@eb: thanks meis. vervelend dat de situatie thuis nu zo pittig is. hopelijk vind M. snel zijn draai in zijn nieuwe werk. spannend hoor bijna Timo's verjaardag! al klaar voor de grote dag? gek idee he! dat je vorig jaar zo in spanning zat. en wat lijkt het jaar dan snel gegaan. @sahi: wat dat toetje betreft ben ik het wel met je eens. sowieso zien kinderen op die leeftijd het verschil tussen straffen en belonen nog niet. het heeft dus geen nut om een toetje niet te geven omdat het kind zijn eten niet heeft opgegeten. bij de oudste hebben wij ook altijd gewoon een toetje gedaan ook als ze haar bord niet leeg eten. ( ze zit nu in de niet willen eten fase dus dat is zo leuk haha, nou ja niet te veel aandacht aan besteden) wat raar van de cyclus, maar niet met vandaag beginnen, je nieuwe cyclus begint op de eerste dag van je menstruatie. dus dat moet je rekenen als dag 1. dus dan zit je nu op dag 8 ofzo. @daantje balen file!!
@Meeting ik ben nu met 3 locaties bezig in de omgeving Harderwijk als dat ook op niets uitloopt dan zullen we vrees ik toch naar een andere datum moeten. @Pamsie hopelijk ben je iets opgelucht nu dat je het hier hebt verteld. En ook ik vindt dat jij en je partner dat zelf moeten weten. Maar denk inderdaad voor je eigen rust het best makkelijk kan zijn een co sleeper. Werkt een eigen bedje op jullie kamer ook niet? @Vaneke waaaaahhhh wat super spannend! @EB druk druk druk waarschijnlijk daardoor ook dat je zo lang hoofdpijn had @Sahi zodra je ongi bent geworden dus de eerste dag is dat ook je eerste cyclus dag. Je hebt een hoop hulpmiddelen hiervoor bv een app op je mobiel als je een smartphone hebt heel handig die houdt het voor jou bij. Enne ik zou zelf ook gewoon het toetje geven op latere leeftijd zal dat misschien wel effect hebben maar nu nog niet. @Meikie wat gaat Jordy ook ineens hard knap hoor @DQ je zou wat vaker schrijven hihihi gaat alles goed @Princess mis ik ook al een tijdje Kan me nog heel goed herinneren dat ik jullie niet bij kon benen zoveel werd der geschreven der zijn er ook een hoop afgevallen. In december nog een weekendje weg naar Duitsland geregeld in een huisje van mijn schoonouders met sauna, solarium en whirpool heb der nu al zin in hihihi. Zometeen nog even wat rompers met lange mouw scoren en wat pyjama's Davey groeit zo snel momenteel hij groeit overal uit.
@sahi, ga ik ook maar eens proberen dan met youtube! als ik ooit tijd heb om rustig op mijn kont te gaan zitten : p @vaneke; spannend! duimen voor je! @pamsie, goed van je dat je 'er voor uit komt' hoewel ik het er mee eens ben wat anderen ook zeggen: Absoluut, Niks, Om, Je, Voor, Te, Schamen! haha! ieder doet zijn eigen ding en zolang je luistert naar je moedergevoel en goed kijkt naar je kind, vinden jullie er vast een weg in! en idd zo'n co-sleeper schijnt erg fijn te zijn! wel mooi om te lezen wat ik ook zo bij mezelf herken.. jij bent pedagoog en dus straf je jezelf exra hard als iets niet loopt 'zoals het hoort'. Dat is ook gewoon omdat je er altijd midden in zit. Ik ben zelf psycholoog (werk ook met kindjes en hun ouders) en mensen (inclusief mijzelf) nemen het me dan bijna kwalijk als ik bij mijn eigen kinderen even geen raad weet. Je kunt maar zoveel he, en je bent ook maar een mens! @daantje, succes! @avondeten, toevallig eergisteren ook zo'n gevalletje.. meneer eet normaal als een bootwerker en nu wilde hij zijn (gepureerde..ja hoe lekker kan het zijn nasi niet! nou dan maar niet, een stukje fruit en gewoon zijn toetje gegeven. Toetje zien wij ook niet als beloning maar als onderdeel van de maaltijd. nu weer even verder werken. mijn rug is gelukkig al weer wat beter! fijn dag!
