@luna gefeliciteerd met in ondertrouw gaan. @Leonie je bent niet de enige die niet werkt, hier nog een fulltime moeder hihi. @KK heel veel plezier met de sneeuw. @babydream beterschap met je meisje. Gister had Riley 37.7 en ze heeft normaal 36.8 dus ze had een beetje verhoging, maar vandaag niet meer. Het gaat nu iets beter met haar, en ik heb nu gereageerd op een gezinswoning in een ander dorp, ik ben benieuwt duimen jullie voor mij. XXX Gusam
Babydr, ook al zon snotteraapje. Vervelend he! Rins, ik was begonnen met een appel/peer hapje! Alleen ze had weer dikke poep daarna!! AAH! Ze had daar in het begin ook enorm last van. En nu heeft ze weer keiharde poep door die hapjes! Ik zou als ik jou was is met de dokter bellen voor een eventuele ophoging van de zantac! Wat erg zeg van je oude buurman. Bah! Rot ziekte... En het lijkt me idd ook heeeeel moeilijk voor zijn dochter, dan is het zo dubbel!! Luna, hahah bedankt voor je tips! Heb dr net lekker in badje gedaan met de zwitzal eucalytus. En het leek wel echt de helpen. Wanneer geef jij het fruithapje dan?? Voor de fles, of erna? Of er tussenin? k weet het niet zo goed in te plannen! Gefeliciteerd met jullie ondertrouw!! Jeejj!! Weten jullie al wanneer jullie gaan trouwen?? How romantic Ik wacht nog steeds........................ Gisteren hadden we een beetje mot, vroeg maurice heel zielig: als ik je nu of binnenkort ten huwelijk zou vragen, zeg je dan wel ja of wil je niet meer om mn ouders? NOuja, gelukkig trouw ik dan met hem en niet met mn schoonouders. Ik vind het alleen heel rot om zijn achternaam aan te nemen, slecht hé! Bij andere vriendjes kon ik daar juist naar uit zien, maar met zijn achternaam, nee.. Iedereen kent dat als de aso's van wierden. ( zijn ouders dan ). Maia, lekker he! Hier ook alles weer schoon!
Luna gefeliciteerd meid maia heerlijk ff lekker door het huis heen geweest Gusam duimpjes draaien hoor. Leonie hm mischien dan ff stoppen weer met de hapjes als ze echt moeite krijgt met poepen?? Nou hier net ff mn meisje in bad gedaan tijdens afdrogen weer ff op dr buik neergelegt en ja nu krijgen we het WOEST was ze haha zo woest dus dan moet je maar van buik na rug rollen haha mama natuurlijk helemaal uitbundig zeggen goed zo ( buurt zal wel hebben gedacht oeps)
Leonie hier weer even op 5 flessen ivm dat ze zo verkouden is maar ik doe gewoon een uur na de fles als ze nog wakker is een hap maar niet te vlak voor een volgende fles ( laat er wel 2 uur tussen zitten) Vandaag gaan we met groenten beginnen wortels hihi
ik hoop zo dat ik die woning krijg, maar moet ook niet teveel gaan hopen, want anders heb ik een tegenslag die ik weer moet verwerken. woensdag of donderdag weet ik meer. @leonie, Riley is ook zeer ongeduldig en word ook boos wanneer het fruit niet snel genoeg gaat. En ik snap dat je met de achternaam zit, maar ju kunt ook je eigen naam aanhouden. XXX Gusam
Dank jullie voor de felicitaties!!! @Danjo, hahaha, zie het al voor me. Alle mensen buiten daar bij jou in de straat omdat jij aan het roepen bent. haha Wel leuk zeg dat ze is teruggerold. Weet je wat nu het stomme is?! Guus wist helemaal niet dat hij er vrij voor kreeg en die kan dat nu natuurlijk niet meer regelen. @Leonie, bedankt voor de felicitatie, nee dat lijkt me niet zo leuk dan om de achternaam aan te nemen. Kan ik me wel voorstellen. Maar als je gaat trouwen en Maurice zelf niet meer zoveel waarde hecht aan zijn (rare) ouders kan hij ook jouw achternaam aannemen! Of heeft Tara ook al de achternaam van Maurice want dan zou ik zelf wel weer die achternaam aannemen. Ik geef het fruit/groentehapje rond 5 uur en 1.5 uur later krijgt hij dan weer de fles. Hij is dan ook altijd wakker. Gewoon kijken wat bij jou goed uitkomt en dan minimaal 1 uur tussen het hapje en de fles laten. @Gusam, gelukkig gaat het al beter. Even in de gaten houden idd. @Maia, pffffff ben jaloers, ik moet nog aan de boen. Ik vind het toch zo grappig dat wij dezelfde trouwjurk hebben. Als je ziet hoeveel er zijn dan is het toch wel apart hoor.
