Ik laat haar 5-10 minuutjes huilen, dan ga ik even naar haar toe en geef ik speentje en/of streel ik haar zachtjes, doe het muziekje aan en geef haar nog even een kusje, streel haar dan nog even over haar oogjes en blijf nog een minuutje kijken. Dan ga ik naar beneden, als ze dan later weer begint doe ik hetzelfde, maar wacht elke keer een paar minuutjes langer. De laatste 2 dagen valt ze al direct na 1a 2 keer gestroost te hebben in slaap. Dat ze huilen is ook heel zielig, maar ik herken haar huiltjes wel een beetje, als ze echt krijst, dan haal ik haar eruit en controleer of daar een reden voor is en probeer ik het na 5 minuutjes nog eens. Soms huilen ze ook van vermoeidheid of om zichzelf in slaap te krijgen... Succes en sterkte met Timo...
Bianca: ik heb dat 1 keer geprobeerd,toen ze eigenlijk om 23 uur kon komen,de wekker gezet en haar gewekt en gevoed..ze dronk wel maar kwam daarna gewoon weer om de 3 a4 uur.! de laatste keer had ik weer de wekker gezet maar lag ze zo diep te slapen dat ik iets had van nou ik zie wle wanneer ze komt en ben zelf weer naar bed gegaan..toen kwam ze om 1:00 uur en daarna om 4 :45..
Allwoman: Rosalie slaapt ook als ik haar de kans geef van 19.00 tot een uur of 2 (is ook ruim 7uur), maar maak haar toch elke keer wakker om 23.00 zodat ze wel in de gaten gaat krijgen dat de laatste fles om 23.00 is en dat ze dan 7 uur moet slapen. Tot nu toe weinig succes, maar je moet doen waar jij je goed bij voelt meid!
Ik had het er net met TZM over.. jullie hebben wel een punt hoor,ik denk dan ook idd dat ik het gewoon blijf proberen..met dat wakker maken bedoel ik. als ze dan niet de nacht meepakt jammer dan...aan die avond doorslapen heb ik zelf toch ook niks Dank je wel!
Allw. wat rot van die buurvrouw! Bianca, ik lag niet te zweten maar had wel een vreselijke droom! Er zat een man in de hoek van mijn slaapkamer zichzelf te helpen zeg maar....Hij was door een open raam naar binnen gekomen! Ik gilde heel hard naar mijn man (die er niet was) en toen werd ik wakker.... Waaaaah...zo vies!
Dat zou heel goed kunnen, was even naar de stad geweest met de bus en moest daarna nog boodschappen doen bij de Bas. Ik woon daar in de buurt. (een licht met donkerbruine wandelwagen)
Mieni, ik wil ook wel weer op de lijst. Lees toch alle dagen mee. Zal je zo de gegevens PB-en. Lars krijgt om 22.00 laatste fles. 200 cc water + 7 scheppen omneo en 2 schepjes nutriton. Dangaat hij in bed. Hij slaapt dan tot 5uur ongeveer. Maar door hem de speen weer te geven slaapt hij nog een uurtje. Om 6 uur (of iets later) maak ik hem wakker voor de fles. Puur omdat ik anders niet meer met de tijden uitkom. Ik vind het zo t prettigst. Vaste tijden. Regelmaat. Zo krijgt hij om 10.00 weer. Dan spelen we wat...gaat hij in badje en vervolgens in bed. Tot 14.00 dan weer de fles. Dan gaan we meestal de hort op. 18.00 weer fles en spelen. of knuffel. Deze tijden lijken mij ook t handigst voor als ik straks weer ga werken. Bianca, Damian is een wonderkind joh, dat huilen met Mamaaaahaaaaa..Lars kan t ook. Heeft hij vast van Damian geleerd. Ow, en Lars zegt ook Koe....Damian ook? anders moet Lars hem dat even leren. Wanneer weer bakkie doen?
Nou dat was me ochtend wel zeg. Werd ik gebeld door het CB vanmorgen dat ik vandaag een afsprssk had oops . Ik dach echt een maandag pas . Ze vroeg of ik nu langs kon komen. Tuurlijk maar moest me eigen wel nog aankleden enzo. Dus ben vandaag geweest. Thom heeft z'n prikken gehad en is gewogen en gemeten. Huilen door de prikken, in de wagen werd die pas rustig. 22 december terug komen voor z'n hoofdje want bij de vorige afspraak hadden ze al aangegeven dat tie een voorkeurs houding heeft. Nou heb al wat dingen er voor gedaan maar het is nog steeds niet goed. Het is een beetje erger geworden. Dus nu moet die eerst 2 weken thuis goed oefenen met z'n hoofd. Hij moet als die wakker is met op z'n buik liggen en heel veel proberen om hem afteleiden met een speeltje dat hij de goede kant op gaat kijken. Mag het nou ng niet helpen dan moet Thom naar de fysio. mieni: Je mag me weer er uit halen en de volgende datum is dan 22 december. Je mag me ook als je wil natuurlijk bij de lijst met bevallingen zetten. Thom is geboren op 7 oktober hij was 54cm en 4540 gram. Op 6 november was z'n gewicht 4815 en 55cm. Vandaag was 5360gram en 59.5cm. Oja en ik geef flesvoeding. Uk: Thom is 1x pas bij z'n opa en oma geweest nou ik vond het zoooo erg. Maar eenmaal in de auto op weg naar een feest had ik er geen moeite mee. Ik had zo iets van "ff lekker genieten dat ik vanavond weer eens weg kan na zo lange tijd". Ben hem daarna wel weer wezen halen hoor. volgende keer mag die ook blijven slapen en dan gaan mama en papa maar weer eens lekker op stap. Geniet er maar dus lekker van. Zou ik zeggen. Het komt heus wel allemaal goed hoor. Opa en Oma zullen het ook geweldig vinden. Het sneeuw hier lekker.
He jakkes wat droom jij mal zeg tzm. Gadsie. Hoe kom je dr bij....bah. Stom he, hoe je soms dromen kunt. Maaruh dat weten zouden volgens mij nog heel goed hormonen kunnen zijn toch?
Sassie Maud heeft ook een voorkeurshouding en ik doe ook al die dingen die ze gezegt heeft maar ik ben bang dat het bij mij ook niet echt werkt.... S'nachts draaid ze toch haar hoofdje om. Ik leg haar best vaak op haar zij maar volgens mij vindt ze dat niet echt lekker. Maud blijft zaterdag wel bij Oma slapen, papa en mama gaan stappen in Rotterdam... het is een jaar geleden dat ik uit bent geweest, vindt dat het nu wel weer een keertje mag en ik weet dat ze in goede handen is bij Oma, ze is echt dol op haar kleinkind dus dat komt helemaal goed.
Wat bedoel je precies met je mag me er weer uit halen. : Heb je toegevoegd aan de lijst meeschrijvende mama's, dat is ook de enige lijst die we hebben.