Oktober 2007 mama's

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door sofieke, 24 jan 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. NiCa

    NiCa Bekend lid

    goede morgen meiden
    ik heb gisteren ook een ander setje gekocht bij A100 een broek met elastiek een rokje er over een soortje bloesje en een jasje er overheen en dat alles voor €27,50!
    bij deze winkel kun je kleding kopen wat bij wehkamp kan bestellen maar helaas hebben ze nog geen echte positie kleding :( ,maar ik kan nu ff voor uit :p

    liefs nica
     
  2. Nynke

    Nynke VIP lid

    30 sep 2006
    8.087
    0
    0
    Frankrijk
    @ Augustus: hoe gaat het nu meid, al wat gehoord van de verloskundige?

    @ Hendrikje: welkom hier en pas op hoor er word flink gekletst hier.

    Met mij gaat het iets beter. Mijn misselijkheid word iets minder en ook de moeheid neemt iets af. Ik zit wel erg verstopt idd ook veel lucht. Kan als de beste boeren en winden laten helaas. Hier door heb ik ook al en buikje en kan ik mijn broeken bijna niet meer aan.
    Bh's van de hema zijn idd fijn alleen niet geschikt voor mij helaas met mijn F cup :( Ik ga maar weer naar de prenetal fijne bh's die goed zitten.
     
  3. annn

    annn Actief lid

    5 jan 2007
    199
    0
    0
    zwolle
    goede morgen allemaal!

    wow! ik ben net een week terug van vakantie, en mijn laatste bericht was op pagina 115, en we zijn nu al aan de 150!

    gelukkig heeft xenas81/wendy me op de hoogte gehouden van de "belangrijkste" gebeurtenissen van afgelopen week.
    wel heftig hoor!
    maar wendy, dank je wel!


    maar... ik wil ook even mijn verhaal kwijt.
    t gaat niet op en top met me:
    voor de vakantie had ik (dom,dom!) miskraam-verhalen gelezen.
    daardoor was ik in een dipje gekomen.
    afgelopen week wintersport-vakantie geweest.
    was echt een heerlijke week!
    maar... ik ben momenteel zooooooo onzeker!
    ik heb namelijk niks geen last van mijn hormonen!
    of, in elk geval, zeeeeer minimaal!
    soms beeeetje gevoelige borsten, iets minder eetlust, en misschien beetje vermoeid, maar da's echt bijna nihiel!

    ik maak me vreselijk zorgen dat het vruchtje niet meer leeft (en dat ik daar donderdag achter ga komen, bij de echo).

    dus ik heb even een hele belangrijke oproep (in de hoop dat ik een beetje gerust gesteld kan worden):

    WIE HEEFT ER OOK GEEN/WEINIG LAST VAN DE HORMONEN?!?!?!


    en nou zullen er meiden zijn die denken "meid, wees blij dat je je niet zo beroerd voelt, en dat je vakantie daar niet door verpest is".
    maar de onzekerheid dat je niks merkt is ook vreselijk!
    doe mij maar misselijk enzo!


    nu aftellen tot donderdag...
    en als het allemaal goed is... wow... wat ga ik dan een feestje vieren!
     
  4. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Ik heb nu ook een zwangerschapsbeha gekocht bij de prenatal. Zit prima!
    Bij Livera en Hunkemoller hadden ze alleen witte beha's en daar had ik er al eentje van. Zijn niet zo sexy als mijn normale lingerie, maar ja.... comfort gaat nu even voor! :)
     
  5. appeltje

    appeltje Niet meer actief

    Hé Ann, welcome back!

    Die onzekerheid kan ik me wel voorstellen hoor. Maar er zijn meerdere hier met weinig klachten hoor (zo uit mijn hoofd: Elvira, Mariekebalm en ik). Ik heb alleen grotere, gevoeligere borsten, moeheid en af en toe een moeilijke stoelgang.... maar ook geen buikpijn en misselijkheid enzo. En toch een mooie echo gehad met 8 weken.
    Nog even en dan zie je het met eigen ogen..... dan kan je echt zitting nemen op je roze wolk.
     
  6. sofieke

    sofieke Bekend lid

    11 dec 2006
    650
    0
    0
    Gelderland
    Goeiemorgen dames, weer even terug van weggeweest en ja... mijn banner staat op 10 weken!
    Gisteren nog een uitgebreide controle bij de gynaecoloog en zonder echo kan ze al zien dat mijn baarmoeder de juiste grootte had en zelfs wat groter was dan normaal op 10 weken dus misschien ben ik zelfs al wat verder! Nog 2 weekjes en we weten het helemaal zeker. Maar verder was alles picobello in orde, was lekker 1,5kg afgevallen en mijn bloeddruk was perfect, zelfs aan de lage kant! Gezond zwanger dus!
    Ben dat meteen gaan vieren met een hele nieuwe garderobe! ;) En in die zwangerschapsbroeken met jurkjes over zie je mijn buikje echt al wel goed! Is wel even wennen maar het zit zalig!
     
