Jaa de ongi is doorgebroken! Jeej dat word heerlijk een weekend in bed liggen. Heb net alweer innig met de we geknuffeld en weet niet wat ik met mezelf aan moet. Fijn zon feestje elke maand. Man vind dat het zo echt niet langer kan MOET maandag naar ha. Graag zelfs want dit kan echt niet t lijkt elke maand erger te worden. @karine, als je hier komt kijken zal je zien dat er echt wel wat moet gebeuren. Mn huis is eigenlijk te klein voor alle zooi die ik hier heb. Resultaat van vandaag weer 4 vuilniszakken. Zo ik ga weer verder met in bed liggen fijn weekend allemaal!
Mama05, wat een topper, hopelijk vannacht net zo'n goeie nacht! Dolfijnjes, fijn dat je gerust bent gesteld en je meisje weer wat opknapt. Wat genieten trouwens met z'n tweeen heerlijk tv kijken onder een kleedje. Karine, wat een lekker vooruitzicht, M. weer aan het werk en jij weer lekker genieten van je gezinnetje! Rica, dan maar een lekker cocon-weekend met z'n 3-tjes? Mbtc, ook ik had je wel willen helpen, ben wel een opruim-miep, kan niet zo goed tegen rommel (dan zit ik niet rustig op de bank hahah). Wat trek je niet? De onzekerheid? Je zit er volgens mij echt doorheen! Kom hier maar een btje spuien hoor.
mbtc oh das vervelend zeg!!! hier ook een opruim schoonmaak miep, ik maak mezelf compleet gestoord ermee! het was zo erg dat ik lijstje schreef en die af moest werken.. dat doe ik niet meer maar soms is het best vervelend.
Mbtc: he jakkes die ongi maandag ha lijkt me geen gek plan. kom verder alleen even zwaaien, ben bij mn vriendinnetje. afleiding werkt aardig, maar nu op bed komt het toch weer op me af... moielijk. ben wel steeds relaxter, maar heb ook steeds meer de neiging om het contact weer op te zoeken... naja, we zien we hoe het loopt...
Goedemorgen Nou volgens mij knapt hier iemand heel snel op. Ze was om 5 uur al wakker en ook klaar wakker. Ze heeft ook geen koorts meer. Nou moest ik er al vroeg uit maar dit is wel heel vroeg. Nou ja kunnen we rustig aan doen. Zal straks op de fiets naar het zwembad. Ja ik weet het het is koud, maar ff dik inpakken en dan komt het wel goed. Manlief moet werken en heeft de auto mee en was gister te moe en te lui om de auto van m'n ouders op te halen. Ach is ook een goed begin van het nieuwe jaar. Wil tenslotte toch wat kilo's kwijt en moet toch ergens beginnen.
@Dolfijnjes gelukkig is ze weer aan de betere hand, Davey is ook zo verzot op Mickey Mouse Clubhuis. Zijn kamertje is daarmee beplakt @Karine wow dat is een flink project! Wat super nieuws voor jullie kan jij ook weer effe bijkomen. @MBTC iig duidelijkheid! misschien moet je toch weer eens aan de pil om je hormoon huishouden weer effe op orde te krijgen? ach wat weet ik er nou van ben geen ha. Als jij het niet meer trekt en je wilt maandag een afspraak maken moet je dat lekker doen volg je gevoel! Zo hier ook weer de boel aan kant lekker fris huisje weer. Dadelijk nog effe boodschappen doen en voor de rest lekker niksen. Ow en Sahi niet doen meid het is aan hem hoor kom op je kan het hij heeft besloten dat ie ruimte nodig had iig tot dinsdag proberen vol te houden en lekker leuke dingen doen met je vriendin en Y. en anders kom ik je wel bezig houden digi knuf. @Mama en heeft J. afgelopen nacht ook weer doorgeslapen? @Poookie en is het goed gegaan? of moest je der toch weer uit? Ow ja nog wat Sahi ik stuur je effe alle gegevens van ons door voor de meeting.
@wherona, ben wel bang dat gyn dat idd gaat voorstellen. Dan is t weer 1jr aan pil zonder stopweek en dat weer half jaar ontpillen of:. Naja laat ik me maar niet gek maken met die gedachte. Maandag naar ha. Word t gewoon zat ook om ekle maand 1 a 2 dagen ziek te zijn van ongi. Wil me niet zo snel laten kennen of er over zeuren maar man vind dat ik te ver over mn eigen grens heen ga. Zal maar eens naar hem luisteren he. @rica, oh ik werk altijd met een lijstje vind t ideaal. @rianne, ik kan ook niet zo goed tegen troep maar heb soms ook echt de kracht niet om er wat aan te doen. J ff slaapie doen, mamma ook ff met een pmol naar bedje toe. Iemand opzoek naar hevige buikpijn ala weeen? Gratis op te halen!
