Goedemorgen dames, iedereen lekker weekend aan het vieren, of nog de laatste kans aant pakken om te schaatsen dat het hier zo rustig is?? Hubbie vandaag ook met zijn broer schaatsen, toertocht bij Gouda, ben benieuwd hoe het gaat, heeft deze winter alleen heel even hier op de ijsbaan in het dorp wat geschaats, maar hele toch lijkt me toch wat anders... Straks naar België, moeten morgen naar een babyborrel van vriendin van mij wat maand na mij bevallen is, heb er erg veel zin in... Elke hier verder nog altijd last van verkoudheid en ontzettend veel snot...heeft daarentegen wel lekker geslapen, vooral gisterenavond toen ik van werk terugkwam had ze er last van...nog een klein flesje gegeven en toen kon ze goed in slaap vallen, slechts 2 keer op geweest voor speentje... @waterlelie: jammer van dat spreidbroekje ja, 3 maanden zijn gelukkig ok weer zo om... @Meikie: pfff...pas een week aant werk en al verantwoordelijke dienst...gij wordt er wel meteen ingegooid zo, maar heeft ook zijn voordelen he...dan rolt ge der altijd makkelijker in vind ik zelf... @princess: geen tips, maar idd zoals Rrianne ook zegt, eraan over geven...zal wel tandjes of sprongetje zijn dan...hopen dat L. er snel doorheen is dan!!
Goedemorgen meiden, hier vanmorgen weer eens heerlijk slaapkop uitgehangen. Jordy werd vroeg wakker (7.10 uur), dus lekker fles gegeven en toen hij moe was zijn we er met zijn 3en weer lekker ingedoken, totdat Jordy zich om 11.00 uur meldde, lekker hoor!!! @ Kristel, inderdaad pittig maar je rolt er zeker snerl weer in. Nu lijkt het toch al alsof ik nooit ben weggeweest en ook alsof ik al jaren op deze wonign werk. Maar dat zal de ervaring dan wel zijn @ Waterlelie, het was vast lekker om het zo even van je af te schrijven. Kan je het toch makkelijker een plekkie geven toch? @ Rrianne, fijn dat je nu weet wat L. heeft. Dan ga je er toch wat makkelijker mee om toch? @ BabyR, nog gecondeleerd met je verlies.... Ik hoop dat je het ene plekje kunt geven Hebben jullie ook allemaal zo'n zin om met jullie kleinte op het ijs te kunnen over een paar jaar??? Ik kan bijna niet wachten als ik al die gezinnetjes hier op het ijs zie.... Voor de afvallers doe ik 1 keer via hier een oproepje voor jullie gewicht. Ik heb straks een late dienst en dus ga ik er niet aan toe komen om ieder apart een berichtje te sturen dus meiden bij deze : Vergeten jullie morgen niet te wegen en het even via pb aan mij door te sturen. Ik verander dan maandag de lijst met alle nieuwe gegevens!!! Veel ijsplezier voor iedereen en tot later!!!
Waterlelie, gelukkig is het idd maar 3 maanden en is ze nog jong. Denk maar zo, je hebt straks een meisje die goed kan lopen! Hier was idd een snelle bevalling de oorzaak. Maar ook vacuum/tang, stuitligging en langdurige bevalling kunnen een oorzaak zijn. Vaneke, super, zo'n goede nacht! Veel plz in Belgie. Meikie, soms is het idd toch wel fijn als het beestje een naam heeft. Stom eigenlijk, maar het stelt ons in elk geval wel gerust. Jaaaa, ik fantaseer ook vaak over de toekomst, straks lekker met zn 3-en op de fiets bv, idd hopelijk volgend jaar met hem op de slee, leuk allemaal! Werk ze, hopelijk vandaag niet zo'n pittige dienst als gister. Jeeeeeeeeeh, hier weer een super nacht! 2x wakker, maar sliep vrij makkelijk weer in en tot 7.45 geslapen. Vanmorgen voor het eerst 2x van rug naar buik gerold, alleen komt hij met zijn armpje in de knoei. Mama is trots.
