@ Claudia: Heb ik ook al over na zitten denken, maar nee ik doe het maar niet zo een computercursus zie me al zitten tussen de 65 plussers haha! @ Pricha: Ja echt super knap dat hij los staat!
idd ik woon vlak bij een avondschool en daar worden regelmatig van die cursussen gegeven en de gemiddelde leeftijd is zeker 55+
@misspuma ook stoppen met de pil zit nu in de 1e ronde na de pil. @pricha leuk mannetje hoor kan ie al goed staan zeg.
@ Tweety: Spannend! Misschien zijn we straks wel samen zwanger ! @ Claudia: Ja, dat geloof ik graag dat de gemiddelde leeftijd 55+ is haha! @ Pricha: Dat zou wel makkelijker zijn een thuiscursus
Hmmm...we lopen een beetje door elkaar heen geloof ik. Zitten tegelijk te posten haha! Liefs, misspuma
@ Tweety: Dat zal zeker leuk zijn, dan hebben we 2 kindjes van ongeveer dezelfde leeftijd haha! @ Claudia: Ja ik zou mijn bedje ook niet graag ruilen voor een ander bed! Liefs, misspuma
@Tweety&Misspuma,Zou idd erg grappig zijn als jullie nu weer omstreeks de zelfde datum uitgerekend zijn Ik ruil mijn bedje ook niet graag in was lij dat ik maar 4 nachten in het ziekenhuis hoefde te blijven voor de ks.Toen ik thuis kwam ben ik ook meteen op mijn bed geplofd! Hier nog geen 3e hoor!
@ Tweety: Ow wat een leuke foto's van Rene die keek inderdaad zijn ogen uit in die vlindertuin en die foto van mensenaap gelieve niet te voederen prachtig! Was jij trouwens snel zwanger van Rene? @ Claudia: Ja zou zeker leuk zijn als Tweety en ik samen zwanger zijn! Nee, echt geen 3e hihi! Ja heerlijk hoor je eigen bedje! Niks slaapt zo lekker als je eigen bedje!