Tina: nog gefeliciteerd met je man ! Emma: hahaha het laatste wat ik hoorde is dat sushi is ondergedoken ... Mooie echo foto zeg ! *Zwaai terug* Ben toch even druk geweest zeg, heerlijk de badkamer uitgesopt ! Ruikt nu helemaal naar zwembad (chloor) hier Zo nog even stoffen en stofzuigen en dan ga ik heerlijk douchen in mijn schone badkamertje.
ben gisteren heel de dag op stap geweest, dus nu nog even bijlezen van iedereen, ik doe mn best goldduke: mooie foto's! worst: ook al van die prachtige foto's! wat een gedoe met dat erkennen zeg!! noou, ik ben 1.58 en ik weeg toch wel ietsje meer Maar moet misschien ook bij de gyn blijven, woog 9 maart bij haar 77 kg (wel met schoenen en kleren aan ) aowyn: spannend hoor meis! Ik moet nog 3 weken tot de 12 weken vervelend hoor, die misselijkheid, bah! loving mom: spannend hoor! ik heb trouwens nog niet hoeven bloedprikken, moest dat vorige keer wel. Misschien komen ze daar mee bij de intake?? caatje: jammer dat hij nog niet naar huis gaat, maar je hebt in ieder geval nog veel 1 op 1 tijd met m female: goed gezegd hoor! maedra: ze zeggen dat het tussen 16 en 27 weken het leukst is, omdat het kindje dan echt af is en beweegt, maar nog niet te groot is om buiten beeld te verdwijnen. suus: wat sneu voor je meisje dat ze niet goed kan poepen. hopelijk helpt de lactulose! spannend, nekplooimeting maandag! princess: ik zou inderdaad de huisarts even bellen. mariel: zo lang hij maar goed doorbakken is, is het goed, dus geen rauwe flubbers er meer op. ik word zo weeig van ei... lolly: goed dat je weer opknapt! ellenk: haha, een oempaloempa, geweldig woord! marooz: lekker toch, zo samen in bed met een boek?! tina: gefeliciteerd met je mannetje! emma; mooie echo hoor! @slapen, deze week ben ik elke keer weer wat later naar bed geweest dan voorheen, uur of half 10, 10 uur. lig 's ochtends wel wakker nadat ik heb moeten plassen, want dan is het licht buiten. dus meestal van half 6 tot 7 a 8 uur een beetje soezen... @aankomen: ik houd mijn gewicht niet bij... hier ziek zwak en misselijk, ontzettende hoofdpijn, slaap tekort doordat ik het gisteren veel te druk heb gehad, dus op scouting me even laten zien en ik ben meteen weer naar huis gestuurd. ik vertelde dat ik gewoon moe was, omdat ik zwanger was (meteen maar even verteld). Dus vonden ze dat ik aan mn kleine moest denken en naar bed moest. Stiekem wel een opluchting, ik ben kapot! Dus zo weer even terug naar bed en hopelijk ben ik vanavond wat meer waard. de boodschapjes moet ik ook nog even naar vriendje delegeren, terwijl hij al heel de dag voor me heeft ingevallen op scouting! Arme hij, maar hij doet het graag nu ik zwanger ben. Normaal vindt ie dat ik moet doorzetten, maar nu niet
@worst: nou zeg wat een gedoe met die erkenning. Gelukkig zijn jullie op tijd begonnen. Wij hebben dat de vorige keer pas met 25 weken ofzo gedaan. zullen we nu weer doen, want ik verwacht geen problemen. @ellenk: nieuwe vk. Heb ik iets gemist? @emma: mooie foto zeg!!! wow wat een smallen meiden hier, hadden we natuurlijk ook op de foto al gezien. Ik ben ook 30 kilo zwaarder en niet te zwaar. Ongelofelijk. Gelukkig dat er meer mensen 2 kilo zijn aangekomen. Stelt me weer een beetje gerust... @sahi:ik hoop dat je je snel beter voelt. @caatje: ja die Spaanse tijden ken ik. We zijn verschillende keren in Spanje geweest (Andalusia, Madrid, Barcelona,...) en dan vond ik het eten altijd erg laat. Dan ga je ook niet zo vroeg naar bed, omdat het anders op de maag ligt. We hebben gisteren gehoord dat we een nichtje erbij krijgen (2e van mijn broer wordt eind augustus verwacht). Is wel leuk voor onze dochter! Ik denk dat wij ook een meisje krijgen: dan gaat mn neefje het zwaar krijgen Wij gaan 29 april een pretecho doen, zodat we horen wat we krijgen en vooral ivm grote afwijkingen omdat we pas heel laat de 20 weken echo hebben. Ik heb er al veel zin in!!! Vanavond uiteten met vrienden en dochter gaat bij opa logeren. dus hopelijk goed slapen vannacht. Zal wel niet met die hormonen. Nog meer mensne die veel dromen? De gekste dingen hier!
