Wij zagen een paar maanden geleden op marktplaats echt een hele mooie babykamer. En hebben hem toen ook maar gekocht. Was niet eens zwanger haha. Maar we hadden zoiets van als het er nooit meer van komt aan gezien we al 5 jaar bezig waren dan verkopen we hem gewoon weer. En het kamertje was voor 1 kindje gebruikt en echt nog in super goede staat, je ziet niet eens dat het gebruikt is. Het matrasje hebben we wel daar gelaten, dat willen we liever nieuw kopen.
Hee meid, dat ziet er leuk uit, alleen is dat niet mijn smaak. Ik hoop dat je er iemand anders heel erg blij mee kunt maken.
Ik kwam even kijken of skatjuh al echonieuws had niet dus, potver hahaha skatjuh87> Ik kon vandaag wel al terecht als ik wilde maar ze adviseerde woensdag omdat ik nog heel erg vloei, als het woensdag niet "schoon" is en ik ben wel gestopt met vloeien dan kunnen ze het schoonmaken, dus ik heb er zelf voor gekozen Ik was 25september uitgerekend van Jenna en mevrouw mocht komen wanner ze wilde behalve dierendag.... nou zie mijn banner voor de geboortedatum
We zijn terug van de echo... Zijn eerst nog even wezen winkelen Alles is helemaal goed, klopte volgens het termijn en we hebben het hartje zien kloppen Hier 1 foto, de rest plaats ik strakjes even in mn album. Bekijk bijlage 51720 Liefs mij
@ roshi. ik heb morgen mijn echo pas he. Moet nog een paar uur wachten Maar ja Jenna heeft het lekker uitgekozen hihi, ach nog steeds beter dan met sinterklaas lijkt me. @ ooitmamavan3 Wat een gave echo, ik hoop er morgen ook zo 1 te hebben
hallo dames... even gauw een berichtje uit het witte limburg... brrr wat is het koud he!!! ben nu heel even thuis met mijn kleine meisje... we hebben het erg druk met de zaak van manlief op het moment,.... carnaval he!!! nog 3 dagen te gaan en dan hebben we het weer wat rustiger!! hebben jullie dat ook?? er hebben al verschillende mensen gevraagd als ik zwanger ben?? of een opmerking daarover gemaakt.... zouden ze het aan me zien of zo??? niemand weet nog van iets.. alleen manlief en ik! (vind het kei knap van mezelf.. maar vanmiddag ben ik de hele dag met mijn beste vriendinnetje.. zooooooooow moeilijk om daar niets tegen te vertellen...) sorry ik heb niet alles gelezen... eind van de week heb ik gelukkig meer tijd! groetjes van muizz en haar meisje!!
@ooitmamavan3 wat een super mooi echo ik wil ook zon mooi echo morgen whaha kijken of mijn uitrekendatum klopt.. @skatjuh ook al zenuwachtig pfff ik vind het nu wel spannend worden hoor whaha en jij mag gewoon eerder al ik whaha heerlijk hoor @roshi hi hi ik ben op dierendag uitgerekend hi hi vind het wel wat hebben het is maar dierendag en niks ergs aan toch.. jenna is een super mooi dame daar mag je cht trots op zijn pfff ben zo misselijk als een hond burb whaha ik moet eigenlijk nog boodschappen doen maar tjee ze liggen hier met zn alle te slapen whaha en moet ook nog mijn pies weg brengen nou ja morgen denk maar haha anders blijf ik op en neer rijden heb ik ook niet echt zin in hi hi kan gelijk weg gebracht worden als ik de echo heb heb net alles boven schoon gemaak en benenden nu is het echt effe mijn tijd haha poeh veel te veel gedaan
@ ooit mama van drie: wat een mooie echo! Lijkt me zo'n prettig gevoel als je even gezien hebt dat er echt wat in die buik zit! Ik mag volgende week woensdag pas... Hebben jullie dat ook dat je de hele tijd wil snoepen? Ik moet er echt op gaan letten hoor..ben nu al 1 kilo gegroeid!! Ik heb echt geen zin om weer 25 kilo aan te komen!!
