Oktober 2007 mama's

Discussie in 'De mama's' gestart door Dafje, 21 okt 2007.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. @ maartje: kolf hier wel af hoor als Wietze de fles krijgt. Anders is het inderdaad binnen notime niet meer vol te houden. Na een paar wijntjes gooi ik trouwens de melk niet weg. Maak er dan kleinere porties van zodat ik die kan mengen met 'schone' melk. Die krijgt hij dan als ie wat groter is. Was een tip van een collega van me. Melk weggooien is zonde en op deze manier krijgt Wietze nauwlijks nog wat binnen. Ben nog niet teut geweest dus veel kan er toch al niet inzitten.
    De enige melk die ik weggooi is als ik een blowtje zou nemen. Dat lijkt me geen goed plan. Om 'm al meteen aan de drugs te helpen.

    Heb 't trouwens ook bij het cb gevraagd vandaag. Hij mag nu al gerust 200cc krijgen. Hoeft niet op, mag wel. Hij is al flink en het kan dus best zijn dat ie het nodig heeft. Wat ie niet wil laat ie toch wel staan. Mocht ie meer nodig gaan hebben dan 200 cc borstvoeding dan is dit ook geen probleem zei de arts. Die 200 cc is een richtlijn en een bv baby neemt toch wat hij nodig heeft.

    @ nynke: ken het probleem... 's nachts geen probleem en overdag slapen ho maar.

    @ laura: duidelijke uitleg... ga nu ook maar zorgen voor min. 200 cc in de fles en dan zien we wel hoeveel hij drinkt. Hier mag Wietze ook zolang drinken als hij wil aan de borst. Ook als het langzaam gaat. Kan hem wel eerder afkoppelen maar dan heb ik een jengelig kind dat lekker huidcontact wil. De cb arts vond het wel lang. Om een uur per voeding kwijt te zijn. En om mijn warme borst steeds te vervangen voor een speentje scheel toch niks in tijd.

    Owja de cb arts gaf het advies om borst 1 15 min te doen en daarna borst 2 nog max 5-10 minuten. Dan heeft Wietze nog lang niet genoeg gedronken/contact gehad volgens mij. Dus blijf ik lekker voeden zoals ik het nu doe. Heb er geen last van ofzo en hou het nog vol.

    @ Niet specifiek een half uurtje huilen ofzo. Meneer hier wil gewoon van 's morgens tot het eind van de middag bezig gehouden worden. Alleen in de box of bed is dan niet de bedoeling. Dus leg ik hem dan weg, dan heb ik minstens een half uur een schreeuwend kind... daarna wil ie dan meestal toch wel slapen als hij z'n speen krijgt.

    @ liesje: hoop dat het mee gaat vallen met Winter en dat hij niet al te ziek gaat worden. Dat hij gewoon thuis mag blijven! Sterkte

    Nu ga ik snel naar bed. Morgen een vol programma. Terugkomdag van de zwangerschapsyoga met alle baby's en dan 's middags naar m'n werk om te praten over het minder gaan werken na m'n verlof. Ik ben benieuwd en in ieder geval voorbereid.

    Welterusten allemaal

    Liefs Silvie
     
  2. Marize

    Marize Bekend lid

    25 okt 2006
    571
    0
    0
    Sorry meiden ff geen zin op op iedereen te reageren. (zoals meerdere) Vandaag weer naar zieknhuis geweest en wat ik al dacht de infectie is nog steeds niet weg, hij is dus nooit eccht weggeweest want de antibiotica die ik in het ziekenhuis heb gehad (28 zakken) die waren niet bestand tegen deze bacterie. helaas duurt het een week voor een kweek binnen is en toen dacht het ziekenhuis dat de bacterie al mijn lichaam uit was door de operatie. Er zworf helaas nog een beetje in mijn lichaam en dat is dus weer erger geworden. Ik heb nu weer antibiotica gehad die wel tegen deze bacterie zou moeten vechten. Wel is er weer een kweek afgenomen en dat duurt weer een week......hopelijk gaat deze antib wel werken.

