@ triessie en butterfly: hoop dat jullie gesprekken goed gingen/gaan @ annika: kan me zeker voorstellen dat je pissig bent, zou ik ook pissig van worden. Succes op je controle Pff, heb vandaag mn dag niet geloof ik. Ben alweer enorm moe.. Gelukkig hoef ik niet zo veel te doen vandaag, maar ik wilde echt dat ik es een keer wel energie had, en dat het hier es onder de 25 graden komt, want dat is ook alweer 3 of 4 weken geleden Zelfs s nachts met alle deuren en ramen open is t nog 26/27 graden
Hier is alles weer rustig trouwens. Gisteren nog wel flink veel harde buiken, maar die zijn vandaag ook weer op normaal niveau. één per 10 min ofzo en niet pijnlijk. Gelukkig!
zo daar ben ik weer Controle was goed. Maandag weer. Heb echt zo zwaar me mond gehouden over de situatie van vanmorgen. Veel liefs Annika
Ik ben zo enorm verdrietig en boos om hetgeen wat ik zojuist weer gehoord heb... (Stukje heb ik even overgenomen van mijn babysite) Ik schijn door collega's op hyves en hier op mn babysite (vandaar het ingestelde wachtwoord) in de gaten gehouden te worden. Ik werd zojuist gebeld over wanneer ik weer kwam werken. Ik was in de veronderstelling dat ik duidelijk had aangegeven dat ze op mij niet meer hoefde te rekenen omdat zelfs mn dagelijkse dingen al enorm veel moeite kosten. Zeker als je na een gebroken nacht van hooguit 3 uur slaap nog moet werken is dat voor een niet zwanger persoon al niet te doen. Mijn eigen huishouden kan ik al niet doen, m'n schoenen veteren kost me enorm veel pijn en moeite.. Gewoon enkele dingen om aan te geven dat concentreren op het werk niet gaat. Het werken zie ik lichamelijk gewoon niet meer zitten. Buitendat sloopt het me geestelijk ook omdat ik enorm moe ben. Ik heb er echt geen puf voor. Het in de auto zitten en er heen rijden zie ik al tegenop! Het leuke is dat diegene die mij nu zwart proberen te maken wel de dingen lezen wat ik zogenaamd niet zou mogen doen, maar zijn jullie dan blind en lezen ze niet wat mijn vervelende kanten van het zwanger zijn? Ik heb mijn hyves er nog eens op nagekeken en ben geen schokkende dingen tegengekomen. Ja een afspraak om bij iemand op kraamvisite te gaan en een vriendin met kleine die gisteren hier geweest zijn ter afleiding. Verder ben ik niet gaan shoppen, stappen, drukke dingen doen enz. Dus waar gaat het over?! Moet ik dan de hele dag op mn bed gaan liggen en me ellendig voelen..? Een kluizenaar worden en niet proberen om van mijn zwangerschap te genieten?! Diegene die zich aangesproken voelen; Bedankt voor de harde buiken die jullie mij bij deze geven van de stress. Het ongelooflijke kutgevoel, zo net voor een weekend weg wat voor ontspanning zou moeten zijn! Enorm bedankt! Onee, ik mag natuurlijk niet samen met Dennis een weekendje Center Parcs doen! Plezier en ontspanning zijn verboden als je in de ziektewet zit.. Thuis liggen in bed.. Ja dat is de oplossing!
Annika, mooi dat de controle goed was. En ik zie dat je de 30 weken bereikt hebt! Wie had dat een paar weken terug gedacht. Goed gedaan meid! Marije, wat een frustratie meid. Jammer dat die persoon je niet persoonlijk verteld wat ze vindt. En je hebt groot gelijk, je mag gewoon lekker ontspannen en leuke dingen doen ook al zit je thuis. Is juist goed voor de baby! Dus laat ze lullen en geniet van je weekendje centerparcs!
Jeetje Marije, Das ook wat... Wat kinderachtig van die mensen zeg! Als je maar een arm of been gebroken ha, dan mag je wel thuis blijven, want dat is zichtbaar! Maar een zwangerschap hoort leuk te zijn, nou de mensen weten toch ook dat het niet altijd van een leien dakje gaat>>? Meid, ik zou zeggen geniet lekker van je weekendje weg, ik wens je iig heel erg veel plezier en geniet er van!
Marije,Ik zou zeggen pak de telefoon en bel de arbo arts.Daar kun je gewoon een gesprek mee aanvragen en dan de situatie uit leggen.Die achterlijke collega van jou heeft geen ene reet te vertellen en kan ook niet oordelen over hoe jij je voelt. Wat een bemoeiziek mens zegt,dat ze gauw de rambam krijgt! Maak je niet druk (makkelijker gezegd) en ga lekker geniten in Center Parcs! groeten Simone
o ja en dan bedoel ik dus ook dat je tegen de arbo vertelt over die rare collega die je harde buiken bezorgt!
marije, lekker genieten van je weekendje weg hoor! Die collega kan je nog meer vertellen zeg Annika: mooi dat de controle goed was, en gefeliciteerd met je 30 weken!
