@mamapatricia:Ha...een mede Leeuwarder. Welkom en veel lees en postplezier ( als je het een beetje bij kan houden want het gaat soms erg snel).
Lieve Jotim, ik dacht dat ik al op jouw kamertje had gereageerd, maar hier dan alsnog: Wat een leuk kamertje! Echt superstrak gedaan! Het was echt niet mijn bedoeling je te negeren! @patricia; welkom meid! En alsnog gefeliciteerd met je zoon! Wat leuk, een koningspaar.
ok ja ik ook haha.. maar ik wil graag naar sneek hoor dus als het goed is verhuizen we binnen een half jaar naar sneek. maartje : het is zeker mooi een meisje en een jongen alleen kan ik het me niet zo goed voorstellen een jongen bij mij in de familie zijn haast geen jongens ik heb zelf 3 zus(jes) en veel nichtjes misschien 3 neefjes maar die zijn al weer boven de 15 jaar, mijn vriend heeft ook alleen zusjes of alleen hij heeft 1 broertje van 5 maar daar heeft ie geen contact mee omdat zijn ouders gescheiden en hertrouwd zijn. ik heb er wel heel veel zin in weer zo,n klein beebje
@ jotim... jaaa een wraakactie... omdat jullie in 1 weekend 10 pagina's hebben volgeklets.. Maartje vertelde dat jullie dat expres hebben gedaan om mij te pesten
nog 10 minuten en dan ga ik naar mijn eerste yoga les! spannend! Laat jullie straks weten hoe het was...'
@ Patricia: Welkom! @ Iedereen: Die kamertjes beginnen er al leuk uit te zien zeg! En bedankt voor jullie reacties op ons trouwen. We hopen inderdaad dat het weer goed blijft. We hebben als goed weer garantie voor alle daggasten een paraplu gekocht, dus nu zou het toch niet mogen regenen. Wij zijn nog wel even bezig met ons babykamertje. Ik ben nog bezig om een kastje te maken voor onder de wastafel. Dat ligt nu helaas weer even een weekje stil, vanwege het trouwen. Ik laat jullie zeker de foto's zien als ons kamertje bijna klaar is. Wat sport betreft: Ik vind het wel leuk meestal om naar de F1 te kijken. Verder doe ik sporten liever zelf dan dat ik toe kijk. Ik ben het type dat als ik tijd heb wel 5 dagen in de week aan sport doe. Zelf dans en zing ik graag en ik rijd paard. Verder ben ik normaal gesproken ook vaak in de sportschool te vinden. Fijne avond allemaal! Liefs Laura Hihi! Die schat van me is net naast me tegen me aan in slaap gevallen. Hij zal ook wel slecht slapen nu van de zenuwen voor donderdag...
@ laura... heel veel plezier meid! een hele mooie dag toegewenst! enne.. we willen wel foto's zien he!
lvdwerf : spannend ik lees dat jullie gaan trouwen leuk hoor veel plezier die dag hopen op wat mooier weer als nu en de rest bedankt voor de leuke welkoms
hihihihihih allemaal bedankt meiden voor de reacties. zullen ook wel de hormonnen zijn of gewoon een schreeuw om aandacht omdat ik zo me best heb gedaan. Liefste zou ik ook gewoon openhuis houden. Kan iedereen komen kijken. Patricia welkom, leuk dat je de laatste weken bij ons komt doorbrengen. Xena suc6 met je yoga. Wij jou pesten ? nee durven wij niet hoor. Laura een hele mooie dag toegewenst hoop dat het weer een beetje mee werkt. @ maartje hi hie ik geloof ook niet dat jullie mij negeren hoor. @marize er komen nog gordijnen voor het raam, mijn schoonmoeder gaat die maken. Op dit moment zijn ze in de aanbieding bij de hema. staat in het boekje. Natuurlijk wel de blauwe Door nica en marize ben ik wel op een idee gekomen. Ooh waar ga ik aan beginnen. Wie werkt er graag met paint shop pro of wilt het leren. Ik heb nog heel veel lessen die ik ooit zelf heb geschreven. Wie er intressen in heeft kan mij dan wel pbtje sturen. Het is heel leuk om te leren. En zelf creaties te maken. Als er intresse na is hoor ik het wel. Wil jullie wel wat tips en trucjes leren hoor.
hihihi ja zie je wel lees ik er gewoon overheen. Zal wel aan de dag liggen maartje maakte ook al zo'n blunder vanmorgen.
hoi patricia welkom op het forum, ik zit hier ook nog maar een weekje maar vind het nu al gezellie. Goh ik lees dat hier een hoop meiden crea bea zijn. Ik ben ook creatief maar ik begin er nu al door aan en maak niets af. Beeeeh. Ik maak zelf sierraden. Ook zijn mijn luiertaarten die ik als kraamcadeau geef altijd erg in trek. Ik krijg er vast een heleboel terug, lol. @Marize: wij hebben een zonnige babykamer en peuterkamer. In de babykamer is een verduisteringsrolgordijn en een gewoon dun gordijn. In de peuterkamer heb ik lamellen en donker blauwe gordijnen die de zon goed tegenhouden. Zijn er hier overigens meiden die in de buurt van Alkmaar wonen? Ik woon namelijk in Bergen, dat ligt vlakbij Bergen aan Zee en dus naast Alkmaar. Ben benieuwd wie hier in de buurt woont? groet, en Kraijeck is nog niet uitgetennist maar staat er super voor. 1 - 0 voor in sets en in de2e set 4 -1 voor. maar ja het regent weer in Engeland dus helaas........... groet
Ik heb trouwens ( poeh 3 berichten in een uur tijd is wel veel ) nog een * hemeltje * bijpassen hanglamp * Verduisteringsgordijn * luieremmer Te koop. Zijn nog wel een paar dingen zijn van mijn dochter geweest. Geel. Hoeft niet veel te zijn gewoon leuk prijsje is voor mij voldoende ligt maar te liggen. Zal even foto plaatsen in mijn fotoalbum van het hemeltje.
hoihoi! kom ik weer met een vraag: hebben jullie weleens (kort!) spontaan een harde buik? uit het niets?!? (dus geen stress of drukte, maar zomaar even). oh, soms heb ik dat! en dan denk ik "ik maak me niet eens druk ofzo!" herkenbaar?
Ann... inderdaad komen niet alle harde buiken voort uit beweging of drukte. Het is ook een natuurlijke reactie van je lichaam om zich langzaam voor te bereiden op de bevalling. Een harde buik is dus per definitie niet slecht... (als het maar binnen de perken blijft!)
heeey Jotim.. dat kamertje ziet er fantastisch uit! haha zal wel door die 10 pagina's komen dat ik het niet had gelezen! net yoga gehad.. het was heeeeerlijk! lekker relax! en even een moment om tot jezelf te komen! heeeerlijk!