Hallo hallo, @pamsie goed dat je het toch van je af hebt geschreven hoor! En ieder doet het op zijn eigen manier! @VanEke spannennnnndddddddd @Eb wat vervelend dat M het best pittig heeft... @Sahi ik zie het toetje ook niet als beloning maar als zuivel wat ze nodig hebben @Daantje succes met cursus en je nieuwe baan! @Meikie wat gaat Jordy hard zeg, goed hoor! @Wherona wat vervelend dat locatie vinden niet zo wil lukken, hopelijk snel goed bericht. Hier net weer een nieuwe mijlpaal! Ik kruip achter de laptop, Stijn zat in de box, ik kijk achterom en ineens staat meneertje rechtop! Woehoeee! Het zat er al aan te komen, hij was steeds vaker aan t proberen om zich op te trekken, en nu is t dus eindelijk gelukt! Trots trots! Hij ging ook zelf weer zitten, dus dat heeft ie ook door. Jeeeej! Haha. Vannacht was t hier weer drama, halve nacht wakker met een enorm overstuur kind. Vanmorgen haalde ik m uit bed en had meneer een enorme snotneus en was ie flink aan t hoesten, denk dat ie daar last van heeft gehad vannacht... Arme vent, alweer verkouden! En nu ga ik echt ff douchen, was pas laat uit bed (10:00) hihi
Goedemorgen meiden, hier een heerlijk nachtje gehad gelukkig! Net eendjes brood wezen geven, vond Jordy echt weer geweldig hahaha @ Sahi, grappig is dat, ik ben totaal niet handig met breien maar haken gaat met erg goed af @ Toetje, is bij ons onderdeel van de maaltijd, geen beloning. Het is gewoon een lekkere afsluiter van de maaltijd. @ Pamsie, ach meid, maak je niet zo druk.... Snap het wel hoor dat je zo denkt Maar je moet vooral doen wat goed voelt en goed gaat. Anders is het helemaal niet meer te doen. En hij wil vanzelf in zijn eigen bed hoor. Jordy alweer 11 maanden vandaag, hahaha de jongste telg van de groep... Er zijn veel meiden alweer bezig voor nr 2.... Moet er eerlijk gezegt nog niet aan denken.... Heb het nu al zo druk met kleine Jordy... Misschien wil ik ook wel te veel met hem hoor hahaha Volgend jaar ergens gaan we voor nr 2, we zien wel hoe het loopt hahaha @ Wherona, balen zeg dat het niet wil lukken voor de meeting.... Zou fijn zijn als het regelen wat makkelijker ging... @ Daantje, gaan we nog daten? @ Poookie, Jeeeej go Stijntje!!!!! Hier ook voor de zoveelste keer op rij een verkouden mannetje, gifgroene snotters komen er weer uit... Zo maar weer een nieuw potje luuf halen en weer in de weer met neusspray hahaha
@ meikie, had je een PB gestuurd! @ poookie, wat goed van Stijn! Ow en wat heb je een mooie tattoo! Ik krijg er ook eentje voor m'n verjaardag. Ga hard op zoek naar hoe ik het wil. Maar in ieder geval de letter F of haar hele naam.
