Zo, manlief is thuis, dus ik heb even mijn handen vrij om te reageren. @Kiss; whahahahaha, leuk dat je mijn goede raad over het BAREN opvolgd Je verjaardag gaat vanzelf weer voorbij! Ik maak Fiene ook niet wakker om te voeden. Ze geeft het zelf wel aan. Alleen 's nachts zet ik mijn wekker 8 uur later, omdat ik dan zelf beter slaap. @Appeltje; Kevin laat vast snel wat grotere gaten vallen tussen de voedingen. Het klinkt alsof hij nu in ieder geval dik tevreden is. @sofieke; welkom terug! Wat een schatje is jullie Paulien zeg! @missyess; klinkt als een droombevalling. @Bolletje; je weet nu in ieder geval hoe lang het maximaal duurt. @Maris; die achtelijk strenge regels ook! Zo, nu eerst even eten en dan Fiene badderen! Hoe staat het eigenlijk met de naveltjes van de pasgeborenen?! Fiene's navel ziet er heel mooi uit, maar er komt nog wel vocht uit. Het ziet er verder niet ontstoken uit en het is ook zeker geen pus oid, maar ik weet niet wat normaal is.
goede avond Alle nieuwe mama's gefeliciteerd. Hier zit beeb nog in de buik. Heb de hele nacht tot vanmiddag aan toe weeen gehad om de 5min, vk is 2 x geweest, maar helaas ze adviseerde me te gaan douchen en wat gebeurd er....... weeen weg pfff en ze komen nog niet echt hard terug, heel af en toe een wee. Heb potje zitten janken zit er doorheen, rommel al 2wk iedere keer met weeen, maar het zet niet door, vk zei vanmorgen nog vanavond heb je je kleintje, nou kan ik wel vergeten dus, sorry voor dit ego berichtje maar zit er doorheen. liefs Marianne
Hee marianne je weet niet half hoe ik met je meeleef! Hier komen de weeën alweer om de 10 minuten en het kan goed over een uur weer over zijn! Na weken rommelen zit je er gewoon op een gegeven moment doorheen Ik hoop voor je dat ze vannacht alsnog doorzetten als je wat rust vind (dat hoop ik ook nog steeds voor mezelf). Kop op! Tsjakka! enz enz Beetje positieve energie komt jouw kant uit!(en een beetje blijft hier) Laten we hopen dat we hier morgen allebei iets goeds te melden hebben! Succes!
ha meiden.. had ik vanmiddag een heel verhaal getikt om te reageren op jullie allemaal.. kreeg ik net een foutmelding van internet.. boem alles weg.. sorry dus ik reageer even niet op iedereen.. maar even een ego berichtje.. Ik zit er een beetje doorheen.. was vandaag de 1e dag dat ik alleen was.. en Jesse heeft de hele dag liggen huilen.. tenminste bij mij dan.. want zodra ik hem in de box legde ging hij weer huilen.. toen maar stuk gewandeld.. want in de wagen is hij stil... maar vanvond is het weer feest! hij heeft om 6 uur eten gehad.. 7 uur.. 8 uur.. en hij bleef huilen.. net weer eten gegeven.. maar dat heeft hij er net allemaal uitgegooid.. tja.. moet een keer te veel zijn he! maar ja.. ik ga me steeds onzekerder voelen.. de borst geven lukt nog steeds niet.. en ik krijg er met kolven er niet meer uit! wat is normaal wat een kindje ongeveer moet drinken? de ene keer is het 150 dan 90 dan nog minder dan weer meer... ik wordt er zo onzeker van....
goede morgen dames hier ook nog met baby in buik hier rommelt het ook al weer een paar dagen maar zet niet door om 12 uur naar gyn toe en kijken wat ze gaan doen voor alle nieuwe mama's gefeliciteerd met julie baby's voor de gene die nog moeten hou vol groetjes cathy
* Meld * met BIB met mijlpaal, 40 weken! Hier ook nog steeds gerommel. Sinds gisteravond een paar weeën gehad en vannacht onophoudelijk pijnlijke kramp in mijn onderrug. Jeroen blijft vandaag voor de zekerheid thuis, anders moest hij naar Amsterdam en dat is nu nogal file gevoelig. Dus werkt hij nu vanuit huis. Ik word wel een beetje jaloers en ongeduldig als ik jullie beebjes zie. Zo lief! Dat wil ik ook! Ik hou het hier nog wel even vol, al hoop ik wel dat al het gerommel nu eens wat gaat doen of weer stopt. Het blijft toch erg vermoeiend zo. Maar ja, daar hebben er hier wel meer last van. @ Mama's: Geniet ze! @ Aanstaande mama's: Nog ff doorzetten! We kunnen het! Ook al worden we dan misschien wel novembermama.
