Oktober 2008 mama´s

Discussie in 'Bevallingslijst forum' gestart door noukie, 20 jan 2008.

Topicstatus:
Niet open voor verdere reacties.
  1. tam27

    tam27 Fanatiek lid

    6 aug 2005
    3.173
    1
    38
    verpleegster
    Zuid-Holland
    Ja eindelijk, DE dag :D
    Hier ontzettend veel voorweeën, afgelopen nacht dacht ik echt dat het begonnen was, maar na 4 uur hele pijnlijke harde buiken zakte het toch weer af :(
    Hoe gaat het bij jou audrey?

    @marieke, van harte gefeliciteerd met de geboorte van maud :D


    @zico, mooie foto van je meisje :D

    @titus, veel beterschap voor je opa, hopelijk knapt hij goed op.
     
  2. audrey23

    audrey23 Actief lid

    9 nov 2007
    327
    0
    0
    Volgens mij, beginnen hier nu ook de voor weeen.

    Rond 7u kreeg ik een steek (neem aan een wee) dat hielt 1 min. aan en dan om de 10 min.
    Ik ben nu maar uit bed gestapt, krijg wel af en toe een steek. Maar ik klok er nu niet op. Ga eerst wat eten dan lekker het bad in. Kan ik even gaan klokken.
    Ben benieuwd, (kreeg er net weer 1 van 1 min.) Wat het ons gaat brengen vandaag.
    Mannetje is werken, die heeft vannacht geen oog dicht gedaan.


    Tam voor jou ook succes.

    En voor de andere ook trouwens.
     
  3. triessie

    triessie Bekend lid

    4 nov 2007
    961
    0
    0
    Tam en Audrey; spannende uurtjes voor jullie...is het aan het doorzetten? Hoop het zo voor jullie! Sterkte hoor!

    Nieuwe mama's...van harte gefeliciteerd met jullie wondertjes!

    Liz; kiespijn niet over en ook nog een darmontsteking gehad, het zit je niet mee! Ook spannende dagen voor jou meis...sterkte en succes!

    Gerda; hoe gaat het vandaag met jou, je voelde je niet echt lekker gister?

    Kiezeltje; en?

    Mamak; lekker uitgeslapen vanmorgen, hope so! Ben je er klaar voor?

    Hier is het wederom nog steeds rustig, morgen 39 weken dus ik moet niet mopperen! Ik begin wel wat onrustiger te worden, wat gehaaster en ik weet niet waarom want alles is in orde en klaar voor de kleine!
    Gisteravond mijn mannetje nog verrast met etentje bij de Griek...was heeeerlijk zeg. Ik heb al deze maanden gezegd de kleine deze week zou gaan komen (22 of 23e) maar nu twijfel ik eraan...ik voel me nog zoooo goed en geen enkele voor teken! Heeel de familie staat op scherp hahahaa...

    All; fijne dag!
     
  4. titus

    titus Fanatiek lid

    6 dec 2006
    1.300
    0
    0
    kinderverpleegkundige
    Tam en Audrey spannend ik hoop voor jullie dat het lekker door zet 40 wk is lang zat.
    ik wil deze week ook bevallen weet niet hoe mijn kleintje er over denkt maar ik vind het wel leuk als die zijn eigen verjaardag heeft.
    24 okt is een nicht jarig 28 okt ben ik zelf jarig 2 nov mijn vader dus deze week is nog mooi voor de verjaardagen.
    en overtijd lopen om het daarna te hebben heb ik geen zin in :oops: maar ja dan zal je het zien he :)
     
  5. Semmi

    Semmi Fanatiek lid

    25 feb 2006
    4.385
    0
    0
    pedagogisch medewerker
    Friesland
    Owwww, wat weer veel beebjes dr bij!
    Wat spannend nu zeg, elke dag kan het zomaar weer raak zijn!
    Ik hoop dat iedereen heel snel haar wondertje in haar armen mag hebben hier.

    Alle kersverse mama's gefeliciteerd!

    En meiden die nog moeten, zet m op.....succes met de laatste loodjes!

