Oktober 2008 mama´s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door noukie, 20 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. triessie

    triessie Bekend lid

    4 nov 2007
    961
    0
    0
    Jody; klinkt goed toch? Alle voorbereidingen zijn dus al volop aan de gang bij je...lekker idee lijkt me dat! Vertelde ze al wat ze dan eventueel gaan doen maandag als je kleintje er nog niet is?

    Hier bij mij alles prima, ik heb nog helemaal geen last van harde buiken, krampen, voor weeen oid maar dat is ook niet zo raar want in princiepe moet ik ook gewoon nog 3/4 weken.
    Ergens zou ik ook wel zover als jullie al willen zijn, aan de andere kant geniet ik ook nog volop van dit moment dat ik nog lekker van alles kan doen! Snappie?
    Dus ik support jullie en steek daarbij natuurlijk van alles op!

    All; vraagje: ik heb zo'n bedzeiltje gekocht...ik zou eigenlijk niet meer weten waarom ik dat op mn lijstje heb gezet want zo'n ding is absoluut niet ademend dus niet goed om in wieg/ledikant te leggen...maar ik kan me niet voorstellen dat ik die zomaar heb gekocht en kan niet meer bedenken waar ik heb gelezen dat je die moet aanschaffen.
    Hoe hebben/doen jullie dat gedaan?
     
  2. bambie

    bambie Bekend lid

    31 okt 2007
    878
    1
    0
    expert beheerder
    bilthoven
    Dag meiden,

    Er wordt een hoop afgerommeld, hopenlijk is dit een babyvolle week :)
    Bij mij sinds het inwendig onderzoek gisteren blijft het rommelen, en ik heb een beschuitje binnen kunnen houden vanaf vanmorgen 9 uur!
    Dus die moet nu wel weg zijn, in iedergeval weer wat toch? Misschien kan ik vanmiddag of vanavond wel proberen om een drink ontbijtje te nemen als dit goed gaat (alle eten wat binnen blijft is in iedergeval wat)

    Ik hoop echt dat ik voor maandag op eigen kracht mag bevallen en niet hoef te worden ingeleid.
    Trouwens vraagje, is het kindje rustig of juist onrustig bij jullie waar het ook rommelt? Hier voel ik het juist veel onder in mijn buik (alsof het een beetje tegen sputtert)

    Hier dus ook een regenachtige dag, echt herfst... en ik ga nu maar even strijken..
    groetjes
    Bambie
     
  3. bambie

    bambie Bekend lid

    31 okt 2007
    878
    1
    0
    expert beheerder
    bilthoven
    triessie
    dat bed zeiltje staat op zo'n uitzet lijst (bij mij ook) alleen ik heb hem niet gekocht omdat ik een airosleep heb aangeschaft..
     
  4. Susanna

    Susanna Bekend lid

    17 jan 2008
    698
    0
    0
    stay@homemum
    USA
    OKTOBER! Ik sloeg een blad om op de wc kalender toen ik zojuist uit bed kwam en ik dacht "hier komt heel snel een nieuwe naam op te staan" :)

    Ik werd wakker van geluiden, het leek wel of er iemand het loodje ging leggen! Mijn man :( Net een aantal weken gelee strontverkouden geweest en nu weer buikgriep. Het laatste waar ik nu zin in heb is een zieke man, hij is wel naar zijn werk voor een paar uurtjes.

    Simone 'smooth sailing' zoals ze hier zeggen. Af en toe gerommel, maar het is heel goed te doen.

    Tries, lekker blijven genieten en ik hoor de violen helemaal hier ;)

    kiezel lekker dat je man vanavond weer terug is! Ik hoop dat de beeb komt in zijn aanwezigheid.

    Jody ze hebben dus even gekeken down under. Mooi die cm. heb je pakken!

    Mieni ik ben die prop 2 weken terug al verloren en er is nog geen baby. :(

    Just the 2 en Butter wat een spanning voor jullie! Ik zit verkleefd aan de computer nu met al die ontwikkelingen!

    kus wat klote meid zo'n nacht. Hopelijk zet het snel door voor je.

    nony ik heb het ook hoor. Heel veel harde buiken maar geen pijnlijke, het is erg goed te doen.

    Die gekneusde vagina herken ik niet, bij mij is het nog steeds dat gevoel dat er iemand een breipen in je vagina steekt. Pijnlijk.