    Ik ben het echt even zat en ben ff in elkaar gestort. Ik weet dat er ergere dingen zijn maar voor mij is dit nu even een flinke domper. Ik ga mijn bedje weer in.
     
  3. maris

    maris Bekend lid

    6 mrt 2006
    843
    0
    0
    Tsjonge jonge wat kunnen jullie kletsen zeg!

    ik trek het even niet om op iedereen te reageren, maar wil wel even Liesje en Marize een hart onder de riem steken! Sterkte meiden, hopelijk breken snel betere tijden voor jullie aan!

    Ik vind de getallen mbt de borstvoeding/flesvoeding cc's erg interessant.
    En Jetteke: onze Oriande heeft hetzelfde euvel als jouw kindje: ook een infectie gehad, opgenomen geweest in het ziekenhuis en nu te onrustig om uit de borst te willen drinken. Vandaag had ik nog flinke stress want de gehuurde borstkolf begaf het om 16.10u. Manlief was net op tijd bij de thuiszorg om een nieuwe op te halen. Hoe had ik anders de nacht door moeten komen... brrrr ik hoop dat deze het gewoon blijft doen!

    Nog even een zeurpuntje: Hier zijn mijn schoonouders vandaag weeeeer geweest. Ze hebben weeeer kadootjes meegebracht. Zo onderhand hoeven wij pas tegen de herfst van 2008 zelf kleertjes te gaan kopen... Ik weet niet of ik dat nou zo leuk vind eerlijk gezegd. Maar we hebben al zoveel, dat het echt overdreven is om er zelf nog iets bij te halen. En dan te bedenken dat er tot nu toe alleen familie op kraambezoek geweest is...
    :(
    Het is misschien een luxe-probleem, maar toch zit ik er wel mee. Misschien dat het ook komt doordat we vooral heel veel van de C&A collectie hebben (met ge-appliceerde beesten er op). Ik vind die kleertjes te tuttig voor woorden. Erg ben ik he?

    Groetjes en goede nacht allemaal!
    Maris
     
  4. mariekebalm

    mariekebalm Fanatiek lid

    31 okt 2006
    1.882
    0
    0
    Argeliers, Frankrijk
    Marize, getver meid...

    Maartje: Tja; wou ook dat ik wat kon doen, vind het zo vervelend voor haar...Maar ja, ze slaapt nu, morgen is er weer een dag toch?

    Winter, beterschap jongen!

    YES! Ze slaapt eindelijk sinds een kwartiertje YES YES YES! Ik ga nu ook maar naar bed geloof ik....Zzzzzzzz....

    Zal volgende keer ondertiteling erbij maken, hihi, maar dat het liedje over krokodillen gaat had je wel begrepen toch? ;) Daar wordt ze zo rustig van, weet ook niet waarom, we hebben het nooit gezongen tijdens zwsch of zo...Vreemd hè...

    Maris, ik heb ongeveer zelfde probleem, niet dat de kleertjes niet leuk zijn, maar ik heb ongeveer vijf grote stapels met WINTERkleertjes gekregen in de maat 6 maanden...Euhm, kunnen mensen niet rekenen? Pfffff
     
  5. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    19 mrt 2007
    2.575
    0
    0
    Enschede
    hey lieve meiden!


    @ Stayfunny, emte? ken ik helemaal niet, zullen we hier int oosten wel niet hebben.

    @Happyliesje, leuke foto! :)

    @ Chrisje, hier hetzelfde verhaal.. Xavièr slaapt de ene nacht wel door en de andere nacht niet.. Altijd maar afwachten.
    Xavièr ligt ook wel eens te slapen in de box..Leg hem er nooit slapend in hoor.. maar hij valt soms gewoon in slaap in de box, wij hebben wel zo een boxkleed met van die zachte balletjes erin (net als zo een fatboy?!Zo heet dat toch?!)

    @Doris, mooie foto van sven! Hij lacht daar of niet? :)

    @ Liesje, wat schrikken zeg! En wat zielig voor je kleine ventje! Hoop dat ze snel de oorzaak kunnen vinden..!