    Hier genieten we gelukkig weer volop van onze meiden thuis.
    Faya doet het nu goed. Morgen naar de kinderarts voor controle. Hopen dat ze goed gegroeid is.
    Wel vliegen de dagen om en hebben we het druk zat met onze meisjes en alle visite, vandaar dat van het posten hier niet zoveel komt nu.

    Liefs Semmi
     
  6. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    @ triessie: Ja, helemaal uitgeslapen.. over een paar uur mag ik alweer naar bed.. haha.. We moeten daar om 7.00 uur zijn morgen dus ik ga vanaaf om 21.00 uur naar bed (met dubbele slaapmedicatie) zodat ik lekker uitgerust ben morgen..
    Bij jou nog niets lees ik.. ach, het kan ineens zomaar zover zijn he? Dus blijf scherp :eek:

    @ semmi/buddy: Houd je je telefoon bij de hand? haha
    Ik hoop dat ik morgen al kan smsen dat de kleine man er is.. Maar zelf verwacht ik dat het pas dinsdag zover is.. Hoewel ik vind dinsdag nacht ook wel goed... ach.. haha, we zien het wel..

    Vandaag gaan we, in zoverre mogelijk, de laatste dingen klaarzetten.. Even nog de badkamer poetsen (dat doet manlief dan:p) en toilet, wat laatste dingen inpakken en dan nog heerlijk genieten...
     
  7. titus

    titus Fanatiek lid

    6 dec 2006
    1.300
    0
    0
    kinderverpleegkundige
    meis wat heerlijk voor je wens je al vast veel succes de komende dagen en vanavond slaap lekker hoop dat het mag lukken en je niet te zenuachtig bent.
     
  8. scrappercindy

    scrappercindy Actief lid

    13 feb 2008
    283
    0
    0
    Nederland
    Mamak; Heel veel succes morgen....zet 'm op! Nog even en dan heb je je beeb in je armen!

    Alle dames die aan het rommelen zijn; hopenlijk zet het door....

    Vandaag voor het laatst kraamzorg gehad. 27,5 uur.....ik had recht op 45 maar het is genoeg geweest. Heerlijk genieten met z'n viertjes nu. Kraamzorg was fijn hoor maar ik vind het fijner om nu te genieten met z'n vieren.
     
  9. Susanna

    Susanna Bekend lid

    17 jan 2008
    698
    0
    0
    stay@homemum
    USA
    *Buddy nieuws!*

    Audrey ligt in het ziekenhuis met 4 cm ontsluiting!
    Hopelijk snel goed nieuws

    *einde bericht*
     
  10. Mieni

    Mieni Fanatiek lid

    18 mei 2006
    1.994
    0
    36
    Twente
    Ow Audrey spannend! Heel veel succes meid... Hopelijk heb je snel je kleintje in je armen! ;)

    Tam, buddy, voor jou vandaag ook de uitgerekende datum. Hopelijk laat jou beebje niet lang op zich wachten. Mijn telefoon wijkt niet van mijn zijde! Ik wil je vast heel veel succes toewensen voor je bevalling. Hopelijk valt het dit keer allemaal mee en kan je er positief op terug kijken! Ben erg benieuwd naar jou beebje... :)

    Mamak: heeeeeeeeeeel veel succes morgen en hopelijk slaan de pilletjes gelijk aan en hoef je niet nog dagen op je beebje te wachten! :)
     
  11. Niet meer actief

    Gefeliciteerd oktober mama's :D
     
  12. Kiezeltje

    Kiezeltje Bekend lid

    11 feb 2008
    655
    1
    0
    Veenendaal
    @ audrey: wat spannend

    @ triessie: nee mijn baby wil er nog niet uit hoor, die bouwt een feestje hierbinnen.

    @ mamak: succes morgen meid!