Hoi Inderdaad wit limburg ,heel mooi hier maar ook vervelend. Ik kom uit Beek, zo te zien zijn hier veel mensen uit Limburg. Groetjes Dagmar
mamamanuela, ik ben zeker nerveus. Juist omdat morgen ook wel eens heel fout kan lopen, dat ze niks zien, of nog meer van dat rare. Maar ik ga er nog steeds vanuit dat alles goed is en dat we morgen gewoon een heel mooi hartje zien kloppen. Als ik daaraan denk krijg ik gewoon al een lach op mijn gezicht. Maar we gaan het zien. ik laat zowiezo morgen weten hoe alles gegaan is.
@ ooitmamavan3: gefeliciteerd met je goede echo! @ skatjuh: jij veel succes morgen! Ik hoop dat je echo net zo mooi zal zijn @ babykamer: wij wonen in een appartement (in de stad) met 2 slaapkamers. Ik studeer dus nog en we gaan pas verhuizen als ik ben afgestudeerd en een baan heb. Dat is op z'n vroegst over 2,5 jaar dus de tweede komt bij ons op de kamer en later bij zoonlief. Ik hoef ditmaal dus niet op zoek Zoonlief krijgt een peuterbed en het ledikantje kan dan door naar nr 2. Pff ik ben echt zo overduidelijk zwanger. Ik voel me slapjes, beetje duizelig en gewoon een beetje gaar. Heb net een kop bouillon gedronken en dat hielp (ik had de vorige keer een vrij lage bloeddruk waardoor ik opknapte van zout. dat heb ik nu dus blijkbaar weer). Verder vandaag de vk gebeld en ik heb al met 6 weken een afspraak! Dat is snel... Ik heb wel een heel protocol gekregen want ik heb geen antistoffen tegen rode hond en ze zijn vergeten dat ik in mijn kraambed door hun had moeten worden ingeent (dat wist ik niet en later ben ik het zelf ook vergeten). Manlief moet morgen zijn bloed laten controleren of hij ze wel heeft. Hij gaat vanaf nu nml zoonlief brengen en ophalen van het kinderdagverblijf, maar nu moet hij het natuurlijk ook niet meenemen naar huis.
Hallo,, Nieuwe zwangeren welkom!! Echo; voor de meiden die morgen hun echo hebben, ik ga voor jullie duimen dames. Ik zag trouwens ook een mooie echo voorbij komen daar worden we vrolijk van hihihi die wil ik ook hihihih woonplaats; uh drenthe hiih heel iets anders en bijna geen Carnaval... snoepen; JAAAAAAAAAAAAA chocolade echt heeel erg. Bij Zoë ben ik ook 25 kilo aangekomen pfff net alles er weer af en kan ik weer hhihihih nou ik doe het met liefde hahaha Ik moet gaan, vrienden van ons komen langs. doei doei
Voor de dames die morgen een echo hebben, veel plezier en hopelijk een prachtige echo. Verder ben ik echt niet fit en heb helaas al vanaf vanmiddag wat krampen Probeer later verder te reageren.
OOOh beek en Heerlen dat is dichtbij, leuk!!! Ben net gebeld soor een mevrouw van moeders voor moeders, morgen komen ze langs!!
Oh Roshi wat erg meid. Ik hoop dat je het een plaatsje kunt geven en dat het weer snel raak is. Mamamanuela en Skatjuh spannend hoor morgen, ik hoop dat jullie een mooie echo te zien krijgen en vooral een mooi kloppend hartje. He wat gezellig al die dames uit Limburg. Ik woon in Geleen gezellig. In de junimama's waren niet veel meiden uit Limburg vond ik wel jammer. leuk zeg ook nog allemaal redelijk in de buurt. Tessa ik denk dat jeje teveel druk maakt. Misschien komt het wel door de test die je nog gedaan hebt. Ik zou zeggen ga lekker rustig op de bank zitten of zoek wat afleiding misschien is het dan zo over en het kan altijd he, hoeft niets naars te betekenen. xxx Joyce
hello ladies, @roshi; wat erg voor jullie! Heel veel sterkte ook voor woensdag en bedankt voor alles. *knuf* @paloe; gefeliciteerd en welkom! @mamamanuela en skatjuh87 en anderen die een echo hebben; veel plezier morgen! @ooitmamavan3; dat ziet er goed uit. fijn! @nienchen83; wat leuk gefeliciteerd! @susanbenjamins;ik ben de afgelopen week ook ziek geweest. Zelfde symptomen, maar dan niet overgeven. Ben nu weer aan de beterende hand. Aleen stem is nog niet terug. Succes morgen bij de intake. Ben benieuwd! @rimar; moet ook nog naar de film. Ben benieuwd. @hier; Zaterdag hebben we het mijn vader verteld met een boekje van Nijntje 'Opa Pluis'. Hij werd emotioneel, zo schattig. Verder gaat het goed. Voel me gelukkig niet meer zo ziek.