    @Anne, meid wat erg voor je dat het allemaal niet zo gaat als je had gehoopt!

    @Maartje, ik vind die foto van Fiene (3e geloof ik op de site) ZOOO mooi !

    @Misoh, weet niet echt hoeveel hij drinkt.. 2 weken geleden volgens mij voor het laatst geklofde voeding gegeven, toen dronk hij 100 cc geloof ik.
    Maar het is toch zo dat je alleen gekolfde voeding van dezelfde dag mag mengen?? Tenminste, dat zei de kraamzorg tegen me.

    @ Edelweisje,welkom hier!

    @ Siesje, Xavièr heeft soms 2 dagen geen poepluier en dan ineens wel weer 3 op een dag.. Erg verschillend dus!

    @ Astrid,
    Ben ik helemaal met je eens. Ok af en toe maakt ie ons nog wel wakker 's nachts, maar ik slaap er niet minder om. Ik vind het allemaal ook ontzettend mee vallen. misschien als hij strax nog meer wakker is overdag dat het dan ook wat vermoeiender is..?!
    Spannend hoor van die baan, succes meid!
    Enne leuke fimpjes! Nathan lijkt wel beetje op xavièr.. Ook toen ik de filmpjes aan Alex liet zien zij hij meteen: Goh, hij lijkt best wel op Xavièr!

    @ Xenas, Maar Jesse zat je toch ook uit te lachen toen je begon over dat slapen tot 6 uur? Dus hij ging je extra plagen om al om half 3 wakker te worden ;)
    Xavièr slaapt soms door, soms ook niet...

    @ Marize, veel succes meid! Hoop dat alles ok is! oh meid, heel veel beterschap! Duik maar lekker je bed in! Slaaplekker!

    @mama mika, tuurlijk mag je hier mee kletsen, het is hier heel erg gezellig hoor! Welkom!

    @ Cathy, oohhh wat is Dylano een schatje zeg! *smelt*

    @ Diaan, met mij gaat alles weer de goede kant op, lief dat je aan me denkt! En wat ben jij ontzettend crea zeg! Goed gedaan!

    @Lvdwerf, Wij doen Xavièr meestal elke avond ff douchen omdat hij dat zo leuk vind.. En dan omste beurten. ene keer met Alex en andere x met mij. Badje doen we meestal 'sochtends als hij de avond ervoor niet in badje is geweest. Dus elke dag word hij wel gewassen, maar Xavièr heeft helemaal geen last van een droge huid, dus volgens mij kan het bij hem geen kwaad, hij vind het juist heel erg leuk en wij ook!

    @ Marieke, oohhh die knuffel konijn is echt zoooo lieffff! Leuke fimpjes.. Apart hoor om ineens weer zoveel Frans te horen, laatste x was voor mij tijdens een luistertoets in de franse les ;)

    @ Maris, ik vind dat helemaal niet erg hoor dat je zo denkt,... Wij hebben ook kleertjes gekregen van veel mensen, terwijl we gezegt hadden dat we dat niet wouden. En sommige dingen echt ZOOOO lelijk, dat doe ik mijn kind gewoon niet aan (letterlijk en figuurlijk).. eigen schuld, hadden die visite van ons maar geen kleertjes mee moeten brengen ;)

    vanmiddag naar de plus geweest voor de babydoos, hadden ze niet meer.. maar zou gebeld worden als die weer binnen zou zijn. Ben benieuwd, want de c1000 doos was wel de moeite waard, zaten vele dingen in!

    Even over die 'sprongetjes" waar kan ik die vinden dan? heb mij al wel aangemeld voor de sprongenwekker.. Maar uhm, kan iemand een link geven, want op www.oeiikgroei.nl kan ik nix vinden? of ben ik gek? :oops:

    Nog even over de naam, als Xavièr een meisje was geweest had ze:
    Liz Alicia Vera geheten
    Liz, vonden we gewoon een leuke naam.
    Alicia, omdat mijn moeders 3e naam Alice is.
    Vera, omdat Alex zijn zusje Arev heet en omgedraaid is dat vera.
    Maar we wisten met 20 weken al dat het een jongen werd dus de naam Liz had altijd nog wel veranderd kunnen worden..