dankjewel allemaal voor de steunend woorden!! Ik ben erg gespannend voor overmorgen! Female idd een mijlpaal! De laatste was met 5w3 en de volgende is nu 7w/8w3 (MA) Caatje sorry, normaal probeer ik veel in 1 bericht te proppen maar ik was maar heel snel achter de pc ivm erge misselijkheid en heb snel gequote :S Ik wou snel op de dames reageren voordat ik weer plat moest gaan liggen. Ik snap het wel als iemand vaker alleen komt quoten, vind ik ook irritant, maar goed het was voor mij toen even niet anders. En zo vaak ben ik hier helaas niet meer.. ik behoor niet meer tot de okt. mama's maar hopelijk mag ik wel bij de nov. mama's blijven
als er af en toe ge-quote wordt dan is dat toch helemaal niet zo erg? hier voel ik mezelf niet helemaal fit, niet super misselijk maar er zit wel wat in de weg, tenminste zo lijkt het te voelen. en ik ben me een partij chaggie tegen mijn vriendje bah bah, vind het eigenlijk helemaal niet leuk, en zeker niet voor hem ook. en enorm koud, de verwarming staat op 20 en ik heb een dunne trui aan met lange mouwen, daaronder een hemd, een t-shirt, en vest en een oude dikke wolle slobbertrui. bah haha niks aan. nou hoop ik dat ik met de echo terug gezet wordt over een paar weken, anders wordt ik wel een nov mama....
Emma ik heb hem a.s maandag ochtend bbbrrrrrr oooh prachtig echo!! Goldduke haha leuke blog! ik vond het heel grappig! En de gameroom haha ik had al een idee dat hij gamet (jij ook?) wat voor games speelt hij? Sahi ohja jij viel op de grens okt/nov of niet? en ook misselijk knuffs knuffs voor iedereen!
Sahi, van harte beterschap! Vriendje doet het vast heel graag voor je nu, niet schuldig voelen hoor...Dit is iets dat jullie samen doen he! Lieke, herkenbaar van die dromen. Had ik bij Tess ook en nu (nog) niet, maar komt vast nog wel. Gefeliciteerd met het nieuws van een nichtje erbij. Aowyn, terwijl jij voor de eerste echo gaat, heb ik de combitest. Zullen we voor elkaar duimen? Spannend he? Hoelaat moet jij?
Yep, ben eruit. Jurk uitgekozen vandaag. Jurk voor Tess+jasje+schoenen besteld. Bolero voor mij besteld. Ringen opgehaald. Oeh, we zijn bijna klaar, fijn zeg. Alleen nog een maillot+shirt voor Tess. Broek van Jan moet korter en ik moet nog schoenen kopen. En dan over 3 weken proefkapsel + make-up.
mn mannetje doet het inderdaad graag en hij heeft mijn vriendinnetje ingeschakeld voor hulp, haha. Hij doet boodschappen en dan gaan ze mc diner halen en dat eten we hier lekker op de bank op. de hoofdpijn begint te zakken, maar is nog wel irritant aanwezig. moet ik eigenlijk opletten op koorts, nu ik zwanger ben? Aowyn: ben 27 oktober uitgerekend, dus vrij achteraan inderdaad. tsja dat quoten, het vult pagina's, maar ik kan me er niet te druk om maken. suus: spannend, leuk alles zo voorbereiden!
