@ roos omdat ik al twee eerdere miskramen heb gehad, mocht ik naar het ziekenhuis toen ze het niet goed zagen, daar hebben ze ook veel betere apparatuur, maar ik weet niet of ze zomaar zeggen van ga maar naar het ziekenhuis, ik zou het gewoon proberen, om met je verloskundige erover te hebben. misschien zegt ze wel van laat ze in het ziekenhuis maar even kijken hoe het zit.
Volgens de dokter moet ik contakt opnemen met mijn verloskundige.. Maarja daar moet ik volgende week al terugkomen en straks ziet zij mij als een een of andere gek die niet kan wachten
@Roos jeetje meid balen zeg. Ik heb voor mijn dochter hetzelfde gehad bij 8 weken een echo en het zag eruit als een zwangerschap van 5/6 weken. Helaas betekende dit voor mij een missed abortion. Het was al heel vroeg gestopt met groeien. Ik hoop voor jou dat je gewoon een late eisprong hebt gehad want dat kan natuurlijk ook Ik werd overigens wel direct doorgestuurd naar de gyn maar helaas zag die hetzelfde. @Gusam heftig meid. Ik vind ook dat dat soort berichten echt niet kunnen! Sterk van je dat je hem de deur hebt gewezen!
oke ja dan zou ik ook niet zo snel weer bellen denk ik, na de eerste echo moest ik ook een week wachten en na de tweede echo ook weer een week, het is wel lastig omdat je zo in onzekerheid zit, maar dan weet je wel zeker dat je volgende week iets moet zien.
Dit kindje van ons is gemaakt op 22 janauri en ik ben 8 weken zwanger! Dus als jullie kindje op de 30ste is gemaakt zou idd 7 weken of minimaal 6 en een halve week wel logisch zijn...
Ja dat klopt op zich wel.. Ik had gerekend.. 12 januari laatste menstruatie... cyclus 32 ( aangezien de 30e mijn eisprong dan "zou zijn" ) maar dan kom ik nu uit op 7 weken 4 dagen.. Kan het niet zijn dat het later is ingenesteld ofzo?
hey meiden vandaag mijn echo gehad. En het hartje klopt. Ben een week korter zwanger, maar dat dacht ik al omdat ik zo laat goed posi testte. Ben zooooooo blij en opgelucht. Ga gelijk ff alle banners veranderen hahaha.
De VK en ik zagen wel iets heel klein wit iets heel af en toe knipperen... Maar ze durfde niet 100% zeker te zijn dat dit het hartje was en het knipperde ook niet heel snel ofzo
Inwendig: deze gyn zei al doe voor 11 weken geen uitwendige echo Maar ik gaf het ook aan omdat ik vrij stevig ben en mijn baarmoeder gekanteld zit is het uitwendig moeilijk te zien.
@cindy: wat fijn zeg! Ik heb vandaag een erg goede dag Misselijkheid is op dit moment even aan het buitenspelen in de regen dus ik ben erg blij. Heb meteen maar flink schoongemaakt hiet in huis Net het UWV gebeld, 6 april pas een afspraak met een werkcoach. Dat was hun eerste mogelijkheid Volgens mij is het druk.. naja, maakt niet uit.
Roos, iets later ingenesteld kan natuurlijk. Ik weet niet precies hoe lang daar overheen gaat. En als je nog pril zwanger bent dan is de kans ook groter dat het nog niet duidelijk te zien is op de echo. Het is een goed teken dat ze zo nu en dan iets zag knipperen. Misschien was de "verbinding" (ofzo) even wat minder en daardoor kon ze het niet goed zien! Het kan ook zijn dat je eisprong veel later was dan je denkt. Zaadcellen kunnen tot 7 dagen overleven in je buik! Ik zou zeggen, maak je geen zorgen meid! Wacht rustig volgende week de volgende echo af! Maar ik kan me goed voorstellen dat je je toch wel zorgen maakt! Het is ook super spannend!
Cindy gefeliciteerd, super Roos, klinkt alsof het heel goed zo kan zijn! Ws zie je volgende week gewoon een mooi kloppend hartje
Even voor de duidelijkheid! Ik kom ook maar met ideeen hoor Roos Ik ben ook een leek! Maar ik hoop dat ik je een beetje gerust kan stellen! Ik ga ervandoor! Mijn mama het blijde nieuws vertellen
Ons kindje is ook op 22 januari gemaakt maar ik ben 9 weken zwanger..? @Cindy gefeliciteerd met je echo! @Roos gewoon van het positieve uitgaan meid!
Heel erg bedankt! Ja ik voel me er wel een beetje beter door... Je hoort wel vaker dat iemand minder lang zwanger is! Maar het maakt me wel erg onzeker Heel veel plezier vanmiddag thirza02!