    Vandaag weer naar gyn. Ik hoop op 3 cm!
    Ik ga nog ff terug te bed. Ben benieuwd hoe Ischa het heeft nu. Ze was zo bang voor de bevalling.
     
  5. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Goedenmiddag Ladies,

    Zojuist controle gehad bij de gyn..

    Eerst een groeiecho... Nou super goed nieuws.. Zijn hoofd is weer gekrompen :( .. Juist ja.. Waarschijnlijk is er de vorige keer niet goed gemeten.. Hij lag nu perfect op schema en weegt zo'n 2700 gram.. Niet zo heel erg veel dus aangezien ik morgen 37 weken ben.

    Vervolgens afspraak bij de gyn..
    Uiteraard weer een ander gezicht.. (ben nu 3 keer geweest in het LUMC en elke keer weer een ander gehad.. nou ja)
    Allereerst vroeg hij hoe het ging.. Ik aangegeven dat ik mijn huis dus niet meer uitkom wegens de bekkenklachten i.c.m. het feit dat ik 3 hoog woon (zonder lift).. Dat ik 's nachts niet of nauwelijks slaap en dat ik veel last heb van de oefenweeen en bijbehorende pijntjes.
    En toen kwamen de tranen....
    Gelukkig zag de arts direct dat ik er helemaal doorheen zit... en dat het niet zo lang kan op deze manier..
    Hij heeft vervolgens uitgelegd dat er op dit moment meer nadelen zitten aan inleiden dan voordelen.. Aangezien de beeb nog best licht is kan het dus zijn dat hij in de couveuse moet enzo.. Ook meer kans op een Keizersnee als ze gaan inleiden..
    Wel gaf hij aan dat hij me absoluut begreep en hij begreep ook wel dat ik niet op deze manier tot de 42 weken kan lopen.. Hij stelde dan ook voor om het per week te bekijken..

    Vervolgens heeft hij een inwendig onderzoek gedaan.. Mijn baarmoedermond is wel geheel verweekt alleen hij is nog dicht.. Nog geen ontsluiting dus.. Jammer want de arts stond er namelijk wel voor open om mij vandaag te strippen maar helaas... hij kon er nog niet bij...
    Hij heeft me inslaapmedicijnen gegeven om beter te kunnen gaan slapen... Jeeeeeej :)

    Al met al een positieve afspraak en de gyn staat niet afwijzend tegen inleiden.. Volgende week donderdag moet ik weer en dan gaan ze kijken hoe mijn bmm dan is en of ze kunnen strippen of inleiden..
    Op dat moment ben ik 38 weken dus misschien dat ze dan ook wel direct stappen gaan ondernemen..
    Ik ben benieuwd........ en wordt vervolgd
     
  6. Jody79

    Jody79 Fanatiek lid

    19 sep 2006
    1.616
    0
    0
     
  7. Susanna

    Susanna Bekend lid

    17 jan 2008
    698
    0
    0
    stay@homemum
    USA
    Goed nieuws mamak! Gelukkig voor je! Daar krijg je weer een boost van.
     
  8. Jody79

    Jody79 Fanatiek lid

    19 sep 2006
    1.616
    0
    0
    Wat fijn Mamak, dat het een positief bezoek was. Wel lekker dat ze het per week gaan bekijken. Dan heb jij ook meer rust denk ik. Hoop dat je lekker slaapt!
     
  9. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Absoluut.. een enorme boost... Ben blij dat ik nu in ieder geval wel wat support krijg van het ziekenhuis.

    Absoluut.. Heb nu al weer helemaal zin in mijn volgende bezoek :)
    en ik hoop dat de medicijnen zijn werk gaan doen..
     
  10. allwoman

    allwoman VIP lid

    29 jan 2008
    5.589
    0
    0
    bezig bijtje
    Mamak: wat fijn joh,klinkt als een fijne gyn! daar kun je wat mee...hopelijk slaap je nu wat beter en ben je volgende week weer wat wijzer!
     
  11. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    absoluut...ik ben weer helemaal opgeleefd :D
     
  12. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Kwam even kijken of er al nieuws van Ischa was.
    Helaas...
    Maar wel een hoop ander nieuws. Het is spannend hier!
     
