Oe Sabrina heel veel sterkte met Danley en zijn operatie. Dat is inderdaad niet wat je verwacht van je kraamtijd. Begrijpelijk dat je er even niet zult zijn. Dikke knuffel.
Zo meiden, ik moet nog een nachtje blijven en kan nog even niet slapen. Lieve Yanna ligt naast me. Foto's volgen snel, net als het bevallingsverhaal. Toen ze er eenmaal uit was, was er alleen nog maar opluchting, vloe me stukken beter. Vanwege de ruggeprik en de bloeddruk moet ik nog een nachtje blijven en Yanna is superklein dus houdt zichzelf nog niet goed warm dus die willen ze ook even observeren. En ze heeft hoofdpijn, want de vacuum is eraan te pas gekomen. Als het goed is gewoon morgen naar huis. Heb nog honderden verhalen over onze mooie Yanna en haar heftige ter aarde storting, maar dat komt nog wel. Ik word verplicht om te slapen. Jullie lezen me snel weer!
Ik reeg het volgende berichtje van sahi. Wij hadden kraambezoek vandaa dat ik niet eerder online kon komen. na anderhalve lange zware dagen kunnen wij met trots vertellen dat Yanna Nicole is geboren om 18.27, ze weegt 2580 gram en is 46 cm lang. Moeder en dochter maken het goed. Sahi van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie dochter. Geniet van de komende tijd. Laat je maar lekker verwennen.
@ Sabrina: Dat is niet zo best meis, heel veel sterkte met Danley en zijn operatie!! @ Sahi: Ze is inderdaad wat klein, maar fijn dat je zelf je berichtjes kunt plaatsen Rust goed en lekker uit en slaap lekker
Sabrina: ach, dat had je je inderdaad niet voorgesteld!! Sterkte met alles, hopelijk gaat alles goed! Sahi: dat is inderdaad een klein meisje, verhalen horen we verder wel! Ik ga slapen, tot morgen maar weer!!
@Sabrina: oh jee meis, heftig! Heeeeel veel sterkte morgen met de operatie van Danley. Ik duim voor hem, zal een kaarsje branden en hoop dat het gauw beter met hem gaat! *hug* @Sahi: Wauw meis, dat is inderdaad klein! Fijn dat het verder goed met jullie gaat en dat je morgen waarschijnlijk naar huis mag! Ben erg benieuwd naar die honderden verhalen! @altijdvrolijk: dank je wel! Ja, mijn vader is zéker een lieve man en begrijpt het helemaal dat ik liever hier woon. Als hij zelf niet zoveel lichamelijke gebreken had, was hij waarschijnlijk ook niet in Nederland gebleven. Maar ja, dat maakt het niet altijd gemakkelijker. Enne... Ja, lol was een beetje laat met vluchtkoffertje , maar kon me er gewoon niet eerder toe zetten... Hier een super gezellige avond gehad. Was nog best bijzonder uiteindelijk! De zus en haar vriend vonden de box en de babykamer super mooi! Daar kwamen ze in eerste instantie voor. Later op de avond bij een glaasje alcoholvrije champagne (hehehe, echt waar, hier gevonden en is nog lekker ook!) hebben we ze gevraagd of ze Cristian's peetouders willen worden, dat vonden ze gelukkig een hele eer en ze hebben dus "ja" gezegd! We hebben eerlijk gezegd, dat we dat nog allemaal niet uitgezocht hebben en nog lang niet weten waar en wanneer we dat willen doen, maar we wilden het hun gewoon alvast vragen. Ben eerlijk gezegd niet zo katholiek (officieel wel, maar niet praktiserend), maar voel me vreemdgenoeg toch wel opgelucht. Een prettige gedachte, dat als er met ons iets zou gebeuren, de kleine man er niet alleen voor zal staan. Nou, ik ga zo m'n bedje opzoeken. Weltrusten! Liefs, Caroline
Hallo, Ik wilde even bijlezen, stuit ik meteen op de post van Sabrina. Jeetje meid, wat ongelooflijk heftig. Veel sterkte! Sahi, gefeliciteerd met jullie dochtertje! Suuszwanger: prachtig poppetje! En jouw tweede bevalling was precies als die van mij! Qua tijd dan, persen was bij mij gebeurd in 1 perswee.........Maar goed, een stortbevalling is inderdaad erg heftig. Maar er is hoop: over m'n derde heb ik weer keurig 3,5 uur gedaan (waarvan 12 minuten persen). Hier is inmiddels de stuwing op gang gekomen. Ik geef flesvoeding, dus het heeft niet zo veel nut...........het maakt me wel errug bewust van m'n eigen voorgevel Maar ja, hoort erbij. Het enige voordeel is dat ik nu ook eens een mooi gevuld decolleté heb Dames die nog lopen: veel succes met de laatste loodjes! LM: wat een prachtig meisje is F.eline!