    Vandaag ben ik ook bij de dokter geweest. We hebben gepraat over de situatie van vorige week en over mijn "paniekaanvallen".. Hij zegt dus dat dit komt omdat ik veel stressgehad heb, tsja het was natuurlijk niet nix wat ik mee had gemaakt.
    De dokter wou me doorverwijzen naar een psychotherapeut, die kan mij leren om de angsten onder controle te houden. Maar voordat hij mij doorverwijst wil de dokter mij donderdag nog een keer terug zien. Omdat we nu niet zo super veel tijd hadden ("maar" 20 min)
    De dokter vond ook dat ik erg negatief praatte over mijzelf (vond dit zelf nogal meevallen, maar ja) en wil dat ik dus nog vaker terug kom zodat hij mij in de gaten kan houden. Hij stelde zelfs antidepressiva voor, maar daar begin ik niet aan hoor! Hoefde ook niet hoor, hij heeft het alleen ff over gehad.
    Ik moet dus in ieder geval zorgen dat ik mijn ademhalingen en aanvallen goed onder controle weet te houden, zodat ik geen paniekaanvallen krijg en niet ga hyperventileren.. Hij heeft me laten zien hoe ik met me ademhaling moet omgaan.
    Het luchtte me wel op om ff te praten met de dokter zeg! Ben blij dat ik gegaan ben en moet dus donderdag terug komen.

    Verder gaat het al wat beter met me opzich.. Mijn stem komt langzamerhand wer beetje terug, HOERAAAAA!
    Ook tussen Alex en mij gaat het aardig de goede kant op, al snapt hij mijn angst/paniek aanvallen volgens mij niet.. Ook huil ik nog steeds vrij veel, maar kan me nu wel beter beheersen, dus probeer me bij mijn lieve mannetje (Xavièr) in te houden..
    Morgen (waarschijnlijk) naar de kapper om mijn haar EINDELIJK weer blond te verfen, normaal ben ik altijd blond, maar tijdens de zwangerschap durfde ik mijn haar niet te verfen en had het vlak voor de zwangerschap donker geverfd. Vind het nu echt zooo lelijk.. Krijg trouwens die kappersbeurt van Alex, omdat hij me wil verwennen.. Vind ik dan wel weer lief van hem!
    Heb ook met zijn zus L. gepraat, omdat ik dus wel boos op dr was omdat ik vond dat ze zich teveel met ons bemoeide en dat ze tegen Alex had gezegt dat Alex moest dreigen tegen mij dat hij bij me weg zuo gaan. L. heeft dr excusses aan mij aangeboden... Maar begrijp dr nog steeds niet goed.

    Nou meiden, het is alweer 12 uur.. Tijd om naar bedje te gaan.. maar ja was al veel eerder van plan, maar jullie hadden zoveel gekletst!

    Liefs dikke kus en knuffel van Kiss
     
  6. Kissflower

    Kissflower Fanatiek lid

    19 mrt 2007
    2.575
    0
    0
    Enschede
    wat een verhaal heb ik geschreven zeg! :confused:
     
  7. Liesje1207

    Liesje1207 Bekend lid

    9 feb 2007
    796
    0
    0
    Kinesiste
    Nijlen
    Kiss, gelukkig gaat het al wat beter met je! En praten met iemand gespecialiseerd kan nooit kwaad...dikke knuf meid!
    En hier is de link voor de sprongenwekker :
    www.oeiikgroei.nl/aanmelden.asp
     
  8. Doris

    Doris Fanatiek lid

    26 okt 2006
    1.197
    0
    0
    Marize, wat naar al dat gedoe met die wond! Hoop dat deze ab nu snel aan gaat slaan, sterkte meid!

    Kissflower, wat fijn dat je zo goed met je dokter hebt kunnen praten! Kan me voorstellen dat je er in je hoofd nog veel mee bezig bent! Sterkte meid!

