Arm mannetje, ik hoop dat hij snel weer helemaal de oude is! En te vroeg bevallen.... dat gevoel bekruipt me ook regelmatig, maar hee, we hopen op een normale bevalling vanaf 37 weken!
ik ga ff slapen bij zoonlief, ben KAPOT!!!! Moet nog vreselijk veel doen voor onze vakantie, maar ik kan gewoon niet meer nu. Morgen ook nog eens 12 klanten, het dubbele van normaal, dus ben nu al blij als het morgenavond is
12 klanten incognito?! Dat is veel! Naja, leuk voor het zakcentje Hier trouwens ook nog geen tweede naam. We hebben er ook niet meer over nagedacht sinds we de eerste naam hebben Pff, het lukt niet. Ik kan geen goede artikelen vinden en kan ook nauwelijks nadenken. @ incognito: hoe gaat het eigenlijk met het slapen 's nachts?
hoi hoi meiden, ik wist helemaal niet dat dit topic bestond!! haha en ik kijk/lees/reageer alweer best een tijdje mee op deze site! maar ik ben dus ook als alles goed gaat een oktober mama! de 29e is mijn uitgerekende datum! liefs sabsje
Succes meid met artikelen vinden en nadenken Vervelend, maar soms heb je van die dagen... En ja, 12 klanten is wel goed voor mijn beurs, zo net vóór de vakantie Het slapen gaat ietsje beter, sinds het wat koeler is (airco) en ik leer nu beter op mijn zij te slapen
sabsje, welkom hier en natuurlijk gefeliciteerd met de zw.schap. Hebben jullie ook dat je weer zo moe bent steeds? Bij mij begint dat echt weer terug te komen. Had het de eerste 4 maanden al behoorlijk en nu weer steeds helemaal kapot. ( slaap snachts ook niet geweldig moet ik zeggen hoor ) Liefs
@Sabsje: welkom en GEFELICITEERD! @Skatjuh: balen zeg, dat je zo moe bent. Waarom slaap je niet goed? Vanwege andere houding, of de temp, of allebei? @Hier: vanochtend controle vk gehad. Ze heeft bloed afgenomen voor evt. antistoffen omdat ik bloedgroep A- heb, een anti-D injectie gegeven en mijn hb weer gecheckt. Die is nu 6.2... niet zo best, 6.3 schijnt het 'minimum' te zijn tijdens de zw. Voel me ook steeds slapper en beroerder, dus lig eigenlijk de hele dag maar beetje te liggen. <zucht> Maar genoeg geklaagd. Ik hoop dat veel van jullie lekker van een welverdiende vakantie kunnen genieten, met gelukkig ook nog eens mooi weer!
ik weet niet precies waarom ik niet lekker slaap. Weet wel dat mijn buik in de weg zit. Heb ook vaak last van harde buiken dus dan is de boel extra gevoelig. De warmte heb ik niet heel veel last van met slapen want we hebben airco op de sl.kamer. Moet me er maar bij neerleggen denk ik. Maar duik nu wel ff lekker me bedje in. Ff bijtanken. Liefs
Wij slapen al een tijdje alleen onder ons dekbedovertrek Daarmee slaap ik gelukkig wel goed. Als zoonlief althans een beetje slaapt Hier beginnen de harde buiken trouwens ook toe te nemen. En ik voel de kleine soms echt zo ontzettend vaak en lang bewegen, dat wordt nog wat straks! Klein actief mannetje... Ik weet in ieder geval dat ie 's avonds niet zal slapen, want dan is ie standaard actief @ incognito: moeten jullie een eind rijden voor de vakantie? Ben benieuwd hoe jullie het gaan vinden Vorig jaar ook al gekampeerd toch? Ik ga het denk ik pas aandurven als de jongste bijna 3 jaar is. Veel te bang voor een fiasco (wij gingen vroeger nooit kamperen dus ik ben niet veel gewend )
Hoi Allemaal, Ook weer eens een berichtje van mij. Hoe is het met jullie? Hier niet zo best ben al 3 weken thuis van het werk en het ziet er niet naar uit dat ik nog kan ga werken, heb zoveel last van mijn bekken dat ik bijna de hele dag in bed lig.
@DianaV: he bah, jij ook al? Misschien kunnen we wat antiverveeltips delen . Alhoewel... ik weet zelf ook al zo weinig te noemen :S. Sterkte ermee!
