dank jullie dames ik ben erg trots op mijn buikje @daantje: wat ontzettend vervelend dat je je steeds zo voelt. Hopelijk wordt er iets duidelijk door de bloedafname! @leonie: het stelt ook heel weinig voor zo'n controle maar toch Volgende keer gewoon zeggen wat je wilt, het is jouw keuze he, niet die van haar. @kitty: ik kies voor een thuisbevalling omdat ik/we op dit moment niet persé de meerwaarde zien van een ziekenhuisbevalling. Voor onszelf dan. Plus dat ik met 5-10 minuutjes in het ziekenhuis ben als er wat gebeurt dus tja. Ik denk dat ik het comfort van mijn eigen bed en bad e.d. en mijn eigen dingetjes in de buurt hebben toch wel het belangrijkst vindt Maar je weet het nooit, een vriendinnetje van me wilde ook persé thuisbevallen, nou die kon de pijn niet meer houden dus riep op een gegeven moment dat ze NU naar het ziekenhuis wilde en is ook uiteindelijk in het ziekenhuis bevallen.
leonie waarom raade zei zh bevalling aan als daar geen reden toe is mag je gewoon thuis bevallen hoor
Danjo, gelukkig hebben ze 6 pogingen in totaal. Maar ja als je te horen krijgt dat je 40% kans hebt per keer en het gaat al 3 keer mis, ik snap dat ze er weer even helemaal door zitten... Ik voel me ook echt gezegend dat het bij ons allemaal zo voorspoedig is verlopen! Het contrast is dan zo groot he Leonie, meen je, meid JOUW lijf JOUW keuzes JOUW bevalling hoor! Dus gewoon zeggen wat je vindt. Die bezoekjes zijn inderdaad erg kort, stelt weinig voor. Bah Daan, knuf...! Kitty, ik denk thuis veel beter kan ontspannen. Bovendien moet je toch thuis ontsluiten en kan je dan ook altijd nog naar het ziekenhuis. Ik weet in ieder geval van mezelf dat ik thuis veel relaxter ben en de pijn ws ook beter kan handelen. Je kan ook in het begin nog even aanrommelen en later gewoon een houding uitzoeken die jij wil, je ligt niet vast op een bed ofzo. En zoals ik zei, je kan altijd nog naar het ziekenhuis
NOu ze raadde het mij af omdat we drie hoog wonen zonder lift!! Ze zegt stel dat er wat gebeurt, dan heb je een probleem. Maar ik kijk tegen het ziekenhuis aan dus ik ben er echt met 3 min. Ik wou altijd in het ziekenhuis kitty, maar thuis bevalling lijkt me veel vertrouwder, het is al zo enorm nieuw en spannend dat je een kindje krijgt, dat er drie mensen tussen je benen staan te kijken, dan lijkt het me gewoon vertrouwd om thuis tre bevallen.. Lekker in je eigen huisje. Daarna lekker in je eigen douche douchen.. heerlijk! Maarja.. Helaas dan maar weer.
Dat is veel voor IFV Ik weet er helaas alles van geen IFV gehad wel IUI en hier ging het ook niet allemaal vanzelfsprekend Ik duim voor ze ( hebben ze nog emmys over)
Hm er zijn meerdere mensen in een flat thuis bevallen als ze de draai met de brancard kunnen maken is het naar mijn idee geen enkel probleem Ik zou als je het thuis wilt toch nog eens een goed gesprek hierover voeren
@Danjo ik denk dat Leonie niet thuis mag bevallen omdat er geen lift is..Echt vervelend al die Arboregeltjes.. @Leonie; als jij fv wil gaan geven moet je dat gewoon doen hoor!jouw kindje, jouw keuze! Net de felicitas doos opgehaald bij Etos, weer leuke tijdschriften om te lezen!Vanavond lekker asperges eten!!