  7. Niet meer actief

    Hey meis,

    Nou hier hetzelfde hoor, ik voel me totaal niet zwanger, heb nergens last van, nog geen gevoelige tepels, niks sjaggie, niks moe helemaal niets, ik weet ook niet of ik er nu blij mee moet zijn of niet, tuurlijk als alles straks goed blijkt dan klap ik in mijn handen, maarja tis zelfs zo dat ik er een groot deel van de dag niet eens aan denk en dat terwijl ik bij mijn vorige zwangerschappen met niets anders bezig kon zijn.. :( ik moet zeggen dat ik bij mijn eerste zwangerschap ook nergens last van had, maar was wel heel moe, bij mijn 2e ook alleen maar moe en een klein beetje sjaggie, maar nu niets! Toch hoor ik het vaker en blijkt alles gewoon in orde te zijn! Probeer er gewoon vanuit te gaan dat alles goed zit en dat jij een van de gelukkige bent die met gemak door de eerste 3 mnd heen komt! :)
    kweet het moeilijk af en toe..!

    liefs Pjetje
     
  8. annn

    annn Actief lid

    5 jan 2007
    199
    0
    0
    zwolle
    oh, t is wel fijn te horen dat ik niet de enige ben!

    maar ik heb (dom,dom!) in frankrijk ook pizza gegeten, en kwam er later achter dat er blauwschimmelkaas op zat, en misschien ook wel ongepasteuriseerde kaas. (hebben ze daar veel,kwam ik later achter...).

    en eer-gister las ik in het "negen-maanden-zwanger-dagboek" dat zachte kazen en blauwschimmelkazen een miskraam kunnen veroorzaken. nou, dat wist ik natuurlijk inmiddels wel, maar zooooo he! daar schrik je dan weer zo van!
    je denkt er idd gewoon soms niet bij na, omdat je niks merkt!

    en in de 7e week merkte ik t wel...
     
  9. Niet meer actief

    Daar hoef je je niet druk om te maken hoor, dat is verhitte kaas geweest en een mk krijg je er neit zo snel van hoor, dan moet je het wel in enorme hoeveelheden eten, tijdens mijn eerste zwangerschap wist ik de eerste 2 mnd niet dat ik zwanger was, ik heb 4 a 5 dagen in de week en dat 2 mnd lang, flink gezopen en gerookt, at flink veel filet american en ook schimmelkazen e.d. en ik heb een prachtige dochter, niks mee aan de hand! maak je daar maar niet druk over, een keer wat fouts eten dat kan helemaal geen kwaad!

    liefs Pjetje
     
  10. linda84

    linda84 Fanatiek lid

    3 sep 2006
    4.383
    36
    48
    ANNN: Ik was tot afgelopen woensdag flink misselijk duizelig en zere borsten. Maar sinds donderdag heb ik bijna geen klachten meer ! Ik vind het ook erg eng maar ben wel blij dat ik niet meer zo misselijk ben. Ik heb 14 maart pas mijn echo dus het is afwachten
     
  11. denisse

    denisse Actief lid

    15 jan 2007
    365
    0
    0
    administratief medewerkster
    hoofddorp
    hier ook weer eens een berichtje van mij..
    bleek toch oververmoeid.
    gaat nu gelukkig iets beter, al ben ik nog licht misselijk.. maar dat zal na een paar dagen op tijd naar bed wel weer overgaan hoop ik..
    ik ga nu effe lekker ontspannen in bad... fijne dag dames!
     
  12. NiCa

    NiCa Bekend lid

    meis ik heb ook last van weinig hormonen ben alleen moe last van de borsten soms een buikje maar soms ook emotioneel en vergeetachtig maar misselijk ben ik niet ook ik ben soms onzeker ondanks dat ik al een echo heb gehad en het hart heb zien kloppen ik mag as donderdag naar de vk toe en verder geniet ik lekker van me zwangrschap ;)
    en denk dat jij dat ook moet gaan proberen....nou ja moet? is niet het goede woord maar hopelijk begrijp je het heel veel sterkte gewenst

    liefs nica
     
  13. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    @ annn

    Ik heb alleen pijnlijke borsten, hoofdpijn en heel erg moe.
    Verder heb ik niks.
    Terwijl ik vorige x hondsberoerd was.
    Maar heeft totaal niks te zeggen.
    Toen het vorige x mis ging was ik gewoon nog beroerd.
     