Mbtc, heel veel sterkte! Wat vervelend zo'n ongi. Ben benieuwd wat de ha gaat zeggen. Dolfijntjes, gelukkig is Myrthe weer aan de beterende hand. Je kan je zo vervelend voelen als je kind ziek is. Daan, hoe is het met F? Hier een verkouden kindje, al een week of 6. Het was wat beter, maar nu is het weer hoeten geblazen. We hebben twee nachten nauwelijks geslapen. Nu een sterkere hoetdrank gehaald bij de apotheek en gelukkig een hele nacht door kunnen slapen! Ik heb een heftige week achter de rug. De zoon van mijn directe collega is voor de trein gesprongen en overleden. 21 jaar was hij. Dat hakt erin in ons team. Donderdag zijn we met z'n allen gaan eten bij onze manager. We hadden twee thuiskoks laten komen, dus dat was heel fijn. Woensdag is de crematie, dat zal heel heftig worden. Hij stond midden in het studentenleven, dus ze verwachten heel veel mensen. Volgende week komen er drie makelaars, dus we zijn ons huis netjes aan het maken. Net een heel schattig momentje. Eén van onze poezen was ziek en flink afgevallen, dus die zijn we aan het vetmesten (onze poezen zijn beide klein en tenger). Met snoepjes. Ze moeten nits van Timo hebben, maar ik had hem de snoepjes aangegeven en gezegd dat hij ze aan de poes moest geven. En die at ze uit zijn hand! Nu loopt Timo het hele huis door met rozijntjes om aan de poes te geven. Ga weer even verder!
@ EB, super schattig! Succes met de makelaars. @ dolfijn, super dat ze weer aan de beterende hand is. Wij zijn net ook buiten geweest hoor. Skipak aan en gaan met die banaan. @ Rica, hier ook geen opruimer en al helemaal geen ideale huisvrouw haha. @ sahi, fijn dat je afleiding hebt. Denk veel aan je, het is echt allemaal zo vervelend en onzeker. Hier alles redelijk. F heeft donderdag dus s avonds 8 keer overgegeven. Gisteren ging het heel goed. M'n schoonmoeder is zelfs even komen oppassen, want wij hadden een etentje. Vanochtend brullen toen ze wakker werd en zat haar bed opeens weer onder. Tilde haar op en toen kwam er nog meer uit. Snel in bad en toen weer vrolijkspelen. Ze heeft geen koorts, is best gezellig, alleen spugen.... Ga nu even mee slapen, heb nachtdienst zo.
wherona: dank je voor je lieve woorden. mn verstand weet heel goed dat ik moet afwachten, maar mn gevoel is heel anders. Vooral als ik midden in de nacht wakker wordt en ga piekeren. Overdag onder de mensen kan ik het beter handelen. Ik heb de komende dagen gelukkig genoeg te doen en ik ga mezelf voornemen om voorlopig lekker aan mezelf te denken. Maar ik heb oude gewoontes om voor anderen te denken, dus daar vecht ik nu tegen. lekker om van me af te praten zo om me heen. En we hebben gelukkig wel aardig app-contact, al is het oppervlakkig. meeting: ik heb net een datumprikker doorgestuurd, heb maar even een hele stapel datums gezet, even kijken wat eruit komt. dolfijnjes: wat goed dat je gaat zwemmen!! rica: vervelend dat je jezelf zo in de weg zit... Ik heb dat ook vaak met de schoonmaak, heel irritant mbtc: gaat het alweer een beetje? Wat erg dat je ongi zo heftig is Ik vind ook dat je daar wat mee moet hoor meis. En als dat een half jaar aan de pil is, is dat niet leuk natuurlijk. Dikke knuffel voor jou! zo Eb wat een verhaal zeg! Gadver!! Dat zal er zeker in hakken karine: wat fijn dat Martijn weer aan de slag kan! dolfijnjes: fijn dat het beter gaat! daantje: je woorden doen me goed. het is ook zo wisselend hoe ik me voel, bah... wat sneu voor Fje zeg, dat spugen Hopelijk gaat het snel beter. zo iedereen weer gehad Hier verder weinig nieuws, bleegghh
Sahi, ik heb de datumprikker ingevuld, maar wel met een voorbehoud. In het voorjaar gaat de boot het water in en aangezien het een houten boot is, komt er veel kluswerk bij kijken. Tegenwoordig doet M het meeste en dan kunnen Timo en ik prima komen. Als we met iemand mee kunnen rijden, want M heeft de auto dan hard nodig. Maar als de boot het water ingaat, moeten we er wel samen zijn en kunnen we niet op de meeting komen.
