Welkom, nieuwe oktober mama's. @Salsabine: ik kan me zo voorstellen dat je enorm schrikt. Het moet gewoon goed gaan he en alles wat je dan merkt.. Maar toch, zoals velen al zeggen: meestal heeft het niets te zeggen. probeer je daaraan vast te houden!
nieuwe okmama's welkom gefelicteerd met jullie zwangerschap. Hier een okmama die op instorte staat zooooooooo moe. Echt niet normaal meer. Kan volgens mij dadelijk alleen nog maar slapen. Hoop echt dat het na 3 maanden over is.
Nieuwe zwangeren: Gefeliciteerd en welkom! Bull terrier: Je hebt het over een pretecho. Ik wil je niet beoordelen, je moet het zelf weten, maar je bent dan net 7 weken zwanger. De echo zal sowieso inwendig moeten gebeuren en er valt dan nog weinig te zien volgens mij. Ik denk dat het mooier is als je wacht tot de 12 weken. Dat duurt nog lang idd, maar de echo die je krijgt is gewoon veel mooier. Daarbij ken ik ook mensen die dus nooit meer een inwendige echo willen, aangezien ze daardoor weken achter elkaar bloedingen hebben gehad. Is allemaal wel goed gegaan, maar het idee... Nogmaals: Je moet het zelf weten, als jij je daar beter bij voelt, moet je het zeker doen! Ik kom net terug van mijn werk, vergadering gehad waarbij ik het mijn collega's heb verteld. Iedereen was enthousiast, de meesten hadden al een idee, aangezien mijn buik echt al begint te groeien en ik de laatste weken straal. Heerlijk om te horen! Ik duik m'n bed in, ben bekaf en moet morgen weer vroeg uit bed!
ohwww shit..... tja, dan blijf je wijzigen en plaatsen. We kunnen ook de uitgerekende lijst aanhouden en verder kan iedereen in zijn onderschrift (kijk maar naar mij) haar afspraken echo en verloskundige zetten. Mag van mij ook een uitgebreidere lijst hoor, maar dan blijf je bezig met 2e echo's, 20-weken echo's, vervolgafspraken verloskundigen etc.
Oh meiden, help aub! Ik heb advies nodig! Ik heb sinds vanmiddag onwijze kramp in mijn buik. Eerst dacht ik dat het mijn darmen waren, maar volgens mij is het toch anders. Ik heb nog geen bloed oid gezien, maar ik ben zo bang voor een miskraam! Is er iemand die deze verschijnselen herkent?!?! Ik zit op mijn werk (slaapdienst) en kan geen kant op. Grts, Maartje
Nieuwe mama's gefeliciteerd en welkom Het zal nog even duren voordat ik iedereen een beetje ken...Maar gelukkig is de oktobermaand bijna om hihi, anders is het echt niet meer te overzien... Appeltje; ik denk idd dat het ook niet te doen is om die lijst bij te houden. Goed voorstel van je om afspraken onder je eigen bericht te plaatsen (in profiel), wat ik ook al deed. De bevallingslijst kan idd links in het menu worden bijgehouden... Salsabine; wat vervelend dat je je zo onzeker voelt. Ik hoop dat de weekjes snel omvliegen voor je en je dan volop kunt gaan genieten. Moet zeggen dat ik op zich al heel blij ben dat ik iets in mijn baarmoeder heb zien zitten, maar ik had echt een beetje op een hartje gehoopt, waardoor het me toch een beetje is tegengevallen. We hebben het daarom nog niet aan onze ouders verteld. Over 2 weken hopen we net als jij meer zekerheid te hebben. Nog ff en dan mogen we allemaal volop genieten, daar moeten we vanuit gaan
Good morning, Echt een super goeie morgen is het voor mij. Kom er net achter dat ik zwanger ben..Dus ook een oktober mama! Heb toch even een dansje gedaan hier in de woonkamer... Nu maar hopen dat het deze keer beter gaat als vorige maand. Jullie allemaal van harte! De uitgerekende datum weet ik eigenlijk niet omdat ik vorige maand een miskraam heb gehad en daartussen ben ik niet meer ongie geweest. (heb wel een negatieve test gehad, vandaar dat ik weet dat het zeker raak is.) @maartje jeeej das vervelend..Toch even de verloskundige bellen? Liefs Marijn
Goedemorgen. Augustus; welkom en gefeliciteerd...da's idd een goed begin van de dag Ik duim voor je dat het dit keer goed gaat! Maartje; sorry, onze berichten hebben zich gekruist...Ik hoop dat je buikpijn inmiddels is gezakt. Ik denk dat er weinig aan de hand is zo lang er geen bloedverlies is. Als je echt onzeker bent moet je gewoon je verloskundige even bellen. Misschien kun je dan eerder een echo krijgen...Sterkte meis!
Dank je wel. Ik hoop het ook.. Maar we blijven maar positief he.. Ik ga lekker met een big smile naar mn werk.. Bye bye
Welkom augustus wat een leuk begin van de dag. Maartje het is voor mij niet herkenbaar. Maar als het aanhoud toch even de HA of de Vk belllen. Al is het alleen maar om je gerust te stellen. Hier moeilijk nachtje gehad als ik op me buik wil slapen wordt ik misselijk en moet een andere manier vinden om te slapen
goede morgen dames... vandaag beetje sjago, was weer 5 uur wakker... fleur me maar op! augustus, gefeliciteerd! salsabine, nog klachten?