Was het alleen maar die collega... Er zijn meerdere die het gezegd zouden hebben tegen P&O en het secretariaat. Alles word verdraaid.. Ik ben hier zo klaar mee.. Gelukkig heb ik ze niet nodig om te kunnen leven en zoek ik gewoon ander werk vanaf januari 2009! Hun verlies, niet het mijne!
Marije: Jeetje wat triest zeg, kan me voorstellen dat je er letter ziek van wordt! Ik kan me ook mateloos storen aan mensen die zich met mijn prive leven bezig houden, vandaar ook mijn wijziging in gebruikersnaam. Ik zal zoals Symoen al zegt je Arbo arts bellen. Want als je al thuis in de ziektewet zit omdat je niet meer kan werken, wil niet zeggen dat je aan huis gebonden bent. Dan zou je niet eens meer een boodschap kunnen doen! En op visite gaan of ontvangen dat is idd een afleiding. Hebben die mensen niets anders te doen dan zich bezig te houden met jou? Volgens mij stelt hun eigen leven niets voor anders dan waren ze wel met andere dingen bezig! Eigenlijk zou je de site weer open moeten stellen zodat ze het kunnen lezen, neem aan dat ze het ww niet hebben van je site?
He allemaal, Marijeee ik heb je al gesproken Komt allemaal wel goed lieverd! Net wat je zegt het is hun verlies! Denk om jezelf en de kleine man en probeer lekker van je mannetjes te genieten het weekend! En als je ff uit wil huilen (heb een brede schouder en buik ) bel je me maar ik ben er zo! (maar dat weet je wel ) Annika wat goed dat alles goed was. Hopelijk is de stress van vanmorgen ook een beetje gezakt? Vandaag bij de arboarts geweest en die heeft me per direct de ziektewet ingezet tot mijn verlof over 2 weken begint. Hij vond dat ik een behoorlijke buik heb en al die kilo's mee moet sjouwen dus snapte heel goed waar die pijn vandaan kwam. Verder adviseerde hij me wel om bezig te blijven en dingen te doen omdat ik anders straks helemaal niks meer kan. Zo zie je maar dat je niet thuis hoeft te zitten maar best bezig mag zijn. Hij vond ook dat ik al mijn krachten en energie in de bevalling moet stoppen en niet dan uitgeput moet zijn door het werk. Was een fijn gesprek dus ik ga nu lekker genieten van mijn laatste weekjes en hopen dat mijn rug ook mee gaat werken. Ga nu ff lekker lopen met de hond.
Ik kreeg net een telefoontje van mijn vriendin die in (op) Mallorca woont. Ze maakt zich zorgen over mij en heeft daarom besloten een bliksembezoek aan nl te brengen. 4 sept. 's avonds land ze op dusseldorf, dr papa brengt haar gelijk naar mij en zaterdag middag vliegt ze weer terug. Zo zie je weer wie je vrienden zijn! Ik ben helemaal blij!
Mooie buik Mieni echt een meidenbuik Zena wat fijn dat je vriendin komt! Zo zie je gelijk wie je echte vrienden zijn (voor zover je dat natuurlijk nog niet wist ) Triessie hoe ging je gesprek? Ik ga aan het eten, vandaag staat er bloemkool met een gehaktbal op het menu. Lekker gezond. Jeetje alweer 32 weken (als je de banner zo ziet komt het eind wel heel erg snel in zicht). Nog 8 (hooguit 10 hoop het niet) weekjes! Volgens mij zijn de meeste nu ook voorbij of nabij de 30 weken toch.
Zena,wat super leuk dat je vriendin speciaal voor jou overkomt!Dat zijn pas echte vrienden. Mieni,mooie buik meis!Hoe is het met je PUPP?En met Milan? Butterfly wat heerlijk zo'n goed gesprek met de arbo arts.Wat zal je opgelucht zijn,nu lekker genieten van je verlof. groeten Simone
Meiden, ik heb nog niets bijgelezen maar ik ga zo naar bed. We zijn kapot. In het kort alvast het verhaal: Tim kreeg woensdagochtend een koortsstuip en we moesten met de ambulance naar het ziekenhuis. Daar heeft hij er nog 2 gekregen. We hebben 2 dagen daar gezeten en het gaat weer redelijk, maar de schrik zit nog in mijn hele lijf. (bij een koortsstuip heb je het idee dat je kind er geweest is) Later meer.