Sjonge jonge weer 2 pagina's bijlezen... Haha! @Mbtc ja interieur ben ik ook wel goed mee, maar tis wel een beetje ver fietsen voor mij haha. @mama05 wat schuift dat? Haha @dolfijnjes gelukkig gaat het beter. @rica oooooh zieke mannen, ik kan me er zo aan ergeren! Gelukkig is mijn vent niet zo vaak ziek, maar als ie ziek is... pfffff... @karine ja poetsmiep bij andere mensen wel, thuis wil ik het nog wel eens laten, maar het moet wel enigszins opgeruimd zijn op dressoir en op de tafels enzo, anders word ik onrustig... Maar speelgoed op de grond ofzo erger ik me niet aan @mbtc balen dat je elke maand zo ziek word van je ongi! Lijkt me niet fijn... Goed van je dat je naar de HA gaat, hopelijk kan hij wat voor je betekenen. @sahi laat hem maar gewoon even. Ik snap je drang om toch contact te zoeken, maar ik denk dat hij het wel even nodig heeft, die rust... @wherona afgelopen nacht wel weer eruit geweest, maar toen ik naar bed ging lag hij nog goed in zijn bedje en heb ik hem dus gewoon gelaten. Hij lag er ook pas laat in, waren nog ff bij R zijn zusje geweest. @EB jemig wat een rotnieuws... Zo jong nog, zo jammer dat hij geen andere oplossing meer zag. Sterkte. Enne wat lief dat Timo je helpt met de poes vetmesten, te schattig @Daantje vervelend dat spugen. Zelf nog nergens last van? Anders zou je zeggen dat t een buikgriepje is... @datumprikker heb ik ook ingevuld. Heb een paar "onbekend" ingevuld omdat in die weken mensen jarig zijn waarvan ik niet weet wanneer ze het vieren. Maar verder ben ik aardig flexibel geloof ik Stijn heeft gister nieuwe schoenen gekregen aangezien hij nu zoveel stapt, en jemig wat loopt hij er goed op! Het zijn schoentjes van het merk Jochie. Ze hadden al uitverkoop en daar ging ook nog eens 20% korting vanaf! Super die sale bij Schuurman schoenen, hihi Eerst voetje opgemeten, zegt die vrouw; Nou hij mag wel maat 22 hebben De nieuwe schoentjes zijn maat 21, maar vallen ruim. Ze staan zo stoer Zo ik ga nog even wat doen in huis en een paar boodschappies doen. Vanavond komen vrienden, en daarna gaan we nog naar de kroeg terwijl oma oppast, heerlijk!
Km ff snel zwaaien, ben verrottttt. Was vannacht half 4 thuis en half 8 was ik weer uit de veren.. p;fff en zo op verjaardag! Niet echt zin, mja t is mn zus dus kan moeilijk afzeggen Morgen werken... Tot morgenavond!
sahi heb hem ingevuld maar ligt wel aan de locatie.... hier juist wel een poetser...heb nog zoveel te doen zeker als deze zwangerschap gewoon goed blijft gaan.. nougoed we komen er wel... ik moet morgen weer vroeg werken! dolfijnjes alles aan de beterende hand lees ik!? griep heerst enorm!!!
Rica, hahaha dat heb ik ook een tijd gedaan, een weeklijstje voor het huishouden. Mbtc, zou het echt? Dat ze je adviseren om weer aan de pil te gaan. Zou te gek zijn, als je een kinderwens hebt.. Stel je de boel alleen maar uit en net wat je zegt daarna weer ontpillen en zit je eigenlijk weer met het zelfde riedeltje. Dikste buikpijn al over? En helpen de Ubo's ook niet? Voor mijn zwangerschap had ik ook altijd van de felle krampen de eerste dag, leefde dan altijd een dagje op pijnstillers. Het gekke is dat ik nu na de zwangerschap/bevalling daar totaal geen last meer van heb. Eb, heftig om zoiets van zo dichtbij mee te maken! Vreselijk. hihih en nu weer heel anders, te schattig T. zijn actie met de kattensnoepjes. Daan, aaah sneu, arm schaapje. Dat ze maar gauw op mag knappen. Babyr, lekker wezen stappen? Hier een lekker avondje met zijn 2-tjes, in het weekend eigenlijk altijd wel mensen over de vloer, maar dit is ook wel erg lekker hoor!
