hier weer even een berichtje van mij. chanelly doet het nu super goed, ze komt netjes om de 3 uur en huilt maar weinig. Ook heeft ze geen pijn meer en laat ook maar weinig klachten zien van reflux. In het ziekenhuis doen ze ook niets anders als dat ik thuis doe, dus snap er niets van. ik ben niet de enige die het gezien heeft bij haar want de buurvrou en mijn moeder ook dus het heeft ook niets te maken met mij of met hoe het thuis gaat. Maar goed het aller belangrijkste is natuurlijk dat ze geen pijn meer aangeeft het dat ze nu een erg tevreden meisje is. Morgen het gesprek met de arts en ik denk dat ze dan ook mee naar huis mag, nu hopen dat ze dit thuis ook door gaat zetten. ik laat morgen weer wat van me horen. sorry dat ik even niet op jullie reageer, maar pendel nu veel tussen oma waar riley nu is en het ziekenhuis, en heb ik weinig tijd voor het internet. Ben echt super blij dat ze nu weer lekker in haar velletje zit en hoop dat het zo blijft, en een verklaring heb ik echt niet ik ben echt verbaast (ook de buurvrouw en mijn moeder snappen er niets van) XXX Gusam
hey meiden. @ incognito, wat fijn dat nu alles weer een beetje rustig is in huis. Hopelijk blijft dat nu een poosje zo. @ cherry, jeetje kan me voorstellen dat je flink bent geschrokken. Maar je niet schuldig gaan voelen hoor, ongelukjes kunnen gebeuren. Al kan ik me je gevoel echt wel voorstellen. @ tanden poetsen, weet niet meer wie het zei maar moest hier echt om lachen. Tanden poetsen bij de auto haha. @ hier, ik ga straks even naar het cb om te kijken hoe zwaar Jasper is. Dan weten we exact hoeveel voeding hij mag hebben en kunnen we beter bekijken hoe hij erop reageert op deze manier. Verder goed nieuws, mijn man heeft een nieuwe baan Hij gaat werken in de glasvezelbrache ( die nieuwe manier van internet enzo ) en word dan opgeleid tot monteur. Hiervoor zal hij ook echt een diploma krijgen en dan kan hij weer hoger op komen. Verder word hij de persoon die moet bekijken wat de mogelijkheden zijn in een pand met de aanlegging hiervan. Dat is een nogal verantwoordelijke functie en dat terwijl hij geen ervaring heeft, dus ze hebben vertrouwen in hem. Sorry voor mijn lange ego verhaal, maar ik ben zo blij voor hem. Liefs
@Skatjuh: gefeliciteerd! Dat hadden jullie echt nodig, zulk goed nieuws! Met de opzegtermijn enzo was dus allemaal ok?
Cherryayden: ongelukjes zoals deze kunnen gebeuren hoor! Fijn dat Aiden niets mankeerde! We zullen vast vaak nog wel een beroep doen op ons verantwoordelijkheidsgevoel, maar gelukkig kunnen kinderen veel hebben! Skatjuh: gefeliciteerd met de nieuwe baan van je man! Fijn zeg! Dat zal vast een pak van jullie hart zijn! Gusam: wat fijn dat Chanelly weer een tevreden meisje is! Hopelijk zet dit thuis ook voor je door!! Hier hebben we vanmiddag en vanavond kraamvisite, voorlopig de laatste op de planning. Ook wel fijn, kunnen we weer lekker ons eigen ding gaan doen. En helaas, dit weekend moet Thijs het hele weekend naar opa en oma, mijn man en ik hebben herhalingsweekend van de EHBO Ik vind het maar niets, Thijs het hele weekend niet bij ons... Gelukkig is het in de buurt, dus kan ik een aantal keer naar huis om hem te voeden en ook 's nachts kan ik thuis gaan slapen met Thijs.... Maar leuk is anders hoor We hadden al geprobeerd een weekend eerder te doen toen ik nog zwanger was, maar dat weekend was afgezegd wegens te weinig deelnemers.... Dus vandaag maar even goed genieten van Thijs!
Skatjuh wat een geweldig nieuws!! Gefeliciteerd!! Chikai, wauw das idd lang (oké je kunt er naar toe maar toch) kan me je gevoel goed voorstellen. Wij gaan straks met de grote meid op de babisschool kijken, dan gaat L. ook even naar oma. Dat uurtje vind ik al lang, zeker omdat t net onder voedingstijd is en oma dus een flesje kolfmelk geeft,,,,snik. Das pas de 3de keer niet aan de borst een voeding krijgen.
@ denise: hoe gaat het vandaag met je mannetje? Drinkt ie al wat meer? @ karin: lekker dat je ondanks het vele voeden toch opknapt Hier is dat wat lastiger aangezien om 5 uur onze oudste wakker is @ incognito: jeee, je komt weer meekletsen! @ chikai: jeetje wat moet je Thijs lang missen! kan me voorstellen dat je dat niet leuk vindt. Is het wel gelukt om voldoende voedingen bij elkaar te kolven voor de momenten waarop je er niet bent? @ cherryayden: aaah, kan me voorstellen dat je flink geschrokken bent! Knuffel! Gelukkig gaat het verder goed met Aiden. @ skatjuh: gefeliciteerd!! @ gusam: ik ben heel benieuwd hoe Chanelly het doet als ze weer thuis is! Hopelijk blijft ze tevreden!