Hoi meiden!!!! Hoe gaat het met alle beebjes?? @Roshi, ik zal woensdag aan je denken!!! Ennuh, blijf vooral reageren, we zijn erg blij me je aanwezigheid. Kan me goed voorstellen dat je er helemaal doorheen zit. Daarom van mij nog een hele dikke knuffel voor jou!!!! @Rimar, emotioneel ben ik ook echt heel erg. Maar kan ook ineens super vrolijk zijn. Zit ik hier achter mijn pc te lachen, kijkt mijn mannetje net alsof ik gek geworden ben. @Paloe, gefeliciteerd en welkom bij de oktober mama's!! @mamamanuela, super veel succes morgen. Ik heb ook geen last van mijn boobies. Wil niets zeggen, je kan toch ook niet alle kwaaltjes hebben!! haha Ennuh, rustig aan doen he!!! @Skatjuh, jij natuurlijk ook heel veel succes morgen bij de echo, hopelijk zie je al een mooi hartje kloppen @ooitmamavan3, wat een onwijs mooie foto van je beebje. Hoop dat wij ook snel zo'n mooie echo hebben. @milse, nou ik heb gezonde honger, appeltjes en dan vooral granny smith. En appelsap!!!! @Tessa, ik heb sinds gisteren ook ontzettend kramp. Misschien maken wij ons gewoon te druk. @all, babykamer heb ik nog van Amy. Die slaapt tegenwoordig in een groot bed. En heeft een heuze tinkerbell kamer gekregen. Met muurschildering en al!!!! Komt iedereen hier uit Limburg of zijn er ook meiden met de brabantse gezelligheid!!! En hier: laten we het houden op een dipje, ontzettend kramp en dat had ik bij Amy niet. Maakt je erg onzeker.
Er zijn 63 oktober-2010-mama's! 26 september Nonja - 28 jaar - 1e kindje -ZH/BV -meisje 1 oktober Nike - 30 jaar - 1e kindje -TB/ZH -BV/FV - denkt zelf Prinses027 - 27 jaar - 2e kindje -ZH- BV/FV - meisje Isabella1980 - 29 jaar - 1e kindje -TB/ZH -BV/FV - denkt zelf Maaike3 - 23 jaar - 1e kindje - TB/ZH -BV/FV- denkt zelf Margotmarcel - 26 jaar - 2e kindje - ZH/FV - jongen Skatje87 - 22 jaar - 1e kindje - ZH/BV - denkt zelf Zeemeermin - 22 jaar - 1e kindje -TB/ZH - FV - Meisje Nisa - jaar - e kindje - TB/ZH -BV/FV- denkt zelf MamavanSep - 29jaar - 2e kindje - ZH/FV- Meisje 2 oktober Mariska72 - 37 jaar - 2e kindje - ZH/FV - denkt zelf MarielleB - 30 jaar - 2e kindje -TB/ZH -BV/FV- denkt zelf Nienchen83 - 27 jaar - 1e kindje - ZH/BV - jongen Naomi33 - 39 jaar - 2e/3e kindje - TB/ZH -BV/FV- 2 meisjes Blauw78 - jaar - e kindje -TB/ZH -BV/FV- denkt zelf 3 oktober Eliz - 25 jaar - 1e kindje -TB/BV - denkt zelf Roses - 25 jaar - 2e kindje - TB/BV - denkt zelf Esther78 - 31 jaar - 1e kindje - ZH/BV- jongen 4 oktober Mamamanuela - 26 jaar - 4e kindje -ZH - BV- jongen Wendy 2010 - .29 jaar - 1e kindje - TB - BV/FV - denkt zelf Blabla82- 27 jaar - 1e kindje - BV - TB/ZH - denkt zelf Vita -30 jaar-1e kindje-BV-ZH-denkt zelf Susanbenjamins-25 jaar-2e kindje-TB/ZH - BV/FV - denkt zelf 5 oktober Annie25 - 29 jaar - 1e kindje -ZH - FV - jongen Roshi - 26 jaar - 2e kindje -ZH - BV - jongen SweetMiekie - 25 jaar - 1e kindje - ZH/TB - FV - jongen 6 oktober Billie12- 31 jaar - 1e kindje - TB bad/BV - jongen Chikai - 28 jaar - 1e kindje - TB - BV - denkt zelf Toverfee - jaar - 1e kindje - TB/ZH - BV/FV - denkt zelf 7 oktober Ooitmamavan3 - 27 jaar - 3e kindje -TB/BV - denkt zelf slingding - 28 jaar - 2e kindje - ZH/BV -denkt zelf Manuela23 - 24 jaar - 2e kindje - ZH/BV -denkt zelf 8 oktober Esila - 27 jaar - 2e kindje - ZH/BV - meisje Regenboogje - 29 jaar - 1e kindje - ZH/BV - jongen 9 oktober Talulah - 33 jaar - 1e kindje - ZH/FV - meisje Rimar - 35 jaar - ZH/BV - 1e kindje - denkt zelf DianaV - 32 jaar - 1e kindje - denkt zelf 10 oktober Quendy - 29 jaar - 2e kindje - ZH/BV - jongen Nienke31 - jaar - 2e kindje -ZH/BV- meisje Marijke87 - 23 jaar - 1e kindje - ZH/FV - denkt zelf 11 oktober Milse -33 jaar - 3e kindje - ZH/BV - meisje Joyce1990 - 19 jaar - 2e kindje - ZH -BV/FV- meisje 12 oktober Kwebbelsnoes - 27 jaar - 1e kindje - TB/BV - meisje Essiegio - 24 jaar -2e kindje -TB/FV - meisje D1982 - 27 jaar - 1e kind - ZH - BV - denkt zelf 13 oktober Yvjuh - jaar - e kindje - TB/ZH - BV/FV - denkt zelf 16 oktober Stimpy79 - 30 jaar - 2e kindje - ZH/FV - jongen Romy - jaar - 2e kindje - TB/ZH - BV/FV - denkt zelf Tessa -28 jaar - 2e kindje - TB/FV - denkt zelf 17 oktober Saz667 - 24 jaar - 1e kindje - TB/BV - denkt zelf Amaryllis - 22 jaar - 1e kindje - BV - denkt zelf Moppie1279 - 30 jaar - 1e kindje -TB/BV- denkt zelf Chantal1234 - jaar - e kindje - TB/ZH - BV/FV - denkt zelf Rachell - 22 jaar - 2e kindje - TB/BV of FV - jongen 19 oktober Lovelyme - 23 jaar - 1e kindje -ZH - BV- denkt zelf Iris89 - 20jaar - 1e kindje - ZH - BV - meisje Rosanna04 - 28 jaar - 2e kindje - ZH/TB - FV/BV - denkt zelf 20 oktober InCognito- 26 jaar - 2e kindje - TB/BV - jongetje Muizz - 26 jaar - 2e kindje - ZH/BV - denkt zelf Bas -28 jaar - 2e kindje - ZH/BV - denkt zelf 21 oktober Cyntje78- 31 jaar - 1e kindje - ZH/BV - denkt zelf 22 oktober Pacific - 34 jaar - 2e kindje -ZH/BV- denkt zelf 23 oktober Mink - jaar - 2e kindje - ZH/BV - Jongetje 28 oktober Yukl- 23 jaar - 2e kindje - ZH - BV/KV - denkt zelf Afspraken: Aangezien de lijst te lang is passen de afspraken er niet meer bij, deze kun je vinden op Oktober 2010 mama's Onze hyves: OKTOBER - Hyves.nl (uiteraard niet zichtbaar voor andere hyvers!) lid worden? stuur dan even een pbtje naar Roshi met je echte naam en voeg je daarna toe. Nog door te geven: ZiekenHuis/ThuisBevalling BorstVoeding/FlesVoeding Welke geslacht je denkt dat je kindje heeft Als je gegevens op de lijst wilt aanpassen kun je op qoute drukken, vergeet alleen niet voor je de aangepaste lijst verzend de [qoute] en [/qoute] jouw lijst kan dan namelijk niet meer geqoute worden.