Fiet, ik spiek altijd even bij jouw banner/ticker. Vind het zo geweldig om te zien hoe mijn beebje er deze week uit komt te zien. Nesteldrang, helaas geen last van hier. De vorige zwangerschap ook niet gehad, begin niet, midden niet en eind niet. Wel jammer, want het is nu echt een berg die ik moet beklimmen. Kan me tot niets zetten.... En zo ben ik echt niet.
jaaaaaaaaaa leuk is dat het dora !!! wil elke dag eigenlijk het plaatje van de volgde week al haha zou vandaag eigenlijk op 8 zitten maar iets terug gezet dus .. en joh .. maakt toch ook niet uit of het wel of niet komt het is alleen wel makkelijk want normaal heb ik daar ook niet zo veel zin in en nu MOET je wel haha
Vanaf woensdag niet meer gereageerd, begin toch een patroon te zien Woensdag de hele dat migraine achtige hoofdpijn gehad. Hele dag bed en bank gelegen. Rest te moe of geen zin om achter de laptop te gaan zitten. Heb geprobeerd om alles weer bij te lezen. wat zal het spannend voor je zijn geweest Marooz, ben blij voor je dat je toch een goede echo hebt gehad. Heb nog wat andere mooie echo's gezien, super.. beetje positief nieuws op dit forum kunnen we wel gebruiken met al die sterretjes. Hoop voor al die meiden dat ze snel weer positief testen, en dat het dan wel goed mag gaan. Alle nieuwe dames van harte welkom! en Biancam, was het niet zo dat jij in de vorige zwangerschappen ook laat HCG hebt getest. Super dat je toch zwanger blijkt te zijn! Hebben in een ander topic al een keer met elkaar gesproken. Bent een dag na mij uitgeteld!
Kijk elke week even bij de zwangerschap van week tot week om vordering van de zwangerschap te volgen. Daarnaast heb ik me aangemeld voor berichtje uit je buik,krijg ik elke week een mailtje van. Als je doorlinkt kun je ook een filmpje zien waarin je de vorderingen kan volgen. Super mooi! Vanaf morgen zit ik in week 7 als je ziet hoe klein m'n frummeltje nu is en dat je toch al kan zien dat het een echt mensje wordt, onvoorstelbaar!
Ik zit ook elke dag even banners te kijken Soms zelfs een week verder Zoonlief heeft vanmorgen geslapen tot half 11, dus lekker tot 10 op bed gelegen. Nu is hij met mijn zus naar de winkel dus ik lig even te genieten op de bank met een wit tijgerbrood met kaas
Ik ben ook verslaafd aan BB!! Gewoon om de ontwikkeling te volgen daar En om wat blogjes te lezen enzo Ik heb van MvM vorige keer zo'n DVD gekregen van de hele zwangerschap en hoe het kindje zich ontwikkelt. Erg leuk om weer te kijken nu Ik heb wel echt erge steken onder in mn buik. Ik weet niet meer of dat de vorige keer ook zo heftig was Maak me wel een beetje zorgen, gaat vanzelf he Maar ik heb wel een flinke verzakking van de BM, misschien komt het wel daardoor.. @ Goldduke: Tegen obstiparie: KIWI's!!!! Dat helpt heeeeel goed ook bij kleine kindjes Beter nog dan pruimen vind ik Succes!
Ja, half 11 is wel zalig idd! Kiwi op de nuchtere maag, werkt zo goed, dat je het net zo goed op de wc al kan opeten. Ben weer weg.....toedels.
helaas werkt het hier helemaal niet elke dag 3 op en nog niks ... was al 3 kilo zwaarder .. die zijn mooi weer weg nu haha ben op zoek naar bubbels mmmm krijg er zin in zeg !! denk dat ik maar een doos ga bestellen .. kost wel wat maar heb je ook wel wat zo te lezen
Wat zijn bubbels? Ik heb deze week helemaal geen problemen met naar de wc gaan, gelukkig. Vorige week weer wel.