Allereerst alle nieuwe mamsen feli! Ook hier een melding met BIB... lekker.. weinig last (nog) van voorwerk.. Pukje zit nog goed! Morgen vk en dan toch maar vragen om strippen...want hoewel ik nog best lekker 'loop' (en Pukje van mij nog lang niet uit mijn buik hoeft.. ) ..hoop ik wel tussen nu en een week te bevallen. Na twee ziekenhuis bevallingen zou ik het deze keer namelijk graag thuis meemaken... Iedereen een fijne (beval) dag!
@Safiya Gefeliciteerd met je dochter en wat een prachtige naam heeft ze gekregen. @Liesje1207 hier heeft de hoofdpijn ook toegeslagen, ik denk dat de combinatie slecht eten korte nachten de oorzaak zijn. @Maartje06 Yessie haar naveltje is al wat naar binnen aan het gaan, volgens de kraamverpleegster wordt het een mooie navel voor een piercing. @marianne30 ik kan me voorstellen dat je nu wel eens wil dat die weeën doorzetten, ik hoop dat ze vandaag toch nog op gang komen en dat je snel je kleintje kunt vasthouden. @xenas81 - Jeetje Wendy, dit zijn inderdaad niet de dagen die je teveel moet hebben. Hoop dat je Bv toch nog op gang komt en beter zal gaan. Ik heb hier geen idee wat ze binnen krijgt. @ Sylvia Ik denk dat het nu toch doorgezet heeft en je inmiddels je kindje in je armen hebt. We wachten met spanning af hier. Hier een redelijke nacht achter de rug. Het voeden gaat steeds beter en ze drinkt steeds langer aan de borst. Al is het in slaap komen soms nog steeds een probleem, ik loop soms meer dan een uur te wiegen om haar in slaap te krijgen en ja dan komt ze als ik mazzel heb weer na 1 ½ uur voor de volgende voeding. Dus slapen zit er niet echt in voor mij. Gister even heerlijk de stad in geweest met mijn moeder en Yessie. En net even een wandeling gedaan met Yessie en de honden, ze is nu gelukkig weer even stil. Moet wel zeggen dat het weinige slapen me toch wel begint op te breken. Ga nu haar badje lekker klaar zetten en dan zelf hopelijk straks ook nog even een klein tukkie doen.
Xenas, lastig he zo voor het eerst alleen thuis, helemaal als die kleine dan zo blijft huilen. Misschien kan je het CB bellen over wat die kleine "moet" drinken ongeveer, wellicht geeft dat je dan wat zekerheid. Ik had hier gister tussen 12 en 15.00u een huilend meisje. Alleen stil bij mama op de arm. En dat is wel gezellig, maar mama had ook zo graag haar dutje gedaan... Gelukkig is dat later wel gelukt. Kleine heeft hier om kwart voor 8 gegeten, ik ga zo een wandelingetje naar het dorp maken, even boodschappen doen (de luiers gaan hard!) en misschien als madam nog slaapt en ik nog zin heb even kijken of ik een spijkerbroek kan vinden die wel past. Ik zit hier nog met mn positiespijkerbroek aan, maar dat is de enige fatsoenlijke broek die nog past. Beetje lastig met wassen... En ik val wel heel geleidelijk aan af, maar ik denk dat het nog wel een aantal weken duurt voor ik mn andere broeken weer aan kan. Dus toch maar even kijken of ik wat kan vinden om die tijd te overbruggen... En eens even bedenken of ik morgen even langs mn werk ga om met de kleine te showen... Nijnie
Anne, wat lijkt me dat vermoeiend als die kleine zich zo vaak meldt. Dan hebben we hier mazzel *afklopt*, ze meldt zich ongeveer om de 4 uur, soms zit er 's nachts zelfs wat langer tussen. Neem je rust op de momenten dat het kan he, zet em op!