Oja, vraagje; Ik wil voor L. nu toch eindelijk eens een dagritme op gaan stellen, omdat het elke x nog zo'n gepuzzel was met zn slaap, lukte het me telkens niet. De afgelopen 2 dagen gaat het stukken beter met het slapen, als ik nu gelijk met een ritme begin, komt het misschien heelmaal goed. Heb er gister één opgesteld en tot nu toe gaat alles volgens schema. Ben erg benieuwd naar jullie ritme!
Hier eigenlijk helemaal geen ritme...ik ga nog altijd op de signalen af van haar...hoewel ik merk dat dat ook niet altijd wil werken...ene moment lijkt ze supermoe en gaat ze vrolijk spelen en lachen als ik haar in bed leg, ander moment net andersom... Wat voor schema hebt ge?? 2 of 3 slaapjes??
@babyr sterkte meid! @ waterlelie vaak is het inderdaad voor de ouders vervelender als voor het kindje zelf. Neemt niet weg dat het balen is! Hopelijk zijn die maanden snel voorbij! Verder druk hier en pc weer gecrasht dus lastig om op iedereen te reageren via de telefoon. Fijn weekend allemaal
Vaneke, ik deed het ook altijd precies zoals jou, keek naar L. zijn signalen, maar hierdoor had ik er totaal geen ritme in. Nu kijken of regelmaat beter voor hem werkt. 7.00 fles 200cc 8.00/8.30 slapen 11.00 fles 200cc 12.00/12.30 slapen 14.30 fles 200cc 15.30/16.00 slapen 18.00 paar lepeltjes groente + 165cc fles 20.00/20.30 slapen 22.00 200cc fles + 2 scheppen bambix Dit schema heb ik gister opgesteld, tot nu toe gaat het perfect en heeft hij zelfs vandaag 2x 1,5 uur geslapen. Vandaag nog even zien of dit schema goed voor hem werkt of dat er nog wat aangepast moet worden.
@Rianne 6.30/7.00 uur fles 200cc van 7.30 tot 10.00 slapen 10.30 fles 200cc van 11.00 tot 12.30 slapen 14.30 fles 200cc van 16.30 tot 18.00 slapen 18.30 fles 200cc van 19.30 tot 20.30 slapen (soms tot 21.00) 22.00 fles 200cc Niet echt zo op de klok af hoor maar meestal gaat hij rond die tijden slapen. Ik let ook op zijn signalen nu dat hij verkouden is slaapt hij iets meer overdag. En op het KDV slaapt hij heel kort
Wow... Wat goed die schema's... Hier wordt al 2 weken alleen maar 2x een half uurtje geslapen. Echt vreemd. Bedankt voor de tips over de tandjes. Heb ook een homeopathisch middeltje gekocht om op het tandvlees te smeren. Dit helpt wel. Heb van nuby een soort van tandenbostel gekocht voor vanaf 3 maand. Ze vind het heerlijk als ik haar tandvlees daarmee masseer. Ze kwijlt op het moment zoveel dat ik haar 3 keer op een dag een nieuw shirt moet aantrekken.
Goedemorgen deze zondag! Nog lekker geschaatst? M wel, een flinke toertocht. Ik ben geen schaatser en ben lekker met Timo de stad ingegaan. Sokken gekocht, want hij was eruit gegroeid. Wat een leuke sokken hebben ze bij de H&M! Princess, 2x een half uurtje slaap is wel errug weinig. Hopelijk is het een fase en snel weer voorbij. Het 19-wekensprongetje komt eraan. Rrianne, heerlijk toch een ritme! Bij ons als het gaat volgens planning (en dat is niet heel vaak, maar anders verschuiven de tijden of Timo slaapt korter of langer): 8 uur fles 225+7,5 10-11:30 slapen 11:30 bad 12 uur fles 225+7,5 14-16 slapen 16 uur fles 225+7,5 18-20 slapen 20 uur fles 225+7,5 en sinds gisteren groenten. Groenten gisteren geen succes. Was lekker aan het kokkerellen geweest, wortel, bloemkool, zoete aardappel. Worteltjes geprobeerd, maar Timo trok een vies gezicht en wist niet wat hij ermee moest doen. Vanavond weer proberen! BabyR, gecondoleerd. Ook als het niet onverwacht is, is het verdrietig. Waterlelie, vervelend een spreidbroekje. Maar 3 maanden is idd niet lang, de dochter van mijn collega heeft er 1,5 jaar mee moeten lopen... Meikie, ik pb je zo. Hoe is het werken bevallen deze week? En Jordy bij de gastouder? Heeft hij nog gepoept? Wapje, en? Heeft M doorgeslapen...? Hoe is het met alle dames die hier niet meer zo vaak zijn? Kunnen jullie een klein berichtje achterlaten, we zijn zo benieuwd! Ook wij zijn puck-af. Durf het nu niet meer nu Timo een keer heeft gedraaid. Overdag heeft hij moeite met in zijn slaapzak slapen, maar hij heeft de twee nachten goed doorgeslapen. Daarom heb ik goede moed dat het ook overdag wel gaat lukken. Zijn ontlasting is eindelijk weer normaal, heeft twee weken geduurd... Verkoudheid is bijna over, dus nu zijn M en ik begonnen. Tja. Timo is alweer aan het gapen, was best vroeg wakker vanochtend. We hebben hem nog tot half 8 in ons bed gehouden, maar denk dat ik hem weer lekker in bed ga leggen. Vandaag rustig dagje, morgen naar het CB. Fijne dag allemaal!
