wij gaan van de week op vakantie.ik weet niet wat ik voor berschem voor me meisie moet halen. en nu heb ik Deet gekocht voor tegenmuggen en teken. maar nu lees ik dat het niet geschirkt is voor kinder onder drie jaar .het is een spry, kan ik dit wel op de kleding spry van me dochtertje ze is ander half jaar oud, iemand tips of idee om haar toch een beetje tebeschermen tegen die viese enge beesie, alsvast bedankt . p.s we gaan naar drente .
Bij de kruidvat hebben ze potjes die je open kunt draaien en in de kamer of tent kunt zetten tegen muggen, dat is veilig voor kleintjes. Als ze gestoken zijn kun je afterbite kids gebruiken. Deet zou ik echt niet doen, veel te agressief.
Ik had de DEET-spray van Autan (geel flesje met rode dop). Die is voor kinderen vanaf 2 jaar. Werkte perfect. *edit* zie nu dat je dochter nog geen 2 is... dan kun je idd ook byebites gebruiken. Mijn schoonzus had die voor mijn neefje, en die is amper geprikt deze zomer (we zaten in Zuid-Amerika).
Misschien iets van een klamboe? Je hebt ook van die slaaptentjes voor kindjes? Van VSM heb je "prikweg", dit is homeopathisch en mag je gebruiken bij kindjes.
Ik houd helemaal niet van die zooi om die beesten mee af te schrikken. Het is hartstikke slecht voor jezelf/kind en die krengen komen toch nog steeds. Tegen teken: als je gaat wandelen, lange broek aan en in je sokken stoppen, lange mouwen. Na het wandelen jezelf, je kind controleren vooral in liezen, knieholtes, oksel, nek. Teken zijn echt wel even zoet met een plekje zoeken dat ze fijn vinden. Teken zijn net kleine spinnetjes, pas als ze volgezogen zijn worden het van die rare boontjes met kopje. Tegen muggen: die krengen komen pas `s avonds tegen schemering. Dan of binnen zitten (is momenteel met de fijne temp toch wel aan te raden) en een deryan of klamboe om te slapen. En misschien vinden ze je dochter niet lekker! Hier hebben ze het liefst mij, dan dochter, man en zoon zijn niet lekker.
prikweg is als je al gestoken bent. Deet mag idd niet, ik zweer voor mezelf wel bij DEET, ik word namelijk compleet kapotgestoken, in mn gezicht, ellebogen, knieen, vingers etc, alles al geprobeerd, maar deet is het enige wat helpt. Je kan ook van die dingen voor in het stopcontact halen.
Devil: ik ken t probleem. Ik en zoonlief zijn mug-magneten. Minder dan 10 bulten hebben we zelden gehad. Eergister 1mug in slaapkamer van damian en hij heeft nu 17 bulten over zn hele lichaam. Ik ben er nog is allergisch voor dus bij jeukt het niet maar het gaat branden. DEET is inderdaad beste wat er is naar mijn mening. Mn zoon zat gister te huilen van die bulten. Hoop niet dat het bij hem ook pijn doet en dat het bij jeuk blijft