Goedemorgen, Hier nog een baby-in-de-buik... Ik ga zo voor poging twee mbt mijn rijbewijs... hopelijk nu met meer succes... wish me luck ladies! Groetjes maris
hey meiden hier ben ik weer ff kon gisteren steeds niet inloggen vandaar dat ik toen nergens op gereageerd had en nu kan ik gelukkig wel weer inloggen nieuw mijlpaal dyon is vandaag precies 3wkn oud! wat gaat de tijd snel zeg tis net of het gisteren was dat ik bevallen was dyon doet het best goed we hebben nu nutrilon standaard en nutrilon forte (2 op2) dus hij is een beetje hongerig en hij drinkt 120cc leeg en zoals zondag en gisteren had hij 1x een extra voeding van 60cc(want hij kwam ineens om de 2 uur) zal ff kijken of ik een nieuwe foto van dyon kan plaatsen in me album maar wil zo graag een foto in het forum plaatsen maar mij lukt het niet hoe doen jullie dat meiden? oja dyon die houd zijn hoofie nu al heel goed omhoog(deed hij al na 1 week) en we weten ook waar die bloeding vandaan kwam met 33wkn(sorry vergat het steeds te zeggen ) ik bleek een dubbele placenta te hebben dyon was waarschijndelijk 1tje van een 2ling geweest maar waarschijndelijk was het al heel snel afgestorven en dat het nooit te zien is geweest op een echo en de andere placenta was waarschijndelijk achter de placenta van dyon gaan zitten...dus dat was ff heel erg schrikken we hadden het al gelijk gehoord na dat de placenta geboren was! alle nieuwe mama's gefeli en alle as mama's die nog lopen hopen dat jullie snel jullie kleine spruit in jullie armen mogen houden! liefs nica
@ Maris, I'll give you all the luck! Hier net lekker Xavièr in badje gedaan.. ff gevoed en hij slaapt als een roosje.. Nu ff stofzuigen enzo.. me moeder komt zo en mijn oma en opa voor mijn verjaardag. Gisterenavond om 12 uur zat ik ff op de bank.. wou bijna na bed gaan, had Xavièr net gevoed en weer in bedje gelegt. Komt Alex uit de keuken lopen met 2 wijnglazen, fles champange en een bos rode met witte rozen! WAUW! Traantjes in me ogen.. Dus hebben we heerlijk een glaasje gedronken! Smaakte me best goed.. Mag toch wel een glas als je borstvoeding geeft? Zolang het maar bij een glaasje blijft? Ach, Xavièr heeft er volgens mij niets van gemerkt, of hij ligt nu zo lekker te slapen omdat hij een kater heeft Dus ik ging met een goed begin mijn 20e jaar in! (hey dat rijmt) Mijn echte kado kwam er nog aan zij hij, ben benieuwd.. Nou moet ff snel stofzuigen.. Liefs Kiss
BUDDYNIEUWS!!! De volgende sms ontving ik net van Bolletje: We zijn sinds vanmorgen de trotse ouders van een zoon. We zijn erg moe maar alles is goed gegaan.Ik kom later het hele verhaal doen. Hij is 54 cm en 4300 gram. Gr. Bolletje Lieve Bolletje, heel hartelijk ge-VEEL-iciteerd met jullie zoon!
Kisssssssssssssss.........gefeliciteerd met je 20ste verjaardag Maris veel succes vandaag met afrijden. Bolletje Gefeliciteerd....die laatste baby's hebben een flink gewicht. Ik ga zo naar de VK.....strippen. Ik ben benieuwd. XX
Bolletje: gefeliciteerd met je zoon! Wat een joekel zeg! Kiss... gefeliciteerd met je 20e verjaardag.... opmerking: je gaat nu je 21e jaar in en niet je 20e. hihi...