Gusam, ik duim voor je meid. Luna, Spanje moet te doen zijn toch. Wij hebben ook een hotel met airco genomen. Wij zijn vorige jaar in een Riu hotel op de Dominicaanse geweest, hebben nu weer Riu geboekt (RIU marco polo in Mammamet). Dan weten we iig dat de accomodatie goed is en is pas vorig jaar gebouwd. GEFELICITEERD met je ondertrouw!! Jammer dat Guus weer moet werken, neem aan dat je dan vanavond niet op ZP te vinden bent Leonie, ik wacht ook nog steeds op een aanzoek hoor. zucht!!!! Ik kan lang wachten denk ik. Hij zei dat als ik zwanger was, hij me zou vragen, weet niet welke zwangerschap hij bedoelde, maar ik heb niks gehoord..... Kan me voorstellen dat je niet staat te springen om zijn achternaam te nemen.
@Gusam, ben voor je aan t duimen dat t lukt met je huisje. @Danjo, hihi wat goed zeg van Naomi, ze dacht 'waar een wil is is een weg....' wat nou op mn buik! @Luna, gefeliciteerd! jammer van de vrije dag maar volgens mij kan hij er nog wel een andere keer gebruik van maken, in ieder geval vragen toch. Wanneer is ook al weer DÉ DATUM? @Leo, ken het gevoel van de naam. Bij mn vorige relatie wilde ik dat ook niet en heb toen eerst mijn naam en toen zijn naam gedaan. Maar idd wat Luna al zei, als Tara zijn naam heeft dan is t wel handiger of misschien zelfs verplicht om dat ook te doen. Maar ja aan de andere kant 'whats in a name'? @Maia, je bent nu weer lekker aan t knuffelen denk ik..ging t goed?
@ fles vast houden, hier ook eentje. En dan hand bij de speen van de fles en/of vingers bij in de mond en dan de fles en heb het hem al een paar keer uitgelegd dat ie zo niet kan drinken maar dat komt nog niet helemaal door Heb wel leuke foto dat hij zelf de fles vast houd, ziet er wel stoer uit haha. @ Verkoudheid, idd ook nog 2x dgs luuf hier haha, dat was het vlgs mij wel wat we allemaal gebruiken @ Luna, GEFELICITEERD! Wanneer is de grote dag? Ondertrouw vond ik personolijk btw niet zoveel voorstellen. @ Maia, ben je alweer lekker aan het knuffelen? @ Gusam, hopelijk word die andere woning wat @ Leonie, jeh oeft niet per se zijn naam aan te nemen he? Ik heb het wel gedaan maar t is meer voor de gemeente e.d. maar ik zeg nog heel vaak mijn meisjesnaam ,dat zit er zo in haha. @ Zantac, net met de apotheek gebeld en we mogen ophogen van 2x0,75 naar 2x1 en hij mocht max. 2x2 ml hebben dus ff kijken of dat effect heeft. Ik ga maar eens ff lunchen, flessen en wandelen denk ik. Ff aardappels halen want dat eten we vandaag met een zelfgedraaide gehaktbal (heb een hekel aan ballen draaien, vind het zoooooo vies om dat vast te pakken en te kneden enzo haha dus laatst maar gelijk een stuk of 8 gemaakt en in de diepvries gedaan) en ik denk met bloemkool of boontjes ofzo. ?Lekker hollandse pot
nou knuffelen was maar heel erg kort want mevrouw ligt alweer in bed. Ze was supermoe maar was wel de hele ochtend lekker vrolijk geweest.