Hooooiiiiiiiii!!!! @ Rrianne: Ja, ik zal inderdaad blij zijn om mijn eigen ding weer terug te hebben Dus mijn eigen dagen, mijn eigen werk en vooral mijn eigen "ding" met mijn kinderen Al moet ik zeggen dat het gezellig is zo met Martijn thuis, het is niet ons ding dat hij thuis is en ik fulltime werk Dus blij als deze maand voorbij is en het weer als normaal is hier thuis @ Sahi: Sterk blijven meis!!! Laat nog even niets van je weten en hem de verantwoordelijkheid geven om jou te benaderen En ik heb de datumprikker ingevuld hoor!! @ Poookie: Hier niet zo'n goede poetsvrouw Wel opgeruimd, netjes en er wordt vooral geleefd!! @ MBTC: Och meis... Zo ziek zijn van je ongi elke maand is niet goed hoor!! Inderdaad maar even je HA bellen maandag om op gesprek te komen.... @ Dolfijnjes: Fijn dat M weer is opgeknapt, al is 5 uur wel iets vroeg om dat te laten weten... Hahaha... @ Daantje: Hoe is het met F??? @ BabyR: Zwaaaaaiiiiii!!! @ Rica: Valt t mee thuis? Ik zo lekker te bed, beetje "bijslapen", vannacht weer 4x eruit geweest voor beide mannen... Pfff.... Komt vast goed voor ik een jongetje ben
meeting: prima hoor, wat jullie invullen Rustig aan ik zie steeds mailtjes binnendruppelen, helemaal prima poookie: je hebt gelijk hoor, ik moet hem even laten gaan. Zodra ik de neiging heb om me weer met hem bezig te houden, babbel ik met iemand anders leuk, die schoentjes babyr: jeetje wat een nacht rica: rustig aan he! rrianne: gezellig toch, met zn 2tjes karine: wat balen van je nacht joh ik zag inderdaad je mailtjes, kreeg er 3?? t zal wel vandaag naar ballorig geweest, Yanna was even wat overdonderd, maar toen ze gewend was, was ze helemaal enthousiast. Vooral met kijken en rondjes kruipen. Lief joh verder gaat het wel aardig, nog genoeg afleiding
goeiemorgen dames, Hier deze ochtend weer 5.30, na 3 keer proberen terug in bed te leggen had ik het even gehad, gelukkig manlief ff overgenomen, even bij ons op bed gelegen, flesje melk gehad en erna gelukkig nog 3 kwartier terug geslapen, uiteindelijk dus alsnog om 6.30 op, maar dat korte stukje scheelde echt ernorm. Baalde vooral van mezelf, gisteren pas om 1.30 gaan slapen en daardoor te moe...moet echt wat aan mijn ritme gaan doen...nu zit ze al 20 minuten in een pamperdoos te spelen, wilde er hele tijd inklimmen dus heb ze even geholpen, ze heeft het er prima naar haar zin erin...ga later weer ff reageren op de rest, ben verder nog beetje dufjes eigenlijk
@ Sahi: Kan kloppen 3x Ik had een foutje gemaakt en moest dus opnieuw opslaan Vannacht een goede nacht gehad en uit mogen slapen, dus heerlijk bijgetrokken Wat een prachtige foto van jou en Y op FB!! Echt wauw! @ VanEke: Pfff... Vermoeiend zeg zo vroeg! Zeker nu je ook zwanger bent, vreet dat extra energie... Kan je vanmiddag bijtanken?
@hier, ergste buikpijn is weer over. Kijk er naar uit om morgen naar ha te gaan. T dringt toch tot mn door dat er echt iets moet gebeuren. Mn grootste zorg is dat en endometriose veelerger is geworden. Ibu en dat soort dingen helpen wel maar staat in de bijsluiter dat het de vruchtbaarheid verminderd dus ik neem nu alleen pcm. Verder niet echt veel puf om alles te lezen. Straks weer. Heb hier een heel moe kindje. Werd om half 12 in paniek wakker ze heeft bij ons in bed geslapen heel rommelig. Man heeft goed geslapen ik ben meereendeel wakker geweest. Straks nog maar ff powernap doen voor vriendinnetje langs komt. Fijne zondag!