    Pff, ze zeiden tegen me in het ziekenhuis dat je op het laatst de kleine minder voelt, omdat ie weinig ruimte meer heeft. Nou, die van mij heeft weinig ruimte, maar das niet te merken! T is dat ie vast ligt onderaan, anders zou ie complete salto's draaien in mn buik :confused:

    Hij ligt ook soms met zn hele lijfje+armen en benen aan 1 kant, wat er belachelijk uit ziet en belachelijk veel pijn doet! Om vervolgens PLOEP naar de andere kant te schieten... ik heb het niet meer van de pijn :cry:

    Al mn ingewanden zijn inmiddels puree :(

    Mn ribben en bekken deden zo'n pijn vanmiddag dat ik niet eens voelde dat mn kindje aan t bewegen was, maar ik zag mn buik op en neer gaan en ik dacht: sjonge, hij beweegt als een gek, maar de rest van mn lijf doet zo'n pijn dat ik het niet eens meer voel :confused:

    Mannetje gaat zo naar zn hotel in Den Helder weer, en morgen word ik gestript waarschijnlijk, dus mocht dat werken, moet ie maar van Texel komen... maar ik heb er een hard hoofd in eigenlijk... beebje wil er gewoon niet uit ;)
     
  13. Mikatjuh

    Mikatjuh Bekend lid

    24 feb 2008
    536
    0
    16
    Apothekersassistente
    Dronten
    Ook bij ons eindelijk babynieuws! Vrijdag 17 oktober is onze zoon Yorick geboren. :D Hij weegt 3640 gram. Meer nieuws en een fotootje volgt nog. :)

    Groetjes,

    Henrielle en Mark
     
  14. kus26

    kus26 Fanatiek lid

    26 dec 2007
    1.541
    0
    36
    Almelo
    Goeieavond dames

    Ben vanmorgen om half 10 weer thuis gekomen :D Voel me super en Jinthe doet het ook heel goed!
    Donderdagavond moesten we alsnog halsoverkop naar het ziekenhuis omdat mn vliezen het nodig vonden om te breken :( Daar mocht ik blijven omdat ik toch de volgende ochtend de keizersnee zou krijgen.
    De operatie is prima verlopen en kon alles via een camera aan de lamp volgen.

    Nu weer lekker thuis genieten ;)

    Foto van Jinthe in het fotoalbum!
     
  15. Susanna

    Susanna Bekend lid

    17 jan 2008
    698
    0
    0
    stay@homemum
    USA
    [​IMG]

    Meiden die inmiddels zijn bevallen van harte en heel veel geluk!

    Een week geleden bevallen. Ongelooflijk hoe snel het gaat!
    Het valt me tegen hoe relatief weinig baby's erbij zijn gekomen deze week.

    Kiezel ik had echt verwacht dat jij inmiddels al wel je kindje zou hebben. Ik hoop echt voor je dat het nu zo snel mogelijk komt! Good luck! :)

    Mamak spannend joh! Hopelijk is het nu nog eenkwestie van uren voor je! Ik hoop dat je je geestelijk ook een stuk beter gaat voelen na de bevalling. (hoewel ik mezelf echt het leplazarus huil nu).

    Tamara hoe gaat het met jou?

    Ik zit met smart op Audrey's berichtje te wachten!

    Odette doet het fantastisch! Ik heb eigenlijk weinig te klagen behalve mijn totaal ruptuur en de aambeien van de bevalling. Ik zal het verhaaltje ff plaatsen hier.
    Er staat een fotootje in mijn album.

    Mijn moeder is hier nu en ik heb niet veel tijd om te posten, maar ik lees wel nog steeds graag mee.

    Hier de bevalling:

    zondagochtend zat ik hier nog op het forum en een half uur later kreeg ik om de 7 minuten al weeen! In bad gegaan maar ze kwamen toen al om de 3, dus huppekee naar het zh. om 13 uur.
    Ik bleek 5 cm dus het ging rap. Binnen een uur op 7 cm en om 16 uur had ik 9cm.
    Toen begon het lange lange wachten op de 10. Die wilde maar niet komen. De weeen waren zo heftig en snel dat ik toch maar een ruggeprik had gekozen en wat was dat heerlijk! Om 20 uur nog maar 9 en 'n kwart Onvoorstelbaar dat het de hele tijd zo snel ging en die laatste cm duurde uren!
    20.30 kwam ik een weeenstorm (die ik gelukkig niet voelde) en ging de hartslag van Odette zo erg omlaag dat er remmers op werden gezet. De gyn. zei als de hartslag niet omlaag ging dan werd het een ks. Thank god ging het snel beter. Om 21.30 was ik 9 en driekwart en toen zei de gyn. dat ik resterende kwart moest wegpersen. Dat lukte gelukkig in 3 x persen en toen begon de rest.
    Er stond een spiegel aan mijn voeteinde zodat ik kon zien wat ik deed maar na een uur persen zag ik bar weinig verschil. Na anderhalf uur zei ik dat ik echt niet meer kon. Maar ja stoppen kan ook niet, dus je gaat door. De zuster en de gyn zeiden dat ik het fantastisch deed, maar ik dacht: dat zeggen jullie tegen iedereen. Na 2 uur nog steeds weinig verschil te zien, vond ik, maar de gyn zei dat er echt schot in kwam. Ondertussen moest ik ook steeds overgeven en vreselijk trillen. Dat trillen heeft echt uren geduurd!
    Uiteindelijk was het 23.30 en werd het spannend of het de 12e of de 13e zou komen. Ik dacht dat het de 13e wou worden omdat ik geen vooruitgang zag. Na 20 minuten maakte de gyn. zich een beetje zorgen en moest de vacuum erbij worden gehaald en toen ben ik dus zo ingescheurd, want ons Odetje had het handje naast het hoofdje zitten.
    Eindelijk was het hoofdje eruit en toen nog 1 x persen en eindelijk was ze daar, huilend en wel en iedereen vergaf het mij dat ik ook in huilen uitbarstte van geluk. Ik jank alweer nu ik dit opschrijf. 23.58 uur is ze dus geboren.

    Dat moment, dat warme glibberige lijfje op je, wat ontzettend fantastisch! Ik ben er nog zo van onder indruk. Die 2,5 uur waren afmattend maar de beloning is niet in woorden uit te drukken.

    Odette bleek ruim 7 pond, 2 pond zwaarder dan ingeschat, dus dat heeft mede bijgedragen aan de zwaarte.

    Ik heb haar dus meteen op mijn borst gekregen en een half uur later lag ze al te drinken.
    Het zh was echt geweldig en ik had haar steeds bij me op de kamer.
     
  16. Kiezeltje

    Kiezeltje Bekend lid

    11 feb 2008
    655
    1
    0
    Veenendaal
    @ kus: fijn dat jullie weer thuis zijn, en Jinthe is een plaatje :D

    @ susanna: ik had ook echt gedacht dat ie er nu wel zou zijn, maar helaas he..
    Had je bevallingsverhaal gelezen bij de mama's, wel heftig hoor! Vooral die totaalruptuur natuurlijk, daar ben ik ook altijd zo bang voor. Hopelijk geneest het goed en snel. Dat ze er trouwens 2 pond naast zaten met schatten joh :confused: Maar netjes gewicht toch :D
     
  17. Mieni

    Mieni Fanatiek lid

    18 mei 2006
    1.994
    0
    36
    Twente
    De oktober mama's 2008!!!

    Wil iedereen die aanvullingen, wijzigingen of wat dan ook voor informatie heeft die in de lijst moet die via PB doorgeven aan Mieni, Ischa31 en/of Timzijnmama.
    De lijst blijft dan netjes en up-to-date.


    Onze hyves:
    http://oktobermama2008.hyves.nl

    BEVALLEN: :baby:

    07 september 2008: (35+5) Carlijn - 3245 gram - Mariek73 - 1e kindje (7 oktober 2008)
    11 september 2008: (36+3) Dylarius - 2800 gram - 49 cm - MamaJanneke - 3e kindje (6 oktober 2008)
    12 september 2008: (36+1) Damian - 3000 gram - Bianca24 - 1e kindje (9 oktober 2008)
    17 september 2008: (36+3) Daan - 2935 gram - 48 cm - Mariaatje - 1e kindje (12 oktober 2008)
    19 september 2008: (37+5) Myanisa Jamila - 3315 gram - 50 cm - Sam1973 - 2e kindje (9 oktober 2008)
    20 september 2008: (38+3) Xino - 3060 gram - 49,5 cm - Steffie1980 - 4e kindje (1 oktober 2008)
    21 september 2008: (38+1) Zoë Hannah - 3715 gram - 51 cm - Zena - 1e kindje (4 oktober 2008)
    22 september 2008: (38+5) Chelsea - ? gram - Brennmg - 2e kindje (2 oktober 2008)
    24 september 2008: (37+5) Sterre - 2390 gram - 45,5 cm - Zico - 3e kindje (9 oktober 2008)
    24 september 2008: (38+5) Luca Alexander Hendrik - 2700 gram - 49 cm - Lampie - 1e kindje (3 oktober 2008)
    25 september 2008: (38+6) Jayden - 3200 gram - Saris - 1e kindje (3 oktober 2008)
    25 september 2008: (38+5) Mike Marc - ? gram - MissyZuilen - 1e kindje (4 oktober 2008)
    25 september 2008: (39+3) Lars - 4360 gram - 51 cm - Truus1980 - 1e kindje (29 september 2008)
    26 september 2008: (37+4) Iris - 2280 gram - 44,5 cm - Symoen - 1e kindje (13 oktober 2008)
    26 september 2008: (38+5) Hannalore - ? gram - Sambi - 2e kindje (1 oktober 2008)
    27 september 2008: (39+1) Alida - 4030 gram - Knoepert - 4e kindje (3 oktober 2008)
    29 september 2008: (38+2) Jelle - 3310 gram - 49 cm - Ellen1984 - 1e kindje (12 oktober 2008)
    30 september 2008: (35+5) Jens en Joren - 2685 gram + 2370 gram - Vke - 1e + 2e kindje (30 oktober 2008)
    1 oktober 2008: (38+6) Lucas - 2970 gram - 49 cm - Ischa - 1e kindje (9 oktober 2008)
    1 oktober 2008: (40+0) Niek Daniël - 4275 gram - Sjannie - 2e kindje (1 oktober 2008)
    2 oktober 2008: (38+4) Rosalie Helma Ria - 3710 gram - 50 cm - Mieni - 3e kindje (13 oktober 2008)
    2 oktober 2008: (39+4) Yelena Roza Katharina - 4060 gram - Melloncollie - 1e kindje (5 oktober 2008)
    3 oktober 2008: (38+2) Senna - 2635 gram - Annika - 3e kindje (16 oktober 2008)
    3 oktober 2008: (39+5) Owen - 3700 gram - 50 cm - Jody - 2e kindje (5 oktober 2008)
    3 oktober 2008: (40+2) Faya - 4020 gram - Semmi - 2e kindje (1 oktober 2008)
    3 oktober 2008: (37+0) Floris en Isabel- 2575 gram + 2515 gram - Tal - 4e + 5e kindje (24 oktober 2008)
    4 oktober 2008: (39+1) Jasmijn Amber Marlies - 2572 gram - Bambie - 1e kindje (10 oktober 2008)
    4 oktober 2008: (39+3) Eline - 3180 gram - Lotte - 2e kindje (8 oktober 2008)
    4 oktober 2008: (40+3) Tyrell - 2910 gram - 50 cm - Jennefer26 - 2e kindje (1 oktober 2008)
    5 oktober 2008: (39+1) Quinten - 3650 gram - 50 cm - Joli - 1e kindje (11 oktober 2008)
    6 oktober 2008: (41+1) Lieke - 3480 gram - Rolia - 3e kindje (28 september 2008)
    6 oktober 2008: (39+4) Brenda-Lisa - 3580 gram - Blub - 5e kindje (16 oktober 2008)
    6 oktober 2008: (37+6) Wesley Kean - ? gram - Vlinder - 2e kindje (21 oktober 2008)
    6 oktober 2008: (41+2) Jari - 4040 gram - 50 cm - Firsttime - 1e kindje (27 september 2008)
    7 oktober 2008: (39+2) Ollyvier - 3500 gram - 50 cm - Nony - 1e kindje (12 oktober 2008)
    7 oktober 2008: (37+5) Sanne - 2840 gram - Wendyy - 1e kindje (23 oktober)
    8 oktober 2008: (40+6) Jaimy - ? gram - ? cm - Marijeee - 1e kindje (2 oktober 2008)
    8 oktober 2008: (38+5) Bram - 3640 gram - Norway - 1e kindje (17 oktober 2008)
    8 oktober 2008: (39+6) Aniek - 3350 gram - Charlie01 - 2e kindje (9 oktober 2008)
    9 oktober 2008: (40+6) Lesly - ? gram - Butterfly1 - 1e kindje - (2 oktober)
    9 oktober 2008: (40+3) Lore - 3615 gram - 51 cm - Kibi - 1e kindje (7 oktober)
    9 oktober 2008: (38+5) Jelle - 3570 gram - 49 cm - Westlander84 - 1e kindje (18 oktober 2008)
    10 oktober 2008: (40+1) Nadine- 2750 gram - 50 cm - Timzijnmama - 2e kindje (9 oktober 2008)
    10 oktober 2008: (40+4) Nina - 4230 gram - 53 cm - Lisette28 - 2e kindje (6 oktober 2008)
    11 oktober 2008: (39+0) Esmee - 3740 gram - 52 cm - Lief649 - 2e kindje (18 oktober 2008)
    11 oktober 2008: (39+0) Caitlin - 2590 gram - Denise1976 - 1e kindje (18 oktober 2008)
    11 oktober 2008: (37+3) Noa - 2430 gram - Allwoman - 2e kindje (29 oktober 2008)
    11 oktober 2008: (40+0) Juliënne Martine Marijke - 3370 gram - 52 cm - Lelie04 - 1e kindje (11 oktober)
    12 oktober 2008: (40+4) Odette Maria - 3765 gram - 50 cm - Susanna - 1e kindje (8 oktober 2008)
    12 oktober 2008: (39+3) Thijs - 3130 gram - 50cm - Maxie - 1e kindje (16 oktober 2008)
    13 oktober 2008: (41+6) Marit Zaria - 3450 gram - 52 cm - Scrappercindy - 2e kindje (30 september 2008)
    14 oktober 2008: (40+6) Keano - 3400 gram - 50 cm - Lin83 - 1e kindje (8 oktober)
    14 oktober 2008: (39+5) Kayra - 3365 gram - Tatty Teddy - 1e kindje (18 oktober 2008)
    17 oktober 2008: (38+2) Jinthe - 2850 gram - 49 cm - Kus26 - 3e kindje (30 oktober 2008)
    17 oktober 2008: (42+0) Maud - 3610 gram - MariekeS81 - 1e kindje (3 oktober 2008)
    17 oktober 2008: (41+0) Yorick - 3640 gram - Mikatjuh - 1e kindje (10 oktober 2008)