@ Maartje. Herken de klachten helemaal. Ik heb ook elke keer behoorlijke krampen onderin m'n buik. Ik heb VK en zwangere vriendinnen gevraagd en deze hadden dezelfde klachten gehad. Het kan zijn dat je darme onderin wat in de verdrukking komen en dat geeft behoorlijke krampen. Bij mij hangt het ook samen met m'n ontlasting, daarna neemt de ergste kramp af. Dus niet te veel panieken, heb het zelf nu al meer dan een week, je went er zelfs een beetje aan. Liefs Lolli
@ de nieuwe Welkom! @ maartje Ik heb ook wels krampen maar lijkt niet op toen het mis ging. Je baarmoeder is aan het groeien en je darmen gaan aan de kant. Zo lang je geen bloedverliest zou ik me niet druk maken. En anders even je VK of Gyn bellen. Maar die zullen dan zeggen dat je moet afwachten omdat het nog zo pril is. @ denisse Hihi hoe wil je op gefleurd worden? Ik was gisteren avond ook niet te genieten. Me man kon echt niks goed doen 8) heeeel geen last van hormonen haha. @ appeltje Ja dat is niet zo'n gek idee om het onder je onderschrift te zetten en wel de uitgerekende lijst gewoon bij te houden.
Goeiemorgen mama's in spé.. Ik heb lekker tukje gedaan vannacht van 12 uur FF bijkomen na slaapdienst.. @ Maartje: ik hoop dat alles goed met je is, want ik begin me zorgen te maken. Je hebt al even niet gepost @ nieuwe zwangeren: gefeliciteerd! Gister weer een kilo doopsuikers (mijn verslaving) gekocht haha Ben van gyn veranderd, want die waar ik eerste afspraak heb gehad vond ik maar een vreemde snuiter Wilde bij diegene waar mijn vriendin ook bij zit, dus ja moest ik het wel vertellen
Heee oktober-babes 8) Wat een vaart hebben jullie zeg! Alle nieuwe mama's in spe, welkom en van harte gefeliciteer! Wat elvira al zegt, het zal wel ff duren voordat ik kan onthouden wie wie is, maar t komt vast gauw goed Salsabine: Hoe is het nu met het verlies? Is het gestopt? Ik heb 6 dagen lang roze verlies gehad, soms was het zelfs rood en bij de echo konden ze niks bijzonders zien. Baarmoerdermond zat mooi dicht dus het zou heel goed bij jou ook nog van de innesteling kunnen komen en zolang het niet rood is... Maar toch schrik je he, ik zat ook telkens in lichte paniek. Elvira: Fijn dat je de echo hebt gehad en je daadwerkelijk iets gezien hebt in je baarmoeder! Dan is het ineens echter he.. En maak je nu niet helemaal druk dat je nog geen klopeend hartje hebt gezien meis. Beloofd? Want je kunt jezelf helemaal gek maken ermee. Het is echt nog vroeg daarvoor, aan het einde van deze wk klopt ie hoor! Maartje: Die krampen heb ik ook gehad, nu zijn ze wat minder. Maar vlgs mijn gyn komt het indd van een groeiende baarmoeder. Alles moet nu oprekken natuurlijk! Denisse: Ben je steeds zo vroeg wakker? Ik word namelijk ook vaak vroeg wakkeer en kan dan niet meer slapen. Heel irritant terwijl ik savonds doodop ben en om 9 uur al op bed wil! Bull Terrier: Tuurlijk snap ik dat je graag al wat wilt zien en nauwelijks kunt wachten, maar indd wat de andere meidne ook al zeggen. Met 7 wk is er uitwendig nauwelijks wat te zien, het zou echt zonder zijn indd. Maar snap je gevoel wel hoor. Gisteren is MvM geweest en ben al druk aan het plassen in de kannen haha. Wat een gehannes zeg, maar heb het er zeer graag voor over! Wat hebben jullie uitgezoch voor geschenk? Ik de dvd 'het wonder van ee nieuw leven' echt super interessant om te zien hoe het precies gaat vanaf de bevruchting en hoe nauw alles komt. Echt onvoorstelbaar! Verder heb ik alvast een nijnjte serviesje gekregen. Heel lievig, normaal gesproken krijg je die aan het eind van de rit, maar aangezien ik de flessen zelf naar een depot moet brengen rijd er hier geen chauffeur.. Zijn jullie ook misselijk soms? Ik dacht dat ik al mocht juichen dat het zo goed ging, maar ben vanmorgen 2 uur lang kotsberoerd geweest.. Wk 6 nu he dikke kus
Hé Marjo... Ja ik zei het he...week 6....de ellende begint haha. Ik heb het dus ook, al een hele week. Misselijk en een raar gevoel in mijn maag. Zo lang ik bezig ben gaat het nog, maar ja ben te moe om de hele tijd bezig te zijn haha Hoop niet dat we dit moeten meemaken tot week 12
Ik houd mn hart vast bobbie En indd tot wk 12 dan moeten we er nog 6! Maar ik heb het er graag voor over hoe stom het ook klinkt, want tis toch een bevestiging van je lichaam he..