Denk dat nachts haar afval geheim is dat ze bv geeft! Ik zit ook al 4 kilo onder mijn startgewicht! Dus vandaag heerlijk nieuwe kleren geshopt! heb Kian tussendoor een keer moeten voeden in de auto in de parkeergarage maar dat ging gelukkig ook goed!
Sammie wat vervelend dat je ruzie hebt met je man. Knuffel!! Masu daar ben ik het helemaal mee eens Mlien dan hoop ik ook dat mn bv straks goed op gang komt hier lekker op de bank gehangen nadat het huisje aan kant was. en wat denk je mn buik is gewoon rustig!!! Het enige wat ik voel is de kleine die heerlijk aan het kuieren is in mn buik!!!!! Wel af en toe een lichte kramp maar niet echt noemenswaardig..
eerlijk gezegd weet ik niet echt wat ik doe...behalve verder veel fruit eten... maar moet wel eerlijk zeggen dat sinds ik bevallen ben ik nauwelijks nog honger heb en dus ook erg weinig eet ruzie met manlief? niet leuk voor je meis dikke knuff!!!
Hoi allemaal! Hier even een kort berichtje om te laten weten dat het heel goed gaat met ons en met de kleine meid! Haar naam hou ik liever voor me, maar je kunt me altijd PB'en! Ze is in totaal 200 gram afgevallen, maar vanochtend was ze stabiel. Ze drinkt hartstikke goed en is lekker tevreden, dus ik vermoed dat ze snel weer op haar geboortegewicht zal zitten. Ik lees met jullie mee, maar heb nog geen tijd om echt te reageren. Ga ik binnenkort uitgebreid doen! @Stampertje: ik lees dat je je slijmprop verloren bent! Dat is vast een teken dat het nu echt gaat beginnen! (of wellicht en je inmiddels al bevallen??) @Kibbeling: hopelijk werkt het strippen voor je! Het is een drama om zolang overtijd te lopen!! Voor alle andere meiden: fijn dat het allemaal goed gaat met jullie kleintjes! Ik kom hier snel weer terug om te reageren!
nacht dan ga ik ook maar aan het fruit na mn bevalling!! Oh ik heb helemaal geen klagen want ik ben nog geen 6 kilo aangekomen boven mn startgewicht migga wat goed dat het zo goed bij jullie gaat! Ik heb je een pb gestuurd want ben erg benieuwd naar de naam van jullie kleintje!! hier de kleine verbouwt mn hele buik maar heeft volgens mij nog niet de intentie om de buitenwereld te gaan zien...
@nachtzon, ik eet al fruit, maar dat werkt hier nog niet zo goed haha! Denk dat Mlien gelijk heeft en dat 't echt aan de borstvoeding ligt....helaas mag ik die niet geven... Jammer, want dat zou echt fijn zijn, nu al onder je startgewicht zitten! @Mlien, heb je lekker geshopt? En leuke dingen gekocht? Fijn dat het voeden van Kian in de auto goed ging. @migga, ik ga je zo ook ff een pb sturen, want ik heb ook heel benieuwd! Fijn dat alles goed gaat met jou en je kleine meid! Zou stampertje aan 't bevallen zijn? Volgens mij is ze vandaag nog niet online geweest...laten we 't hopen voor haar!
Migga, fijn dat alles goed gaat. dat aankomen komt wel weer! heb je ook een pb gestuurt. blijf lekker genieten net als ons. Meiden, nog geen baby nieuws? ik ben al net zo erg als iedereen die jullie steeds bellen en smsen! Kom op baby's nu moeten jullie wel komen hoor! Hier is de ruzie weer weg en hebben we erom gelachen. ach soms heb je gewoon wat te veel spanning, en we zijn allebei heel koppig dus we kunnen een ruzie wel een dag volhouden haha. afvallen, ik ben ook de eerste 8 kilo zo kwijt geraakt zonder moeite, nou ja moest er wel even voor bevallen, maar het is eraf. ik was ook 7 afgevallen in de eerste 3maanden dus ik ben nu net ietjes lichter dan oen. heerlijk vindt ik dat. ben vooral bij mijn buik afgevallen.