    Totaal 32 meisjes, 26 jongens


    UITGEREKEND:

    29 SEPTEMBER
    Gerlinde, 31 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, het wordt een JONGEN
    1 OKTOBER
    Sousa, 24 jaar, 1ste kindje
    2 OKTOBER
    Spijkervrouwtje, 31 jaar, 2de kindje, denkt zelf meisje, geslacht is een VERRASSING
    3 OKTOBER
    Jessicaca: 27 jaar, denkt zelf jongen
    4 OKTOBER (Dierendag)
    Proudmama, 27 jaar, 1e kindje en het wordt een JONGEN
    5 OKTOBER
    Jessica507, 23 jaar, kalender zegt jongen, denk zelf meisje en het wordt een MEISJE
    Marjan72, 36 jaar, 2e kindje en het wordt een JONGEN
    7 OKTOBER
    Eef76, 32 jaar, 1e kindje, het wordt een MEISJE
    9 OKTOBER
    Mama1984, 23jaar, 1e kindje, kalender jongen
    Farfan
    10 OKTOBER
    Jimmy, 24jaar
    Shelde, 25 jaar, 2e kindje, kalender meisje
    Miekiemiek, 30 jaar, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen
    13 OKTOBER
    Muffie, 24 jaar, 1ste kindje
    Lientje, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen
    Kiezeltje, 20 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje, het wordt een JONGEN
    14 OKTOBER
    Astridje, 25 jaar, 2de kindje
    15 OKTOBER
    Wiets, 27 jaar, 1ste kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    Linnepinn, 22 jaar, 1ste kindje, kalender jongen, zelf nog geen idee!
    16 OKTOBER
    Cootje269, 30 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf meisje
    Sabineramp, 22 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje, het wordt een MEISJE
    Dreami3j:, 25 jaar, 1e kindje, kalender jongen en het wordt een JONGEN
    17 OKTOBER
    Joel, 23 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen en het wordt een :-#
    Chris81, e kindje, kalender jongen, denkt zelf meisje en het wordt een :-#
    MamaG, 27 jaar, 1e kindje, kalender meisje, twijvelt zelf nog, geslacht is een VERRASSING
    18 OKTOBER
    Gerda 1975, 33 jaar, 2e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Mad, 2e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Bianca Loman, 26 jaar, 1e kindje
    19 OKTOBER
    Audrey23, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje
    Danii, 28 jaar, 3e kindje, kalender jongen, denkt zelf jongen
    Tam27, 29 jaar, 2e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje en het wordt een :-#
    21 OKTOBER
    Yvonnee, 2e kindje
    Catootje1978, 29 jaar, kalender jongen, denkt zelf meisje, geslacht is een VERRASSING
    23 OKTOBER
    MamaK, 1e kindje, het wordt een JONGEN
    24 OKTOBER
    Hanne9, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Liss10, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje
    Mus12, 26 jaar, 1e kindje, het wordt een JONGEN
    26 OKTOBER
    Guapetona, 34 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    27 OKTOBER
    Shaas, 18 jaar, kalender jongen, denkt zelf jongen, het wordt een JONGEN
    Just the2 of us, 21 jaar, 1e kindje, kalender meisje, denkt zelf meisje
    Triessie, 28 jaar, 1e kindje, het wordt een :-#
    28 OKTOBER
    Sung, 26 jaar
    Dorito, 2e kindje, denkt zelf jongen
    Liz0104, 19 jaar, 1e kindje, kalender jongen, denkt zelf ???? en het is een MEISJE
    31 OKTOBER
    Hansje, 24 jaar, 1e kindje, kalender meisje en het is een MEISJE

