@Sannie, wat een liever krullenbol. @Rose, had eva ook al verhoging. Fijn dat de koorts weer is gezakt die zetpilletjes werken goed hier ook. @Leonie, Julien laat zijn flesjes ook soms voor een deel staan sinds er jbpm in zijn fles zit. Gaat het met TARa al beter? @Jaja, Sterkte met Dylan meis. @Baby, was alles goed bij de vk? @Ellen, hebben jullie lekker gedoucht? Nee van de heupen had ik in ieder geval nog niet meegekregen! wel fijn dat je een echo mag laten maken! O en met piemeltje verschonen is voor mij soms nog wel wennen. Piest nog regelmatig alles vol. haha @Maia, gaat beter met het huilen hé! Fijn dat ze haar draai een beetje vindt. @Baby, die foto s van jou zijn echt heel mooi. Steeds zo leuk gecombineerd met kleuren ook en natuurlijk doet dat lieve meisje de rest. Maar erg leuk! @Leo, werkt zantac al? @Shaula, knuffel en iedereen mag klagen dus jij ook! @Fokje en Noa, JUlien is ook wakker na de 1 na laatste voeding. Slaapt dan ook niet of maar 1 uurtje tot 22.30 ur. @Odess, bah ik hoop voor je dat het geen borstontsteking is. Heb je verhoging? @Kitte, Hopelijk is de verkoudheid snel weg. Julien ook al vanaf de geboorte. @Gusam, hoe ging het bij de dokter? @Leonie, gekke muts. Mooie foto s van je meisie. @Rose, scheetje joh en wat lekker vrolijk al! @wendelaa, bedankt nog. Prikjes gingen prima. Hier ook bijna aan maat 62 toe. @Rose, fijn dat het zo goed ging. Leuk hé met de kleine op pad. Al ben ik af en toe nog huivering voor die stomme griep. @Sannie, fijn dat ze je serieus namen bij het cb. Julien is ook gek van de babybjorn. @Roos, hoe ging het alleen met je meid? Leuke foto zeg. Veel haar. @Kitty wat heftig met je moeder meis, wat erg voor jullie. Ik heb ook geen contact meer met mijn echte vader.
Julien ligt lekker even bij papa en ik ben alle kleertjes in maat 62 aan het wassen want meneer is al 60 cm en weegt nu 5300 gram. Ik dacht al wat zitten die kleertjes toch strak.... Wel super leuke dingen in 62. Al echte mannenkleding. De spuitjes gingen prima, hij heeft zich gedragen als een echt man. Huilen dus..... Zo ga lekker gtst kijken en knuffelen met meneertje-ik wil niet slapen tot mijn volgende fles- .
Sannie: Wat geweldig dat je serieus word genomen!! Helemaal super! Ik ga heel hard duimen dat de nieuwe voeding gaat helpen meid!! Roos: Wat een mooie meid is Noelle zeg!!! En hopelijk hebt het inbakeren!! Maia: Wat fijn dat het zo goed is gegaan!!! Gezellig bij je oma!!! Kitty: Sterkte zeg dat is ook niet niks!!! Hier gaat het vandaag echt verbazingwekkend goed!!!!! heb sinds de geboorte nog niet zon makkelijk kind gehad!! Ze slaapt de hele dag super goed! is na de voeding wel even een uur wakker,dan moppert ze soms wel iets. Maar het is echt super goed gegaan! Vanmiddag haar in badje gedaan want ze had zichzelf helemaal ondergepoept, en ze kan werkelijk waar onderuit hangen... ik heb me bescheurd om de foto's!!!
Jeetje, ik ben echt helemaal naar. Belde mijn moeder net, en haar vriendin heeft dus toch te horen gekregen dat het misse boel is, en ze waarschijnlijk niet lang meer heeft! Ik vind het zo onwerkelijk! Ze wou hier nog zo graag langskomen ( en dat zal ook vast nog wel gebeuren ) maar ik vind het heel raar, kun je je toch niet voorstellen dat iemand er opeens straks niet meer zal zijn??? Ze zou anders zaterdag met mn moeder op vakantie gaan, maar dit wou ze natuurlijk niet, nu gaat mijn vader mee. Wel fijn voor mijn vader, want die zit ook nog eens tegen overspannen aan! Die man heeft altijd 1 droom gehad, en dat is een eigen zeilboot! Die heeftie 2 weken geleden gekocht, alleen nu al zoveel gedoe en gezeik mee. Dattie er zowat overspannen van is.. Brr, ik ken mijn vader als een hele sterke man, maar als ik die verhalen van mn moeder hoor, hoe verdrietig hij is. Dan breekt mn hart..
