dat klopt maar ze had sm verteld welke garage ze zelf graag wilden kopen omdat zoontje dat leuk zou vinden. Dan zou ik het ook niet tof vinden als sm opeens gauw een garage gaat kopen en nog een andere ook.
Ik kan me niet voorstellen dat je hier een probleem van maakt. Waarschijnlijk is je zoon erg blij met de garage en dat is toch het belangrijkste.
ja weet ik wel maar ik ben bang dat hij dfan iets dubbel krijgt en DAT vind ik zonde @tulip jij begrijpt me het gaat mij er niet om dat ze iets koopt maar de manier waarop.ik heb het laten zien en er bij verteld dat vriend graag hout wil omdat dat gewoon veel duurzamer is. en aangezien ons heertje ongelovelijk lomp is en dat dat ding dan geen lang leven beschoren (lees een tafel en stoeltje van ieke zijn dus echt gesloopt door meneer omdat hij er boven op onderdoor tussendoor klimt.)
Ik heb wel vaker van je gelezen over je schoonmoeder. Lijkt me niet zo'n heel makkelijk tiep in de omgang Ik denk dat de zere plek is dat ze jullie voor is geweest. Je hebt enthousiast jullie kado laten zien en nu sta je met je b*llen voor het blok: blijft de schreeuwerige garage en kopen jullie wat anders of houden jullie je aan het plan van de houten garage en blijft deze bij s.moeder thuis? Ik zou ook echt niet blij zijn. Je kiest een mooi kado uit om te geven voor zijn verjaardag en dan word je de pas afgesneden. Lastige situatie En ik vind de reacties van ondankbaar en gegeven paard en zo niet aan de orde. Als het nou een schreeuwerige brandweerkazerne of zoiets was, ja. Maar dit is eigenlijk een kado dat de ouders wilden geven.
Ik kan me je best voorstellen hoor... Dit omdat je al aangaf een houten garage te halen, dan zou ik het ook heel vervelend vinden als je een andere zou krijgen die je eigenlijk niet leuk/mooi vind. Mijn schoonmoeder heeft dit ook eens gedaan... Wij hadden aangegeven een tafeltje en stoeljes te kopen in dezelfde kleuren als onze meubels.. Nadat we dat gezegt hadden heeft ze er zelf een gekocht voor ons die we nog moesten schilderen. Ik en mijn man vonden dat toen erg vervelend.. zo'n ding staat toch in je woonkamer.. en tja die wil ik ook graag er netjes uit hebben zien en geen ratjetoe van allerlei kleuren. Mijn man heeft toen ook aangegeven dat als ze hem toch wilde geven dat hij dan boven kwam te staan omdat wij er zelf al een hadden gekocht die beter bij ons interieur zou passen.. en tja 2 beneden is ook niet nodig he .. Dat vond ze zelf geen probleem.
Ik snap het punt van TS wel. Ik zou SM niks meer vertellen hoe enthousiast je ook bent over iets. Als ze dit keer op keer doet dan zeg je niks meer... Als ouders heb je een leuk cadeau in gedachten en je bent er enthousiast over en dan komt SM met iets anders (een andere garage). Over speelgoed, hier is het ook net een ontplofte intertoys, maakt mij niet uit in wat voor kleuren of materiaal zolang mijn zoon het mooit vind en er mooi mee kan spelen ben ik tevreden Maar ik snap het punt van TS wel.
tja mn moeder en schoonmoeder weten wel dat ik ook een bepaalde smaak heb voor speelgoed, en hhun overleggen dus ook altijd..maargoed dat is ook omdat ik vaak genoeg hints geef wat ik wel en niet mooi vindt... maarja nu heeft ze het in enthousiasme gehaald en ja je zoontje zal er hoe dna ook blij mee zijn... je zou eventueel wel kunnen zeggen ...dat je voortaan liever houten speelgoed wilt voor hem...en dat je dacht dat ze dat wist...en dat je het jammer vindt dat jullei nou die ene garage niet kunnen halen.. Je kan eventueel zeggen, mss is het handig als we voortaan even overleggen wat julle willen halen en wij.. mss kan ze er dan rekening mee houden..
