Iedereen fijne feestdagen. @Paloe; heel veel beterschap gewenst. @Kwebbel; beterschap voor Jelmer. Wauw je mag al bijna bevallen. @Chikai; fijn dat het weekendje geslaagd was.
Hoi dames, Fijne feestdagen gehad? Wij wel, maar vond het wel erg vermoeiend! Vanaf vandaag mag ons dametje geboren worden, ben zo benieuwd!!!
Hier ook wel goede feestdagen achter de rug. 1e kerstdag bij so's en ach... dat verhaal kennen jullie wel 2e kerstdag samen thuis, niet veel gedaan. Lekker! Jaaa Kwebbel!! Spannuunnndd!!
Kwebbel ik had juist het idee dat ik minder last van mijn bekken had doordat het nog niet uit elkaar wordt geduwd door het hoofdje Spannend nu, je mag gewoon! Chikai fijn dat het weekendje weg leuk was! Balen dat Thijs jullie snachts zo bezig heeft gehouden.. Manlief is as we speak behang aan het krabben dit weekend stucen.. Mijn longontsteking is nog niet weg helaas, de pijn komt sinds gister ook gewoon door de pcm heen helaas en de kuur ab loopt tm morgen, dus heb morgenochtend weer een afspraak bij de ha om te kijken hoe en wat.. Ben ook nog steeds flink benauwd en heel erg moe..maar gelukkig kon ik met de kerst wel alle sociale dingen doen, door tussendoor te slapen [FONT="]zooo, vanmorgen naar de vk geweest en... onze kleine meid is gedraaid! Ze ligt netjes met haar hoofdje naar beneden, vast in mijn bekken en al wat ingedaald! Ik heb nog wel veel ruimte in mn bm dus ze zou er nog weer uit kunnen schieten en kunnen draaien, maar voor nu is dit super! Wel was haar hartslag wat te hoog, dus ik moest even in de wachtkamer een half uurtje wachten, daarna was haar hartslag weer goed gelukkig. Kan samenhangen met mijn benauwdheid en koorts (koorts is nu weg door pcm) dus ik moet bellen als ik benauwd ben of boven de 37,8 heb, dan komen ze thuis luisteren. Groei was mooi gemiddeld Na de vk even met Liam en mr Paloe wat gegeten in de stad en het geboortepakje compleet gemaakt met een veel te duur mutsje van Lief! en ook Lief! sokjes[/FONT] kerst was druk, kerstavond kerstontbijt met mn moeders fam, 1e kerstdag brunch met mn vaders fam en savonds diner bij ons thuis met mn schoonmoeder. 2e kerstdag smiddags naar mn ouders en daar ook gegeten. K heb het gered maar heb tussendoor steeds geslapen en moest wel steeds weer op tijd weg. Pf wat kan lonontsteking zeer doen zeg!
Paloe: Wat fijn dat jullie dametje al gedraaid is!!! Wel erg vervelend dat je zo'n last hebt van die longontsteking. Hopelijk knap je snel op!
@Paloe; Fijn dat jullie meisje gedraaid is. @Kerst; Hier kerstavond bij mijn zusje geweest waar alle familie bij elkaar was. Eerste kerstdag de schoonfamilie te eten gehad en tweede kerstdag waren mijn mannen helaas ziek. Dus thuis geweest.
kwebbel ja zeker fijn! Al voel ik het wel in schaambeen, rug, stuitje en bekken dat is dan weer minder Ja we zullen zien wat de ha zegt morgen..
Kwebbel beetje rare dagen, kwam tijdens het weekendje weg een nogal vreemd what-sapp (schrijf je dat zo?) van mn schoonzusje over de verjaardag van mijn schoonbroer, dus het was een beetje kerst met een rare bijsmaak. 1e kerstdag dus wel moeten opdraven op verjaardag schoonbroer (terwijl wij dachten, we nodigen hen 2e kerstdag uit, hebben ze geen gedoe en vieren het dan), terwijl het eigenlijk mijn familie dag was. 2e kerstdag dus schoonfamilie hier, dus wel weer genoeg schoonfamilie gezien Pfff, het wordt spannend nu zeg! Ben erg benieuwd wanneer jullie kleine meid komt! Paloe fijn dat jullie kleine meid nu goed lijkt te liggen!! Ik hoop echt dat ze blijft liggen en niet weer terugschiet. Wat balen dat je nog steeds zoveel last hebt zeg, dat is echt vervelend! Succes bij de huisarts morgen!!