  14. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    **Voor toevoegingen PBtje sturen naar moon85**

    Agenda:


    Maart
    Liedel3 maart termijnecho
    Bull terrier 5 maart intake verloskundige
    Ready 5 maart intake verloskundige
    Bolletje 5 maart eerste echo
    Hendrikje 5 maart eerst echo
    Martine 6 maart 1ste controle VLK
    Anne36 6 maart echo
    appeltje 7 maart eerste echo
    Bianca 8 maart intake verloskundige
    Annn 8 maart VK
    Maartje06 8 maart intake VK
    augustus eerste echo
    Avalon1972 8 maart VK en eerst echo
    NiCa 8 maart eerste keer VK
    Bianca 9 maart eerste echo!
    Doris 12 maart eerste echo
    Lolli 13 maart eerste echo
    Bobbie 13 maart gyn 2de echo
    Tamara1984 13 maart VK
    augustus 13 maart intake VK
    marianne30 13 maart intake VK
    pjetje 14 maart Termijn echo
    Linda84 14 maart Termijn echo
    ElviraR 14 maart Vk + echo
    Banjer 14 maart gyn eerste echo
    Nynke 15 maart intake VLK en echo
    Ready 15 maart 1ste echo
    Misoh 16 maart 3e afspraak gyn
    Moon85 16 maart 3de echo gyn
    lvdwerf 16 maart eerste echo
    denisse 20 maart eerste echo
    sofiekeeerste echo op 20 maart
    mariekebalm 23 maart 2de echo
    Divanaatje 26 maart eerste echo
    Sab Eerste echo
    moonique 27 maart 2de echo gyn
    AnthoniaH 27 maart eerste echo VK
    Jotim30 28 maart eerste echo

    April
    mariekebalm 2 april 3de echo (grote)
    Jotim30 13 april 2de bezoek VK
    mariekebalm 21 april 4de echo

    Uitgerekende datum:
    Bobbie , 23 jaar, 1ste kindje, 30-09-2007
    Sofieke , 29 jaar, 1ste kindje, 30-09-2007
    lient, 34jaar, 1ste kindje, 01-10-2007
    appeltje, 28jaar, 1ste kindje, 02-10-2007
    liedel 24 jaar, 1ste kindje, 03-10-2007
    Doris 25 jaar, 1ste kindje, 03-10-2007
    Bull terrier,21 jaar, 1ste kindje, 05-10-2007
    Bianca,29 jaar,1e kindje, 7-10-2007
    Diaantje, 28 jaar, 1e kindje, 08-10-2007
    Martine, 25 jaar, 1e kindje, 08-10-2007
    Ready, 30 jaar, 1e kindje, 08-10-2007
    Sab, 24 jaar, 2de kindje, 08-10-2007
    Annn 26 jaar, 1ste kindje, 08-10-2007
    Elvira, 28 jaar, 1ste kindje, 09-10-2007
    Andrea mv Ryan, 29 jaar, 2e kindje, 10-10-2007
    Wendell , 33 jaar , 2de kindje, 10-10-2007
    Nynke 29 jaar 3e kindje, 11-10-2007
    Jetteke 34 jaar, 1e kindje, 11-10-2007
    Misoh 29 jaar, 1ste kindje, 11-10-2007
    salsabine, 32jaar, 1ste kindje, 12-10-2007
    Maartje06, 29 jaar, 1ste kindje, 12-10-2007
    Linda84, 22 jaar, 1e kindje, 12-10-2007
    Divanaatje, 30 jaar, 1ste kindje, 13-10-2007
    NiCa 31 jaar, 2de kindje, 13-10-2007
    Anz , 25jaar, 2de kindje, 14-10-2007
    Lolli,26jaar, 1ste kindje, 14-10-2007
    Moonique 32jaar, 2de kindje, 14-10-2007
    Mariekebalm, 25 jaar, 1e kindje, 15-10-2007
    denisse, 25 jaar, 1e kindje, 16-10-2007
    Shannen, 24 jaar, 1e kindje, 16-10-2007
    Avalon1972, 34 jaar, 1e kindje, 18-10-2007
    Missyess, 24jaar, 1ste kindje , 19-10-2007
    Hendrikje 29 jaar, 2de kindje, 19-10-2007
    Jotim30, 32 jaar, 3e kindje, 20-10-2007
    pol, 27jaar, 1ste kindje, 20-10-2007
    Tamara84 23 jaar, 1ste kindje, 20-10-2007
    Rastagirl, 30jaar, 2de , 20-10-2007
    Xenas81, 25jaar, ?, 20-10-2007
    Bolletje,26 jaar , 2de kindje, 21-10-2007
    Kikki, 28 jaar, 2de kindje, 21-10-2007
    Lievebeesje, 36 jaar, 4de kindje, 22-10-2007
    Tamara1984 22 jaar, 1ste kindje, 22-10-2007
    moon85, 21jaar, 1ste kindje, 23-10-2007
    Wiepie, 26jaar, ? , 23-10-2007
    augustus 24 jaar , 1ste, 23-10-2007
    AnthoniaH 34 jaar,?, 23-10-2007
    Pjetje, 26 jaar, 3de kindje, 27-10-2007
    Banjer 40 jaar, 1ste kindje, 28-10-2007
    Anne36 36 jaar, 1ste kindje, 28-10-2007
    Smeetje 33 jaar, 2e kindje, 28-10-2007
    marianne30 32 jaar, 3de kindje, 29-10-2007
    Astrid85,21jaar, 1ste kindje,30-10-2007
    lvdwerf 21jaar,1ste kindje, 30-10-2007
     
