@nynke.. fijn dat het weer wat beter gata..Tis ook allemaal niet niks he! Zo mijn zusje is vandaag aan het oppassen! Ik en Rob gingen wel weg toen hij aan het huilen was.. maar we hadden hem dan ook net in bed gelegt.. Mijn zusje heeft toen mijn neefje laten douchen (die is nu 16 maanden) en Jesse heeft gewoon door geslapen.. en zelfs zonder bakerzak.. want die was ze vergeten om te doen na het verschonen van de luier! Wat goed he van mijn knulletje.. ben zo trots op hem! We zitten nog wel te dubben.. Want Joey (mijn neefje) loopt wel, maar kan nog niet zo lang meelopen om mee te gaan naar de winkel. Dus gaat Jesse straks in de draagzak en joey gewoon in zijn wagen... Ben benieuwd hoe dat gaat. Heb wel via MP een duowagen gezien, en daar ga ik donderdag naar kijken.. Tenzij het heel goed gaat met de draagzak..
@Xenas: knapte vent die zoon van jou. Ik denk dat een draagzak of buikdrager best te doen is. Een duowagen kan erg onhandig zijn in sommige winkels. Super dat je zusje oppast zeg.
pffff de prikjes weer gehad. Bij ons op het CB is de arts enorm zakelijk dus ik was zo weer weg, hihi. Ze zeurt ook erg snel, te zwaar, te licht, te kort dus zeg ik daar ook niet al teveel. Reijer slaapt op zijn buik, dat vindt ze vast ook niet goed.. De verpleegkundige is wel erg aardig. ff brullen bij de prikken, maar dat was zo weer over. Hij weegt nu 5660 gram en is 63 cm. Gaat prima dus. @nynke: fijn dat het weer wat beter gaat! blijven praten is ook erg goed. @ luiers: hier altijd pampers, de oudste had koemelkallergie en had altijd zulke vieze groene luiers dat alleen door pampers goed werd geabsorbeerd. Nu voeden en dan Reijer lekker in z'n bedje, hopelijk krijgt hij niet teveel koorts. groetjes, klieke
Gisteren heeft Jasmijn haar eerste prikjes gehad. De eerste viel wel wat mee maar bij de tweede zette ze het op het brullen. Ze vond het absoluut niet fijn. Ze is alleen 's middags voor 10 minuten hangerig geweest ( het is absoluut geen hanger) en voor de rest heeft ze alleen maar lopen glimlachen. Ook is ze lekker gegroeid: 4915 gr en ze is nu 55 cm. @ luiers: wij hebben pampers, vind ze wel handig. Met Huggies kan ik echt niet overweg. Ze ligt nu te miepen in bed, ze was zo aan het gapen. Kan ik mooi zo ff de afwas doen en de was. Oja, mn eerste werkdag was weer fantastisch. Ik zit dus in de schoonmaak en ik heb dan ook zo'n mooie kar. Zijn de glazenwassers geweest en mn hele kar overhoop! Heb lekker een klacht ingediend bij mn objectleidster. Mn kar is me gewoon heilig en als men die wilt gebruiken dan zie ik het weer graag opgeruimd terug. Maar sommigen...pfff.
Jahoe...ze slaapt! Anders ligt ze te huilen maar nu....heerlijk is dit. Nu ga ik echt ff afwassen maar eerst even deze showen. Heb een lange oude sjaal vastgeknoopt aan de box zodat er een hangmatje is gevormd.
goeiemorgen (mag nog net) Weer zulk smerig weer buiten, vind het ook vreselijk koud dus heb lekker de verwarming aan. Xavièr werd om 08:15 wakker, heerlijke tijd vind ik dat! Heb hem om 10 uur gebadderd, hij ligt nu heerlijk te slapen. Na het badderen heb ik hem ook weer ff op de buik gelegt, en dat heb ik ff gefilmd, ben dr natuurlijk trots op dat snap je wel, hihi... Maar die moet ik nog ff uploaden en dan zet ik de link hier wel neer.. Moest trouwens wel uitkijken, want ik was dus aan het filmen en hij deed heel druk en enthausiast op de buik, valt hij mij bijna van de commode, hij lag bijna over dwars opt aankleedkussen, heb toen snel de camera uit gedaan.. haha.. zie je ook wel opt einde vant filmpje.. Alex is net weg,. heeft late dienst en werkt deze week van 12:00 uur tot 09:00 uur, zal rond half 10 wel thuis zijn.. Nu ga ik ff filmpje uploaden en ondertussen ff onder de douche.. Kussiesss
@choco.. nice.. die sjaal! Goed idee! Fijn dat je 1e dag zo lekker was.. wel jammer dat ze aan je kar hebben gezeten!