Ik verveel me ook dood, heb wel mijn vriend het zwembad laten opzetten, dan heb ik teminste verkoeling met dit weer.
Hoi iedereen Ik heb alles wel bij gelezen.Ik ga alleen niet op alle pagina's reageren. Dat begrijpen jullie vast. Hier gaat het redelijk. De 1e klap is gehad hé. Vanmiddag zijn we gebeld door het ziekenhuis. De longartsen van het ziekenhuis hier hebben een overleg gehad ,met o.a artsen uit het AMC. Het AMC stelde toch nog een ander soort behandeling voor. Morgen worden we om 15 uur verwacht voor uitleg. Wel fijn dat het AMC er ook bij betrokken is. In academische ziekenhuizen zijn ze toch wat verder gespecialiseerd. Vanaf hier reageer ik weer mee
Hoi meiden, Hier ook een hele zware nacht gehad. Vanmorgen met de kleine meid naar de dokter geweest, ze heeft een schimmelinfectie op haar billen. Echt zo zielig, ze heeft zo´n jeuk. Morgenvroeg moet ik met haar naar de tandarts (eerste keer!!). Haar voortand word helemaal zwart, maak me hier toch wel een beetje zorgen over. Ben benieuwd wat de tandarts ervan zegt. Zomaar ineens een zwarte tand, heel raar. @tessa, ik hoop dat het AMC nog iets positiefs voor jullie kan betekenen. In ieder geval heel veel sterkte.
hoi meiden, ik haak hier ook weer even in.... afgelopen week vrij druk gehad met de verjaardag van Fae.. 2 alweer.. Maar het was erg leuk. S avonds zei ze voor het eerst 'fae moe, fae slapen' hihi.. dus ze was echt op, na een leuke dag. Zelf waren we trouwens ook op. Mensen bleven toch wat langer hangen dan gepland, maar ach, het was ook wel erg gezellig. Vandaag naar het cb geweest met fae en smdiddags de pretecho gehad. Ukkie ligt nog precies op schema, maar werkte verder niet mee op de echo. We hebben dus maar voor 2d af hoeven rekenen in plaats van voor 3d/4d . Nette service, die we bij Fae ook al kregen... 2 eigenwijsjes dus... Maar het was erg leuk om haar te zien. Zo'n mooi, vol kindje al. Alsof het zo geboren kan worden. Geen magere armpjes of een mager gezichtje ofzo. Echt prachtig. Maar oke... morgen nog een verjaardag -maar daarna blijf ik weer bij . @tessa: Fijn dat er toch weer een strohalmpje is, zodat alles niet helemaal stilvalt.. @margot: ow wat zielig, vooral dat ze er zo'n last van heeft, hopelijk heb je iets gekregen (zalfje?) wat snel helpt! En succes bij de tandarts! @diana: pff dan zijn het nog lange weken zo he.. @skatjuh: Ik merk dat nu de hitte toeneemt, de energie ook gelijk weer afneemt. Ik slaap qua buik gelukkig -tot mijn verbazing eigenlijk- nog wel goed, alleen m'n blaas en 1 tot 2x per nacht kramp in m'n benen houden me dan weer wakker.. @gwn: oef.. je hb is inderdaad laag. Slikte je al wel floradix ofzo? (sorry, heb je vast gezegd, maar ik weet het niet meer) . Hopelijk kunnen ze dat een beetje opkrikken of hebben ze nog wat ideeen, want ik kanme voorstellen dat je daar niet lekker van bent. @yukl: ooh oh die tandjes... huilen op het kdv: Hier heeft ze een fase gehad weer die 2 maanden duurde en het is gelukkig sinds 3 weken weer over. Ik vertel haar nu wel bewust thuis en in de auto wat we gaan doen en wat er staat te gebeuren. Het lijkt te helpen.. Of het is toeval kan natuurlijk ook... Maarja, jou kindje is natuurlijk wat jonger... @incongito: hopelijk heb je een beetje bij kunnen tanken.. sterkte morgen en alvast een fijne vakantie hopelijk ook echt vakantie om een beetje bij te komen!