hahaah Sahi, ik wilde je nog vragen of je bij de scouting zat. Wij hebben namelijk ook een Sahi Ikzelf was altijd Lowietje, niet uit het oorspronkelijke verhaal maar wel uit de disney variant dus iedereen kent um. Tot vorig jaar was ik beverleiding (jufr. Pompedomp) maar ben gestopt omdat ik zonodig een vriendje verder weg kreeg. Maar ben nog steeds erg betrokken en speciale gezamelijke opkomsten doe ik nog lekker mee. Zo zo Suus, goede inkopen lekker veel geld uitgegeven neem ik aan Goed zo!! Ik weet niet wie het vroeg over mijn nieuwe vk... Ik zit nu nog bij de gyn maar als alles prima is mag ik gewoon naar de vk. Dat wil ik ook graag want de gyn kan dan haar tijd beter besteden aan mensen die haar echt nodig hebben. Ik heb na de vorige keer (4 wken geleden) mijn bloed laten prikken. Heb er niets meer over gehoord dus ik zal wel geen aids hebben Zo ik ga maar eens een eitje bakken ofzo. Alhoewel ik liever een frietje heb..... Maar helaas is mijn vriend niet zo van de frituur. Prettige avond allemaal. en denk erom we hebben een uurtje minder vanacht! Kusssssssssss
@ Worst: Jeetje, tot 11 uur wakker blijven lukt mij echt niet ! terwijl ik een paar weken terug niet voor twaalven sliep.. Jeetje wat een gedoe met de erkenning. balen zeg. @ Caatje: Hoe was het vandaag? Hele nederland door gereden? @ Marooz: Klinkt als een heerlijk avondje gister ! @ anz: Heftig die verbouwing ! Hoop dat het snel klaar is en dat jullie kunnen genieten ! @ Caatje: Door de zwangerschap kunnen je ogen tijdelijk veranderen en kun je heel erg last hebben van je lenzen. Had ik vorige zwangerschap ook en begint nu ook al weer te komen. @ Fleurop: Inderdaad, lekker genieten van het eten ! 2 kilo erbij is heel normaal rond de 12 weken! @ Ellen: Balen van je nacht, lekker vroeg naar bed jij! @ Tina: Fijne verjaardag en nog gefeliciteerd. @ Emma: Wat een duidelijke foto, heel mooi! @ sahi; Beterschap meid. @ Lieke: Wat leuk een nichtje!! Jammer genoeg zie ik mijn nichtje heel weinig Ik droom altijd veel haha, hele gekke dingen soms. @ sjoon: Sjaggie en koud.. heel herkenbaar hahaha. @ suuszwanger; oh wat spannend allemaal !!! Lekker dat je alles geregeld hebt! @ aowyn; Jaa ik las het, weet alleen niet wat ik nog nodig heb, niet veel volgens mij. Pff hier helemaal kapot. Vanmorgen weer om 5 uur op, toen was mijn dochter al wakker. Daarna gewerkt en zit net pas op de bank. Bah, lekker vroeg naar bed. Uurtje korter slapen en morgen weer werken.
Ik zag een mooie echo voorbijkomen van Emma! Suus; succes morgen met de afspraak! Aowyn; succes morgen, ik duim keihard!! Hier even een kort egoberichtje Ik heb me een tijdje terug opgegeven om op de rommelmarkt te staan (béétje spijt van nu haha) en dat is morgen. Heb nu eindelijk alles klaar en uitgezocht, broodjes gemaakt etc etc. Morgen om 9.00 daar zijn. Ben ook pas net klaar met dweilen dus ik ga nog heel even chillen en dan vroeg slapen, anders val ik daar morgen om hihi. Oh ja; vergeet de klok niet he meiden?! Slaap wel alvast!