masu dat afvallen gaat bij jou ook wel goed komen! stampertje ik vroeg me ook al af waar ze was, heb haar idd vandaag nog niet gezien.. Hoop echt voor haar dat ze aan het bevallen is!! sammie wat fijn dat jullie het dan ondanks jullie koppigheid snel goed hebben gemaakt!! hier manlief heeft lekker afbak patatjes gehaald en nu zitten we lekker op de bank uit te buiken Daar heb ik wel iets meer tijd voor nodig
@sammie, fijn dat de ruzie weer is bijgelegd! @kibbeling, mmm....frietjes! Lekker hoor! Wij hebben hier heel verantwoord aardappels, rode kool en kipschnitsel gegeten. Maar dat was gelukkig ook lekker! Dadelijk x-factor kijken, ik volg dat eigenlijk niet, maar er komt op vrijdag echt niks leuks op tv.
Denk echt dat stampertje aan 't bevallen is hoor! Ze is gisterenochtend voor 't laatst online geweest....Spannend! Adorable is trouwens ook stil.... (oh, ik ben ook echt erg ja, zodra iemand ff niet online is begin ik denk ik meteen dat diegene aan 't bevallen is haha Maar ik gun 't jullie allemaal zo!)
Haha, wij kunnen ook gewoon niet meer wachten Broodje hamburger gegeten en ga ook ik ga Xfactor kijken. hoop dat er wat speelt bij stampertje
Masu dat is wel een heel verantwoorde maaltijd zeg!! X factor dat heb ik dit keer helemaal niet gevolgd. Moet zeggen dat het een beetje langs me heen is gegaan. Hier staat net5 aan met alle crime series.. En verder zit ik lekker op mn laptop te kletsen enzo.. hier na een lekkere ongezonde maaltijd lekker op de bank gaan hangen. Kreeg ik last van harde buiken die ook best lang aanhielden!! Daarna maar even onder de douche en tijdens het douchen kwam er allemaal slijm!!! Dus het begin is er en wordt ook steeds meer. Ik heb manlief beloofd dat we nog even lekker gaan kroelen vanavond (alles voor het goede doel).. Hij wilde me al gelijk bespringen Wanneer er nieuws is dan horen jullie het via mij of via mn buddy van een ander topic!!
oeehhh spannend Kibbeling!!!!! Succes!! Hoop dat het door gaat zetten!!! Hier helaas nog steeds niks.... Net ma even leker gedouched en alles "netjes" gemaakt down under hahaha, pffoee wat een gedoe is dat nu zeg, heb er bijna 3kwartier over gedaan Nu nog steeds rustig, wel wat harde buiken gehad vandaag en flink gelopen ma verder nog niks helaas.. We wachten maar weer af..... xxx
Nou of ik ben erg vroeg of jullie zijn lekker aan het uit slapen/ bevallen/ of met de kleintjes bezig? Hoop dat adoratie, stampertje en kibbeling inmiddels moeder of bezig zijn moeder te worden!! Hier iemand die al tijden meeleest maar nog niet gereageerd heeft.... Ik moet ook nog wel een aantal weekjes ( ong. 9) dus ben ook erg vroeg, maar vind het zo gezellig en spannend om met jullie mee te lezen/ leven!!
Adorable hier nog geen kleintje hoor!! Ben wel gisteren mn slijmprop echt verloren dus dat heb ik wel gewonnen. Ben benieuwd hoe het bij jou gaat. En ja de boel daar down under op orde houden daar ben je idd wel even mee bezig Ik heb vorige keer aan manlief gevraagd of het er netjes uit zag toen ik klaar was en hij zei ja het kan er wel mee door Danielle je mag gerust mee lezen hoor met al onze wel en wee verhalen!! Maar ik ben nog niet aan het bevallen en ook nog niet aan het genieten van ons kleintje. hier een goede nacht achter de rug heerlijk geslapen!! Net ontbijtje op en tussen nu en 1 uur komt de vk langs om me nog een keertje te strippen... Ben er wel zeker van dat ik gisteren mn slijmprop ben verloren dus dat heb ik alvast gewonnen met de vorige strippoging en wie weet slaat het nu wel aan!
