Hoi, Wij gaan 2 Mei trouwen en mijn zusje van 11 is bruidsmeisje. Ik vind het leuk als zij de ringen draagt aangezien er geen bloemen worden gestrooid en er geen sleep is om vast te houden. Maar ik heb geen flauw idee hoe ik haar nu op een leuke manier die ringen kan laten dragen. Ik zat er aan te denken om ze op een kussentje te leggen, maar iets met bloemen lijkt me ook leuk, maar ik zou niet weten hoe. Dus alle leuke ideeen zijn welkom!
mijn moeder heeft op een glazen schaal op een pootje een bloemstuk gemaakt van hortensia bloemen, daardoor heen linten en pareltjes met aan de linten de ringen. Hmm weet niet of het nou wel zo duidelijk klinkt, hoop dat je het snapt.
Een tante van mij had een kussentje geborduurd met onze namen erop en de ringen er met lintjes aangemaakt. Zag er wel leuk uit.
Je kan ze ook in de bloem van een roos stoppen, elke ring in een aparte roos. En dan van die mooie, grote rozen nemen. Dit hadden vrienden van ons gedaan en het was prachtig. De stelen waren omwikkeld met een soort lint geloof ik...
Ik ga iets met rozen en linten doen waarschijnlijk. Ik zal verschillende dingen proberen, kijken wat het beste gaat. Bedankt voor het meedenken!
Bij ons hingen de ringen aan een me-to-you beertje dat een roosje in zijn handen had met daar een lint aan in de kleur van mijn bruidsjurk. Jammer genoeg heeft iemand dat beertje meegenomen (gestolen klinkt zo erg), we gingen dat naast onze bruidskaars zetten Alvast een mooie trouwdag gewenst!
of een linten armband met een roos erop en daarop de ringen. is ook wel origineel. doen ze heel veel in amerika. ook heeft ze dan een bloemetje in de handen. een bruidsboeket maar dan in het klein hahaha.