@cyclus: ik vloei zo'n 3 tot 4 weken in de maand/5 weken. Dus wanneer is het een menstruatie en wanneer is het een doorbraakbloeding? Dat weet de gyn ook niet. Ik begin maar gewoon, om inzicht te krijgen in hoeveel ik nou eigenlijk vloei, want het is vaag... Ik heb van de gyn een menstruatie kalender gekregen om in te vullen en ze zeiden dat ik maar even moet kijken hoe ik het doe, omdat het onduidelijk is welke bloeding nou een menstruatie is... @ toetje: dat toetje hebben we het niet meer over gehad, maar ben blij dat jullie er ook zo over denken als ik Ik vind dus ook als ze groter is, dat toetje geen beloning moet zijn voor het bord leeg eten, want ik vind het niet nodig om je bord leeg te eten. Ik moest dat altijd wel en ben nu heel hard aan het werken om de grens te vinden wanneer ik vol zit, want dat voel ik dus niet meer :S Ik wil dat Yanna goed leert naar haar lijf te luisteren, dus vol=vol... wherona: leuk dat weekendje in december! anothermom: naast dat je ook maar een mens bent, is het opvoeden van je eigen kind echt heel anders dan het kind van een ander. poookie: jaaaa knappe Stijn!! heerlijk toch, zo lang op bed je tattoo is echt gaaf meikie: ik moet ook nog niet denken aan nr 2 hoor, niet dat ik het zo druk heb met Yanna, maar ik vind het wel even goed zo hier ook een vreselijk verkouden kind (+mama), gelukkig dagje thuis vandaag Yanna is verder wel super gezellig Heeft totaal geen last van haar snottebellen, de voortanden zijn nu eindelijk echt door, dus denk dat ze daarom weer helemaal blij is zo lekker hachee maken Ik heb er zin in
Ik spring vanaf hier weer in; Bij ons in bed, L. slaapt zo nu en dan ook tussen ons in, hier is het geluk dat dit altijd halverwege de nacht is en dus ook prima in zijn eigen bedje wil. Pamsie, wil hij uberhaupt niet in zijn eigen bedje ook overdag niet? Toetje, idd gewoon blijven geven, vooral op deze leeftijd. Eten; L. begint ook heel eigenwijs z'n hoofd om te draaien. Tot nu toe lukt het aardig door hem af te leiden, stukjes brood 1 voor 1 in een bakje te geven zodat hij ondertussen wat kan klooien met het bakje of een stel stapelbekertjes etc. En mocht hij nog niks willen dan maar niet. Vergt idd wel wat geduld. Slaan; L. is af en toe ook wat te enthousiast, ik pak z'n handje en aai over mijn gezicht en zeg dan 'aaien'. Dit doen we ook onder begeleiding bij de kat en het gaat best goed. Wat betreft nee; heeft hier ook niet altijd effect. Als het geen effect heeft haal ik hem er weg en geef hem wat anders, meestal is het prima, soms brullen. Oja en heel stom, iemand had het over nee nee en lachen. Als ik dus 'nee nee' zeg gaat hij ook lachen, maar als ik wat strenger alleen 1x nee zeg is het geloof ik wel duidelijk. Hier gaat alles goed. L. zit lekker in z'n velletje en ook de nachten gaan ontzettend goed (durf het haast niet te typen hihi). oja en Vaneke, ook vanaf hier vind ik het gwn spannend voor je! Wat leef je soms mee he met anderen nu je zelf weet wat 'zwanger zijn is'. Buuf kwam van de week vertellen dat ze zwanger is van de 3e, werd er helemaal enthousiast van
Oja nog een vraagje; hoe gaan jullie dat doen met schoentjes/slofjes van het winter? Zolang L. nog niet loopt, wil ik hem nog geen schoentjes met harde zool aan doen. Maar die slofjes zijn na mijn idee wel erg koud. Dan is een meisje wel erg handig, hihi kan je van die heerlijke hoge laarsjes kopen, lekker warm! Iemand tips?
wherona... ik ben er nog wel. Lees meestal wel mee, maar tegen de tijd dat ik bijgelzen heb is mijn tijd op en kan ik dus niet reageren. Erg druk weekend gehad, alsvast L. haar verjaardag gevierd voor vrienden. wat een drukte. maar ze is wel verwend zeg. ze wist zelf eigenlijk niet meer waar ze nou mee moest spelen. dat was echt grappig om te zien. Morgen is ze echt jarig en dan komt de familie. Het eerste wat ik me vanmorgen bedacht toen ik wakker was is dat het vorig jaar de laatste zwangere dag was. En dat hadden we toen echt niet verwacht. Pamsie, Ik snap je verhaal heel goed. Doen waar jij je goed bij voelt. Pookie... jeeeuuhhhjjjj... wat kun je dan trots zijn he!!! Toetje. L. krijgt dit in de middag als tussendoortje omdat dit voor haar teveel is na de maaltijd. Dus ook niet als beloning. hier gaat het eten ook verschillend per dag. Maak er verder ook geen drama van. ze eet gewoon de ene dag beter dan de andere. Hier ook een verkouden kindje, ze blaast letterlijk bellen uit haar neus. ze heeft er geen last van want ze speelt er gewoon mee door. soms hangt de snottebel al ver onder haar kin voordat ik het doorheb (sorry, klinkt een beetje vies Heb niet overal op gereageerd maar moet echt weer aan het werk. Moet deze week alles in 2 dagen doen want ben natuurlijk morgen een extra dagje vrij!!! Fijne dag allemaal!!!
