Haha Marieke! Lekker laten lullen die dodo. Wat weet hij nou. Ik zou misschien juist naar die afspraak gaan om hem te vertellen wat je ervan vind! Zulke makkelijke rotopmerkingen. Goed idee jotim, van die slinger, ga ik ook eens over nadenken... Irene, ik heb toevallig een roze jersey hoeslaken voor ledikant van m'n dochtertje. Heb werkelijk geen idee of ik 'm nog ga gebruiken (spannend!), maar ik zal morgenochtend even kijken wat er in het labeltje staat.
Soms zou je ze toch eens wat willen aandoen. .............maak je niet te druk Marieke. Nog even en dan heb je die hele gyn niet meer nodig. Nog even een vraagje..... hoe zit het eigenlijk met kraamhulp in Frankrijk? Gewoon interesse. Ik had begrepen dat Nederland wat dat betreft toch wel goed is. Zag zelfs laatst op tv dat er in england helemaal geen hulp is, maar dat de Nederlandse vrouw wel een hulp kon inschakelen die dan vanuit nederland kwam overvliegen om te kramen. Zo ik duik weer even mijn bed in..........gaap
hier nog steeds aan het rommelen wie weet met de volle maan das vanavond toch? mijn zoontje zei twee dagen rug al de baby zegt dat ze woensdag komt hihihi ben benieuwd!?
Marieke, wat een k*tygyn zeg! Kan me inbeelden dat je helemaal van de kaart bent! Goh, gewoon laten doen meid! Mijn baby's wogen ook allemaal meer dan 4 kg en heb mijn gyn eens gevraagd hoe dat kwam en ze zei de ene vrouw heeft daar meer aanleg voor dan de ander en heeft niet altijd iets te maken met hoeveel suiker of vet je eet! Laat hem maar l*llen! En over dat indalen...bewegen is niet altijd hét middel om dat te verkrijgen hoor! Ik denk dat jij wel beweging genoeg hebt...soms gebeurt het indalen gewoon samen met de weeën...heeft die man wel een opleiding gehad? Gewoon voortgaan op je gevoel meid! Komt allemaal wel goed! Ben benieuwd voor vanavond! Het is vandaag toch volle maan, hé! Zo mijn mekdplicht zit er weer op... Moet zeggen dat ik gisteren voor de eerste keer HB had als ik aan het rondlopen was in huis...en serieuze pijnlijke toen ik op de fiets zat...eindelijk gebeurt er eens wat daar binnenin!
Zo vanaf vandaag ook *meldplicht* dus bij deze. Vanavond voorlichtings avond in het ziekenhuis, ben benieuwd. Iemand al iets van Avelon vernomen Hier verder nog steeds krampen en harde buiken. En oja heeeeeeeel veeeeeel vocht.
Ik meld me ook weer met baby in de buik! Marieke, wat een botte hork zeg die gynaecoloog van jou! Gisteren ging ik trouwens naar de supermarkt, loop met mijn spulletjes naar de cassière om af te rekenen, begint ze ineens keihard te lachen. Ze zei: 'Zo, jij maakt er werk van!' terwijl ze wees naar mijn 2 flessen bitterlemon en mijn ananas. Nou heeft de bitterlemon gisteren niet geholpen, misschien de ananas vandaag wel! (en anders is het gewoon lekker) Nou, ik moet dit keer vroeg bij de verloskundige zijn (9.00 uur), dus ik meld me later weer. Ben benieuwd of er dan al nieuws is van Avalon. Toedels! Appeltje
goedemorgen meiden! @marieke.. wat een snertvent zeg! lekkere tachtische botte l*l.... zoooo is er ook weer uit! @appeltje.. haha ik zie het idd al helemaal voor me! leuk dat mensen zo reageren! Vanaf gisteren heel veel harde buiker gehad! Ben daarom lekker het bedje in gegaan.. tenminste was uiteindelijk nog steeds om 11 uur.. maar goed.. Maar ze bleven komen! Heb niet echt op de tijd gelet daarna.. want wist niet zeker wat het nu was... voorweeen.. indalingsween.. op een gegeven moment was heel mijn buik keihard.. helemaal rond pfff Nu gaat het wel weer! Mijn mams is weer thuis.. jeeeh! Ik ga vanmiddag ff lekker een bakkie halen daar! Ohja, verder moet ik vandaag weer bloedprikken voor mijn suikerwaardes.. ben benieuwd wat ze deze keer zijn!