@ Sannie ze is lekker gegroeid @ Shaula hopen dat je vanacht een betere nacht hebt meis! @ Kitty wat erg meis! nou sterkte ermee @ Luna ook al lekker gegroeit de kleine man. Heeft hij verder geen last van de spuitjes? vond je het niet erg om naar te kijken? Ik ga ook even gtst kijken @ Leonie haha kijk madam eens liggen, heerlijke foto! Fijn dat het goed is gegaan vandaag!
Jeetje wat heftig Leonie, Ik heb net van me moeder te horen gekregen dat me tante borstkanker heeft ze gaan volgende week kijken of er uitzaaiingen zijn en begint 3 dec al met de eerste kuur pffff Wereld is zo oneerlijk!! En wat zielig voor je vader zeg, hopen dat hij wat kan relaxen tijdens de vakantie!
en nog eentje van mijn neef zijn dochtertje , Julie geboren op dezelfde dag als mijn zoontje Senne zie je een beetje het verschil???
@Badderen, Tim gaat niet zo vaak in bad. Hij heeft nogal een droge huid, dus ik laat er vaak 2 dagen tussen. Voor de rest was ik m gewoon met een washandje en alleen zijn kontje met zeep @lachen en kletsen, zalig als ze dat doen he! Tim lacht met een aanloop haha...eerst kijkt ie heel vrolijk, dan gaat zijn mondje helemaal open en dan pas verschijnt er een grote lach... @Sannie, super dat je er een goed gevoel bij hebt. Het is zo belangrijk als er naar je geluisterd wordt, dat iemand je t gevoel geeft dat je je geen dingen inbeeld.... En nu maar hopen dat het ook werkt! @Roos, he denk eraan hoor, rood haar is anders wel heeeel mooi!!!hahaha...Eva is dus een echte roodharige Hoop voor je dat je woensdag groen licht krijgt voor het inbakeren, zodat jullie meisje misschien wat meer rust krijgt. En wat een poppetje is het zeg! @man die kleding koopt..o mijn man doet dat dus ook weleens. En waar komt die dan mee thuis?! Nike's, trainingspakjes en ajax-outfit..en ja dat is dan echt voor onze dochter whaha @Kitty, tjee dat is niet niks zeg, contact verbreken met je moeder. Dan moet je w.s echt al enorm vaak teleurgesteld zijn en meegemaakt hebben...Sterkte ermee, want lijkt me toch niet mis ook al neem je zelf die beslissing Je hoopt toch dat je aan je moeder een hoop steun hebt en dat het een leuke oma zal zijn.... Maar wat een schattige foto van Senne! Wat een knap ding zeg. En die van jullie samen, helemaal om te smelten! Allebei met die arm omhoog ook. En ik vind het wel 2 hele verschillende kindjes moet ik zeggen. Jou zoontje heeft echt een jongenskoppie vind ik @Luna, fijn dat het goed is gegaan met de prikjes. En nu dus druk aan t wassen en strijken... Ze hebben idd in mt 62 al echt grote jongens kleren, al vind ik die makkelijke truitjes en broekjes toch t fijnste als ze de hele dag liggen @Leoniie, op bah wat een naar bericht zeg. Je zou het toch maar te horen krijgen, moet je toch niet aan denken zeg. Sterkte ermee. En wat erg voor je vader zeg, denkt hij eindelijk zijn droom uit te kunnen laten komen en dan zoveel gezeik Grappige foto idd hahaha
dank je wendelaa voor je support ja al heel veel tegenslagen gehad, kan het al niet meer op mijn een hand tellen en al een slecht contact sinds ik vijftien was, en nu weer wat meer, nu dat ons zoontje er is , maar haar vriendin wil mij nooit meer zien en zij kiest voor hen xxx
Ik snap dat niet, dat een ouder iemand anders boven zijn eigen kind verkiest! Kan me echt niet voorstellen dat ik ooit mijn kinderen laat vallen..jij zelf w.s ook niet.
