@ cherryayden: waarom hou je Aiden thuis dan? Je kunt hem toch gewoon naar het KDV brengen (desnoods een dag minder dan normaal)? Dat heb ik met Tobe wel altijd gedaan hoor. Sterker nog, ik denk dat dat beter is omdat ze dan gewend blijven. Voor oudere kinderen in de verlatingsangstfase kan het namelijk nogal problematisch zijn om opeens naar het KDV te moeten. Die fase doorlopen kinderen die al vanaf jongere leeftijd naar het KDV gaan beter, omdat ze dan gehecht zijn aan de leidsters. Jij doorbreekt die hechting nu eigenlijk... Pelle is geloof ik op een zaterdag jarig. Handig! Ik heb bij Tobe niet iedereen uitgenodigd. Alleen de opa's en oma's, ooms en tantes en wat vrienden. Anders werd het veel te veel. Tobes tweede verjaardag hebben we op een andere dag gevierd dan zijn verjaardag en dat vond ik ook maar zo-zo. Maar ja, doordeweeks vieren was echt geen optie.
Ja hij gaat volgende week ook gewoon weer, maar was nu twee weken thuis omdat we een heleboel dagen hadden waarbij we weg moesten. Veel verjaardagen enzo. Dus ik had gezegd dat hij deze weken thuis bleef. Ik zat er inderdaad aan te denken om hem gewoon een dag minder te brengen! Oh wel fijn dat Pelle in het weekend jarig is, scheelt toch weer geschuif!
Ooh vandaar. Ik snap hem. Lijkt me dan prima! Ik bracht Tobe trouwens gewoon 3 dagen hoor (zoals gebruikelijk) Ik vind het namelijk ook niets aan om de hele week met hem thuis te zitten. Loeizwaar! Nu ben ik natuurlijk bezig met mn these dus heb nu ook echt een goed excuus om ze naar het KDV te brengen haha.
Inderdaad een excuus . Die heb ik dus niet. Ik ben gewoon vrij dus waarom zou ik hem dan naar het KDV brengen? Ik trek het ook niet een hele week thuis met hem maar voel me dus schuldig als ik hem wel wegbreng. Ach dat eeuwige schuldgevoel!
Ja snap het wel hoor! Daarom heb ik ook alle zomers een "project" gezocht. De eerste zomer heb ik een studentassistent baantje gehad en de tweede zomer was ik met mijn onderzoeksstage bezig. En nu dus met mijn these. Maar de eerste 2 zomers was ik echt niet alle dagen bezig hoor. Heb ook veel thuis gezeten, geshopt en weet ik veel wat allemaal. Voelde me ook wel eens schuldig, maar ik hield mezelf voor dat dit beter is voor hem (vanwege de continuiteit), en dat geloof ik ook echt. En volgend jaar is het alweer anders. Dan is hij bijna 2 jaar en dan is het KDV veel leuker dan thuis zitten. Tobe klaagt althans nooit.
@Cherry: Ik heb vrijdag een vrije dag en breng Mees dan ook weg. Heerlijk een dagje helemaal voor mezelf. heb er nu al heel veel zin in! Maar ga we ook schuldig voelen dat weet ik zeker. Af en toe heb je het nodig hoor!
@Wonderteam: Hoe is het vannacht gegaan met Fay? @Paloe: Wow mooie ringen!! Erg bijzonder die drie kleuren.
@Yukl: Ja, ben er zelf ook niet zo van om een hoog cijfer te vragen. Doe liever gewoon mijn best en wordt daarvoor beloond. Maar alles voor het goede doel toch? Je laat wel zien dat je ambitiues bent in ieder geval. Je kunt het in ieder geval proberen.....
hoi halve nacht wakker geweest Vanmorgen om 8.30 bij de HA geweest. Longetjes niet helemaal schoon en een milde vorm van pseudokroep erbij. Even aankijken of Fay op eigen kracht opknapt anders weert een kuurtje....... @cherry, miet schuldig voelen hoor. Hier bracht ik Mason ook altijd gewoon. Heb Mason 1x in de zomervakantie 3 wkn thuis gehad ,nou daarna was het helemaal mis en moest hij opnieuw wennen. @paloe, bijzondere ringen!! Denk dat het heel mooi zal staan. @yukl, vind je verlovingsring ook erg mooi.
@Wonderteam: he bah, Fay weer ziek! Hopelijk knapt ze idd vanzelf op, zodat ze niet weer een kuur nodig heeft... @Verjaardag: Amy is ook op een woensdag jarig. Mijn man wil het dan het weekend erna vieren, omdat ze dan al jarig is geweest (ervoor vindt ie niet leuk), maar ik moet ook even kijken met andere verjaardagen in de familie... Nog geen idee wie we allemaal uit gaan nodigen enzo. @Zw: Echo vanochtend was goed! Wel wat minder ver waarschijnlijk; nu ergens tussen 7 en 8 weken. Maar omdat het nog zo klein was, gaan ze over 3 weken opnieuw kijken en dan pas de uitgerekende datum echt vaststellen. Wel kloppend hartje, dus dat was iig al mooi! Verder: sorry dat ik er zo weinig ben, maar heb er écht geen puf/tijd voor. Lees wel steeds mee, maar reageren... pffff. Ben al blij als er in huis iets gebeurd en we eten in huis hebben. Maar ik ben jullie dus niet vergeten hoor!