Sahi, hoe is het nu? Na het eerste nachtje? Suus, oja dat gekneusd zijn is erg hè! Ik had bij Mara dan wel geen stortbevalling maar juist een hele langzame. Maar man die bloeduitstorting... Ik wou dat een tip had...paracetamol gaf bij mij wel iets verlichting.... Marooz, hoe is het met jou nu? Sabrina, jezus wat een schrik! Ik zal aan jou en Danley denken vandaag! Sterkte. LM, en mag je F.eline mee naar huis nemen vandaag?
Een goedemorgen! Goed geslapen weer. Rond half 3 wakker geworden voor een plasje, maar daarna gewoon weer lekker in slaap gevallen! Vandaag een relaxt dagje. Ga met mijn lief ff bij de Yeguada (de stoeterij) langs, want ben er al ff niet geweest en vind dat toch wel leuk nog even te doen voordat ik beval. Verder weinig gepland. @Sabrina: sterkte vandaag! Kaarsje brandt! Liefs, Caroline
Goedemorgen! @ Caatje; Raar zeg dat de gyn zo vreemd kortaf deed... Wat lastig met je vader. Kan me voorstellen dat jullie blij zijn als hij er eenmaal goed en wel is! Ah, overdag heb ik niet veel gedaan maar 's avond toch weer teruggevonden, dus nee... Volgens mij ben ik niks verloren . Goed dat je tas ingepakt is, werd toch tijd he . LEUK he, Herman van Veen! I love him, 6 december gaan wij erheen @ Mariel; En af en toe een aspirientje tegen die pijn, helpt dat niet? iig zoveel mogelijk aan doen, denk je niet? Zo min mogelijk belasten. Sterkte, laatste weekjes zijn niet de leukste he @ Altijdvrolijk; Leuk ben benieuwd naar het resultaat! Geniet van je weekend samen, gezellig! @ Gejanne; Beterschap met Jarno! Hier ook zieke kindjes gehad, het heerst heel erg zeggen ze. Heb je niet doorgevraagd over de CTG? Zou ik wel doen hoor! Hoe is het nu, strippen niks uitgehaald? Beetje kunnen slapen? @ LM; Wat een super lief, mooi kindje! @ Princi; YES! Ik ben zo blij voor je dat Tibbe thuis is!! Eindelijk rust, geniet ervan!! @ Zeehondje; Geniet van Sophie, hopelijk knap je zelf ook snel weer op! @ Sahi; GEFELICITEERD met jullie dochtertje YANNA NICOLE!!! Geniet ervan!! @ Sabrina; Jeetje wat een schrik-berichtje tussendoor Heel veel sterkte vandaag, ik denk aan je!! Hier begint het toch wel wat te rommelen heb ik het idee. Sinds gisteravond al, en vooral erg veel last van mijn onderrug. Vannacht zelfs een paar x wakker van geworden (en slaap de laatste weken in 1 stuk de nacht door). Meestal merk ik het hier aan mijn onderrug als er iets gebeurd of veranderd. Beide vorige bevallingen ook enkel heel erge rugweeen gehad. En ook als ik ongesteld was, nooit last van mijn buik maar alleen zere rug... Het rommelen duurt hier altijd best lang, laatste 2 keren ook. Ben toch benieuwd wat het weekend allemaal gaat brengen... Liefs!
@ Sahi: gefeliciteerd met jullie dochter! en idd wat een klein meiske! fijn dat jullie snel naar huis mogen! @sabrina: jeetje meid... dat is niet prettig om te lezen over Danley. heel veel succes en sterkte toegewenst. eerst lekker jullie gezinnetje, en daarna dit forum!! @princi: wat fijn dat Tibbe mee naar huis mocht!! nu toch echt gaan genieten!