  13. rolia

    rolia Actief lid

    25 jan 2008
    440
    0
    0
    groningen
    Net als Marieke heb ik ook nog niets gehoord van Ischa. Ik ben heel benieuwd of er al schot in zit of misschien zelfs de baby al heeft.

    Ow, Susanna, ik moest zo lachen:
    Sterkte ermee in ieder geval, een zieke man is net als een ziek kind :( :D

    MamaK, wat een super goed nieuws voor jou! Om jouw opmerking moest ik ook al lachen:
    Fijn dat de baby toch lekker op schema ligt uiteindelijk :thumup:

    Semmi, jij bent ook 40 weken vandaag! Gefeliciteerd met het behalen daarvan (daarna wil je dat vast ook nooit meer horen, ik bedoel bij 41 weken ofzo :( ) Ben je al begonnen? Hier nog niks, dus het lijkt er niet op dat het vandaag gaat lukken.
     
  14. Kiezeltje

    Kiezeltje Bekend lid

    11 feb 2008
    655
    1
    0
    Veenendaal
    @ mamak: wat fijn dat de gyn zo reageerde zeg!

    Hmm, ik voel aankomen dat ik dit hele gebeuren niet meer zo lang trek... Ik probeer wel te doen alsof ik het prima trek tegenover mn omgeving... ik ben tenslotte nog maar 38 weken zwanger, dus ik heb eigenlijk niks te zeuren, dat weet ik ook wel, maar al het gerommel sloopt me gewoon. T is dat ik vorige week zo'n goeie week had, anders had ik er nu al flink doorheen gezeten... En omdat veel bewegingen pijn doen, doe ik weer minder, wordt er nogal lusteloos van, en ik merk dat ik ergens achterin heel emotioneel ben, maar ik zit het geloof ik op te houden tot mannetje thuis is ofzo :(

    Sorry hoor, maar ik moest het ff ergens kwijt :oops:
    Ik zit al de hele dag te balen van het balen, want ik vind dat ik die laatste weekjes nog ff moet genieten, dus ik probeer zo'n beetje wanhopig te genieten, maar dat lukt me ff niet zo :cry:

    Als iemand tips heeft zijn ze welkom
     
  15. rolia

    rolia Actief lid

    25 jan 2008
    440
    0
    0
    groningen
    Kiezel, dit had mijn verhaal ook kunnen zijn. Alleen heb ik geen last van de kwalen, maar last van het feit dat ik steeds verder 'over datum' ga.
    En vooral dat emotionele en het balen van het balen.

    Tips heb ik dus helaas niet, maar misschien helpt het dat je weet dat je in elk geval niet de enige bent die zich zo voelt. En inderdaad als iemand anders wel een tip heeft: GRAAG!
     
  16. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    @ kiezeltje: Ik zou het gewoon aangeven bij de vk.. Ook al doen ze misschien niet gelijk iets.. het is toch fijn dat ze het weet.. Als je er straks over een week of wat ECHT helemaal doorheen zit dan wist zij er iig vanaf..

    @ rolia: Ik kan het me voorstellen meid.. Wanneer gaan ze bij jou stappe ondernemen aangezien je al een paar dagen over de datum bent...?
     
  17. Linda1980

    Linda1980 Fanatiek lid

    30 mei 2006
    1.356
    0
    0
    HET IS OKTOBER!!!!!!!!!

    Wat een heeeeeerlijke dag vandaag zeg! Eindelijk de maand waar we met z'n allen zo naartoe hebben geleefd! Nou ja, laat de beebjes nu dan ook maar komen! Ik ben er iig helemaal klaar voor!

    Allereerst wil ik alle andere mama's die hier 'inbreken' ontzettend bedanken voor hun reacties! Zo lief dat iedereen meeleeft!

    Verder nog geen nieuws van Ischa zag ik?! Voor Butter en Marije en Minie gaat het nu ook echt spannend worden hè?! En Rolia en Semmi, jullie hou ik ook in de gaten hoor ;) ....

    MamaK: klinkt als een verademend gesprek die je hebt gehad vandaag!

    Triessie: Ik weet ff niet meer precies wat je schreef, maar ik moest er errug om lachen! Iets met die muziek op de achtergrond :D ! (Kan nu ook niet meer zover teruglezen, maar ik weet wel dat ik het enorm grappig vond!)