zo, helemaal bijgelezen en gereageerd in word eerst maar de algemene reacties www.art-4-wall.com is de link, wij gaan het niet doen. Had gemaild voor een prijsopgaaf voor 2 afbeeldingen van me to you, een met een kussen (voor bij t ledikant) En 1 met een schommel (voor boven de commode). Ze rekent exclusief reiskosten 30 euro per uur en zei 8 uur bezig te zijn met de schilderingen. Nou sorry, maar dan laten we ze wel printen op behang en maken dat op een paneel, laten ze op canvas printen of ik schilder zelf de Leendert Jan Vis fguurtjes. 240 euro excl reiskosten wordt me toch wat teveel Te vroeg bevallen: ik heb steeds het geval dat dat gaat gebeuren. Heel gek, bij Olaf nooit gehad. Ik had echt zoiets van, als ik die 26 weken maar haal dan is het goed. Die heb ik nu gehaald Mja, mijn gevoel zal het wel mis hebben en ik zal wel overtijd lopen (OMG ik hoop het niet) Slapen/moe zijn: bij mij hangt het moe zijn echt samen met het slechte slapen.. ben dan ook erg blij dat ik nu alleen nog voor mijn scriptie moet werken en daarna tot aan de bevalling vrij benJ Ook wij slapen alleen onder een overtrek, Olaf ook. Anders is het veel te warmJ Oeh kamperen, heerlijk!! Wij wilden ook, maar durf het niet aan met mijn bekken nu. De auto . Gekocht! Het rijden beviel goed! Er waren wat kleine dingetjes zoals een kapotte koplamp maar hij krijgt een beurt en er zit 6 maanden bovag garantie op. Mijn god wat vond ik dat spannend zeg! Zaterdag staat ie klaar en laten we onze geliefde Ibiza daar achterJ Hij heeft ons ook wat korting gegeven op het monteren van de trekhaak, want die willen we er toch wel erg graag onder hebben. Kamertje whoohoo de blauwe muur is geschilderd en mr paloe is nu de inbouwkast aan het bijwerken. (we houden dezelfde kleuren). Donderdag gaat de vloer erin!
en nu de persoonlijke Yukl dat huilen Olaf heeft het best lang gehad, al had hij het zo naar zijn zin. Nu heeft hij het heel soms nog. Hopelijk gaat het snel beter en komen zijn tanden snel door! Slaapt hij vannacht weer in zijn eigen bed? Duim voor je dat je een goede nacht kunt maken! Incog wij zijn niet echt van de themas (dachten we) Maar ondertussen heeft Olaf een kamer met Cars figuurtjes en krijgt deze kleine man er dus een met Leendert of Me to youJ Leuk die muursticker! Dat gevoel dat het op de een of andere manier jammer is om te bevallen, nee dat heb ik helemaal niet! (iig bij Olaf niet gehad) ik vind zwanger zijn hartstikke leuk hoor en na 1,5 jaar miste ik het ook wel een beetje maar dat was denk ik meer omdat de hormonen weer helemaal op orde (of juist al niet meer) waren en we graag een 2e wilden Mja toch nog een jaar gewacht voor we eraan begonnenJ Haha 2e naam..ik weet al welke ik graag zou willen, nu maar hopen dat mr paloe er ook aan kan wennen En anders moeten we hevig op zoek! TWAALF!! Jee wat veel! Succes morgen! Sabsje nou je hebt het nog op tijd gevonden Welkom! Als je nou een dag eerder bevalt dan is dat op mijn verjaardag Gaat de zwangerschap goed? Weet je wat het is en wil je het delen? Gwn wat ontzettend balen van je hb! En zeker van het feit dat je je zo slap voelt! Hopelijk vinden ze er wat op.. DianaV hé wat veel mensen zitten toch met hun bekken! Heb je wel een goede fysio? Hopelijk wordt het niet nog erger, succes ermee! Tessa jee wat een spanning is het waar jullie in moeten zitten zeg! Inderdaad fijn, zon academisch ziekenhuis.. sterkte morgen! Margotmarcel oeh spannend zon eerste keer! Is ze soms op haar tand gevallen? Gelukkig is het nog een melktand, toch? Succes bij de tandarts! Athina fijn dat haar verjaardag geslaagd is! En super dat jullie kleintje op schema zit!!!
sabsje welkom. Hier ook moe, maar dat heeft meerdere oorzaken Vandaag weer op controle geweest en alles was goed, zowel met mij als met de kleine. Ben alleen niet veel aangekomen (0,6 kg) weeg nu 74,5 kg, dit was mijn gewicht toen ik zwanger werd. Morgen weer aan de poets in het huisje. slaap lekker dames. XXX Gusam