Aaahh. Mijn ma heeft onze oudste even meegenomen naar mijn zusje vanmiddag en ik ben er toch ineens helemaal verdrietig van.... Ik zal Kyra er maar even uithalen, die moet toch voeding hebben. Hopelijk vrolijk ik daar iets van op! De laatste paar dagen zit ik toch al niet zo lekker in mijn vel. Veel hoofdpijn en gewoon "dipperig". Ben druk aan het puzzelen hoe we hier kunnen bezuinigen op de kosten als ik minder wil gaan werken. De vaste lasten zijn zo hoog geworden de laatste maanden, sparen is er niet meer bij tegenwoordig. Wordt daar niet goed van!
@kiss.. aaah wat knap van Xavier goe zeg! Hij is idd wel een stuk drukker dan Jesse hahaha ! @smeetje.. ja wij moeten ook nog wel gaan kijken hoe we kunnen bezuinigen hoor! Maar we komen er vast wel uit toch! Zoooo de helft van de 2e dag zit er al bijna op! Lekker hoor!
Net even mijn zusje gebelt.. Jesse ligt heerlijk te slapen.. ze was nu aan het wandelen.. jesse voor het eerst in de draagzak en joey in zijn eigen wagen! haha beter!
over de pampers. de gele zijn inderdaad voor borstvoedings kindjes. heb ik gelezen op de pampers site.alleen jammer dat ze er minder van in een pak doen. het verschil met de gele en de gewone is ook al 12 luiers meer in de groene.. belachelijk! bij onze Da was nutrilon 1 in de aanbieding voor 8.99 euro per bus. gelijk drie gehaald! misschien ook bij jullie in de buurt? melieke wil een schone luier... tot later!
Kiss, leuk filmpje! Sven doet net zo Hij trekt ook zn beentjes onder zich alsof hij wil gaan kruipen hihi Smeetje, hopelijk vrolijkt Kyra je weer een beetje op! Doe rustig aan meid! Xenas, fijn dat het goed gaat met Jesse en je zusje! Hoef je je daar in ieder geval niet druk om te maken op je werk! Choco, fijn dat Jasmijn geen last heeft gehad van de prikjes! Lieve foto! Hier ook pampers, bevallen het beste! Wij hebben de baby dry mt 3. Heb die active fit ook geprobeerd, maar was weinig verschil, dus dan maar het pak met de meeste luiers Denisse, wat raar dat er bij jullie voeding nr 1 in de aanbieding was, ik dacht ook dat dat niet mocht. Heb het hier dan ook nog nooit gezien helaas. Gebruik Friso, dus als iemand het is ergens in de aanbieding ziet, laat het me weten Groetjes Doris
Hallo meiden, Fiene en ik hebben allebei een leuke ochtend gehad! Fiene bij de gastouder en ik bij mijn oma. De gastouder had een heel lief stukje in Fiene's logeer- en oppasmap geschreven. Dat het zo'n lieve meid is enzo. Echt top. Is trouwens heel leuk om standaard in de luiertas te doen, zo'n map/ schrift. Ik heb er zelf in grote lijnen ingeschreven wat Fiene fijn vindt en hoe haar dagritme is. Degene die voor haar zorgt schrijft er dan een stukje in over hoe het was. Erg leuk. Blijf ik ook een beetje op de hoogte van mijn dochters sociale leven. @Nijnie; gefeliciteerd met je nieuwe buurmeisje. @Nynke; fijn dat je nicht je goed heeft kunnen helpen! Ik denk inderdaad ook aan een regeldagje. @Xenas; je zus als oppas. Dat is fijn! @Klieke; fijn dat het weer achter de rug is. @Choco; wat fijn dat Jasmijn weinig had vna de prikken! Ik zou ook woest worden als mensen aan mijn spullen zitten en het niet meer opruimen. Goed idee die sjaal! Lekker voordelig ook! @Kiss; wauw, wat is Xavier sterk! Fiene gaat alleen maar op haar knuistje liggen sabbelen als ik haar zo neerleg. Als ik haar op mijn schouder leg tilt ze wel goed haar hoofdje op trouwens hoor. @Smeetje; ((((knuf)))) @Denisse; wij hebben hier ook nog gele, omdat we daar kortingsbonnen voor hadden. Daarna gaan we lekker over op groen hoor. Borstvoeding of niet. Grts, Maartje
Kyra had net even een fijne verrassing voor mama! Onder het voeden poepte ze haar broek toch vol! De hele rug eronder, tot aan haar nek toe. Bahhh! En ze vond het zelf reuze grappig en lachte er vreselijk om! Nu ligt ze te kletsen in de box. Ze heeft zo'n mooi lief stemmetje, heerlijk om te horen!