Hallo dames!! Ben heel lang niet geweest. Druk druk druk!! Ik vind het wel leuk om af en toe toch eens langs te komen. Hopelijk vInden jullie dat ok. Ik heb de tijd niet om vaak of lang te schrijven, bovendien moet ik alles op mijn iPhone doen. @babyr gecondoleerd. @waterlelie, bij Hester van de juni mama's is het heel goed gegaan met haar zoontje met zo een broekje. Hij had er vrijwel geen last van en de tijd was omgevlogen. @princess, fijn dat de tandjes middeltjes helpen. Altijd sneu hè. Het zal wel gauw weer over zijn. Mocht het huilen blijven (aangezien het normaal vrijwel nooit huilt) zou ik toch misschien af en toe koorts opmeten. Tandjes is meer waarschijnlijk maar ik wil zelf altijd graag uitsluiten met dit weer dat bij rode wangen en pijn bij gapen enzo het geen oorontsteking is. Maar als die middeltjes helpen zal het ws wel tandjes zijn. @schema 08:00 fles 200cc met rijstebloem 09:30 u slapen 12:00 fles 200cc 13:00 slapen 15:00 fles 200cc 17:00 slapen 18:00 fles 200cc 19:30 slapen 21:00 fles 200cc rijstebloem Slapen Fruithapje heb ik geen idee wanneer ik het moet geven. De dag is al zo vol!! Ik doe dus maar wat met dat hapje, dan 's morgens, dan s avonds. Maar dat werkt dus niet....
Hoi meiden Daar ben ik ook weer even.. Bedankt iedereen voor de lieve woorden! Het was niet geheel onverwachts maar wel ineens heeeel snel gegaan. Morgen condoleance en dinsdag de crematie. Heb alles wel gelezen maar niet echt onthouden sorry! Hier gaan de nachten af en aan, snap er echt niks van. Gisternacht was helemaal drama en vannacht weer normaal..
Bedankt meiden voor jullie schema's, leuk om te zien! Princess, hopelijk is het een fase. L. deed ook veel van die slaapjes. Sinds vrijdag gaat het opeens stukken beter, slaapt nu wisselend een uur a anderhalf uur per x EB, het is idd een nadeel en een voordeel van het KDV, ze bouwen wel een geweldige weerstand op zo! Voordat ik in de kinderopvang ging werken, was ik om de haverklap ziek. Nu meestal 1x per jaar. Succes morgen op het CB, ben benieuwd wat T. vanavond van zn worteltjes vind. Supermom, leuk dat je weer even langs wipt! Misschien is het een idee om een fruithapje voor de 12u fles te geven, evt. kan je een iets kleinere fles geven. Of 's avonds voor de 18.00u fles een groentehapje. En anders wacht je er gwn nog lekker even mee, het hoeft immers nog niet. Babyr, sterkte de komende dagen! L. heeft aan één stuk doorgeslapen! Van 12.00 tot 07.15 en dat terwijl hij maar 120 cc van zn laatste fles dronk. Het zegt allemaal niks. Schema lijkt hier goed zijn werk te doen. Vanmiddag bij mn broer langs voor zn verjaardag, lekker chinezen en dan is het weekend weer om gevlogen!