@Doris: Gefeliciteerd met Sven!! Toch was die hogere bloeddruk een voorteken!! Geniet maar flink meid. @Safiya: is je dochtertje weer helemaal beter? @Bolletje: fijn dat de apk weer goed was. @Maris: wij hebben in Hengelo ook en LIEF. Echt super spul daar. @Kissflower: probeer je niet te druk te maken meid. Ze houden je nu goed onder controle. @Laura: joh, maak je niet druk om dat mens. Er zijn duizenden mensen die paadrijden en gewoon thuisbevallen hoor! @Evaatje: ik las net dat als je gaat bakken de bevalling aanstaande is dus wie weet! @Diaan: fijn dat je weer thuis bent. Je maakt hetwel spannend hoor met je datum. @Liesje: mannen! Had hij een goed excuus?Ik lees het al. Goed opgelost meid! @Xenas: altijd leuk een nieuw speeltje. Hier is het weer mooi weer trouwens. Veel plezier met je mams en succes met bloedprikken. @Chrisje: heerlijk je eigen laptop. Maar pas op hoor, het is verslavend! @Appeltje: heerlijk hoor Bitterlemon. Ik drink hetd e hele zwangerschap al. Alleen nu wat meer. Ik hoop dat het helpt voor je en je vandaag je beeb in je armen mag hebben. @Marieke: wat een l*l van een gyn zeg. Trek je er niks van aan meid. Hij zal zijn dag niet hebben gehad. Of een tekort aan sex. Hier nog steeds veel gerommel maar zonder dat het doorzet. Heb vannacht weer uren wakker gelegen helaas. Ben benieuwd wat de vk vanmiddag zegt. Verder maar druk aan de schoonmaak en het opruimen geweest. Ga nu lekker even thee drinken. Ik hoop dat we snel wat van Avelon horen. Beebs kom maar op!
Doris, gefeliciteerd met je ZOON!! Ik zal zo naar de VK, en hoera weer een echo! Ik laat wel weten hoe het gegaan is!
Goedemorgen allemaal, Ik meld mij weer even snel. Heb weer een slechte nacht gehad met veel pijn in mijn ribben. Mijn borsten zijn ook ineens gaan lekken, dus ik moet erop uit voor compressen. Vandaag om 13.10 uur naar de VK. Ik zal daarna in ieder geval nog even laten weten hoe het ervoor staat! @Doris: Heel hartelijk ge-VEEL-iciteerd met jullie zoontje!! Geniet lekker van elkaar! Liefs, Maartje
goedemorgen allemaal Nog niks van Avelon ? Maartje heb je geen kraamverband in huis kan ook dienen als zoogkompressen hoef je er niet uit. Kan je mannetje het misschien meenemen Nynke jij blijft ook poetsen zeg beetje nesteldrang ? Xenas gezellig dat je moeder er weer is. Appeltje, geniet van de bitterlemon en de annanas marieken bedankt voor je pbtje en vergeet die vent gewoon Ik is misselijk en voel me bleh. Af en toe van die vlekjes voor me ogen. Nu weet ik niet of het komt door het zwembad ( dochter had zwemles ) of aangestoken door jeroen ? Heb wel een voorgevoel en ben heel onrustig maar dit keer gaat het over niemand van hier maar over mezelf. Ga nog even wat dingen doen. Het weer vind ik echt 25 keer niets. Blijf de rest van de dag echt binnen.
@Jotim: hou jezelf goed in de gaten meid. Ach die nesteldrang gaat hopelijk snel weer over. Sterkte! @Maartje: succes bij de vk. Ik hoop op goed nieuws voor je. @Astrid: veel plezier met je echo.