Jeetje, ja mooi wel vergeten dus.....keek op de tel. van mijn aanstaande man (ha ha ha) en zag 9.15, dus hup eruit..... Kom beneden zie overal 8.15. Nu ik hier lees valt het kwartje pas....grrr. Boven ligt alles nog te snurken, dus ik laat ze maar lekker. Female, da's even balen. Maar ik ook dat je vandaag in ieder geval veel verkoopt, dan is het die tijd ook waard. Aowyn en ik hebben morgen pas de afspraken, niet vandaag... Aowyn,ik om 11.45. Ik kan jouw post dan niet lezen, want ik moet werken, maar ik kruip er 's middags direct achter! Laat je hier ook even wat weten. Succes liefie! Bijzonder:werk ze! Ellen, zo denk ik dus ook.Als er iets ernstigs uit het bloedonderzoek is gekomen, dan zouden ze me vast wel gebeld hebben. Sahi,je moet wel opletten voor jouw eigen lichaam, maar niet ivm de zwangerschap.De kleine heeft er geen last van. En je mag pcm he, snap dat je het liever niet gebruikt. Maar als je echt last hebt, dan kan het geen kwaad. Beterschap meid.
Haha toch de tijd vergeten suus Mijn uk die normaal om 7 uur staat te springen werd pas om half 10 nieuwe tijd wakker, wat een feest
Goedemorgen! Vannacht heerlijk gedroomd, dat papa naar een andere kamer verhuisd was en morgen naar huis zou mogen hahaha! Eens zien of dat waarheid zal worden. @Lieke1979: ja, die tijden is wellicht even wennen, hoewel... Ik merk dat ik me heel eenvoudig aanpas als ik in NL of in Spanje ben. Denk echt dat het ook met het klimaat en leefritme te maken heeft. Enne... Natuurlijk is onze avond maaltijd in Spanje nooit een grote maaltijd. Hoofdmaaltijd is de lunch. @Emma: wat een mooie echo!!! *zwaai terug naar je kindje* @Aowyn: dank je voor je reactie. Ik begrijp het helemaal dat er af en toe gewoon geen tijd is om alles in één post te zetten. @Bijzonder: oh, echt waar??? Nou, heb nog geen last van mijn lenzen, maar merk wel dat mijn ogen eerder moe worden. In Spanje draag ik sowieso best vaak mijn bril, altijd zodra ik thuis kom en in de zomer als het heel stoffig is ook veel meer. Gisteren een heel fijn, druk dagje gehad! Gelukkig vind ik autorijden leuk hahaha. Verjaardagsfeestje bij het dochtertje van mijn nichtje was heel gezellig, weer veel familieleden gezien, dus dat was mijn tijd weer nuttig besteed! Gisterenavond wel total loss natuurlijk hahaha. Kwam thuis, heb me uitgekleed, ben op bed gaan liggen EN ALS EEN BLOK IN SLAAP GEVALLEN. Ontzettend goed geslapen en was vanmorgen om half 9 nieuwe tijd wakker. Tja, ben nu eenmaal een vroege vogel. Vandaag met de vriendin van mijn vader naar Maastricht, gezellig dus. Ik wens iedereen een fijne zondag! Liefs, Caatje
Hallo! Female, verkopen vandaag he?! Emma, helemaal 'sjiek' die echo foto, echt zo gaaf, ik word warm van alle echo foto's die ik hier tegenkom. Suus, je bent er bijna helemaal klaar voor, geweldig. Ha... de klok, inderdaad dat uurtje moet ik in de gaten houden. Caatje.... je hebt het ondanks de vervelende reden om in NL te zijn wel erg getroffen met het weer (behalve gisteren) vandaag belooft wederom een mooie dag te worden. Tsja, de blog van vriendlief.. de gameroom... yup die moeten we 'opgeven' We gamen allebei, zo hebben we elkaar ook leren kennen. Twee geeks die elkaar gevonden hebben Wat nou leren kennen op feestjes, via via of datingsites (heel hip tegenwoordig) ... gewoon World of Warcraft spelen en 1 op de 100000000 spelers blijkt je toekomstige liefde te worden ... Ben sinds gisteren snot verkouden! Hoofdpijn, keelpijn.. bah! En ik mag dus niets innemen.. beetje neutraal stomen, pcm af en toe... doet niet veel.. Uitzieken dan maar... bleh! Happy zondag allen en echo dames morgen, heel veel plezier en succes!