Wandelen: hier vaak ook de laatste tijd alleen maar wakker in de wagenbak liggen. Of ze slaapt maar heel eventjes. Het is trouwens het achterneefje van mijn kids he, niet die van mezelf haha. Maar het mannetje heet Jesse, vernoemd naar de opa van de papa. Bijna 8 pond en met vacuum gehaald. Moeten 1 dagje blijven en dan mogen ze als het goed is morgen naar huis. Leuk weer op kraam bezoek haha.
@Shaula; wat een leuke fotos!!Mooie krullenbol!Fijne vakantie! @ellen; lekker zon slaapdagje!Shopze! @maia; ja is indd irritant!Ik word er een beetje zat van maar ja ik zie wel hoe lang t nog duurt! @kitty; wat een grote kijkers!Wat wordt hij groot! @joenka; ja zeg t eens (veel bakplezier)
Baby: Wauw!!!!! Wat een wonder zeg!!!!! Wat is er op zo'n moment, nadat je dat hebt gehoord, nog mooier dan een positieve test?! Super!!! Shaula: Gefeli met Aicha!! En ja veeeeeel he! haha! Nou dat heeft ze ook nog nooit eerder gedaan hoor! Ze sliep eerder bij niet overdag!! Misschien komt t bij Senna ook njog? Ben je lerares?? Wat leukk!! Geniet van je vakantie!! Ellen: hahah! Lekker dat shoppen. Woon je dichtbij het dorp ofzo? Veel plezier! Maia: Vaak wel, als ze dan moe begint te worden gaat ze niet gewoon slapen, nee dan begint ze te schreeuwen! En vaak op de onmogelijkste momenten. Ik moet ook altijd in beweging blijven anders zet ze het ook op n gillen! Kitty: Mooi mannetje hoor!! Joenka: Haha! Wat lief.. Smaken de koekjes? Shaula: haha wat een schattige foto! MOoi meid hoor!
Kitty: Hihi. dat dacht ik al dat dat er stond maar wist het niet zeker! Is toch belgisch he! Nou hoop dat de dokter je kan helpen. Ben benieuwd! en overbezorgd waarom??? Het is wel het dierbaarste wat je hebt hoor! Jaja: Aha, hier soms wel 6 keer s'nachts de speen erin en soms helemaal niet. Gelukkig nooit dat hij echt verdrietig is s'nachts! Sterkte en suc6 ermee! Shaula: Geweldige foto's zeg! Helemaal leuk! MvJ:Wel lekker dat je nog zoveel plusuren hebt staan toch? Maar mag je die niet zelf naar wens invullen dan? baby: dankje! Leo: Je lijkt Britt wel! Die denkt ook dat je ze gelijk kan eten! De oven piept nu dus ga maar ff checken voor Britt zenuwachtig wordt!
mn vogel heeft het loodje gelegt, nu zijn we echt een dames clubje hier in huis. nu vraag ik me af wat ik met die vogel moet doen, in de prullebak vind ik zielig, maar in de tuin kan niet (heb ik niet) mischien iemand nog een tip? XXX Gusam
Gusam: Aah wat zielig!! Door de wc spoelen? Haha nee sorry.. Kweet het niet?? In het bos ofzo? joenka: hahah, nou ik zou niet kunnen wachten hoor! Geef Britt groot gelijk!
Kitty wat een skeetje ellen tuit en fles ik start sowieso met de fles. Joenka boaz dus weer aan het roggelen bah het houd ook niet op he , hier gaat het inmiddels wel beter alleen zo nu en dan ff zon roggelmoment of dr neusje pot dicht Shaula super die fotos en wat een mooie bos met haar Gusam ergens in een park bij een boom of zo ??? Hier zitten de haartjes weer in model gelukkig en word zo weer terug gebelt van kantoor van mn werk stond net nl in de winkel
Leo: Ja, ik wordt ook helemaal hyper van haar! Danjo: Yep, lijkt wel erger te worden! En nou belde net m'n moeder dat m'n vader een longfoto moest maken omdat het erger werd. Schijnt het ook besmettelijk te zijn! Ben er zondag geweest en woensdag zijn ze allebei de hele dag bij mijn ouders geweest.. Nou eerst maar eens hopen dat m'n vader niet in het ziekenhuis moet blijven en Boaz maar ff goed in de gaten houden! hmm, kantoor van je werk? Wat motten ze?? Ben helemaal niet nieuwsgierig hoor! Gusam: Tja, in het bos... Anders weet ik het ook niet! duidelijker kan niet toch! Zo nu de koekjes maar eens ff versieren!
Joenka longontsteking is idd besmettelijk dus als je het niet vertrouwd wel even bellen hoor. Mn werk vroeg hoe het ging etc en 5 maart weer na de arbo dat moet dan weer volgens de regeltjes he nou helemaal prima.
Joenka dat is heftig... En idd goed Boaz in de gaten houden.. Danjo: Helemaal anders je kapsel?? Waar is die schotel van dan? Wij hebben er nu 1 inzitten van de dirk, kip overschotel. Hmmm Gusam: Nou dat is duidelijk! Super!! Heb je de donor al op de hoogte gebracht?
Leonie volgens mij van maggie je ziet hem elke dag op de reclame haha en daarna komt dan die pasta ovenschotel