    Verder gaat hier alles prima! Ik heb net als een paar anderen echt het gevoel alsof ik bont en blauw ben geschopt onderin, maar ja.... het hoort erbij! Loop een beetje ongemakkelijk en het draaien in bed gaat ook moeizamer, maar ik lees dat dat normaal is, aangezien meerdere hier last van hebben. Ukkie vind het volgens mij nog wel best hierbinnen, dus het zou zomaar nog een tijdje kunnen duren voordat hij/zij zich aandient! Ach....we wachen het af.... Vrijdag weer naar de gyn, dus dan horen we meer. Oooohhhh! Kan gewoon niet meer wachten totdat ukkie straks eindelijk gezond, levend en wel in m'n armen ligt zeg! Het komt inene zoooo dichtbij! Heeeeeerlijk!
     
  18. Timzijnmama

    Timzijnmama Fanatiek lid

    20 dec 2007
    2.109
    0
    0
    MamaK, hoofd gekrompen...hihi, gelukkig goed nieuws!

    Aan iedereen die er (een beetje) doorheen zit: dikke knuf!!!

    Wie had ook alweer dat gevoel een paar dagen geleden dat de beeb door je NAVEL naar buiten wilde?! Iemand die al is bevallen hoop ik?????!
     
  19. Timzijnmama

    Timzijnmama Fanatiek lid

    20 dec 2007
    2.109
    0
    0
    De oktober mama's 2008!!!

    Wil iedereen die aanvullingen, wijzigingen of wat dan ook voor informatie heeft die in de lijst moet die via PB doorgeven aan Mieni, Ischa31 en/of Timzijnmama.
    De lijst blijft dan netjes en up-to-date.


    Onze hyves:
    http://oktobermama2008.hyves.nl

    BEVALLEN: :baby:

    07 september 2008: (35+5) Carlijn - 3245 gram - Mariek73 - 1e kindje (7 oktober 2008)
    11 september 2008: (36+3) Dylarius - 2800 gram - 49 cm - MamaJanneke - 3e kindje (6 oktober 2008)
    12 september 2008: (36+1) Damian - 3000 gram - Bianca24 - 1e kindje (9 oktober 2008)
    17 september 2008: (36+3) Daan - 2935 gram - 48 cm - Mariaatje - 1e kindje (12 oktober 2008)
    19 september 2008: (37+5) Myanisa Jamila - 3315 gram - 50 cm - Sam1973 - 2e kindje (9 oktober 2008)
    20 september 2008: (38+3) Xino - 3060 gram - 49,5 cm - Steffie1980 - 4e kindje (1 oktober 2008)
    21 september 2008: (38+1) Zoë Hannah - ? gram - ? cm - Zena - 1e kindje (4 oktober 2008)
    22 september 2008: (38+5) Chelsea - ? gram - ? cm - Brennmg - 2e kindje (2 oktober 2008)
    24 september 2008: (37+5) Sterre - 2390 gram - 45,5 cm - Zico - 3e kindje (9 oktober 2008)
    24 september 2008: (38+5) Luca Alexander Hendrik - 2700 gram - 49 cm - Lampie - 1e kindje (3 oktober 2008)
    25 september 2008: (38+6) Jayden - 3200 gram - Saris - 1e kindje (3 oktober 2008)
    25 september 2008: (39+3) Lars - 4360 gram - 51 cm - Truus1980 - 1e kindje (29 september 2008)
    26 september 2008: (37+4) Iris - 2280 gram - 44,5 cm - Symoen - 1e kindje (13 oktober 2008)
    27 september 2008: (39+1) Alida - 4030 gram - Knoepert - 4e kindje (3 oktober 2008)
    29 september 2008: (38+2) Jelle - 3310 gram - 49 cm - Ellen1984 - 1e kindje (12 oktober 2008)
    30 september 2008: (35+5) Jens en Joren - 2685 gram + 2370 gram - Vke - 1e + 2e kindje (30 oktober 2008)

    Totaal 7 meisjes, 10 jongens


    UITGEREKEND:

    28 SEPTEMBER
    Rolia, 31 jaar, 3e kindje, kalender jongen, en het wordt een :-#
    29 SEPTEMBER
    Gerlinde, 31 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, het wordt een JONGEN
    30 SEPTEMBER
    Scrappercindy, 34 jaar, 2e kindje
    1 OKTOBER
    Sjannie, 34 jaar, 2de kindje, kalender zegt jongen, denkt zelf meisje en het wordt een JONGEN
    Semmi, 25 jaar, 2de kindje, kalender meisje en het wordt een MEISJE
    Sousa, 24 jaar, 1ste kindje
    Jennefer26, 29 jaar, 2e kindje, denkt een jongen, hoopt op een meisje
    Sambi, 29 jaar, 2e kindje, kalender meisje en het wordt een :-#
    2 OKTOBER
    Spijkervrouwtje, 31 jaar, 2de kindje, denkt zelf meisje, geslacht is een VERRASSING
    Marijeee, 25 jaar, 1e kindje, kalender meisje en het wordt een JONGEN
    Butterfly1, 25 jaar, 1ste kindje, kalender meisje en het wordt een MEISJE
    3 OKTOBER
    MariekeS81, 27 jaar, 1e kindje, het wordt een MEISJE
    Jessicaca: 27 jaar, denkt zelf jongen
    4 OKTOBER (Dierendag)
    MissyZuilen, 21 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, denkt zelf meisje, en het wordt een JONGEN
    5 OKTOBER
    Jessica507, 23 jaar, kalender zegt jongen, denk zelf meisje en het wordt een MEISJE
    Jody79, 28 jaar, 2de kindje, kalender jongen, geslacht is een VERRASSING
    melloncollie, 23 jaar, 1e kindje en het wordt een MEISJE
    Marjan72, 36 jaar, 2e kindje en het wordt een JONGEN
    6 OKTOBER
    Lisette28, 30 jaar, 2e kindje, geslacht is een VERRASSING
    7 OKTOBER
    Kibi, 27 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, het wordt een MEISJE
    Eef76, 32 jaar, 1e kindje, het wordt een MEISJE
    8 OKTOBER
    Lin83, 24 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Lotte27, 27 jaar, 2e kindje, het wordt een MEISJE
    9 OKTOBER
    Timzijnmama, 30 jaar, 2e kindje, kalender meisje, zelf geen idee, geslacht is een VERRASSING
    Ischa, 31 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Charlie01, 2de kindje, kalender jongen
    Mama1984, 23jaar, 1e kindje, kalender jongen
    Farfan
    10 OKTOBER
    Susanna, 32 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, denkt zelf een meisje, en het wordt een MEISJE
    Bambie, 34 jaar, 1ste kindje, iedereen denkt meisje, geslacht is een VERRASSING
    Jimmy, 24jaar
    Shelde, 25 jaar, 2e kindje, kalender meisje
    Miekiemiek, 30 jaar, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen
    Mikatjuh, 1e kindje, denkt zelf ???
    11 OKTOBER
    Joli, 27 jaar, 1e kindje, geslacht is een VERRASSING
    Lelie4, 31 jaar, 1e kindje, het geslacht is een MEISJE
    12 OKTOBER
    Nony, 31 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen, geslacht is een VERRASSING
    13 OKTOBER
    Mieni, 28 jaar, 3e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen en het wordt een MEISJE
    Muffie, 24 jaar, 1ste kindje
    Lientje, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen
    Kiezeltje, 20 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje, het wordt een JONGEN
    14 OKTOBER
    Astridje, 25 jaar, 2de kindje
    15 OKTOBER
    Wiets, 27 jaar, 1ste kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    Linnepinn, 22 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, zelf nog geen idee!
    16 OKTOBER
    Annika1985, 22 jaar, 3e kindje, kalender meisje, het wordt een MEISJE
    Cootje269, 30 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf meisje
    Sabineramp, 22 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje, het wordt een MEISJE
    Blub76, 32 jaar, 1e kindje, hoopt op een meisje en het wordt een MEISJE
    Maxie, 28 jaar, 1e kindje, geslacht is een VERRASSING
    17 OKTOBER
    Joel, 23 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen en het wordt een :-#
    Chris81, e kindje, kalender jongen, denkt zelf meisje en het wordt een :-#
    Norway, 26 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt een meisje, geslacht is een VERRASSING
    MamaG, 27 jaar, 1e kindje, kalender meisje, twijvelt zelf nog, geslacht is een VERRASSING
    18 OKTOBER
    Lief649, 27 jaar, 2e kindje,kalender jongen en het wordt een :-#
    Taddy teddy, 26 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen en het is een MEISJE
    Denise1976, 31 jaar, 1e kindje, het wordt een :-#
    Gerda 1975, 33 jaar, 2e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Mad, 2e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Bianca Loman, 26 jaar, 1e kindje
    19 OKTOBER
    Audrey23, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje
    Danii, 28 jaar, 3e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Tam27, 29 jaar, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje en het wordt een :-#
    21 OKTOBER
    Yvonnee, 2e kindje
    Vlinder84, 23 jaar, 2e kindje, kalender jongen, het wordt een JONGEN
    Catootje1978, 29 jaar, kalender jongen, denkt zelf meisje, geslacht is een VERRASSING
    23 OKTOBER
    Wendyy, 23 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    MamaK, 1e kindje, het wordt een JONGEN
    24 OKTOBER
    Hanne9, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Tal74, 33 jaar, 4e + 5e kindje, kalender jongen, het wordt een JONGEN en een MEISJE
    Liss10, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje
    26 OKTOBER
    Guapetona, 34 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    27 OKTOBER
    Shaas, 18 jaar, kalender jongen, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Just the2 of us, 21 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    Triessie, 28 jaar, 1e kindje, het wordt een :-#
    28 OKTOBER
    Sung, 26 jaar
    Dorito, 2e kindje, denkt zelf jongen
    Liz0104, 19 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf ???? en het is een MEISJE
    29 OKTOBER
    Allwoman, 29 jaar, 2e kindje
    30 OKTOBER
    Kus26, 26 jaar, 3e kindje en het wordt een MEISJE
    31 OKTOBER
    Hansje, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje en het is een MEISJE