    Marieke hopelijk heb je lekker bij kunnen slapen vannacht!

    Maris, hier vallen ook niet alle kleertjes in de smaak hoor ;) Maar moet zeggen dat het merendeel wel heel leuk is gelukkig :D
    Wij hebben ook veel speelgoed gekregen, voor nu maar ook voor als Sven wat groter is, vond ik ook erg leuk. En zo kan ik dus zelf ook nog wel wat kleertjes bijkopen :)


    Sven vond het vanochtend om 5.30 tijd om op te staan...
    Hij heeft ons teveel verwend want hij kwam de laatste tijd bijna nooit voor 6.30...Vond het dan ook wel erg vroeg :)
    Maar ach, als je er dan eenmaal uit bent gaat het ook wel weer. En ik kreeg ook meteen een stralende lach :D
    We zijn dus mooi optijd aan ons ochtendritueel begonnen!
    Nu ligt hij weer lekker te slapen!
    Ik zal is wat in huis gaan doen, vanmiddag de laatste sint-inkopen doen.

    Allemaal een fijne dag!

    Groetjes Doris
     
  9. Irene

    Irene Fanatiek lid

    1 dec 2006
    1.034
    0
    0
    Hoi lieve meiden,

    Ik loop heel wat achter zie ik met lezen! Soms heb ik gewoon ook ff geen tijd om op het forum te kijken, want het is zo druk allemaal met Veerle en alle visite enzo. Wel leuk natuurlijk maar heel erg druk. De nachten zijn ook erg vermoeiend vind ik. Veerle is 's avonds heel lang wakker en valt meestal pas rond 01.00 in slaap, terwijl wij echt om 22.00 al zo moe zijn dat we willen gaan slapen. Maar mevrouwtje houdt ons dus mooi wakker. Ze ligt nog bij ons op de kamer en Jeroen stelde al voor om haar te verhuizen naar haar eigen kamertje, maar ik geloof dat ik daar nog niet aan toe ben. Iemand hier (sorry weer niet meer wie) vroeg hoe je Veerle uitspreekt, nou gewoon zo als je het schrijft eigenlijk. Ik heb gisteren de minimonkey besteld en hoop dat ik hem snel binnenheb! Hoe bevalt hij jullie (voor degene die hem hebben?) Ben een beetje bang dat ik borstonsteking heb. Ik heb gruwelijke pijn aan de linkerborst, al een tijdje en het gaat maar niet over. Maar weet dus echt niet hoe borstonsteking voelt, dus weet het niet zeker. Nou meiden ik ga zo even alles bijlezen. Hopelijk gaat alles goed bij jullie.

    xxx Irene
     
  10. Nijnie

    Nijnie Fanatiek lid

    12 mei 2007
    1.108
    0
    0
    Nynke, vannacht heeft Mirte goed geslapen. Ze meldde zich wel alweer om half 4 en vanmorgen was het half 8/8 uur. Na die fles van vanmorgen heeft ze nog een half uurtje in de box "gespeeld" en daarna heb ik haar naar bed gebracht en dat ging met een heel stuk minder gemopper dan gisteren :). Ze slaapt en zover zijn we gister niet gekomen ;).
    Marijn ook zo mopperig geweest gisteren? Hopelijk hebben jullie vandaag ook een betere dag!

    Misoh, succes vandaag met het praten op je werk en veel plezier op de terugkomdag van de yoga!

    Marize, wat kl*te dat die infectie eigenlijk nooit weg is geweest. Hopelijk gaat deze antibiotica wel zijn werk doen en gauw een beetje! Sterkte!

    Maris, wat fijn dat je lief net op tijd bij de thuiszorg kon zijn voor een andere kolf! Deze blijft het vast gewoon doen!
    Ik kan me wel voorstellen dat je het niet leuk vind, al die kleertjes. Tenminste, als ik naar mezelf kijk dan vind ik het zelf ook veel te leuk om kleertjes te kopen. En sowieso zijn kleertjes toch wel erg "smaakgevoelig". Wat de een mooi vind, zou de ander zn kind nooit aantrekken. Dus nee, ik vind niet dat je erg bent!

