@jip: ik slik al sinds mijn bevalling heel veel PCM en ik heb ook koude compressen geprobeerd. Ik heb zelfs met spitskool bladeren gelopen, en nu ben ik sinds gisteren aan de saliethee op advies van de lactatiedeskundige maar niks helpt meer ik hoop maar dat de ha een wonder middel voor me heeft! Net nu we vannavond een pizza wilde gaan eten krijg ik koorts! M'n tep loopt aardig op al
********BUDDYNIEUWS VAN LEONIE****** De verloskundige is net langsgeweest en heeft haar vliezen gebroken, ze had al 3 cm ontsluiting. Ze moet nu wel zo naar het ziekenhuis want de kleine heeft in het vruchtwater gepoept.De verloskundige vertelde dat ze over ongeveer 7 uurtjes ongeveer hun meisje in hun armen hebben. Ze is er helemaal emotioneel van Ik moest jullie allemaal de groetjes doen van der! ZET HEM OP MEID!!! JE HEBT VANDAAG JE MEISJE NOG IN JE ARMEN!! GO GIRL!!!!
Oh Joepie Leonie! Het gaat dan toch echt gebeuren vandaag! Heel veel succes! Jullie gaan een prachtig kindje op de wereld zetten!
Ik heb net de ha gesproken en ik krijg pillen om de BV te stoppen en antibiotica. Ik heb nog steeds te veel stuwing en volgens haar had ik al niet meer hoeven kolven sinds maandag toen ik ben gaan afbinden ..... Mijn borsten denken daar anders over helaas. Ik hoop dat de pillen snel zullen helpen.
succes Leonie! @sloppy: pfff wat een gedoe zeg ben lekker bezig met m'n taartjes! Ze zijn bijna klaar! Meisjelief heeft vandaag volgens mij gewoon weer een regeldagje. Ze slaapt steeds maar 1 uurtje, beetje vermoeiend maar tja... het is niet anders.
@leonie jippie je hebt vandaag eindelijk je beebje in je armen, zet hem op he meid. **BUDDYNIEUWS BLIJEI** hoi buddy en alle meiden, we zijn gister thuis gekomen. alles gaatvgoed, maar wat een werk is dat zeg om te bevallen. en wat een heerlijkheid om in bed te liggen met zo'n mooi mannetje naast je in de wieg. ik hoop dat ik vanmiddag op zp te komen. Zijn er nog beebs bijgekomen? liefs, Blijei en Boaz ** EINDE BUDDYNIEUWS BLIJEI** XXX Gusam
Leonie: Top, go girl!!! Gaat helemaal goed komen..... Suc6 Blijei: Hihihi, wat een werk he! Maar gelukkig ben je het heel snel weer vergeten en is dat kleine wondertje het mooiste wat je hebt!
Yeah!! Leoniee!! Zet 'm op meid, nog een paar uurtjes! Gelukkig toch nog een beeb vandaag erbij! Sloppy, jeetje, wat vervelend allemaal zeg, ik hoop voor je dat de pillen goed werken. Is moeilijk genieten zo voor je.
Leonie wat fijn zeg!! Ben blij dat het dan eindelijk zo ver is voor jou! Sloppy bah wat een ellende met die borstontsteking Hoop dat de medicijnen snel werken en je snel opknapt!