    Totaal 9 jongens, 8 meisjes, 4 verrassingen, 4 :-#

    VLINDERTJES:[​IMG]
    20 mei 2008:, Nikkie*, mama Coni (5 oktober)
    24 juni 2008: Jort*, mama Klusser (24 oktober)

    BUDDYLIJST:

    Susanna - Audrey23
    Kiezeltje - Kus26
    Joel - Dreami3j
    Vlinder - Hansje
    Bambie - Triessie
    Mamak - Semmi
    Mieni - Tam27
     
  18. Mieni

    Mieni Fanatiek lid

    18 mei 2006
    1.994
    0
    36
    Twente
    Mikatjuh: gefeliciteerd met jullie zoon Yorick

    [​IMG]
     
  19. Zena

    Zena Fanatiek lid

    9 dec 2006
    2.428
    0
    36
    Mikatjuh, gefeliciteerd met de geboorte van Yorrick!!

    Audrey, zet hem op meid! Snel meer babynieuws dus!

    Susanna, fijn hoor, dat je moeder er is. En ik weet niet of je t gelezen had vorige keer, maar wat bij mij heel goed werkte tegen de aambeien na debevalling was curanol creme. Geen idee of dat verkrijgbaar is in amerike hoor, maar misschien t proberen waard?

    Kus, Jinthe is prachtig! Wel een kleintje he, als ik het goed zie?

    Kiezeltje, arme ingewanden :cry:

    Ik heb net lekker samen met Zoë gedouched. Heerlijk! Vond zij ook trouwens, na het douchen kon ze het amper wakker houden om te eten, helemaal moe ervan!
     
  20. Mamak

    Mamak Fanatiek lid

    8 jun 2008
    3.424
    48
    48
    thuis
    Goedenavond Lieve Meiden...

    Hier mijn laatste berichtje als niet mama... hiiihiii
    Morgen om 7.00 uur word ik in het ziekenhuis verwacht.... Ik ga er maar vanuit het dagen kan duren dan valt het hopelijk mee.. (stiekem hoop ik dat ik morgenavond mijn kleintje al in mijn armen heb :rolleyes: )

    Zodra er nieuws is zal mijn buddy semmi het melden... Ik spreek jullie snel weer als ik weer uit het ziekenhuis ben want hoe dan ook:
    Ik verlaat het ziekenhuis NIET zonder baby..

    Toi toi toi voor jullie allemaal... en tot snel (ga jullie wel missen hoor)

    Liefs Kim
     

Deel Deze Pagina