    Marieke, die arme Eline... moet ze straks hoog zomer in winterkleertjes ;). Niet echt handig nee...

    Kissflower, volgens mij kan je je op de site alleen maar aanmelden voor de sprongenwekker, verder staat er niet zoveel. Dan moet je denk ik het boek hebben (handige marketing-truc...).
    Goed dat je bij de dokter bent geweest en dat het je opgelucht heeft! Ga je je laten doorsturen naar de psychotherapeut?
    Het klinkt wel alsof de rust weer een beetje terugkomt bij jullie, dat je nog steeds veel moet huilen vind ik niet zo gek.
    Veel plezier bij de kapper!

    Doris, zo'n stralende lach maakt een hoop goed he :). Shop ze vanmiddag!

    Irene, ik heb Mirte op een gegeven moment overdag op haar eigen kamertje gelegd, gewoon voor mezelf om te wennen. Na een tijdje vond manlief het wel tijd dat ze ook 's nachts op haar eigen kamertje zou slapen, want hij werd nogal moe van de gebroken nachten. Nu slaapt ze al een paar weken op haar eigen kamer en dan hebben we van haar en van ons de deur op een kier. Gaat prima. Als ze iets nodig heeft dan horen we dat, al slaapt manlief dan vrij snel weer verder. Maar als ze gewoon wat pruttelt dan worden we er niet wakker van.
    Maar alles op zn tijd hoor, als je eraan toe bent is het vroeg genoeg!
    Ik heb een minimonkey en vind het vaak wel even zoeken naar een prettige houding. Maar als Mirte goed ligt dan vind ze het prima :). Gister ook even in de box als hangmatje gebruikt, maar ze was sowieso erg onrustig en vond het dan ook niks ;). Op een rustiger moment nog maar eens proberen...
    Is je borst warm, rood, heb je zelf verhoging? Misschien anders even langs de huisarts een keer?

    Mirte roept, zou wel eens een vieze luier kunnen zijn, want dat is vaak rond deze tijd...
     
  11. goudje

    goudje Lid

    4 jul 2007
    52
    0
    0
    Hallo allemaal,

    Ook mij lijkt het erg gezellig met jullie mee te kletsen.
    Ik ben dus goudje, deze naam heb ik gekozen omdat ik in gouda woon.
    Op 14 oktober ben ik bevallen van mijn schattige dochtertje Julia. Ik ben 24
    jaar en sinds twee jaar getrouwd. Ik las al weleens stiekum met jullie mee,
    maar het lijkt me erg leuk om mee te doen.

    Groetjes!
     
  12. moon85

    moon85 VIP lid

    5 jul 2006
    6.811
    0
    0
    @ laura

    Kan best dat het daar nog niet helemaal genezen was.
    Zou nu dan wel even rustig aan doen en oppassen voor infecties.
     
  13. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    He meis wat vervelend...hoe lang moet je die antibiotica gebruiken?
     
  14. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Wij hebben zelfs al maat 86 liggen, alles is gekregen ik heb wel geteld 1 pakje zelf gekocht :( niet alles is even leuk en ik zie ook heel veel dingen in winkels en dan denk ik wow, maar ik heb al 30 pakjes van elke maat...

    Tja luxe probleem, maar het is ook wel leuk om een x iets anders te krijgen! Zodat je zelf een keer leuk kan shoppen, maar dat komt vast nog wel denk ik. Het eerste jaar krijg je veel kleertjes, daarna toch niet meer?!
     
  15. Aszz

    Aszz Niet meer actief

    @ Maartje, ja sinds ik Youtube heb ondekt ga ik los :)
    Moet zeggen dat ik het erg fijn vind want ik stuur al die filmpjes door naar mn ouders. Die vinden het ook geweldog want die missen Nathan best wel :(

    @ Kissflower, ik vond idd ook al dat Nathan best veel op Xavièr lijkt! Viel mij ook al op :D
    Wat grappig dat ze allebei zo donker zijn dan. Xavièr is een halfbloedje en Nathan puur Hollands.