    Totaal 13 jongens, 19 meisjes, 11 verrassingen, 2 tweelingen, 8 :-#

    AFSPRAKENLIJST:
    1 oktober
    Kibi: 19.30u 39w controle gyn, Nony: Vk controle, Butterfly1: Vk controle, Jody79: Vk controle
    2 oktober
    Mieni: 7.00 inleiding bmm rijping
    3 oktober
    Tzm: vk

    VLINDERTJES:[​IMG]
    20 mei 2008:, Nikkie*, mama Coni (5 oktober)
    24 juni 2008: Jort*, mama Klusser (24 oktober)

    BUDDYLIJST:
    Blub76 - Annika
    Bianca24 - Lotte27
    Mieni - Tam27
    Liz - Zico
    Mariek/Rolia - Ischa
    Marijeee - Butterfly
    MariekeS81 - Allwoman
    Susanna - Audrey23
    Lief - Timzijnmama
    Vlinder - Hansje
    Mamajanneke - Patrieske16 (jan '09 mama)
    Kiezeltje - Kus26
    Mariaatje - Joli
    Tal - Vke
    Symoen - Zena
    Joel - Denise1976
    Bambie - Triessie
    Mamak - Semmi
    Jody79 - Niva
     
  20. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Echt een hoop gerommel zo op de eerste dag deze oktobermaand! Heel veel succes iedereen....

    Ook weer ff een update van mij...
    Bij de VK was met mn meissie alles goed.
    Ze hebben niet gestript of inwendig onderzoek gedaan, omdat ze dat in principe hier bij 41 weken pas doen. Ze laten liever de natuur zn gang gaan en willen geen valse hoop geven door nu inwendig onderzoek te doen en te strippen, waardoor de kans op nog meer pijnlijke harde buiken bestaat en het niet gezegd is dat dit overgaat in weeen. Dat moet mijn lichaam nu toch bijna zelf gaan doen. Bij 41 weken is de kans van slagen van het strippen groter dus daarom doen ze het liever dan. Dus maar weer afspraak voor over een week, om dan te strippen als het nog nodig is.
    Ons meissie wordt geschat op 3700 gram en lag nog steeds mooi start klaar.
    Mijn bloeddruk nog steeds prima, alleen HB aardig gezakt, dus vandaar dat ik me ook extra vermoeid voel. Heb er een drankje voor. Moest VK wel op tijd bellen als mijn harde buiken meer regelmaat krijgen....dat leek net wel zo toen ik lag te rusten. Om de 4 a 5 min, 3 kwartier lang, nu weer iets minder maar wel rugpijn. Kijk het nog wel ff aan..

    ga nu ff bakje thee doen, tot later!

    Liefs Semmi
     

Deel Deze Pagina