Vanmorgen naar de ha geweest en ze kon niks horen in mijn longen. Dus nu vandaag de kuur af maken en kijken of het daarna goed gaat.. eerlijk gezegd heb ik er met de benauwdheid en pijn een hard hoofd in maargoed
[FONT="]Jippie! Al het behang is eraf en de muren zijn geschuurd, morgen gaan mr paloe en mn vader stucen[/FONT]
@paloe, beterschap meid, en jeeej wat fijn, vandaag aan de stuc @hier, drukke dagen dus lees af en toe wel wat mee maar weinig tijd hopelijk heeft iedereen leuke dagen gehad x
Goed bezig Paloe!! Fijn!! Hier is de oliebollenhectiek weer toegeslagen, we zijn weer druk aan het organiseren voor de jaarlijkse traditionele scouting bak actie... En we zitten nu op bijna 5000 stuks! Dus dat wordt weer gezellig maandag! (al moet ik halverwege de dag weg voor die trouwerij, maar ja)
hehe, even tijd @paloe, wat fijn dat je meisje goed ligt! toch een hele opluchting lijkt me. wat KL*** van die longontsteking, en net nu, hopelijk blijft de koorts goed weg en heeft je meisje er geen last van maar neemt helaas niet weg dat jij er nog veel last van hebt beterschap.. Wat een drukke kerst zeg! logisch dat je even moet gaan liggen tussendoor (denk dat dat zelfs zou moeten al je niet zwanger bent ) hoe is het stucen gegaan? mooi geworden? @chikai, fijn dat het weekend leuk was! heerlijk ontspannen nog of ondertussen door de olliebollen stress weer opnieuw toe aan zo'n weekendje? en ja, schoonfamilie.... kan alleen maar beamen dat je soms erg blij bent als ze er niet zijn @kwebbel, tam tam tam jaja ze mag komen!!! ben zo benieuwd of het vanzelf aan de gang gaat!!! @hier, met de kinders alles goed, lize is wat huilerig en heb het gevoel dat de oorontsteking ergens nog sluimert maar dat is afwachten, sem gaat steeds beter op de wc, eigenlijk weinig tot geen ongelukjes, geeft het netjes aan meestal maar zet haar soms toch nog even zelf op de wc (druk aan het spelen, tv aan het kijken of als we weg gaan) afgelopen zondag de hele dag in de stad geweest en helemaal goed gegaan dus hopelijk zet het door verder met mijn arm nog steeds niet echt goed, bij de fysio geweest en niet zo'n leuk nieuws gehad, als het over een a twee weken niet heel wat beter is (wat ze niet echt verwachte) moet ik terug naar de arts om te kijken of er geopereerd moet worden, waarschijnlijk is de pees toch verder gescheurd als in eerste instantie gedacht werd. betekend een revalidatie van 6 maanden!!! en de eerste 6 weken mag je je arm dan helemaal niet bewegen (makkelijk met twee kids :S) willen jullie alsjeblieft meeduimen dat het allemaal mee gaat vallen want zou niet weten hoe ik dat moet gaan doen, eigenlijk gewoon geen optie nu...
Chikai whoo superveel oliebollen zeg! Escal ja idd, het is een hele opluchting dat ze gedraaid is! En nu hopen dat ze niet terugdraait Pff klote van je arm zeg! Hopelijk is er tóch geen operatie nodig.. Supergoed van Sem hoor! Vanmorgen gezellig met Liam even naar de stad geweest, hij geniet daar zo van he, lekker in de buggy in de voetenzak en kletsen Hier hebben mn vader en mr paloe de babykamer gestuct het ziet er iig veel beter uit dan toen onze slaapkamer was gestuct hopelijk is het morgen zover droog dat het geschuurd en bijgewerkt kan worden