Incognito: Fijn dat het nu weer wat beter met jullie gaat. Hoe is het eigenlijk met je stuitje en je bekken? Gusam: Fijn dat het beter gaat! Skatjuh: Gefeliciteerd!!!!! Wat zal je man blij zijn dat hij weg kan bij zijn huidige baan! CherryAyden: Oei, dat is idd schrikken, gelukkig valt het allemaal mee. Ik ben vanmorgen op nacontrole geweest bij de gyn. Alles zag er goed uit, baarmoeder mooi naar achteren gekanteld en slijmvlies mooi dun. Heb Cerazette meegekregen, even een poosje proberen. Krijg ik hier ook zulke heftige migraine van als de pil die ik voor de zwangerschap slikte, ga ik voor een spiraaltje. Heb wel het dringende advies meegekregen minimaal een jaar te wachten met weer zwanger worden, maar was het toch niet van plan. Eerst maar eens mijn bekken goed laten herstellen en lekker genieten van ons mannetje.
Inlove: ik vind het ook lang... en dan inderdaad in 1 weekend, gewoon waarschijnlijk 3 of 4x een fles! (Hij heeft er hier ook tot nu toe pas 3 op, de rest heb ik allemaal live gevoed ) Yukl: ja, het is me gelukt alles bij elkaar te kolven, ik kolf nu 1 à 2x op een dag. En heb dus ondertussen zo'n 50 melk-ijsklonten in de diepvries en 200ml verse melk staan. Maar ik vind dat toch lastig, omdat ik 2 tot 3x moet kolven, eer ik een volle fles bij elkaar heb... Nu ga ik 'm even voeden en dan even het dorp in om wat sint-inkopen te doen....
mijn zoontje was gisteren 10 dagen: volgens mij een regeldag! Overdag niet zo veel gedronken, maar s avonds leek hij het in te halen. bovendien focus ik me op 20 min. per borst, terwijl hij nu maar 10 min. per borst drinkt. als ik kolf 10 minuutjes heb ik al 100 cc per borst, dus dat zal hij dan ook wel binnenkrijgen vermoed ik....
@ denise: Pelle dronk ook meestal maar 10 minuten aan 1 borst en dan hooguit 5 minuten aan de andere. Ik kolf ook echt belachelijk snel, volgens mij in nog geen 5 minuten. Dan zijn mn borsten alweer leeg @ chikai: veel plezier in het dorp Gelukkig is het gelukt met kolven! Wel een investering dan om dat allemaal bij elkaar te krijgen, pfoe! @ kwebbelsnoes: fijn dat alles goed is!
Hmm het is vrijdag... Ik heb echt een zaterdag gevoel. De dag gaat zo langs me heen, we komen nergens aan toe. De deur uit? Ik zou niet weten wanneer... Of Tobe slaapt, of Pelle moet de fles, of ik lig op bed mijn slaap in te halen. En dan is het opeens alweer het einde van de dag. Ik ben de afgelopen 3 weken maar 3 keer buiten geweest! En ramen moeten worden gezeemd Het ziet er werkelijk te genant voor woorden uit
haha ja ik stond ook te lachen in de keuken toen ik het zag! het gaat echt snel ja! Olaf is gewoon al weer 3 jaar! 3 jaar geleden lag ik nu volledig naar de klote en net bevallen in bed, gek idee! heerlijk toch dat jullie allemaal lekker hebben geslapen!
hey meiden. Bedankt voor de felicitaties. Hier helaas iets minder blij Was net Jasper aan het voeden en hoorde een kat janken. Ben naar buiten gelopen en zie daar mijn poes in de bek van een hond hangen, levend en wel. Heb het beest een rotschop gegeven ( was geen baasje bij ) en toen liet ie los. Dierenambulance gebeld maar helaas was ze al dood toen ik weer bij haar was. M`n man is nu een graf aan het graven. Straks een rondje lopen en hopelijk kom ik dat beest tegen, dat is ie namelijk voor mij. Denk dat ie t er slecht af zal brengen. Sorry hoor voor mijn boze bericht maar kan hier echt kwaad om worden. Dit beest had nooit alleen rond mogen lopen, helemaal niet als het zo kan gaat bijten. Er lopen hier ook kinderen rond, dus afmaken die handel.
wel goed! Het lukt nu om ook daar 4 uur tussen te hebben, al gaat dat wel wat moeilijker dan met de kunstvoeding. Vannacht bij de laatste voeding hebben we wel kunstvoeding gedaan, zodat hij er lekker op kon slapen De kindicol (voor de harde ontlasting) en cinababy van VSM lijken hier trouwens een beetje te werken!
http://www.zwangerschapspagina.nl/members/29264-albums2661-picture12945.html hier onze mooie poes, een echte knuffelkont
bedankt meid. Het was echt een afschuwelijk gezicht, hopelijk krijg ik dat beeld snel weer van m`n netvlies af. We gaan haar straks begraven