Ze doen per keer, vanaf dag 8 ofzo van de cyclus gaan ze elke dag naar het ziekenhuis om de follikels te meten, als ze goed zijn halen ze 1 'rijp' eitje weg en dan mag meneer sperma aanleveren. Ze hebben dus elke keer maar 1 embryo die terug geplaatst wordt (of 2 mochten er 2 eitjes 'rijpen'). Na de terugplaatsing moet ze hormonen spuiten heb ik begrepen. Ik kende deze vorm niet, zegt het jou wat? (ik dacht dat IVF altijd met hormonen ook voor de eisprong was, maar hierin volgen ze dus haar natuurlijke cyclus) IUI, dat is toch dat alleen het zaad op weg wordt geholpen zeg maar? Nee ik zag het inderdaad, heftig hoor! Wat fijn dat je nu dan toch al bijna die 16 weken hebt gehaald he, hopelijk gewoon een heel mooi gezond kindje voor jou
Odess ken ik ook niet zo ik ken ook alleen de hormoon gestimuleerde cyclussen. babydream ik vind het belachelijk als er wat is moeten ze toch ook komen pff
@thuis/ziekenhuis bevallen: een vriendin van me woont 1 hoor draai konden ze makkelijk maken, maar omdat ze toch aan de zware kant was, weigerde ze haar van de trap te tillen als er iets zou gebeuren dus daarom is ze in het ziekenhuis bevallen. Ik mag niet meer thuis bevallen (gelukkig) mbt Ties* ze willen alles goed in de gaten houden. Ik woon ook niet echt om de hoek bij het ziekenhuis (1/2 uur tot 3 1/4 rijden). @bunnys: ze zijn er nog steeds niet. Ik spiek elke ochtend ff in het hokje. Maar er is alweer opdracht gegeven op mijn vriend zijn werk om meer hokken te bouwen hahahaha.
haai ladies! Cin / buddy! Leuk je ook weer effies te zien. Ik ben ook minder vaak hier te vinden, ook weinig te melden eigenlijk... Ik wil per sé in het ziekenhuis bevallen. Moorman (en vroeger ook Moormama) werkt bij de ambulancedienst en hoort alleen maar bevallingen die verkeerd gaan. Dus, van hem MAG ik niet eens thuis bevallen. Daarbij, als alles goed is met jou en je kindje ben je zo weer thuis en kan je genieten. Geen thuisbevalling voor mij dus. En voor wat betreft flatbewoning en bevallen. Risico's bestrijdt je van te voren, niet op het moment dat ze er zijn. Dus als je lastig woont, ga je van te voren zelf naar het ziekenhuis. Is voor jezelf ook prettiger hoor... anders lig je met al je stress en pijn (want je gaat immers niet voor Jan met zijn korte achternaam alsnog naar het ziekenhuis...) in een lastig halletje...
@Danjo; ja ik vind het ook belachelijk!Maar zo zijn ze helaas!Het is heel jammer want 9 van de 10x als je onverwacht naar het ziekenhuis moet tijdens een bevalling heb je helemaal geen ambulance nodig..
Ik wou ook thuis bevallen maar ik ben er erg goed gaan overnadenken en vind Ziekenhuis toch de beste oplossing!! Ik woon 4 hoog zonder lift en weeg NU 96 kilo dus die tillen me geen 1 van allen. En al dat bloed moet ik ook niet in huis hebben.
Ja nouja, eigenlijk is het ook wel te begrijpen.. En missch net zo handig! Het lijkt me gewoon onwijs balen als je in het ziekenhuis moet blijven, ookal is het maar een nachtje! Marja
hoe is het trouwens met Gandor? En die 2 dames die laatst uit november kwamen, fl3xgirl en puzzcat? Ook al een paar dagen niet gezien. Heb net soep gegeten maar ik vind het te weinig dus ik ga zo brownies bakken
o ja en trouwens, als jullie afspraken hebben mogen jullie die prima naar mij pb'en hoor dan zet ik ze op de site!
ooooo ik wil ook ijs! heb danoontjes ingevroren, daar lust ik er wel 10 van op een dag! errug lekker! leonie, ik begrijp wel waarom de vk t je aanraadt om in t ziekenhuis te gaan bevallen... zelf probeer ik thuis te gaan bevallen, maar eigenlijk alleen maar omdat ik pas met 6 of 7 cm ontsluiting naar t ziekenhuis zou mogen, dan 'doe' ik die laatste paar cm ook wel 'ff' thuis! hihi. @ moor, ik kan me voorstellen dat jullie veel gezien hebben in je werk. maar ja, bij alle bevallingen die wel goed verlopen thuis, komt geen ambulance he? dus dat zien jullie niet. @ babydream: wanneer heb jij je opgegeven voor de etos doos? ik al zo`n 4 weken geleden, maar nog niks gehoord... en hebben jullie al een 'wij jonge ouders' ontvangen van prenatal?