Hallo dames, Ook hier alles goed mirthe heeft donderdag nog een beetje verhoging gehad. Maar voordat ze op bed ging nog even een zetpilletje en vrijdag was het weer klaar. Ze is nachts wel om 1 uur nog wakker geweest maar 3x de speen en toen was het weer klaar. Vrijdag de hele dag gewerkt en s avonds lekker niks. Gister ochtend heeft sm opgepast. Dit ging super. Ze is lekker wezen wandelen met haar. Om 1 uur kwam manlief ook weer thuis en zijn we middags lekker wezen schaatsen met m'n ouders. S avonds ben ik met vriendinnen op stap geweest. Zijn eerst uiteten gegaan bij de wok. En daarna na de bios naar de film 'A good old fashion orgie'. Wat een geweldige film is dat. Vandaag niet heel veel bijzonders. Zouden misschien te schaatsen. Maar er is onder tussen al zoveel sneeuw gevallen. M was vanochtend 7 uur wakker. Daarna nog op bed en werd ze om 9 uur weer wakker. Nog even kort bij sz geweest en zonet mijn nieuwe vitrages op gehangen. Nu thee pauze. Zien we straks wel weer ff. Fijne dag allemaal.
Hey meiden, hier een lekkere luie zondag. Jordy slaapt de afgelopen 2 dagen heel veel, zou het een groeispurt zijn? Morgen moeten we voor de 2e serie prikjes....Bleh.... Sneeuwd het bij jullie ook zo? Hier gaat het momenteel lekker door hahaha @ Dolfijntjes, hoeveel is er bij jullie gevallen? Leuke nieuwe vitrage, staat het mooi? @ Rrianne, hier niet echt een schema. Qua voeding zitten we ongeveer op 7.00/11.00/15.00/19.00/22.00. Tussendoor speelt hij en als hij in zijn oogjes gaat wrijven gaat hij naar bed. Oja, wij hebben sinds kort een babymee achter op mijn fiets, dus hebben pas al een rondje gefietst met zijn 3en hahaha @ EB, 2e week werken was nog altijd pittig. Ik moet al volledig mee draaien op de groep en dat is best pittig. Maar wel lekker, kan ik tenminste mijn eigen gangetje gaan. Jordy heeft donderdag uiteindelijk na 5 dagen weer gepoept m.b.v. een clysma, jammer genoeg. Morgen even overleggen op het cb of we andere dingen kunnen proberen..... Zit jij al weer helemaal in je werk? @ BabyR, sterkte aankomende week!!! @ Supermom, altijd gezellig als je even komt buurten hoor.... Oja, helemaal vergeten te vertellen. Mijn schoonzusje heeft gisteren haar 20 weken echo gehad en alles is goed en ik krijg mijn eerste nichtje!!!! Nu weer even Jordy vermaken, tot later!!!
Meikie, leuk een nichtje! Ik zit wel weer goed in mijn werk, maar het valt niet mee. Het is superdruk en ik trek het maar net... Dolfijntjes, nog geschaatst? Hier is veel sneeuw gevallen, maar ben wel blij dat het morgen over overmorgen allemaal weg zal zijn Heb vandaag bijna 3 uur geslapen. Voelde me niet zo goed en M was thuis dus die zou zich met Timo bezig houden. Laat Timo nou -op één speentje na- ook 3 uur geslapen hebben... En vanavond ook nog anderhalf uur. Slaapzakje gaat best wel aardig. Morgen nog lekker dagje thuis, cb en mijn vader komt maar verder rustig.