Haha, Heerlijk he. FIene kan dat ook heel goed! Word jij ook zo blij als ze zo lekker ligt te kletsen in de box. Dat kan echt mijn hele dag goedmaken!
Haaaaai! Jeetje Kiss, Xavier is ook al zo sterk, net als Jesse! Echt, we hebben 't vanmiddag bij Damiën ook nog weer geprobeerd, maar nee hoor... gaat ook net als Fiene op z'n knuisje sabbelen en na een minuut schreeuwt 'ie de hele kamer bij elkaar... Toch maar gewoon proberen dus? Vind het soms zo zielig.... Toch doet 'ie het op de schouder/borst dus wel... Maartje, is inderdaad een ontzettend leuk idee zeg! Bij ons gaan de oma's oppassen, maar ga denk ik inderdaad ook zoiets aanschaffen, hartstikke leuk! Morgenavond hebben we het doopgesprek voor Damiën z'n doop van a.s. zondag... Kregen een brief in de bus met een aantal vragen waar we over na moeten denken... tjee.... Het zijn al hele lastige vragen, laat staan als je dan ook nog eens een druk kereltje naast je hebt zitten of liggen in de box die je aandacht wil Gaan zo met ons drietjes maar eens even boodschapjes doen! Dan kijken of we lekker op tijd kunnen eten en dan is de dag alweer bijna voorbij... time flies Moet over 5 weken weer aan 't werk... Wij gebruiken trouwens ook die groene pakken van Pampers... vind dat toch het fijnste merk... Weet iemand wanneer ze ongeveer naar maatje 4 gaan? Maat 3 is tot en met 9 kg, dat duurt toch nog wel even? Damiën is nu zo ongeveer 5,5 kg denk ik.... Chris
Leuk idee Maartje! Volgens mij kun je van die kant-en-klare boekjes kopen voor degene die oppassen. Kyra gaat straks naar de creche en daar gaan ze ook elke dag een stukje schrijven hoe ze het daar doet, of ze goed gedronken enz. heeft. Heel leuk! Esmay vond het daar altijd prachtig, die gaat er al vanaf dat ze 3mnd was heen.
@ missyess Wij doen er ook nooit aan maar leek me nu wel leuk om iets te doen. Maar parfum is ook zo afgezaagd @ nynke Ja het is redelijk op gang gelukkig. Niet veel maar toch ongesteld heb de gyn afgebeld. Want hoefde eigenlijk pas over 2 weken te komen om te kijken of het spiraal goed zit. Maar waar ik dan telkens zo misselijk van ben weet ik niet. @ klieke Groeit goed! Hier is cb ook niet echt super gezellig. @ kiss Wat goed van die kleine zeg @ all Hier ligt er 1 helemaal geschrokken. Der kwam melk uit haar neus dus til haar op en een boer.. niet normaal.. volgens mij deed dat pijn in der keel.. zo hard! Vraagje: welke fles hebben jullie? Difrax zuigt ze nu telkens dubbel of hij trekt de fles in Heb net 1 van etos merk gekocht met speentje 2 maar die loopt iets te hard voor haar denk ik want liep soms wat uit de zijkant van haar mondje.