  15. NiCa

    NiCa Bekend lid

    ja dat had ik ook bij me eerst dus daarom vind ik het soms beangstigend maar ondertussen probeer ik echt wel te genieten en onze oudste is nu al weer 8jaar kun je na gaan hoe lang het al geleden is hihi ben het volgens mij een beetje verleerd
    :)
    liefs nica
     
  16. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    Ik dacht ook dat het helemaal fout was.
    Dacht dat je gewoon elke zwangerschap misselijk zou zijn haha :oops:
    Maar blijkbaar niet.
    M'n schoonzus is ook bij 1 wel misselijk geweest en bij de andere niet.
     
  17. NiCa

    NiCa Bekend lid

    denk dat we gewoon lekker moeten genieten tenzij we echt dingen voelen en krijgen die niet normaal zijn ik probeer ook te genieten van ons beebje die in mijn buik groeit :)

    liefs nica
     
  18. Jotim30

    Jotim30 Fanatiek lid

    Goedemorgen dames,

    alles oke met iedereen. augustus hoe gaat het met jou meid ?
    hier alles gewoon, het hoort er allemaal bij en lijkt haast wel normaal. Me borsten er groot heb ik het gevoel maar is niet zo.
    af en toe steekjes onder in de buik maar dat is maar hel af en toe. Buikje begint te komen.
    soms misselijk maar dat kan echt van dag tot dag verschillen gisteren meer last van gehad.
    Soms heb ik ook dagen dat ik nergens last van heb. Het is bij elke zwangerschap anders en ook bij iedereen.
    Maak je neit druk als je niks voelt. Komt allemaal goed meiden.
     
  19. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    Goedemorgen!

    Ow ik ben de laatste met de 1 ecgho, op 5 april pas! :(
    Pfft wachten wachten wachten...

    Ik heb ook niet zo heel veel "last"
    Heb wel erg veel honger trouwens :D
     
  20. Maartje06

    Maartje06 Fanatiek lid

    5 dec 2006
    2.143
    0
    0
    MW-er
    Noord Holland
    Goedemorgen meiden,

    @Annn; maak je niet te ongerust meid! Ik heb een aantal vriendinnen die nooit klachten hebben gehad. Ik snap dat je er onzeker van wordt, maar helaas zijn klachten geen garantie voor een gezond kindje (anders hing ik nu elke dag glimlachend boven de wc!). En wat die kaas betreft; een pizza wordt goed verhit, dus dat komt wel goed!

    Ik plof inmiddels ook uit mijn bh's. Best een probleem, want ik heb normaal al 75F. Komt mijn mannetje gisteren thuis met een nieuwe bh; 75G! Hij was op eigen initiatief een nieuwe voor mij gaan halen, omdat ik te ziek ben om het huis te verlaten. Das toch lief he! Het was alleen geen zwangerschapsbh en om nou te voorkomen dat ik over een maand weer een nieuwe moet, gaan we hem samen ff ruilen zodra ik me iets beter voel. Ik kom nu toch het huis niet uit, dus prop ze nog wel even in mijn oude bh's.

    Ik weet eigenlijk helemaal niet of ik mijn broeken nog pas! Ik loop al sinds 14 februari is joggingbroeken, omdat ik toch thuis ben. Moet van de week maar even gaan passen, want anders kom ik in de problemen als ik weer opgeknapt ben!
     

Deel Deze Pagina