rrianne: krijg je al kriebels ik koop pas schoenen als Yanna kan lopen. en ze draagt nu vaak maillots, dan kan ze die niet uittrekken princess: gek he, dat terugdenken aan vorig jaar! succes met alle voorbereidingen ik krijg net een mailtje van ons KDV dat ze de tarieven gaan aanpassen, goedkoper En je kunt nu voor 2013 ook kiezen voor 48 weken opvang, ipv 52 en dan scheelt je dan 10% in de kosten!! Nou, wij hebben sowieso wel 4 weken per jaar vakantie (ik heb heeeeuuuul veel uren, dus dat gaat zeker lukken), dus even met vriendje overleggen, maar dat lijkt me hartstikke handig! We moeten het wel voor 1 november aangeven, dus ik denk ook al heel snel aangeven wanneer we vakantie hebben, dat dan weer wel... Dat zijn we nog niet helemaal gewend, hihi
@Anothermom fijn dat het weer beter met je rug gaat @Poookie goed zo Stijn! Vindt je ook niet dat het nu ineens hard gaat? En Stijn ook alweer zo verkouden hier ook wederom een flinke snotneus. @Tip ik heb de dampo pleisters gehaald ideaal plak je op zijn romper of pyjama shirtje en niet op de huid. @Meikie hihihi blijf het grappig vinden jij bent de enigste november mama. @Sahi zo lang! jemig hoe kan dat? ik vloei maar 5 dagen maar ik gebruik niets van anticonceptie hoor, mmmmm hachee heerlijk! Hier wordt het risotto @Rianne wat fijn dat de nachten nu zo lekker gaan. Ik koop ook nog geen schoentjes zolang hij niet loopt maar heb der wel al een heleboel allemaal gekregen. Ik heb toevallig net van die heerlijke warme slof sokken gekocht bij de zeeman met antislip @Princess alvast heel veel plezier gewenst voor morgen @Sahi wow dat wil ik ook zo een mailtje hihi vrees alleen dat het voor ons alleen maar duurder gaat worden. denk dat wij dadelijk geen recht meer hebben op opvangtoeslag dat zal een bittere pil worden. @ll ppfffff wat is Davey vervelend vandaag zeg, de hele tijd zitten schreeuwen niets is goed mopperen niet willen slapen. Nu is hij uiteindelijk na heel wat gehuil en gemopper in slaap gevallen. Effe bijkomen hahahaha
wherona: ja dat vloeien is absurd he? Het is niet continu achter elkaar hoor, er zitten pauzes tussen, maar toch. waarom geen recht op kinder opvang toeslag? Dat is alleen als je meer dan 118.000 per jaar verdient (zijn jullie zo rijk ) ik zit heel de tijd te dubben om misschien toch minder te werken, maar ik maak me druk over een paar dingen. Dit speelt op zo'n vrije dag weer helemaal op, pfff ik ben bang dat we dan krapper moeten leven (moet natuurlijk, als je minder verdient). maar behalve het financiele aspect, ze gaat nu 1 dag naar 1 oppas, 1 dag naar een andere oppas en 2 dagen KDV. Dat is al best pittig voor t meisje. Maar 1 dag KDV, en dan de oppassen behouden, is financieel wel leuk, maar is dat voor Yanna wel prettig? We hebben vanaf deze week de dagen anders ingedeeld, eens kijken hoe ze daar op reageert. En we hebben een super makkelijk kind, dus eigenlijk moet ik me daar niet druk om maken, maar toch... ja, vind het echt lastig...
Woeoeoeoeoeoe! Je laat me helemaal schrikken! Gefeliciteerd! Trouwens, doe mij ook van die voorspellende borsten
hahaha...bij Elke had ik ze helemaal niet hoor, dus ik had maar beetje hoop dat ze "voorspellend" waren, voelde net alsof er weer voeding inzat
vaneke wat gaaf! Ik vind het zooooooooo leuk voor jullie *kriebel de kriebel* *bloos* hihi, zo ging het bij mijn dinnetje ook een maandje terug, die testte 10 DPO (ze deed ovulatietesten om NIET zwanger te worden, hahaha!), maar die borsten zeiden toch dat het zo was en het was ook zo, hihi super gewenst hoor