Hey meiden, Sorry hoor dat ik me niet zo vaak kom melden maar ik ben het even helemaal zat. Gisteren zou ik gestript worden bij de vk. Eerst inwendig onderzoek maar het bleek dat ik nog helemaal geen ontsluiting had en mijn baarmoedermond zat ook nog hoog dus strippen had geen zin. Ik helemaal teleurgesteld dus. Donderdag gaan ze nog een keer kijken en mocht er dan nog niets aan de hand zijn dan moet ik volgende week naar de gyn voor controle. Zie het opeens helemaal niet meer zitten. Ik slaap echt superslecht en ben constant zenuwachtig. Ik had zo gehoopt op een thuisbevalling maar nu komt het misschien toch zo ver dat ik ingeleid moet worden. Er kan nog vanalles gebeuren natuurlijk maar ik heb totaal nog geen voortekenen ofzo. Alleen af en toe wat lichte menstruatieachtige pijn maar dat is alles. Jeroen zijn vakantie is ook weer voorbij dus die vertrok vanmorgen naar zijn werk en ik werd even heel erg verdrietig. Nu dus ook de hele dag al huilen, verdrietig en chagerijnig. Sorry hoor voor mijn geklaag, maar het duurt me opeens ook allemaal zo lang. Sylvia, ik ben zo benieuwd of je je babytje al in je armen hebt! Kiss, gefeliciteerd meid. Ondanks dat je er niet van houdt, ik hoop dat je een leuke dag hebt en super romantisch wat Alex voor je gedaan heeft! Marize, veel succes met het strippen. Heb jij al wel iets ontsluiting? Bolletje, gefeliciteerd! Fijn meis dat het toch nog spontaan gekomen is! xxx Irene
Goedemorgen allemaal, Ik voel me weer een beetje mens vandaag. Na de avondvoeding van 20.00 uur ben ik meteen mijn bedje in gekropen. Voor de zekerheid de wekker gezet op 8 uur later en lekker gaan slapen. Werd ik toch wakker van de wekker! Fiene lag net een beetje te smakken in haar bedje, dus kon zonder huilen meteen aan de borst! Daarna kwam ze weer om de drie uur dus qua hoeveelheid zit het wel goed. Is er nog een ervaren mama die een antwoord heeft op mijn naveltjes-vraag?! Hoe zal het trouwens met Nynke en haar moeder zijn?! Ik maak me een beetje zorgen om ze. @Marianne; ik heb ook tranen met tuiten gehuild toen de weeen stopten bij 3 cm. Kan me helemaal voorstellen dat je het spuugzat bent. Ik durfde daarna ook niet meer onder de douche, ookal werd me meerdere keren vertelt dat het daar echt niks mee te maken had. Sterke meid! Ik hoop dat het snel toch doorzet net als bij Bolletje! @Xenas; wat is het toch lastig he, die BV. Ik was ook zo onzeker in het begin! Zeker als Jesse blijft huilen, denk je toch het eerste aan honger. Bel anders vandaag het CB even. Die hebben mij heel goed geholpen en goed advies gegeven. Ik ben een groot voorstander van BV, maar niet ten kosten van alles. Blijf in het oog houden wat het beste is voor jou en voor Jesse. En als dat FV is, so be it! @kaykekay; succes bij de gyn! @Laura; ik kan me voorstellen dat je ongeduldig wordt van alle verhalen. Het is ook echt heel leuk (behalve de onzekerheid en het slaapgebrek )! Fijn dat Jeroen lekker in de buurt blijft! @Nienke; Ik duim voor je dat het deze week begint! @Anne; hahaha, nu al aan een piercing denken. De grapjas! Heftig dat je zo lang met Jessie bezig bent om haar in slaap te krijgen! Valt ze nooit zelf in slaap? @Nijnie; wauw dat je al aan bezoekjes aan je werk wilt denken! Ik zit nog wel even goed hier! @Maris; toi toi toi! Ik brand een kaarsje voor je! Je hebt in ieder geval mooi weer dat scheelt (tenminste.....hier is het strakblauw!) @NiCa; jeetje meid, wat heftig zeg! En wat maf dat ze dat nog nooiit gezien hebben op de echo's. Ik weet ook niet hoe je foto's in het forum plaatst. @Kiss; gefeliciteerd met je verjaardag! Wat superlief van Alex! Een glas kan echt geen kwaad hoor. Zeker niet als je het direct na een voeding drinkt, want dan heeft je lijf nog ruim de tijd om het af te breken. Ik ga zo maar alvast een broodje maken. Heb alweer trek (en dat is nog steeds wennen!) en om 13.00 uur komt Fiene weer voor een voeding als het goed is. Tot later! Maartje