@Curly, lekker Tunesie en in juni al, wij nog wachten tot eind oktober. Maar volgende week gaan we lekker een midweek CP Haha....misschien als je aangeeft dat je net zo lang door gaat met zwanger worden tot je gevraagd wordt...of heb je dan kans dat je straks een 11-tal kids hebt? @Rins....haha dat was even een inhaalslag van reacties... Hoop daat Tijn wil slapen, ook al is ie vrolijk het is wel vermoeiend. Dat vind ik wel tenminste, Boaz is vaak ook maar een half uurtje aan t slapen. Alleen rond deze tijd lukt t vaak om 2 uur te laten slapen. ...flessenschema...nog niet echt gevonden, nog aan t puzzelen met bv en fv @baby, aaaah nu Dyoon aan de beurt met verkoudheid. Beterschap en jij ook met je rug!
luna das lullig hij kan ook nu weggaan hihi. blijei dat schema komt vanzelf wel hoor meid. rins wandelse ik ben net ff snel na de winkel geweest maar veelste glad bah maia hihi de eerste weken zijn ze altijd moe word nog wel beter hoor naomi hadden ze van de week in de disco gezet ze was helemaal in dr hum hihi
@Maia, lekker dat t goed gaat met Fleur op het kdv. Ik ben wel een beetje bang dat Boaz het de leidsters en zichzelf minder makkelijk gaat maken. Deze week eens bellen om langs te gaan en een wen-dag af te spreken. @Verkouden, idd neusspray en Luuf en wat ook hielp was de douche op heel heet (maar dan niet eronder ) en dan 5 a 10 minuten stomen. Daarna neuspeer en dan had ie weer even adem voor eventjes. @Weer....wat is het een K-weer zeg, geen sneeuw gelukkig maar soort hagel/ijzel/regen-viezigheid. @Rins, dat klinkt lekker ouderwets, ballen draaien... wel lekker. @spugen....hebben jullie dat ook, nou ja de beebs dan.. Ongeveer een half uur of uurtje na de fles komt er een beetje spuug. Niet veel maar dat was nooit met bv en nu ben ik er niet op bedacht dus vaak verschonen, heb een hekel aan die zurige lucht.
Danjo, ja ik doe vandaag eventjes niks. Hoeveel geef je eigenlijk aan fruithapje per keer? Ik las laatst dat je een kwart deed? Maar hoeveel zit er in 1 potje bij jou? Hahah je meisje heeft een eigenwilletje! Heeft ze vást niet van dr moeder! Luna, Tara heeft mijn achternaam! Ik wou dat graag omdat ik waarsch toch zijn achternaam aan neem en ik vond het toen ook al moeilijk. Dus hadden we afgesproken dat als we gaan trouwen, Tara ook zijn achternaam krijgt. Máár, maaurice zei laatst idd dat hij zelf nog zat te twijfelen om mijn achternaam aan te nemen. Ik voel me dan alleen bezwaard omdat iedereen al denkt dat ik Maurice overal in push ( zijn voetbalvrienden enz ) , dadelijk denken ze dat ik hem tot vanalles en nog wat dwing. Curly, Hahah! Heb je dat al een keer tegen hem gezegt dan?? O o oh Kerels!!! Blij ei, jaa dat is ook zo. Maar voor mijn gevoel bewijs ik dan eer aan de ouders van Maurice, en hoe erg het ook klinkt... ik gun ze dat niet! i know, ik moet me schamen, maar op dit moment kan ik ze wel wat!!!! Rins: 2x 1 ml maar? Wij geven al heel lang 2x 1 ! Maargoed, dat verschilt natuurlijk ook per kind en als dat niet werkt mag je het nog iets ophogen! Tara doet het super op 2 keer 1 ml al een hele tijd, en met de motilium zijn we helemaal gestopt!! Blij ei: lukt het een beetje met overstappen?? Misschien had je het al wel een keer verteld, dan heb ik dr namelijk overheen gelezen! Spugen doet Tara als de beste! Ben niet anders gewend helaas.
ei dan maken ze het donker disco bal etc aan muziek aan en dan gaan ze allemaal dansen , Naomi vond het dikke pret iig. hier ook wel eens een klein beetje terug tijd na de fles maar altijd zo dat het niet in dr kleren zit hihi. Leonie ik heb kleine potjes 4 mnd en kan dus 4x doen met een potje geeft 2x een kwart de rest gooi ik in de vriezer en idd hij kan jou naam ook nemen Luuf kijken jullie wel uit want het kan ook tegen werken dat je baby er niet tegen kan ( bronchitus etc).... hier gewoon zoutoplossing lijkt toch het beste te helpen heb ook de hele kast vol staan met vsm maar dat werkt allemaal niet
Blijei en mischien doet Boaz het straks helemaal super op het kdv niet te druk om maken hoor meid komt allemaal wel goed. zit ie in een babygroep?