balen zeg, dat die verlichting maar van zo'n korte duur is . @mink: Gefeliciteerd met je man! En leuk dat je morgen een keer niet alleen naar de vlos hoeft @ paloe en skatjuh: Mogelijk geeft hij bij mij aan dat ik er wel ben maar dat wil zeggen dat de pagina open staat in één van de tabblaadjes... maar meestal ben ik er niet eens , alleen is het zo handiger om tussendoor snel even te kijken af en toe.
ja das wel waar idd. k heb idd begrepen dat ze in de 17e week gaan horen dus die van mij zal al wel gek worden van me hihi. ( hou van een lekker muziekje in de auto ) heb m vandaag nog niet gevoeld
o ik wel. hou ervan. Lekker meebleren hihi mijn man praat nog niet tegen mijn buik. Zie ik m voorlopig ook nog niet doen denk ik. Hij zegt wel steeds dat ie van mij en van frummel houd echt superlief.
Hij moet ook van jullie houden! neehoor grapje, heel lief! Doet mr Paloe ook, hij heeft het natuurlijk al een keer meegemaakt allemaal dus stapt wat eerder over de schroom heen denk ik
hij moet nu dubbel zoveel van me houden hihi. Hij legt wel vaak zijn hand op mijn buik en gaat dan voelen (niet dat er ook iets te voelen is maar goed ) Het praten komt misschien wel als ik wat verder ben
Kraamhulp krikt salaris op - Binnenland - Telegraaf.nl [24 uur actueel, ook mobiel] [binnenland] Dit artikel kom ik net tegen, je zal maar zo'n hulp hebben, daar moet je toch echt niet aan denken.
Ik ben er ook nog, alleen moet ook echt aan een studieopdracht werken, dus moet mezelf er echt even toe zetten af en toe... Maar nu gelukkig weer bijna klaar, dan roept de volgende opdracht van de volgende module al weeer! Gelukkig kan ik het nu goed bijwerken. Ik heb een beetje vermoeidheidsdagje; gisteren bij vrienden langs geweest en dan is 23.00u gaan slapen toch echt te laat, ik blijf de hele dag achter de feiten aanlopen. Mink, gefeliciteerd trouwens! Ik ben het komende weekend afwezig, ga met mijn man, ouders en zussen een weekendje naar Drente. Even er lekker tussenuit! Nu nog even duimen voor goed weer...
chikai had je berichtje over het hoofd gezien, succes met de studie (ik zou nu eigenlijk ook hard aan het schrijven moeten zijn voor mijn scriptie..) en veel plezier dit weekend!