    Hmm wij zitten eraan te denken om naar Friesland te verhuizen. We willen graag een mooi huis kopen maar hier in de regio heb je voor €250.000 niet wat wij willen. In Friesland heb je dan meteen een dikke keet. EN aangezien in tot 3 jaar geleden altijd in Harlingen heb gewoont en mijn ouders/familie en vrienden daar ook wonen...
    Maar aan de andere kant... We hebben het hier net heel mooi opgebouwd. Ik heb hier nieuwe vrienden en Reinout heeft natuurlijk hier zijn familie en vrienden.
    Ach misschien over een paar jaar... Als we verhuizen willen we dat wel doen voor Nathan zijn 4e verjaardag, dan zit hij nog niet op school en hoeft hij geen afscheid te nemen van vriendjes.
    Denk dat ik dit huis en deze omgeving ook veelste veel ga missen :(
     
  16. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    @ Astrid

    Ik vind het ook 1000% meevallen, het is eigenlijk een stuk simpeler dan ik had verwacht...

    hier word dus ook al flink gedacht aan een 2de, bij jullie ook?
     
  17. Anne36

    Anne36 Bekend lid

    9 feb 2007
    506
    0
    0
    Field service enigeer
    Bergen op Zoom
    heb wel bijna alles gelezen, maar klikte te snel mijn scherm dicht dus was al mijn reactie's kwijt. sla dus even over.

    Gister naar cb geweest, yessie doet het prima was inmiddels 55 cm en woog 4600 gram (geboorte 47 en 3090 gram ) dus BV doet het prima :)

    Had zelf een afspraak bij de internist, dacht even laten zien en extra medicijnen en klaar. Helaas moest gelijk door om een foto te maken van mijn longen, hier kreeg ik een spuit met wat vloeistof ingespoten en moest door een machine voor de foto, daarna nog eens bloedprikken en toen weer naar internist. Gelukkig was de uitslag goed en hoefde ik niet weer opgenomen te worden, ik krijg nu weer spuiten in de hoop dat de pijn minder gaat worden.

    Vanmorgen werd ik wakker en toen ik naast me keek, lag Yessie met haar duim in haar mond. Het was zo lief mijn hele dag was weer gelijk goed, heb er zeker 10 minuten naar zitten staren, af en toe viel de duim uit haar mond, maar ze pakte hem gelijk weer terug. ( hihi en de lk riep nog wel nou met een week of 10 kan ze haar duim zelf wel vinden, ze doet het gewoon al met 6 weken)
     
  18. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Flevoland is ook erg goedkoop! Friesland heeft ook mooie huisjes hoor, tja als je nog 4 jaar hebt kan je nog even nadenken :)
     
  19. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    leuk is dat hé om te zien. Vangelis doet het nu ook al een paar daagjes, en wat ik echt schattig vind is dat hij tijdens de fles geven ze flesje zelf probeert vast te pakken, hij weet nog niet precies hoe maar dat leert hij gauw genoeg!
     
  20. missym

    missym VIP lid

    14 mei 2006
    7.750
    12
    38
    Op het cb laats hebben ze ons verteld dat Vangeli voor elke kilo 150cc moet drinken, dus 3,5x150= 525, maar omdat hij te vroeg geboren is kon hij nog wel eens meer drinken om ze achterstand in te halen alleen mocht hij niet meer dan 700! Hij drinkt nu dus al 3 dagen meer dan 700 en kan hem niet minder geven want hij heeft echt honger! Maar goed het cb was dus al 1 week geleden hij is misschien 300 gram aangekomen dus dan zitten we op 4x150=600, maar naar hoeveel mag hij dan uitlopen 775?

    Ik heb gehoord dat teveel ook niet goed is, maar hij geeft echt goed aan dat hij wil eten (hij valt gewoon niet in slaap met minder, speentje werkt ook niet hij huilt door het speentje!)
     

Deel Deze Pagina