Goeiemorge meiden, Hier helaas ook nog geen babynieuws.... Heb ook barslecht geslapen, zoonlief werd ook nog eens om 5uur wakker en heeft tussen ons in zitten woelen in bed, denk dat ie last heeft van zijn laatste ronde doorkomende kiezen, want hij begint steeds zomaar uit het niets te huilen terwijl hij slaapt.. Ben dus helemaal brak en kan straks niet eens even een middagdutje doen, omdat ik nog een turks gebak moet maken, want nogal wat tijd kost en daarna moet ik hem weg gaan brengen naar de winkel... Even een vraagje aan meiden die er een beetje verstand van hebben: Weet iemand of 375euro een redelijke prijs is voor een Yorkshire Terrier? ( een rashondje dus ), hij is 10wk oud 5voudig gevaccineerd, europees paspoort, gechipt en ontwormpt.... xxx
Goedemorgen allemaal! Ik lag inderdaad nog heerlijk in m'n nest, haha! Amy om 8 uur een voeding gegeven en toen nog lekker even terug gekropen om wat te dutten. Oh, dat doet een mens goed. Ze ligt nu wat te pruttelen in de box dus ik zal haar zo maar eens ff gaan knuffelen. Ze ligt nu op schoot dus typ ik met 1 hand verder... @danielle, leuk he om dat te volgen! Voor jou is 't ook spannend, al duurt 't nog even. Maar kom gezellig meekletsen en lezen hoor! @adorable, ahhhh ik had zo'n goeie hoop dat je aan 't bevallen was! @kibbeling, ja, ik dacht, laten we ook eens wat gezonds eten Straks je 2e strippoging. Hopelijk gaat 't dan doorzetten! Wat je schrijft klinkt wel veelbelovend vind ik. En anders vanavond gewoon lekker nog een keertje kroelen! @hier, ga zo even boodschapjes doen, eerst maar 'ns een lijstje maken!
Adorable het schiet bij jou net zo op als bij mij!!! Niet dus!!! Wij hebben vroeger wel een york gehad maar die heb ik voor mn verjaardag gekregen, geen idee wat een beetje redelijke prijs is. Daar kan ik je niet mee helpen. Masu je neemt het er lekker van he met amy! Ik hoop ook dat de 2e strippoging een goed resultaat gaat opleveren, ik ben ook van mening dat de 1e poging de boel wel aan het werk heeft gezet hoor. Veel plezier bij het boodschappen doen! Hier de vk is nog altijd niet geweest. Alleen tijdens het douchen net weer veel slijm en ook helder bloed verlies Daarnaast ook last van harde buiken, pijn in mn rug en een beweeglijk ukkie in mn buik! Hij zet zijn voet weer regelmatig in mn zij Auuuu..
@ Kibbeling, klinkt als een echt begin met dat helder bloedverlies!! Ik verlies ook veel slijm en bloed, maar dat is bruin oud bloed dus dat is gewoon 10x over niks :x. @ Adorable, ligt er aan of het yorkje een stamboom heeft etc. Als je het googled kom je veel fokkers tegen en dan kan je zo zien wat het gemiddelde is, of op Marktplaats. Wij hebben een Chowchow voor 250 euro, die kosten normaal wel 600 euro... Gevalletje 'laatste pup uit het nest' . Nou ik kan je vertellen, hij is wel 6.000.000 waard nu!! hihi Ik word helemaal gek van de valse seintjes die mijn lichaam geeft. Gisteren heb ik voetreflexmassage gedaan. Ik dacht écht serieus dat het een uur later ging beginnen. Ongelooflijk wat voor effect het op je lichaam heeft! Helaas trok het weer weg en heb ik, zoals ik hierboven al typte, heel veel last van slijmverlies met oud bloed. Echt heel erg veel. Ik verslijt denk ik zo´n 4 inlegkruisjes in een uur! Het is behalve slijm ook waterig er door heen, dus ik twijfel soms of het vruchtwater is, maar als ik op mijn hand blaas komt er niks... helaas.