meiden ff snel gelezen maar niet echt puf om te reageren eigenlijk. Vandaag met mijn dochter naar de KNO geweest, 21 januari moet ze geopereerd worden aan buisjes en neusamandel knippen... moet ze onder algehele narcose zielig vind ik t maar hoopd at ze daarna niet meer zo vaak ziek is. Mike is verder lief vandaag en ligt lekker te slapen hoop dat hij nu nog wel genoeg slaap heeft voor vannacht
@Anastasia, is idd niet leuk dat ze t moet ondergaan. Maar ze zal nadien er veel baat bij hebben, ook valt t het opzicht best mee...als je vragen hebt, pb maar. Bij Eva is het afgelopen januari gedaan
Stertke kitty: ik heb ook een jaar niet met mijn moeder gepraat maar dat heeft onze relatie alleen maar ten goede gedaan.. Anastacia: aaah wel zielig!! Maar als het helpt is het alleen maar beter voor haar!! Leonie: Wat een kutbericht zeg!! Ik hoop toch dat de artsen het bij het verkeerde eind hebben en ze nog wat langer heeft! Rose: pffff jij ook heel veel sterkte!! Net ff de stad in geweest om een nieuwe jas te kopen.. k krijg mijn oude jas nog niet dicht *schaam* maar heb nu een hele leuke! vraag et nog ff een keer.. hoe lang blijven je tieten ong lekken.. vind het echt een vies goedje ( ik geef geen bv vandaar dat ik het niet zo fris vind )
hey dames, Ik ben vanmiddag niets maar dan ook niets wijzer geworden. de HA die heeft naar haar longetjes en alles geluistert, en nog niet eens in haar keeltje gekeken en zei toen dat er niets aan de hand was en dat ik gewoon zo door moest gaan, ik was wel een beetje (lees heel) kwaad, maar ik denk dat ik dadelijk een mailtje ga sturen naar mij begeleidster op het CB en dan zien wat zij zegt. Fijne avond. XXXX Gusam
Rose: Wat erg van je tante zeg!!! Hopelijk heeft ze geen uitzaaiingen! Bah wat een nare ziekte toch; kanker!! Kitty wat een schattige foto's!!!! Volgens mij is het echt een tevreden mannetje ofniet? Anast: Ach gos! Wat zielig!! MAar het is voor het goede doel! Wendelaa: Haha!! MOet erg lachen om wat je man voor de kids koopt! wat schattig!! Roos: Die van mij lekker nu al een weekje ofzo niet meer ( tenminsten niet dat ik het door heb ) .. Ik vond het idd ook niet echt super! Gusam: Volgens mij heb ik iets gemist?? wat was er met Riley??
@Leonie, sterkte meis, wat een rotbericht. Ook niet fijn dat je vader niet lekkeri n zijn velletje zit. Hopelijk komt toch alles goed met de zeilboot want met dat soort berichten besef je wel dat je moet genieten van het leven en er alles uit moet halen wat erin zit. @Rose, heb niet gekeken naar de prikjes, alleen mij nmannetje getroost @WEndelaa, hier ook 1x per 2 dagen in bad. Julien heeft ook een erg droge huid. Kleertjes vindt ik ook nog steeds het fijnst als het zachte pakjes zijn. Maar als er bezoek komt of we gaan op stap zijn die blousjes toch ook wel erg schattig. @Anastasia, hopelijk is allesna de operatie beter! @Roos, bij mij hebben ze 1 week gelekt. @Gusam, ben benieuwd wat ze nu gaan doen. Irritant als ze zo lakoniek doen.
@Rose, sterkte met je tante. Wat is het ook een rotziekte!! Hebben jullie ook van die vriendinnen die niet begrijpen dat je soms geen tijd hebt om de telefoon op te nemen of meteen terug te bellen? vindt het zo irri!! Net al een krabbel op hyves met leef je nog? Kan daar zo slecht tegen nu!