ik heb een vaag vermoeden die bevestigd werd door huisdokter tijd geleden dat mijn innesteling te traag verloopt en daardoor fout gaat. zou kinderasperine me kunne helpen? Ik las het vandaag dat veel mensen het nemen voor de doorbloeding en bevordering van de innesteling?
Het slikken van aspirine kan ook risico's met zich meebrengen dus doe het wel in overleg met je arts als dat kan. Ik moet het ook slikken vanwege een stollingsafwijking en na de eerste ronde meteen raak. Maar je moet het dan slikken vanaf je eisprong. Word je ongi dan moet je meteen stoppen, blijk je zwanger dan moet je het dus eigenlijk je hele zwangerschap slikken. Althans, ik moet dat. Jij zou dat moeten overleggen. Want je hebt dan extra risico op bloedingen en moet dan dus ook tijdig voor de bevalling stoppen. Het kan dus zeker helpen, maar overleg het even met je arts
Zou je geen tarwekiemolie kunnen gaan gebruiken, dat heb ik hier ook al vaker op de site voorbij zien komen. Dacht dat dat ook voor een betere doorbloeding zorgt, maar durf het niet precies te zeggen. Ik slik het nu ook met het idee baat het niet schaadt het niet!
Ik heb ook tarwekiem olie capsules gebruikt, en nu nog gebruik ik ze. Weet niet of het geholpen heeft, maar ik ben nu zwanger 😁