Hallo dames, Hier gezellig weekendje gehad, deze middag gaan uit eten met mijn ouders en grootouders, was erg leuk want we zien we al niet zo vaak omwille van de afstand. Elke heeft vooral geslapen, maar grootouders hebben ook weer even met haar kunnen knuffelen Erna naar kraamfeestje van vriendin geweest...was gezelig maar best druk, dus eigenlijk niet eens echt met haar kunnen babbelen, maar dat maken we binnekort wel weer keertje goed... Elke heeft verder wel erg last van verkoudheid nu, begint nu ook echt schor keeltje te krijgen...dinsdag toch maar ff overleggen met CB want houdt nu wel erg lang aan!! Schijnt dat ik vroeger ook tot ik 7 jaar was medicijnen heb genomen omdat ik heel vaak bronchitis had en er kwam regelomatig iemand op mijn borst en rug "kloppen", slijm los kloppen geloof ik door fysio... Net nog even hielen van hubbie verzorgd want die heeft serieuse blaren en open wondjes van het schaatsen, die had afgezien zaterdag maar had er wel van genoten! Zaterdagavond ook weer voor het eerst ongesteld geworden hier...dus alles is weer echt zoals voorheen nu! @EB: hoe zijn de groenten vanavond gegaan?? En balen dat ge zelf niet zo lekker zijt, beterschap!! @Supermom: leuk als ge der af en toe zijt hoor...hier is het ook minder nu met werken, das volgens mij voor allemaal zo...maar maakt het ook makkelijker om bij te houden...tijd geleden was het echt boel pagina's lezen na 1 dag Hoe komt het eigenlijk dat gij rijstebloem bij de eerste fles doet?? En mss idd net voor de fles van 12 uur fruithapje en dan de fles wat minder?? @BabyR: sterkte komende dagen! @Rrianne: lekker dat doorslapen!! Las op site van inbakeren wat gij wel eens doorgegeven dat hoeveelheid drinken ook niet perse uitmaakt of ze wel/niet doorslapen...mss dat het ritme gewoon echt zijn werk doet. Ga hier komende dagen eens bijhouden hoe ze slaapt enzo, kijken of er toch soort van ritme inzit verborgen @Meikie: heb me niet gewogen vandaag omdat ik bij ouders was, doe het morgenvroeg weer op eigen weegschaal, en dan geef ik het door, verwacht geen goed nieuws nu ik weer ongesteld ben geworden!! En gefeliciteerd met u aankomend nichtje
@meikie, wat leuk een nichtje!! @rianne, goed idee voor de fles van 12. Ga ik maar eens zo volhouden kijken wat hij dan met de fles doet erna. @vaneke, ik deed dat omdat het de bedoeling is dat hij dat straks uit een bordje gaat eten 's morgens. Maar ik heb t na vandaag alweer afgeschaft 's morgens erbij te doen, want ik merk dat hij dan de fles van 12 maar voor de helft drinkt omdat hij nog vol zit van de rijstebloem. Alleen nog maar 's avonds dus. En dat doe ik omdat het met de papspeen veel sneller gaat. Qua hongergevoel is het niet nodig want ik moet hem sowieso iedere morgen wakker maken. Fijn trouwens dat je weekend zo leuk was en ook fijn dat je weer ongesteld bent. Werkt alles weer hè . Hier zijn ze ook vol continue verkouden!
@ EB, voel je je al weer wat beter? @ Vaneke, lekker weekend gehad dus? Net het bezoekje bij het CB gehad. Jordy doet het qua ontwikkeling erg goed, hij is erg sterk. Prikjes gingen erg goed, hij huilde heel even maar ging al snel weer lachen Hij weegt nu 8030 gram en is 64 cm lang. Gezien zijn ontwikkeling ed mogen we gaan starten met fruithapjes. Peer werd eerst aangeraden en banaan, hier vandaan uitgaan breiden eventueel ook met groente. Dus vanavond gaan we lekker peertje eten Hoe is het bij jullie allemaal? Het is zo stil hier....
Meikie, nee, voel me nog behoorlijk belabberd. Wij zijn ook bij het cb geweest, Timo is 7 kg en 67 cm. Willen jullie even met me meedenken: ik vroeg wanneer Timo in de buggy zou mogen, ging uit van 6 maanden. Nu zei ze, omdat hij al zo sterk is en zijn hoofd zo stabiel heeft mag hij nu al in de buggy. Maar dan wel horizontaal. Ik kan heel veel argumenten bedenken waarom we het wel zouden doen (Timo kijkt zo graag rond dus dan heeft hij meer te zien, handiger met boodschappen doen, neemt minder ruimte in, hij kan horizontaal ook prima slapen, hij slaapt toch nooit in de bak als we niet aan het wandelen zijn) maar weet geen argumenten waarom we het niet zouden doen. Iemand misschien? Ik wil een goede afweging maken. We hebben een buggaboo en die kan je ombouwen. Is veel werk dus dat wil ik in principe maar 1x doen. Ga zo maar weer even plat. Hopelijk morgen weer beter.