@ Elena: Wij hebben een hondje dus ik moet sowieso aangekleed zijn voor het middaguur, om hem uit te kunnen laten. Maar er zijn wel dagen dat ik heeeel weinig doe ja...en dan last minute nog ff heel veel ofzo
haha jawel ik ken dat, jezelf wijsmaken dat je niets hebt gedaan en sóms heb je dan iemand nodig die je erop wijst dat je wél wat hebt gedaan En ook nog 2 prachtige zoons hebt waarvan je met 1 nu even heel erg veel te stellen hebt, waardoor het heel knap is dat je nog iets gedaan krijgt
k ga ff een foto maken wel nog zonder Liam erin hoor, want die is nog niet thuis en daarna gaan we nog eten en kids in bad en bed doen dus dan is het zo al een paar uur later
Wow kwebbel, das inderdaad enorm! Maar ben je stiekem ook niet een beetje trots dat ie het zo goed doet op je mamamelk? Lijkt me super joh, heerlijk! Wat zeggen ze ervan bij het cb? Is het echt te erg?
Dus daar is dat van , dan is het bij mij daar ook van. Denk steeds dat ik verkouden ga worden, dat begint ook met zo'n gevoel. Ik smacht ook naar de dag dat Mark gaat doorslapen. Met drie maanden ga ik er echt een aanzet toe maken volgens de instructies van de babyslaapgids (download van internet). Je mag ze dan gaan wennen aan 7 uur doorslapen. Is een programma van 10 dagen wat wel zwaar kan worden als je kindje gaat protesteren, maar zodra ze 3 maanden zijn en gezond, schijnt het te kunnen/mogen. Ik zal zien hoe het gaat, misschien begin ik met 5 uur en ga ik langzaam opbouwen. Helaas slaapt Mark sinds kort weer niet 5 uur door Ben benieuwd wat de effecten zijn van de rijstebloem, hoop dat het werkt!!
toch met Liam ze kwamen net thuis dus bij deze: Liam voor het eerst in de draagdoek! En hij vindt het leuk! (dat gekke donkerblauwe is zijn capuchon
Meid, dat lijkt me ook klote om het zo maar even te zeggen! Die van mij kreeg krampjes bij bv en toen ie de fles kreeg was het spontaan weg, denk je dat ik daar blij van werd Achteraf denk ik dat het door gulzig drinken komt, dat is beter te verwerken voor mijn moederhart . Nee dat is ook echt niet leuk, je wilt als moeder je kind het beste geven en als door jouw melk hij het niet goed doet is dat helemaal niet fijn.
@Hier Enorm last weer van slaapgebrek en de nachten die ik al bijna 11 weken alleen doe, kwam bijna nergens meer toe als verzorgen Mark. En dat alleen doordat Mark weer een paar keer niet 5 uur doorsliep. Ik ben nu begonnen met de nachten af te wisselen met m'n vriend. Ik ga voorlopig even naar zijn huis in de avond (ik woon in een klein flatje) en hij pakt de avond en het begin van de nacht, ik slaap van 20 tot 04 uur en kom hem dan aflossen, hij slaapt dan bij hem thuis weer door tot een uur of 12 in de middag. Hoop dat ik zo bij kan tanken. Voorlopig werkt dit goed, komt ook hij is een avond/nachtmens en ik een ochtendmens. Is natuurlijk wel voor tijdelijk, want ik slaap liever in mn eigen bedje en bij Mark in de buurt...
hier ook vaker hoor hihi. douchen met sem in de wipstoel op de badkamer pyjama is ook favoriet maar probeer me inderdaad wel aan te doen voordat mister e thuis is whahaha. ook schaam ik me dipe dat ik elke week weer een bult was heb liggen
@ ongi, hier aan het wachten op de tweede x (als de cyclus weer normaal is zou het donderdag moeten zijn) heb 2 dgn bv gegeven @anticonceptie, hier condoom, willen ook vrij snel voor de tweede gaan dus nioet nog een dosis extra hormonen erop gooien leek mij.. @foto's, leuke voorbij zien komen! (jullie kletsen erg veel dus weet niet meer precies wie op de pics stonden hihi) @hier, eigenlijk alles heel goed, denk alleen dat sem geen sprongetje gemaakt heeft maar regeldagen had.. ze drinkt nu om de 5 uur 200cc (vier voedingen per dag dus) is dat niet weinig?? slapen gaat ook heel goed. hebben echt een droombaby @paloe (dacht dat jij t vroeg) nachten zijn inderdaad erg kort met het werken ja. weet nog niet hoe ik het vol ga houden, denk veel luieren de dag erna hihi ga nu weer kom morgen weer terug en zal het eens een dag bij proberen te houden groetjesss!
Ik laat Lune ook gerust alleen in de box of bed al ik ga douchen. Zou niet weten hoe ik het anders moet doen. Alleen in het wipstoeltje doe ik dus nooit (meer) F is een keer gruwelijk voorover geklapt met dat ding. Ze ging die buikspieroefeningen doen van dr en ze klapte met wipstoel en al voorover. Enorm ei op dr hoofd En hele dag in pyama, heerlijk lijkt me dat!! Hier moet ik wel aankleden. 4dagen psz en 1 dag logopedie. Zaterdags en zondags meestal wandelen of boodschappen oid. ben zo trots op mn grote meid. Ze heeft al 2 dagen geen luier om overdag. f is overal wel laat mee, ging pas praten met 2 en pas wat meer met 3. In haar klasje van psz is ze de laatste met zindelijk worden, maar goed. Ik heb me er bij neergelegd dat ik een wat trager meisje heb, maar dan nog ben ik reuze trots. Zelfs poepen op de wc gaat prima!
Karin: Ja, vind het wel heel bijzonder dat hij zo goed groeit op mijn melk, vooral omdat het in het begin zo moeizaam ging. Op het cb geven ze wel aan dat hij extreem groot is maar dat het niet zo'n probleem is. Pas als hij over een paar jaar nog zo hard groeit wordt het problematisch.
@Incog getverdemme wat vreselijk om te weten dat je mannetje zoveel "kwaaltjes" heeft. Wat kun je je dan machteloos voelen! Wel erg fijn dat jullie nu wel meer weten en dat er wat aan gedaan wordt. En super van die huilvrije avond! Ook al heeft het jullie veel moeite gekost en zal het zwaar zijn geweest, moet toch een goed gevoel geven dat het ook eens anders kan dus! Hopelijk gaat het snel allemaal beter. In ieder geval petje af voor jou hoe je met alles omgaat. Supermammie!