Hier vanmorgen heel verdrietig en bang. Test was gewoon nog mooi positief, maar viel me al een paar dagen minder zwanger. Lijkt wel of de symptomen weggaan, vooral de gevoelige borsten. Ze voelen bijna weer normaal, misschien alleen nog een beetje groter. Was best een Bertje in paniek en moest ook huilen. Man was heel lief en zei dat het deze Kerr gewoon goed zit en maandag zien we een kloppend hartje! En misschien wel twee. Het deed me goed, maar de twijfel blijft helaas. Ik wil zo graag super blij zijn, maar dat lukt gewoon (nog) niet. Ook nog stress bang om bijv. bloed op wcpapier te zien of dan denk ik dat ik bloed verlies. Snel naar de wc, niks aan de hand. Hoop dat dit gevoel wel snel over gaat en in blijdschap verandert. Sorry voor de ego, moest het even van me afschrijven.
Hoe herkenbaar, doe ik ook en dan niet soms,nee altijd.. even weekje verder kijken.. kan niet snel genoeg gaan
bij mij zelfde hoor, mijn borsten doen veel minder zeer.. en voel me ook totaal niet misselijk of zo. Alleen erg moe, maar kan bij mij ook van Crohn zijn. Heb zelf ook bruinverlies gehad. Dinsdag een supermooie echo gehad, dus denk dat je je niet direct zorgen hoeft te maken hoor! Begrijp het wel! Wij zijn denk ik van die vrouwen die nog weinig kwaaltjes hebben,met nadruk op nog! Wat niet is kan nog komen.
Jeetje Zeehondje... Ik ken jou (nog) niet, maar als ik jouw banner lees, dan kan ik me een pietsie beetje voorstellen welke strijd jij hebt moeten leveren... Ik kan me die angst zo goed voorstellen. Poeh zeg. Ik hoop en gun het je echt dat als je het hartje hebt zien kloppen, je meer rust en vertrouwen krijgt! En dat je kan genieten van je kleine wondertje in je buik Sorry voor mn bemoeienis, maar ik moest even reageren toen ik het had gelezen
Zeehondje, dikke knuffel meid! Is helemaal niet erg om af en toe onzeker te zijn. Wat Finn zegt, gezien je banner kan ik me dat ook wel voorstellen! Nogmaals dikke knuffel meid!!
Zeehond, ach jeetje, ja heel logisch. We zijn allemaal bang en onzeker, maar door jouw ervaringen zal dat nog heftiger zijn. Je mag daar best even om huilen hoor. Het MOET gewoon goed gaan en daar duim ik dan ook voor. Knuffie meis. Finnefant, niet schamen en geen bemoeienis hoor. Alleen maar oprechte interesse en medeleven. Dat siert je alleen maar en daar is dit forum ook voor bedoeld. Lief van je en blijven doen. Door, fijn he, zo'n goede echo, dat haalt wel de onzekerheid even weg. Kwilook kwilook kwilook kwilook.....
@dora, inderdaad geeft wel een goed gevoel, blijft nog wel een beetje onwerkelijk hoor! wanneer kan jij je eerste echo krijgen?
Anz: Nee ik voel geen plopjes, dan zou ik ook echt wel denken dat het mn darmen zijn, maar steeds een heel zacht gekietel op 1 plek. en meerdere keren per dag. Ik had gevraagd maar ze hadden berekend dat ik echt niet verder kon zijn vanwege eerste dag van laatste menstruatie. Heb gegoogled of mensen met 8 weken wel eens wat voelen en lees er toch best wel wat over. Blijf het maar raar vinden. ik moet maandag even goed bijlezen, we krijgen logees dit weekend. Ik zie er tegen op, ben misselijk, wil helemaal geen bezoek. T is alleen echt te laat om nu nog af te zeggen Bij deze IEDEREEN EEN GOED WEEKEND! tot maandag!