Go Leonie; jij gaat vandaag van je kleine genieten!! @hier; misschein straks maar ff overleggen met de vk, wordt knetter van de weeen die dan weer heftig zijn en dan weer afzakken... ga ik leo achterna? misschien kunnen ze ff komen kijken wat de vorderingen zijn, kijk t nog ff een uurtje aan denk ik
MD, van harte met jullie zoon Quinten - sneaky hoor zo even bevallen Geniet ervan! Ellen, vervelend dat je niet kan zitten - maar het hersteld echt al heel snel hoor! Toen ze bij mij er op dag 5 de hechtingen uithaalden (uiteinden) voelde ik mij op dag 6 al zooooveel beter! Dat was ook de eerste dag dat ik beneden was en nu voel ik er al bijna niet meer van. Heb zelfs al even durven kijken een paar dagen geleden en het viel me echt 100% mee. Het komt goed meid echt waar! Leonie go go go!!! Ik lees alleen maar goede berichten zo! Roos, slim dat je nog even gegaan bent! Ik moet nog steeds en nu moet ik het gaan plannen. Mn coupe is dus niet zo bijzonder nu Rose, ik begin echt nooit meer aan de pil en de vk was erg blij om het te horen. Ze wilde ook liever dat ik aan het mirena spiraal begon - volgens haar kregen we allemaal kanker van de pil en zijn al die hormonen niet goed voor ons. Maar nooit een arts die het volgens haar zou bevestigen want ze verdienen er te veel aan... Ik vond het nogal boute uitspraken van haar maar uit eigen ervaring weet ik wel dat ik me veel beter voel zonder! Ik wacht af totdat ik de afsluitende afspraak bij de vk heb gehad bij 6 weken. Als we voor die tijd willen sexen maar een rubbertje! Booboo, van harte met jullie zoon BRUCE! Wat leuk alleen maar meiden met een grote bos donker haar!! Zusterrosa, zo daar is echt geen twijfel over dat dat een ventje is! Leuk hoor! Sloppy, heel goed je borst verwarmen voor het voeden he! Ik kan hem echt steeds beter leeg krijgen als ik even de warme douche erop heb gehouden. Goed masseren tijdens het voeden (lukt dat nog?) of kolven. Voeden is veel effectiever, maar dat lukte mij op een gegeven moment echt niet meer! Koelen vind ik zelf niet heel erg prettig - is meer tegen de pijn als je het zelf prettig vind. Mijn temp was op een gegeven moment 40+ en ook ik heb echt nooit koorts! je kan er knap ziek van zijn - ben zo blij dat ik me nu beter voel. Dikke knuf voor jou en weet dat je altijd de arts kan bellen voor AB! Ik voel me nu, na maandag te zijn gestart, weer een beetje mens! Jaaaaa LEO zet em op! Sloppy, zie dat je wat anders doet - hopelijk slaat het snel aan! Dikke knuf voor onze rommelaars Wies en Jip! Hopelijk zet het snel door! En natuurlijk ook voor onze andere dames die er helemaal aan toe zijn, kom op meiden lang kan het echt niet meer duren! Ik weet dat jullie je nu waarschijnlijk rot voelen (deed ik in ieder geval wel) maar bedenk je, het wordt nog maar even slechter voordat het allemaal weer beter wordt en je je kleintje vast hebt!!
@ mezelf - ik voel me al weer een STUK beter! Wat heerlijk zeg! Sjee wat kan je ziek zijn van zo'n ellendige ontsteking. Mn borst ziet er ook uit... Ons meisje doet het super en ik kan niet wachten totdat ik weer lekker naar buiten kan
even voor de lijst. Britt woog bij de geboorte 3455 gram. Lengte hebben ze niet opgenomen, omdat ze in stuit is geboren, maar ik zal eens meten hoelang ze nu is.
Leonie: jaaaaaa vandaag gaat t gebeuren!!! Succes meid Blij ei: he fijn dat je weer thuis bent. Ben benieuwd naar je bevallingsverhaal!! Odess: wat fijn dat je je weer goed voelt!!!Kan me voorstellen dat je je ziek voelt van zo'n borstontsteking Sloppy: sterkte meid. Hopelijk voel je je snel weer beter. Balen dat je vandaag dan geen pizza kan eten.... Ik heb net ff boodschappen gedaan. Pffff hopelijk de laatste keer voor de bevalling, wat een gedoe zeg. Met 3 tassen in de bus hihih en natuurlijk te zwaar (voor mij dan, ze waren niet zwaar). Gelukkig had ik mijn fiets bij de bushalte gezet dus daar alles op gezet. Heb wel lekkere dingen gehaald. Voro morgen eten we witlofovenschotel en zaterdag eten we Irish Stew jammiieeeee En lekker mandarijntjes gehaald, is alweer bijna 1 zak van leeg hihihi erg lekker. Nu ff spelletje spelen en dan ga ik ff op de bank liggen. Moet eigenlijjk ook ff stofzuigen, maar daar heb ik echt geen zin in... morgen weer een dag
@mezelf; even overleg gehad met de vk, ze is bang dat doordat het het meest van de tijd onregelmatig is geweest niet heel veel zoden aan de dijk heeft gezet, ze wilde met alle liefde even komen voor vt maar ik heb me die teleurstelling maar bespaard. echt afwachten tot de regelmaat er weer in zit en dan weer bellen al had ik nu 3cm zei ze; het is je 3e kindje en dan haalt het allemaal niet zoveel uit als ik daar ga zitten rommelen... advies van haar om een nacht in het zkh te gaan voor slaapmedicatie, zodat ik er weer wat uitgeruster tegen aan kan.... die boot heb ik eigenwijs ook nog maar even afgehouden.. sinds ik met r gebeld heb komen ze vrolijk om de 7 minuten...