand een keuk idee? foto's enzo hangen er al..
Misschien iets te lezen? Tijdschriften of een goed boek? En eventueel wat Hollandse etenswaren, zoal dropjes en stroopwafels.
Wij geven mijn schoonouders altijd een 'eerste-dagen-overlevings-pakketje' mee. Een soort kerstpakketje dus eigenlijk voor de vakantie. In een (handige) strandtas of opvouwbaar winkelmandje ofzo doen wij dan twee flessen wijn, toastjes, kaasjes, nootjes, fruit, lekker doucheschuimpje, ed... Viel de eerste keer zo goed, dat het nu een beetje traditie geworden is.