Hoi meiden, Ik wilde even laten weten dat wij morgenochtend op vakantie gaan. Dus ik ben er eventjes niet. Ben nu druk druk druk met van alles en nog wat regelen, dus terug lezen en reageren lukt me nu helaas niet. Die schade haal ik later wel weer in. Tot later! Liefs, Amaryllis.
Amaryllis: Fijne vakantie!!! Gwn: Geeft niks meid, lekker je rust pakken, je lijf is hard aan het werk. Wonderteam: Beterschap met Fay! Hier: Het proefdraaien was leuk vanmorgen, hoop bekende gezichten van vroeger, omdat het in het dorp is waar ik grotendeels opgegroeid ben en waar mijn ouders nog wonen. O.a. oud-klasgenoten van de basisschool die hun kindjes kwamen brengen, zo leuk! Grappig hoe makkelijk je sommige mensen na al die jaren nog herkent. Vanmiddag op gesprek geweest bij een verzorgingstehuis waar ik de komende weken wat diensten op uitzendbasis ga werken, even lekker de portemonnee spekken. Vooral korte dienstjes, een paar van 7:00 tot 11:00 en een paar van 17:00 tot 22:00, wel lekker omdat ik dan het grootste deel van de dag gewoon lekker thuis ben met Jelmer. die ochtenddiensten zijn op zondagen, dus dat is ook lekker extra weekendtoeslag innen.
BIZAR! Whahaha, maakt niet uit dat je het vergeten bent, je hebt wel andere dingen aan je hoofd dan die zeur van mij! Fijn dat je bij de tweede keer passen de kriebels wel had Had je ze iig tóch!
Wauw, wat goed van hem! Hoe gaat het hem af? En super dat Liam nu gaat staan! Hij gaat snel nu, bikkeltje Wat grappig dat Olaf nu wel voor hem wilt zingen
Troost je; ik vind het héél leuk met de kids thuis, zou, als het financieel mogelijk was, ook gewoon lekker volledig thuisblijf mama zijn, maaaaaaaaaaaaaaaaar; als ze in bed liggen, ben ik óók blij hoor! Die momenten van rust heb je gewoon even nodig De verjaardag zou ik dus gewoon op de dag zelf vieren. Ik vind persoonlijk die 1e verjaardag te speciaal om het op een andere dag te vieren, maar daar kan iedereen natuurlijk verschillend over denken. Wij hebben bij de oudste het hele huis versierd met van die opblaas '1' tjes, ballonnen en slingers met '1' erop, een taart, vlaai, de hele mikmak. Voor de kids spekkies en chips.... Verder niks bijzonders, maar het was sowieso een bijzondere dag
GEFELICITEERD met de goede echo!!!!!!! Toch fijn om die bevestiging weer te hebben en leuk toch, dat je over 3 weken gewoon weer een echo krijgt
Fijn dat het proefdraaien zo goed ging, duim voor je dat je een aanstelling krijgt nu dan! EN ook lekker dat je wat extra werk hebt, extra geld is altijd lekker meegenomen!
En ai, lees ineens dat ze mss weer een kuurtje moet. Bah! Hopelijk knapt ze snel op! Ik moest wel lachen om het feit dat ze boos de iPad probeert af te pakken, haha. Geen probleem, ik breng mezelf ook vaak zat in benarde posities omdat ik mijn mondje weer eens te groot had Heb mezelf onderhand wel redelijk aangeleerd eerst na te denken voordat ik iets zeg, het komt niet altijd even goed over... Maar ik hou d'r van hoor, lekker direct blijven! Nee he? Ik heb ook al zitten kijken maar volgens mij is niemand hier op mijn uitgerekende datum bevallen Ergens ben ik ook wel blij eigenlijk dat Maud niet op 10-10-10 geboren is. Tis wel leuk hoor... maar altijd van die; oooooooooohhhh wat leueueueuekkkk reacties word je ook moe van denk ik Dus dat heeft Maud goed gedaan; op de 12 eruit komen! Grappig, die verschillen. Heb het zelf nooit hoeven nemen maar gaf het regelmatig in mijn werk. Hoorde nooit iemand klagen over de smaak of kramp (maar goed, das ook niet helemaal eerlijk... sommigen konden niet praten ) Wel een idee mss, die zemelen! Ik ken ze wel. En kiwi, mag ze dat al eigenlijk? Zo mijn lijstje eens doorspitten Thnx voor de tips! Ach wat zieluuggg!!! Nee, klysma's zijn echt niet grappig! @Kwebbel; wat fijn dat het lekker ging!! Grappig om al die oude bekenden terug te zien, leuk lijkt me dat! Inderdaad, lekker even spekken. Je verdiend toch zeker meer als je in het weekend en buiten kantoortijden werkt. Die centjes zijn maar weer mooi meegenomen! @Gwn; geen probleem! Je bent ondertussen wel even een heel mensje aan het aanleggen en dat kost energie! Wat fijn dat de echo goed was! @Amaryllis; fijne vakantie!! @Hier; ik heb weer weekend! En weer beter vanalles kunnen uitbesteden en mijn knopje staat weer op 'thuis/Maud'. Best trots op mezelf Maud was vandaag wat minder te pas geweest, dronk niet veel en kon ineens huilen/krijsen. Toch kramp? Ze was wel af te leiden met eten dus das makkelijk, haha. Volgende week nog even 2 dagen werken en dan hebben wij ook vakantie, lekkerrr!!