Jotim, opletten hoor meid! Misselijk zijn en vlekjes voor de ogen kunnen symptomen zijn van zwangerschapsvergiftiging...anders maar eens ff bellen met de VK
Goedemorgen Doris gefeliciteerd met jullie zoon Gister weer voor apk geweest, alles was oke bloeddruk 110/55 , kleine lag al start klaar Maar mag eigenlijks niks meer doen, had iedere keer zon last van me lies, kramp erin blijkt het van me bekken af te komen Heb dus toch veels te veel gedaan met verhuizen, we zijn nu bijna klaar, teminste met het woongedeelte. De keuken moet nog en er moet een hele nieuwe badkamer komen maar goed daar hoeven we niet te wonen. Wat mogen veel meiden al bevallen zeg, ben er jaloers op ik wil ook zo graag ben het zo zat Zit al dagen niet goed in me vel, kan weinig hebben en huil overal om, stomme hormonen Zo genoeg geklaagd, hoop dat er veel bevallingen komen met de volle maan. gr Marianne
wauw Doris, super gefeliciteerd met jullie zoon Sven! fijn dat het zo snel is gegaan, geniet lekker samen! @Marieke, jee wat een rotgyn zeg..idd lekker laten lullen, maar kan me voorstellen dat het ff verkeerd valt op zo een moment, wat een idioot zeg! @Laura, het verhaal van het paardrijden dat je steverige bekkenbodumspieren hebt klopt wel, maar dat hoeft niet direkt te betekenen dat je een zwaardere bevalling hebt hoor...bij mij duurd de ontsluiting heel erg lang, vooral bij de eerste heb ik er 21 uur over gedaan...volgens mijn vk kwam dat daardoor...bij mijn 2e heb ik er ongeveer 15 uur over gedaan...maar mijn schoonzus rijdt ook paard en die heeft er bij haar eerste maar 8 uur over gedaan en bij haar 2e maar 4 uur, dus maak je niet druk..komt vast goed! @Nynke, dochtertje is weer een stuk opgeknapt, ze is nu ook weer naar school, op zo'n zeehonden hoestje na is ze verder weer lekker actief! Vervelend dat je gerommel niet doorzet meis, en dat je daardoor zoveel wakker hebt gelegen...hoop dat het snel doorzet! @Astrid, suc6 bij de vk en veel plezier met je echo! @Bolletje, fijn dat alles goed was met je apk! @Liesje, goed opgelost meid! @Chrisje, fijn dat je nu ook een eigen laptop hebt, zien we je wat vaker @Appeltje, haha leuk dat ze zo reageren in de supermarkt! hoop dat het werkt en dat je je beeb snel in je armen mag hebben! @Xenas, fijn dat je mams weer thuis is! Jammer dat de harde buiken niet door hebben gezet! @Anne...hoop dat de krampen en het vocht een voorteken zijn! @Rastagirl, hopelijk zet het vanaaf door meis! Hier alles rustig, wel nog steeds wat krampen zo nu en dan, maar dat zegt geen drol helaas! hopelijk heb ik vandaag een actievere dag, ga ff proberen wat schoon te maken enzo! Ben ook heel benieuwd naar Avelon, hoop dat ze haar beebje al in haar armen heeft! dikke knuf en een fijne dag allemaal! xxx
Goedemorgen allemaal, Ik heb een heerlijke nacht gehad, helemaal super. 1 keer plassen tussendoor en verder gewoon van 00.15 tot 08.15 geslapen. Zijn er hier eigenlijk ook dames die de zwangerschap nog niet beu zijn? Van mij mag het nog wel een tijdje duren namelijk, ik vind het nog heel fijn om een buik te hebben (al kijk ik wel uit naar ons kindje natuurlijk!). @ Appeltje: erg grappig dat je commentaar kreeg op je winkelmandje! Ik heb hier ook bitter lemon in de koelkast liggen, maar laat het daar maar even mooi liggen. Stel je voor dat het werkt! Groetjes Maris
hmmm slecht nieuws voor de hoopvollen onder ons mbt de maanstand vanavond: http://www.gezondheid.be/index.cfm?fuse ... rt_id=2936