Ik snap je wel, hier zou schoonmoeder dan expres een andere kopen juist doordat je zegt dat dat helemaal niks is voor jullie en zelfs niet voor jullie zoontje.. Dus ik zou je man laten zeggen sorry die houten is in bestelling en 2 vind ik niet nodig, kei bedankt maar je wist tenslotte dat we die andere gingen kopen!
Er zijn al zoveel berichten geplaatst. Ik wil alleen even zeggen dat ik hoop dat je vriend ook weet dat speelgoed leerzaam is / kan zijn voor een kind. Ik zou gewoon eens een weekje proberen het speelgoed in de slaapkamer te laten staan en hem toch proberen te laten slapen of dat er wat tegenover staat bijvoorbeeld: een klein cadeautje of zo?? Succes!
het gaat er toch om wat het kind ervan vind en niet de ouders??? hier staat ook wel wat in de speelgoedhoek waarvan ik denk hmmm.maar ja me dochter is er blij mee,en dat is wat telt voor mij.
Ik snap eigenlijk wel dat jullie dat vervelend vinden. Je schoonmoeder wist dat jullie een (houten) garage voor zijn verjaardag wilden kopen. Dan is het niet leuk als ze dan nu een garage koopt die jullie lelijk vinden. Ik wil ook geen grote plastic garage in mijn kamer. Daar zit je dan ook tegenaan te kijken als de kinderen in bed liggen. Ik zou gewoon zeggen dat je het niet leuk vindt dat ze nu ook ineens een garage heeft gekocht en dat je daardoor het gevoel krijgt ze jullie het gras onder je voeten wegmaait.. En de garage kan dan mooi daar blijven staan en daar kan hij dan mee spelen als hij daar is.
Ik maak altijd verschillende verlanglijstjes voor familie etc daar kunnen ze dan wat van uitzoeken. Dit gaat eigenlijk heel goed. Dan houd je het nog enigzins in de hand, maar dan moeten ze zich daar wel aan houden Of met bijv. www.lijstje.nl hier kun je ook aanvinken en linkjes bij de items zetten wat je bedoelt.
Maar als je wat dubbel krijgt kun je toch vragen of je het mag ruilen? Neem aan ( tenminste de meeste mensen die ik ken ) dat ze dat niet erg vinden en dat zullen ze vast wel begrijpen. Niet lullig bedoeld maar als je weet dat je SM zo is. Dan lok je het zelf wel een beetje uit door het tóch elke keer weer te zeggen. En als je nu al weet dat t geen lang leven heeft dan kun je toch alsnog de houten garage aanschaffen en deze even opzij zetten tot de plastic garage kapot is
Hout/plastic.. daar gaat het volgens mij helemaal niet om. TS wil een garage kopen voor haar zoontje, vertelt dit enthousiast tegen oma... en die besluit er zelf een te kopen en wil die eerder aan het jongetje geven. Wat gemeen! Ik zou daar niet blij mee zijn!! Tuurlijk is het hartstikke leuk als oma ieuks voor haar kleinzoon, maar wat is haar bedoeling hiervan vraag ik me af?
Wat een gezeik om niks zeg. Je zoon krijgt dit cadeau en zal er ongetwijfeld blij mee zijn. Dus wat is dan het probleem?? Mijn zoons hebben ook 3 garages staan. En alle 3 vinden ze leuk. Lees wel vaker over jou schoonmoeder en krijg wel eens het idee dat ze veel dingen niet goed kan doen. Als ze wat anders had gekocht was er ook vast wel iets te klagen geweest heb ik het idee. Wees blij dat ze iets kopen voor hun kleinkind.
Lol ik zou er ook geen probleem van maken. Desnoods zet je hem bij haar neer... nie zo moeilijk doen.