Goedemorgen!!! Hier heerlijk geslapen! Manlief vandaag jarig en nog geen kleintje op komst, dus dat gaat goed (tot nu toe) Hahaha... @ Female: Hoop dat het voor je door gaat zetten... Maar dan zonder rugweeën?!? Ik weet het: die zijn écht niet leuk!! Ik heb ze met Ryano ook gehad... @ Sabrina: Sterkte vandaag!! @ Sahi: Hoe is het met je? En met Yanna?? @ Caatje: Tof dat je schoonzus en zwager het een hele eer vinden (Is het ook natuurlijk... )
@ Karine; Die zijn op z'n zachts gezegd niet leuk nee Gelukkig is het deze keer iig zeker dat ik een ruggenprik krijg, dat maakt me rustiger. Jij nog nergens last van?
@ Female: Nee, eigenlijk nog nergens last van... Maar ik moet heel eerlijk toegeven dat ik bij Ryano ook geen voortekenen heb gehad, dat begon gewoon... Ik hoop deze ook, al merk ik dat hij soms wel wat "ruimtegebrek" heeft met als gevolg een wat verharde buik Wat heerlijk dat jij al gerustgesteld bent dmv idee ruggeprik!! Maar kan het me goed voorstellen!
Helemaal spannend Karine, als het zomaar ineens begint . Op hoeveel weken beviel je van Ryano? Ja ben erg blij met die ruggenprik (ook al zie ik erg op tegen het zetten er van). Heb bij de eerste ook een ruggenprik gehad. De tweede zonder gedaan, maar heb daarna gezworen nooit meer te zullen bevallen zonder ruggenprik. Ik ben wekenlang van de kaart geweest toen (en dochter ook) en heb nog steeds een trauma-gevoel als ik terugdenk aan die bevalling... Hopelijk wordt het deze keer dus draaglijker
@Female: lol raar hoor, dacht echt, dat moet van jou afkomen die nesteldrang. Ik heb die niet van mezelf! En ja, die gyn was raar, maar ach, denk dat ie gewoon z'n dag niet had hahaha. Spannend dat gerommel! Hoop voor je dat het doorzet! @karine: Hihihi, ja, dat is het zéker! Ik geloof niet dat ze het verwacht hadden (daar we verder niet zo praktiserend katholiek zijn dus). Fijn dat je goed geslapen hebt en gefeliciteerd met je hubbie! Veel plezier vandaag! Ik duim voor je dat die kleine niet precies vandaag zal komen (ik ken het, mijn eigen verjaardag is 2 dagen na mijn uitgerekende datum). Nou, ik ga me zo eens ff aankleden. We gaan lekker buiten de deur ontbijten, zit een leuk tentje dicht bij de stoeterij en nu ik er zelf niet hoef te werken, heb ik daar dus tijd voor! Heerlijk! Liefs Caroline
Zo, wat ben ik hier lang niet geweest. Leuk om te zien, al die bevallen dames. Momenteel ben ik echt laks als het gaat om internet. Sowieso zitten we nu ook midden in een verhuizing, dus heb andere dingen aan mijn hoofd. Maaaar, alles gaat (weer) goed hier, met mij en Sam. Ik ben na 4 weken borstvoeding over gegaan op de fles. Was heel erg moeilijk voor me, maar het ging echt niet meer. Sam wilde elk half uur wel, en was dan meer aan het sabbelen dan drinken. 's nachts er 6x uit.. het breekt je echt op. Tepels kapot... echt niet leuk meer. (je kunt je voorstellen dat ik om die reden ook niet meer achter internet ging, te moe en emotioneel). Die fles is echt een verademing. Ik hoef er nog maar 2x uit ;s nachts, en Sam slaapt lekker een paar uren door. Hij drinkt de fles super goed, dus dat is ook mooi!!! We wennen steeds meer aan ons kleine ventje. Dit weekend verhuizen we, dus straks een mooi huis erbij. dan kunnen we echt genieten en hebben we echt rust. Want door alle gedoe nog weinig gehad. Ik kom af en toe wel eventjes kijken hoe het hier met jullie gaat !!!
Sterkte Sabrina met de operatie van jullie kleine mannetje, heftig hoor. Sahi, GEFELICITEERD met de geboorte van Yanna! Rust goed uit meid. Female, ik had ook last van m'n onderrug, dus... Hier gaat alles nog steeds super. Vannacht gewoon al bijna 5 uur achter elkaar geslapen!